Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Anonymous
Gost
Guest

Priprema za Lawa - Page 2 Empty Re: Priprema za Lawa

Wed 21 Nov 2012, 18:55
Ne mozes...Ne mogu vise da osetim Lawa i Tobija izgleda da su nekako skinuli moj seal >.< verovatno je neko od edo boraca imao zabranjenu tehniku za skidanje sealova...

to znaci da ne mozemo tako lako otici istvoriti se kod njih...Moramo da putujemo normalnim putem...Tako trebace nam ceo dan dok stignemo do sela lisca gde je trenutno....



Pa kakav je vas predlog...Izgleda da smo porazeni....Law je odneo pobedu sva sela su u njegovoj kontroli osim ovog...

Uostalom dok odemo do njega ko zna kakve zamke i ostale jutsue moze spremiti moramo biti oprezni....

Nazalost izgubili smo...

Ali da li zelite da opet krenemo u napad?


Ali barem su im dva edo borca porazena!!! Fuhen i Ognjen su sada na nasoj strani!
Anonymous
Gost
Guest

Priprema za Lawa - Page 2 Empty Re: Priprema za Lawa

Wed 21 Nov 2012, 21:13
Hmm pa ko bi mogao biti toliko mocan da skine TVOJ seal ??
Mozda bi ipak bilo bolje da mi utvrdimo ovo selo. Ovdje si ti gazda i imas svoje laboratorije tako da ce biti mnogo lakse nego da idemo ko ovce na klanje u vec razoreno selo lista.
Gdje li su sada Erza i Hei ..
Anonymous
Gost
Guest

Priprema za Lawa - Page 2 Empty Re: Priprema za Lawa

Wed 21 Nov 2012, 21:39
barijere oko sela peska su neprobojne ne moze nam nista ovde naskoditi niti se desiti sve dok sam ja ziv...Law nas je dvaput nadjacao i naterao da se povucemo...Ne zelim da ima vise zrtvi...

Mislim da je bolje da se primirmo 2-3 dana i bolje da se organizujemo i pripremimo pa da krenemo u napad...

Selo peska ce biti nasa baza....Sto se tice Heia i Erze ne znam a i ne verujem da ce nam oni uopste hteti pomoci imaju svoje interese...


Kasai!!!Objavi svima na forumu sve sta se desilo i da svi koji traze utociste neka dodju u selo peska!!!!

Ko ne zeli neka slobodno ide kod Lawa!!!!Ali jednog dana pasce zajedno za njim!
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Priprema za Lawa - Page 2 Empty Re: Priprema za Lawa

Wed 21 Nov 2012, 22:20
(pojavljuje se kotsuko)

Kisai trebao sam da ih sve pobijem kad sam kontrolisao lawa sa hisahijem ali sada...nemogu pustio sam ga slazem se SUTRA! neka bude konacna borba da ovo zavrsimo...ja sam spreman Kasai ako imas Wind reci mi mogao bi da te nnaucim necemu
Anonymous
Gost
Guest

Priprema za Lawa - Page 2 Empty Re: Priprema za Lawa

Wed 21 Nov 2012, 22:29
Imam
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Priprema za Lawa - Page 2 Empty Re: Priprema za Lawa

Thu 22 Nov 2012, 10:00
Ajde stvori Rasenshuriken sam ...
Anonymous
Gost
Guest

Priprema za Lawa - Page 2 Empty Re: Priprema za Lawa

Thu 22 Nov 2012, 13:09
ok Haaa Fuuton Priprema za Lawa - Page 2 1201
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Priprema za Lawa - Page 2 Empty Re: Priprema za Lawa

Thu 22 Nov 2012, 14:47
Kisai sta cemo da radimo sa Lawom ?
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Priprema za Lawa - Page 2 Empty Re: Priprema za Lawa

Thu 22 Nov 2012, 16:03
(kotsuko nagnu ruke nad rasenshuriken)

A sada...i ako ne posjedujes sage mode moracu da ti prenesem malo moje sage chakre (dofati ga jednom rukom) tako sada ces uvjek imati mali dio sage chakre da koristis ovo to je nekih 10 chakre koje nesmijes da koristis koje mjesas sa svojom chakrom i pravis ovo:Priprema za Lawa - Page 2 Sageshurinken valjda je akrtica uredu on leti i prati metu tako da protivnik nemoze da ga izbjgne jedino da ga napdne nekim napadom iste jacine ili jaci da ga unisti veo ma je jak budi oprezan sa tim
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Priprema za Lawa - Page 2 Empty Re: Priprema za Lawa

Thu 22 Nov 2012, 22:31
i ja sam tu zao mi je sto nisam dosao ranije!
Anonymous
Gost
Guest

Priprema za Lawa - Page 2 Empty Re: Priprema za Lawa

Fri 23 Nov 2012, 14:58
Zar zelis da ubijes Kasaija? Cak i malo sage chakre moze da ga pretvori u zabu i kamen ako ne zna da je kontrolise.

Sto se tice Lawa pobegao je nazad u svet zmija...Razbio seal i ne mozemo dodji do njega uopste vise..Sve dok se ne pojavi ponovo u ovom svetu...


Gledano da smo svi ovde nece rizikovati da nas napadne...Verovatno ceka da se smiri situacija i da se svi vratmo svojim selima pa da nas napadne tako razdvojene...


Tako svi ostanite ovde i trenirajte ovde...Rizicno je uopste nesto raditi i pisati po ostalim selima...Ovde je najsigurnije dok malo ne vratimo snagu i ostalo...

U prednosti smo imamo Fuhena i Ognjena sa nama...Lw to zna zato se i odlicio na takav korak i aktivirao eksplozju...


Ne moze nas poraziti zato je i pobegao i on to zna vrlo dobro...Ali cim dodje u ovaj svet moj sistem ce to znati i onda idemo na njega!

Za sada predlazem da se odmorimo i spremimo...


Inace Archere ti si perfect clone ne mozes tako ostati...Pomoci cemo ti da se vratis u zivot...
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Priprema za Lawa - Page 2 Empty Re: Priprema za Lawa

Fri 23 Nov 2012, 16:53
Hvala ti Kisai ali moje telo je u Zenkaju kako cemo doci do njega !
Anonymous
Gost
Guest

Priprema za Lawa - Page 2 Empty Re: Priprema za Lawa

Fri 23 Nov 2012, 22:01
Vidim da vas je Law dosta namucio...Kisai brate sta je samnom i Pedom da li si nasao nacin da uklonis ovo sa nas?? Zelim da vam pomognem...
Anonymous
Gost
Guest

Priprema za Lawa - Page 2 Empty Re: Priprema za Lawa

Sat 24 Nov 2012, 16:27
Mozda je Kisai upravu, ne smijem rizikovati to. (Gasi Rasenshuriken)
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

Priprema za Lawa - Page 2 Empty Re: Priprema za Lawa

Sat 24 Nov 2012, 23:02
Pa kakav je plan?
-(verovatno ne bi trebalo da cekamo da Law napadne i da budemo nespremni)
Sta ako opet napadne explozijom, kako cemo je izbeci i nastaviti borbu?
Verovatno nisam jedini kome je stalo da se rat okonca..
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Priprema za Lawa - Page 2 Empty Re: Priprema za Lawa

Sat 24 Nov 2012, 23:04
Ne znam da li vi mozete da vidite ali ja mogu da vidim sta oni pisu! On se sprema da pozove 400 zmija i u svakoh edo borza po bombe
zoro je uradio neku tehniku kamenu isto ko i jos jedan lik(samo drugu tehniku)!Ako treba ja cu da kopiram sta su oni pricali!
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

Priprema za Lawa - Page 2 Empty Re: Priprema za Lawa

Sun 25 Nov 2012, 02:11
pravi se da ne vidis to(jer ti tj. tvoj ninja nije tamo i slicno), da bi bilo realnije, verovatno svi vide sto su bili tamo u svetu zmija.. ;)

opan gangnam style!
Priprema za Lawa - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQeT_PQD-1sYc5Cqgn21lQyE9OIR4etXY3hfNSSswQXQYKTvIYTlwBEMW-0Xg
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Priprema za Lawa - Page 2 Empty Re: Priprema za Lawa

Sun 25 Nov 2012, 10:03
E Sarutobi nije vreme za salu dobro Kisai sta cemo da li da krenemo po moje telo ili je suvise opasno ?
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Priprema za Lawa - Page 2 Empty Re: Priprema za Lawa

Sun 25 Nov 2012, 13:52
(da upravu si) ali ja sam mislio da si ti Kasai iso na obuku sagea a da nisi usavrsio izgleda da nista od toga...
Anonymous
Gost
Guest

Priprema za Lawa - Page 2 Empty Re: Priprema za Lawa

Sun 25 Nov 2012, 14:27
Nisam isao ( oni gore postovi su greska admina koji su mi " slucajno " dali pristup planini zaba)
Sponsored content

Priprema za Lawa - Page 2 Empty Re: Priprema za Lawa

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum