Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Minato Namikaze

+6
Milivoje
Stewcha
Konan.
Kisame Hoshigaki
Tokaji Hayato
Sabaku No Gaara
10 posters
Go down
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Minato Namikaze Empty Minato Namikaze

Fri 01 Apr 2011, 20:39
Četvrti Hokage (四代目火影, Yondaime Hokage), također poznat kao "Žuti Blijesak Lišća" (木ノ葉の黄色い閃光, Konoha no Kīroi Senkō), bio je odvažan ninja odgovoran za zapečaćivanje demonske lisice u Naruta.Također je poznato da je on Narutov otac zajedno sa svojom ženom Kushinom Uzumaki. Rečeno je da je on najsnažniji ninja kojeg je Konoha ikada imala. Iako su njegove borbene vještine ostale neviđene, smatralo ga se opasnim te je tijekom Trećeg ninja rata kod protivnika bila izdana zapovjed bijega ako bi ga se samo vidjelo. Prije izvođenja pačeta na demonskoj lisici, Četvrti je rekao kako ne želi da Naruto bude gledan kao nositelj čudovišta, već kao junak koji je spasio selo od uništenja. Njegovu želju, međutim, nisu uslišali seljaci, koji još uvijek osjećaju veliku mržnju prema demonskoj lisici.

Četvrti dijeli mnoge sličnosti s Narutom, uključujući istu bodljikavu plavu kosu, plave oči, iste tehnike, istu krvnu grupu i većinom, kako je Jiraiya, sličnosti u osobnosti. Itachi Uchiha spominje kako je Naruto "nasljedstvo" Četvrtog. Uz to, kada je Jiraiya pokušao prisiliti Naruta da oslobodi chakru demonske lisice, gurnuo ga je s ruba litice rekavši: "Oprosti mi, Četvrti". Nakon toga, samo su se nekoliko sličnosti istakle u seriji. Svaki trag njegovom pravom imenu, povijesti, obitelji ili vezi s drugima pažljivo je izbjegavan, čineći njegovu prošlost jednom od najvećih tajni serije.

Četvrti je kreirao nekoliko osobitih tehnika, uključujući Tehniku letećeg Boga Munje, koja ga može teleportirati na bilo koju lokaciju pomoću uporabe posebnog pečata. Također je kreirao Spiralnu sferu, tehniku koja se ne stvara pečatima ruku, već koristi koncentraciju chakre koja se spiralno okreće na dlanu te njome, fizičkim kontaktom, može izazvati veliku štetu na protivniku. Kasnije se otkrilo da je ta tehnika nedovršena. Četvrti je planirao dodati svoju vlastitu elementarnost chakre Rasenganu, što bi ga učinilo još jačim, no nije uspio kombinirati to dvoje prije svoje smrti.

Minato Namikaze Yond
Tokaji Hayato
Tokaji Hayato
Special Jounin

Minato Namikaze Empty Re: Minato Namikaze

Sat 28 May 2011, 08:31
Mnogo steta sto umreo... Kako mocno ono kad izasla lisica nije ni sumnjao da ce umreti... Malo mi krivo sto niko nije saznao da je madara krvi ... treci hokage i ostali mislili da je seal oslabeo kada se kushina proadjala i zato lisica izasla a niko nije saznao pravu istinu da je madara kriv ... pa mi tako malo deluje nepravdeno prema minatu jer gledano nekako tako su mozda neki mislili da je on kriv ili slicno...
Anonymous
Gost
Guest

Minato Namikaze Empty Re: Minato Namikaze

Fri 30 Mar 2012, 11:14
Ahh bas mi je zao sto je jedan ovakav strasan lik morao da umre ko zna sta bi bilo da je naprimer Minato preziveo Nekako ili Kushina ko zna kako bi bilo narutu sa jednim roditeljem i nesto tako Sad((((((
Kisame Hoshigaki
Kisame Hoshigaki
Academy Student

Minato Namikaze Empty Re: Minato Namikaze

Mon 09 Apr 2012, 22:46
...
Konan.
Konan.
Academy Student
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000303047290

Minato Namikaze Empty Re: Minato Namikaze

Wed 11 Apr 2012, 16:37
Jadan Minato...
Sad
Anonymous
Gost
Guest

Minato Namikaze Empty Re: Minato Namikaze

Wed 23 May 2012, 13:57
Ma Minato extra lik Very Happy
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Minato Namikaze Empty Re: Minato Namikaze

Thu 21 Mar 2013, 20:20
Da,ali da su nekom slucaju Minato i Kushina preziveli,Naruto bi imao srecno detinjstvo i tako bi izgubio onu motivaciju da se dokaze pred svima sto ga je i dovelo do toga da postane ono sto danas jeste...ali ipak yellow flash je legenda i stvarno mi nije jasno,ja mislim da je mogao da savlada lisicu a da ne plati tako veliku cenu 😢




http://www.narutoget.com/watch/898-naruto-shippuden-episode-248-english-subbed/


http://www.narutoget.com/watch/899-naruto-shippuden-episode-249-english-subbed/

Milivoje
Milivoje
Jounin

Minato Namikaze Empty Re: Minato Namikaze

Fri 22 Mar 2013, 16:53
Slazem se
Milivoje
Milivoje
Jounin

Minato Namikaze Empty Re: Minato Namikaze

Fri 22 Mar 2013, 16:55
Za sve je kriv Tobi
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Minato Namikaze Empty Re: Minato Namikaze

Fri 22 Mar 2013, 17:04
Da Obito onog dana nije ostao zatrpan ispod stena i da se Minato ranije pojavio buducnost bi bila mnogo lepsa...ali sta da se radi,tako je kako je Cool
Milivoje
Milivoje
Jounin

Minato Namikaze Empty Re: Minato Namikaze

Fri 22 Mar 2013, 17:13
Ali nije mi jasno gde je Minato bio kada su oteli Rin
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Minato Namikaze Empty Re: Minato Namikaze

Fri 22 Mar 2013, 17:28
Verovatno na nekoj misiji nijeo on sa njima 24h,ali ja mogu da se kladim da je madara kontrolisao kakashija...
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Minato Namikaze Empty Re: Minato Namikaze

Fri 22 Mar 2013, 20:11
Minato je tada vec postao hokage cisto sumnjam da je bio na misiji verovatno je bio u selu.
Milivoje
Milivoje
Jounin

Minato Namikaze Empty Re: Minato Namikaze

Fri 22 Mar 2013, 20:12
Isli na misiju na uniste most i Minato je bio tu
https://www.youtube.com/watch?v=T1t_V0ID17I
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Minato Namikaze Empty Re: Minato Namikaze

Fri 22 Mar 2013, 20:17
Nisam mislio na to nego kada Kakashi sa chidori ubio Rin. Obito je zbog toga postao zao. Iako ga stena spljeskala i Madara ga spasio on hteo da ojaca i vrati se u selo ali kad video kako Kakashi ubija Rin sa chidori on se promenio i postao zao.
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Minato Namikaze Empty Re: Minato Namikaze

Fri 22 Mar 2013, 20:31
Prema prici Rin je izdala selo pa je zato Kakasi ubio,mada sumnjam ipak je obecao Obitu da ce paziti na nju,ipak svaki dan stoji pred onim spomenikom otkad je Obito umro-ja mislim da bi pre ubio sebe...
Milivoje
Milivoje
Jounin

Minato Namikaze Empty Re: Minato Namikaze

Fri 22 Mar 2013, 20:45
ja mislim da Madara kontrolise Obita
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Minato Namikaze Empty Re: Minato Namikaze

Fri 22 Mar 2013, 20:51
dovoljno je bilo da natera kakashia da ubije rin ovaj bi sam presao na njegovu stranu...
Sassori
Sassori
Academy Student

Minato Namikaze Empty Re: Minato Namikaze

Mon 09 Dec 2013, 22:14
Kada sam rekao za Hiruzena 2. najbolji hokage e pa pogresio sam Minato je drugi najbolji Hokage xD
Tsunade Senju
Tsunade Senju
Jounin

Minato Namikaze Empty Re: Minato Namikaze

Mon 06 Jan 2014, 09:07
A ja mislim da su Minato i Haširama najbolji.
Yoruichi Shihouin
Yoruichi Shihouin
Chunin

Minato Namikaze Empty Re: Minato Namikaze

Mon 06 Jan 2014, 09:45
Minato je najbolji <3
Sponsored content

Minato Namikaze Empty Re: Minato Namikaze

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum