Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Kunieda vs Mystogan (finalna borba) Empty Kunieda vs Mystogan (finalna borba)

Sun 03 Mar 2013, 15:03
Mystogane cekam te!!! Dodji ovamo ovde ce se sve zavrsiti
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Kunieda vs Mystogan (finalna borba) Empty Re: Kunieda vs Mystogan (finalna borba)

Sun 03 Mar 2013, 15:05
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 1000
Chakra(Cakra) 1000
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Kunieda vs Mystogan (finalna borba) Empty Re: Kunieda vs Mystogan (finalna borba)

Sun 03 Mar 2013, 15:05
Kunieda Aoi wrote: Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 1000
Chakra(Cakra) 1000
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Kunieda vs Mystogan (finalna borba) Empty Re: Kunieda vs Mystogan (finalna borba)

Sun 03 Mar 2013, 15:05
Član 'Kunieda Aoi' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
Kunieda vs Mystogan (finalna borba) Kockic11
Rezultat :
Kunieda vs Mystogan (finalna borba) 117
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Kunieda vs Mystogan (finalna borba) Empty Re: Kunieda vs Mystogan (finalna borba)

Sun 03 Mar 2013, 15:14
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 1000
Chakra(Cakra) 1000


Spremi se ovo je tvoj kraj nakon sto tebe zavrsim zavrsicu i ostale!!!
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Kunieda vs Mystogan (finalna borba) Empty Re: Kunieda vs Mystogan (finalna borba)

Sun 03 Mar 2013, 15:14
Član 'Raiken Mystogan' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
Kunieda vs Mystogan (finalna borba) Kockic11
Rezultat :
Kunieda vs Mystogan (finalna borba) 315
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Kunieda vs Mystogan (finalna borba) Empty Re: Kunieda vs Mystogan (finalna borba)

Sun 03 Mar 2013, 15:19
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 990
Chakra(Cakra) 1000


Proslo je dugo od kada sam se borio ozbiljno, zahvaljujuci sealu koji je na tebi trosis na sve duplo chakre uz to mogu te pauzirati kada zelim. Ali onda nije zanimljivo, pusticu te da se boris!!! Ali sa ogranicenom chakrom ovaj put nemas sanse protiv mene!!!


Hmmmmm sta bi mogao da koristim protiv tebe? Hoces li ti da izaberes, znam suvise si slaba trenutno nema potrebe da koristim moju punu snagu hajde da se igramo kao nekada!!!


haaa
Kunieda vs Mystogan (finalna borba) FK2Z3it
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Kunieda vs Mystogan (finalna borba) Empty Re: Kunieda vs Mystogan (finalna borba)

Sun 03 Mar 2013, 15:30
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 990
Chakra(Cakra) 940


Napravio su najmocniji stil a cak ni ja ne znam sta sve krijes. Ako te napadnem necim od chakre sto je razorno lako ces absorbovati napad i seal chakru i postaces jos jaci. Ako te napadnem manjim napadima lako ces izbeci. Ako se borim taijutsuom i oruzjem protiv tebe to je tek nemoguce, bube, genjutsu razne barijere prosto je nemoguce boriti se takvim stilom protiv tebe. Ako pokusam da te zrobim necim ili napravim bilo kakav kontakt sa tobom preko neceg makar i jutsuom upascu u genjutsu ili cu dobiti neki seal...Nema sumnje da si najaci.

Jedini nacin kako te mogu poraziti je kaguya plus moja transformacija i posion release to je jedini nacin kako mozes biti porazen. Ali zbog seala to je trenutno nemoguce ali nemoj da mislis da cu se predati boricu se do kraja!



Neces me prevariti ako ti se priblzim makar tri metra umrecu. Cak iako me napadas takvim necim moram izbeci svaki kontakt sa tobom moze znaciti smrt!


Kunieda vs Mystogan (finalna borba) 4-7





Kunieda vs Mystogan (finalna borba) Scaled.php?server=515&filename=senzortype




Kunieda vs Mystogan (finalna borba) 5-4Kunieda vs Mystogan (finalna borba) 7-4
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Kunieda vs Mystogan (finalna borba) Empty Re: Kunieda vs Mystogan (finalna borba)

Sun 03 Mar 2013, 15:36
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 990
Chakra(Cakra) 940


Branim se ovim i jos tebi ide 150 damage
Kunieda vs Mystogan (finalna borba) Raiken4_zpscfd77fde


Nisi mi nikakav izazov trebala si sve da dovedes da se borim protiv vas vi svi protiv mene!!! Uostalom ja uvek sve planiram garantujem vam da sta god da probate cak i da me porazite uspecu da se izvucem!!! Hahahahahhaha


Vreme je da prestanem da se igram i uozbiljim

Aktiviram ovo
Kunieda vs Mystogan (finalna borba) 403
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Kunieda vs Mystogan (finalna borba) Empty Re: Kunieda vs Mystogan (finalna borba)

Sun 03 Mar 2013, 15:43
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 990
Chakra(Cakra) 790


Radim ovo
Kunieda vs Mystogan (finalna borba) Kunieda4_zps7561b12a

Inace to je 200 chakre ali admin pogresio pa napisao 300 ali posto je 200 ja trosim 400 zbog kontorle -300 znaci trosim 100 chakre
Kunieda vs Mystogan (finalna borba) 46

Bodem se i nanosim sebi 40 damage i tako se oslobadjam iz genjutsua ali zato sto sam kaguya necu krvariti. Inace od sada zatvram oci i prelazim na moje sensor sposobnosti
Kunieda vs Mystogan (finalna borba) 12-4


Kunieda vs Mystogan (finalna borba) Scaled.php?server=821&filename=chakrasensing3






150 damage
Kunieda vs Mystogan (finalna borba) Kunieda2_zps285146e0
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Kunieda vs Mystogan (finalna borba) Empty Re: Kunieda vs Mystogan (finalna borba)

Sun 03 Mar 2013, 15:47
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 990
Chakra(Cakra) 870


Defense 150 udaram stapom kuglu i skrecem joj putanju u drugom pravcu
Kunieda vs Mystogan (finalna borba) FK2Z3it


Zatim cu se prekriti bubama i povezati njima
Kunieda vs Mystogan (finalna borba) 7-3Kunieda vs Mystogan (finalna borba) 4-3


Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Kunieda vs Mystogan (finalna borba) Empty Re: Kunieda vs Mystogan (finalna borba)

Sun 03 Mar 2013, 15:55
Health(Zivot) 1260
Energy(Energija) 990
Chakra(Cakra) 740


Zato si nas izdao? Hocu da znam razlog, zbog samo jednog maca. Oduvek si svima pomagao i bio dobar iako si imao rigorozne mere nad drugima uvek si bio dobar. Zasto si nas izdao?


Kunieda vs Mystogan (finalna borba) Scaled.php?server=15&filename=medicalninjutsulvl4
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Kunieda vs Mystogan (finalna borba) Empty Re: Kunieda vs Mystogan (finalna borba)

Sun 03 Mar 2013, 15:59
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 990
Chakra(Cakra) 840


Suvise je dosadno, a u selu ste svi slabi, moj cilj je da otkrijem sva znanja ovog sveta i upoznam svaki jutsu i jednog dana predjem same bogove a na tom cilju sklonicu sve koji mi se nadju na putu!!!


Slaba si Kunieda, tvoj problem sa chakrom ti oduzima vreme. Ne mozes uraditi nijedan napad koji me moze naterati da ga ozbiljnije izbegnem i sprecim.

Nadam se da si primetila da se celo vreme samo igram sa tobom!




Kunieda vs Mystogan (finalna borba) 11-2
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Kunieda vs Mystogan (finalna borba) Empty Re: Kunieda vs Mystogan (finalna borba)

Sun 03 Mar 2013, 16:12
Health(Zivot) 1260
Energy(Energija) 990
Chakra(Cakra) 680


Lazes! U tebi jos uvek ima dobro, jer da stvarno zelis da nas povredis to bi uradio odavno, videla sam kada je Makoto u selu isekao Yuseia zatvorio si mu ranu bubama da ne krvari, isto si oterao Pedu da nebi upao borbu i umreo i celo selo uspavao. Da si hteo lako bi porazio sve koji te zaustave i uzeo mac. Uz to suzdrzavao si se da me ubijes u borbi a imao si sansu kada si me zarobio sa dim ali nisi to uradio samo si me oslabio sealom a razlog toga je da se klonim borbi i ne rizikujem zivot! Zapravo si to uradio da me zastitis kao i ostale u selu? Osecam da krijes nesto i ima mnogo vise iza toga zar ne?
Znam da si jos uvek onaj stari Raiken jer da si se promenio i da nam stvarno zelis zlo do sada bi nas unistio. Znao si celo vreme gde sam u chiperu i njihovu lokaciju mogao si nas lako napadnuti i ubiti. Uz to pre nego sto si izdao selo ostavio si veliki broj skrolova sa ogroman xp dovoljno da svi u selu ojacaju i postanu jake ninje i leveli. To neko nebi uradio nekom ako mu je neprijatelj. Znao si da ce neko napasti selo vodopada i da su ostale ninje slabe da ga brane ako ja nisam tu zato si im ostavio xp da ojacaju u kratkom roku i mogu gra brane. Da nije bilo i toga yusei, peda i moto nebi uspeli da odbrane selo.
To nije ponasanje nekog ko je zao!!! To je ponasanje nekog ko zeli da nas sve zastiti iz senke!!!!!
Oduvek si glumio hladnu osobu ali uvek si svima rado pomogao. Uostalom i pored svega ti nisi pocinio nikakav zlocin koji bi te ucinio kriminalcem. Tako da znam da si jos uvek dobar Mystogane!!!


Zato ubicu te!!!!!!!!!!!!!






Na obe ruke i idem na tebe!!!!!!!!!!!!!!
Kunieda vs Mystogan (finalna borba) 6-4
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Kunieda vs Mystogan (finalna borba) Empty Re: Kunieda vs Mystogan (finalna borba)

Sun 03 Mar 2013, 16:17
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 990
Chakra(Cakra) 810


Ne znas ti nista!!!

Kunieda vs Mystogan (finalna borba) 31
Zakacinje ti se 200 buba.


Gotovo je pauzirana si, i na tebe su se zakacile bube koje sam rasporedio okolo po zemlji na pocetku borbe. Znas i sama
da direktni napadi na mene vode u sigurnu smrt. Sta ces
sada?

Cime da te ubijem
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Kunieda vs Mystogan (finalna borba) Empty Re: Kunieda vs Mystogan (finalna borba)

Sun 03 Mar 2013, 16:22
n



Last edited by Kunieda Aoi on Sun 03 Mar 2013, 16:34; edited 2 times in total
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Kunieda vs Mystogan (finalna borba) Empty Re: Kunieda vs Mystogan (finalna borba)

Sun 03 Mar 2013, 16:26
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 990
Chakra(Cakra) 780


Suvise pricas, nisam dosao da razgovaramo nego da se osvetim.


Gotovo je uzecu ti chakru a sada i ubiti





Kunieda vs Mystogan (finalna borba) Raiken5_zpsbdf0e96ax2 zbog jednog razloga damage je 1200


Gotovo je zbogom Kunieda ne trazi me vise (pufff nestajem bez traga kao da je space time)
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Kunieda vs Mystogan (finalna borba) Empty Re: Kunieda vs Mystogan (finalna borba)

Sun 03 Mar 2013, 16:34
Health(Zivot) 60
Energy(Energija) 990
Chakra(Cakra) 0



Kao sto sam i mislila nisi me ubio...Jos uvek si onaj stari Raiken ali ne znam razlog zasto si otisao. Sta vise nemam vise tvoj seal skinuo si ga...Ovo je ono sto sam htela dokaz da ipak nisi zao, da nam zelis zlo ubio me ili bi mi ostavio seal.

videcemo se opet jednog dana

Mysterious Person
Mysterious Person
Academy Student

Kunieda vs Mystogan (finalna borba) Empty Re: Kunieda vs Mystogan (finalna borba)

Sun 03 Mar 2013, 16:36


Kunieda vs Mystogan (finalna borba) Black%20wolf%20with%20red%20eyes

(Crni vuk se pojavljuje... Niodkuda... Dok prilazi Aoinom skoro bezivotnom telu transformise se u covekoliko bice ali i dalje nepoznato...)

Hmmmmm... Xaxaxaxaxaxaxaxaxa... Aoi, tako si pateticna, beskorisna i bespomocna... Uhhhhh pateticna si, ali jos uvek nam trebas. Ajde ustaj.

(Misteriozni lik prilazi Aoi..)

Hajde ustani i podji samnom. Ako ne budes htela moracu da te odvedem na silu. Ali nisi u stanju da se opires, bolje kreni mirno. Ne zleim ti zlo smao trebas da cujes par stvari.


Last edited by Mysterious Person on Sun 03 Mar 2013, 16:43; edited 2 times in total
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Kunieda vs Mystogan (finalna borba) Empty Re: Kunieda vs Mystogan (finalna borba)

Sun 03 Mar 2013, 16:41
Ko si ti!? Da li to ima veze sa Raikenom? Skino mi je seal zeli verovatno da mi nesto poruci tajno...Shvatila sam da mi je namerno stavio seal i napustio selo i kao i ja i ojacao ninje iz vodopada znao je da ce neko napasti vodopad i da necu biti tu da ga branim nego ce to uraditi druge ninje. Hteo da ih ojaca i nauci da sami iskuse real borbu. Ali sada kada mi je skinuo seal to nesto znaci hoce da mi kaze da je vreme da se ja borim! Nesto krupno se sprema i trebace mu moja full moc...

Poci cu sa tobom, i koga ti zoves pateticna krijes i govoris to osobi koja je porazena i istrosena...


Hajde gde idemo?
Mysterious Person
Mysterious Person
Academy Student

Kunieda vs Mystogan (finalna borba) Empty Re: Kunieda vs Mystogan (finalna borba)

Sun 03 Mar 2013, 16:46
Xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa! Videces ko sam ja kada budem usao u svoju stvarnu formu. A sada hajde. Idemo na jedno zaboravljeno mesto.

A zast si pateticna i bedna, pa upravo zato sto ti jesi jaca od Mystogan i on sam to zna i ne porice. Ali ti toga nisi svesna. Hajde sada.
Mysterious Person
Mysterious Person
Academy Student

Kunieda vs Mystogan (finalna borba) Empty Re: Kunieda vs Mystogan (finalna borba)

Sun 03 Mar 2013, 16:53
Dodji ovde Aoi.

http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/f102-selo-skriveno-u-senkama
Sponsored content

Kunieda vs Mystogan (finalna borba) Empty Re: Kunieda vs Mystogan (finalna borba)

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum