Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Anonymous
Gost
Guest

Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Empty Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law)

Mon 19 Nov 2012, 14:13
Health(Zivot) 2000
Energy(Energija) 2000
Chakra(Cakra) 2000
Demon chakra:7000


Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Kisaisagemod

Koristim demonsku chakru i radim ovo kisa ce padati u ogromnom opsegu gledano da je lvl 150 i duplo jaca zbog demonske chakre.
Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Radiatonrain


Sve ninje u svim borbama ce imati -1000 chakre i svaki napad od chakre nece raditi ako je napad do 1000 chakre. Radijacija je velika ne moze se spreciti!!!!


I postavljam ovo duboko pod zemljom isto je mnogo jako imace efekta na sve borce!!!!



Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Gravitationsphere


Sve ninje osim nas ce imati manje 500 brzinu, pokretljivost i snagu


To je sve sto mogu da uradim a sada neka pocnu borbe!!!!


Summoning jutsu!!!!!


Posto Tobi i Law imaju moj Shichiseiken seal pozivam ih i stvaraju se ovde!!!


Vreme je da se borimo!!!!



Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Empty Re: Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law)

Mon 19 Nov 2012, 14:44


Kisai Uchiha...Bivsi Kazekage, moj sensei!
Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Trafalgarlawbydprodi3yd

Pravda ce zavladati , za to se vi zalazete??? Naravno da hoce! Jer onaj ko bude pobedio rat....POSTAJE PRAVDA!!!!





Da li ste spremni za borbe!!!!???

Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Trafalgarlawcp660byenri
Anonymous
Gost
Guest

Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Empty Re: Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law)

Mon 19 Nov 2012, 14:51
Health(Zivot) 2000
Energy(Energija) 2000
Chakra(Cakra) 2000
Demon chakra:7000

Sta ti se desilo Lawe!!! Pa si se promenio!!! Za sve je Tobi kriv znam ja!!! On je uticao na tebe...Prokleti Orochimaruov potomak!!! Hokage Kotsuko je gresku napravio kada je hokage Minato porazio Orochimaru zbog toga sto je ostavio njegovog sina u zivot...Sada zbog Tobija sve opet isto!!!




Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Empty Re: Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law)

Mon 19 Nov 2012, 14:57
Da napravio sam gresku (pogleda tuzno Lawa u oci) taj Tobi nije nimalo drugaciji od Orochimarua cak je i gori ali zasto si ti?

-Mozda jos nije kasno da obustavis edo i da Tobi dobije kaznu kakavu zasluzuje? Kisai mislim da mu trbamo dati sansu

Hisahi:
Health:1000
Energy:1000
Chakra:0

Da i ja sam tu Lawe tvoj prijatelj u generaciji su tu negdje nazalost sada me Kotsuko kontrolise ali valjda ces se vratiti sa nama ja i Kainen smo bliski bas kao ti i Kainen...vrati se budi sa nama pomozi nam da zaustavimo tobija (istim pogledeom kao i kotsuko pogleda lawa u oci tuzno) Ja sam edo i malo mi fali da zaplacem sta ti je ovo cudoviste od covjeka uradilo znam ja tog tobija mnogo je pokvaren napaostice ti
Anonymous
Gost
Guest

Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Empty Re: Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law)

Mon 19 Nov 2012, 15:02
Health(Zivot) 2000
Energy(Energija) 2000
Chakra(Cakra) 2000
Demon chakra:7000

Smrt je suvise blaga na njih pobili su na milione ljudi....Necu spasti na njihov nivo i da ih ubijem, nego cu ih zarobiti i do kraja zivota ce biti u tamnici i kajati se!!




Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Empty Re: Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law)

Mon 19 Nov 2012, 15:06
Kisai znaci vrijeme je za ono (preko pma ) msm da tako izjednacimo sanse...ili da to cuvamo kao zadnji adut?...slazem se pobili su milione zasto nisam ubio ovog tobija jos kad sm bio starac a on gennin mogo sam da ga ubijem ili otjeram da ne jaca trebao sam da znam da je on potomak od orochimarua
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Empty Re: Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law)

Mon 19 Nov 2012, 15:10
Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Health11 Health:
Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Left_bar_bleueFinalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Fg11Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Empty_bar_bleueFinalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Right_bar_bleue 1000
Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Energy10 Energy:
Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Left_bar_bleueFinalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Fg13Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Empty_bar_bleueFinalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Right_bar_bleue 1000
Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Chakra10 Chakra:
Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Left_bar_bleueFinalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Fg12Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Empty_bar_bleueFinalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Right_bar_bleue 800


Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Scaled.php?server=441&filename=chakraball 2000 Damage koji ce oterati kisu !!!!


Ne,gresis Kisai Tobi nije nista od ovoga isplanirao ovo je moje delo !!!


Kotsuko sada je kasno da se vratimo nazad!!!



* Odjednom pojavljuju se na nekom brdu ogromna ceta zmija a na nekima su Edo borci , stoje *

300 Zmija a Edo borci su :
Aiko Shadow, Fuhen Fuyutama,Roronoa Zoro,Horus,Konan,Hollow Nagu,Nagu,Hollow Ulquiorra ( Orra ), Azken Guerrero,Mamori,Zabuza Momochi,Ognjen-Shadow Ninja


Svi stoje dosta daleko od nas a zmije se priblizavaju

Tobi budi spreman , znas nas plan!!!!

Anonymous
Gost
Guest

Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Empty Re: Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law)

Mon 19 Nov 2012, 15:21
Health:1000
Energy:1000
Chakra:2000

Enma: Hoce li opet biti Zoro ??
Kasai: Ne znam nista Enma sve je moguce
Anonymous
Gost
Guest

Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Empty Re: Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law)

Mon 19 Nov 2012, 16:17
Health(Zivot) 2000
Energy(Energija) 2000
Chakra(Cakra) 2000
Demon chakra:7000

Odlecem u vazduh i


Palim ovo i povezujem se na "doll system"

Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Seyesofthekagura

Ovo se pojavljuje svuda po terenu.


Sada mogu da vidim sve zivo zahvaljujuci na hiljade ovakvih prikaza koje sve vide gde je neka chakra. Cak i da zmurim ili slicno mogu to osetiti i videti sta drugi rade bez obzira gde su...
To ce mi dati ogromnu prednost prilikom izbegavanja napada ovo je ultimativnije i od sharingana i byakugana pa cak i od rinengana zajedno!!!!

Posedujem na bilione i bilione i bilione mojih klonova koji su zajedno povezani i prikaceni na chakru demona i koriste ovu tehniku stalno i sve vide u ovom svetu. Lako se povezem na njih i znam sve sta se desava svuda oko mene. Ovo je ultimativna sensor tehnika...

Ne postoji nista sto ne mogu da vidim i na vreme osetim...


Roronoa Zoro.
Roronoa Zoro.
Special Jounin

Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Empty Re: Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law)

Mon 19 Nov 2012, 20:06
Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Health11 Health:
Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Left_bar_bleueFinalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Fg11Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Empty_bar_bleueFinalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Right_bar_bleue 2000
Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Energy10 Energy:
Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Left_bar_bleueFinalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Fg13Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Empty_bar_bleueFinalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Right_bar_bleue 2000
Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Chakra10 Chakra:
Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Left_bar_bleueFinalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Fg12Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Empty_bar_bleueFinalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Right_bar_bleue 800

Oj,Oj,Oj Law pa sta je ovo , opet nas uvlacis u borbu !!!!

Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) 1201x2


Ovo ce izbaciti tu gravitacionu kuglu a sada posto je moja brzina 500 ustvari 0 sa gravitacijom ja sam brz kao prosecan shinobi i lako cu pipnuti kuglu i uraditi:

Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) 1204x2


Sada kugla nece moci ni da se okrece od tezine, blata,zemlje koja joj to zabranjuje a onda :

Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) 1202

Sutiram kuglu unutra , ako zelis da je spasis moras uroniti u mocvaru!!!!


Zmije su dosle kao i svi edo borci


* Zoro nestaje u krdu i prasini koje zmije prave *
Fuhen Fuyutama
Fuhen Fuyutama
Academy Student

Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Empty Re: Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law)

Mon 19 Nov 2012, 20:10
* U krdu se nesto desava i Zoro pocinje da se regenerise *


Zoro ce biti kao nov...


Lawe....
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Empty Re: Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law)

Mon 19 Nov 2012, 20:12
* Zmije pocinju da luduju po celome terenu, razdvajaju vas i borbe ce poceti *


Edo borci krenite!!!!

Sponsored content

Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law) Empty Re: Finalna borba (Shinobi alijansa VS. Tobi i Law)

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum