Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Makoto vs. Kato borba za konzul mesto Empty Makoto vs. Kato borba za konzul mesto

Sat 23 Feb 2013, 15:24
Hajde Makoto ti si misteriozan!!! Da vidimo kakav si borac da li mozes da me porazis!!!



NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Makoto vs. Kato borba za konzul mesto Empty Re: Makoto vs. Kato borba za konzul mesto

Sat 23 Feb 2013, 15:25
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 1000
Chakra(Cakra) 1000
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Makoto vs. Kato borba za konzul mesto Empty Re: Makoto vs. Kato borba za konzul mesto

Sat 23 Feb 2013, 15:25
Član 'NNW Game Master' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
Makoto vs. Kato borba za konzul mesto Kockic11
Rezultat :
Makoto vs. Kato borba za konzul mesto 417
Makoto Shishio
Makoto Shishio
Academy Student

Makoto vs. Kato borba za konzul mesto Empty Re: Makoto vs. Kato borba za konzul mesto

Sat 23 Feb 2013, 21:54
Hmmm ajde da vidimo.
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Makoto vs. Kato borba za konzul mesto Empty Re: Makoto vs. Kato borba za konzul mesto

Sat 23 Feb 2013, 21:54
Član 'Makoto Shishio' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
Makoto vs. Kato borba za konzul mesto Kockic11
Rezultat :
Makoto vs. Kato borba za konzul mesto 417
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Makoto vs. Kato borba za konzul mesto Empty Re: Makoto vs. Kato borba za konzul mesto

Sat 23 Feb 2013, 21:55
opet
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Makoto vs. Kato borba za konzul mesto Empty Re: Makoto vs. Kato borba za konzul mesto

Sat 23 Feb 2013, 21:55
Član 'NNW Game Master' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
Makoto vs. Kato borba za konzul mesto Kockic11
Rezultat :
Makoto vs. Kato borba za konzul mesto 217
Makoto Shishio
Makoto Shishio
Academy Student

Makoto vs. Kato borba za konzul mesto Empty Re: Makoto vs. Kato borba za konzul mesto

Sat 23 Feb 2013, 21:56
Ajde
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Makoto vs. Kato borba za konzul mesto Empty Re: Makoto vs. Kato borba za konzul mesto

Sat 23 Feb 2013, 21:56
Član 'Makoto Shishio' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
Makoto vs. Kato borba za konzul mesto Kockic11
Rezultat :
Makoto vs. Kato borba za konzul mesto 518
Makoto Shishio
Makoto Shishio
Academy Student

Makoto vs. Kato borba za konzul mesto Empty Re: Makoto vs. Kato borba za konzul mesto

Sat 23 Feb 2013, 22:02
Health(Zivot) 670
Energy(Energija) 1000
Chakra(Cakra) 1000 -150

Ajde da pocnem sa vama konzulima nema sale, odmah cu poceti ozbiljno.

SUITON KIRIGAKURE NO JUTSU!
Makoto vs. Kato borba za konzul mesto 307

Zatim cu polaviti teren, to cu ti pokazati jer ces biti svestan toga. Inace posle aktiviranja magle moji napadi su skriveni.

Makoto vs. Kato borba za konzul mesto 403

I na kraju neka pocne kisa.

Makoto vs. Kato borba za konzul mesto 406x3

Do kraja borbe ces gubiti 90 cakre po potezu. Inace zasto ja mogu da dupliram napade vode, to je zato sto sam izucio sve tehnike vode i postao Suiton Master. A uz to imam i 150 inteligencije.


Last edited by Makoto Shishio on Sat 23 Feb 2013, 22:02; edited 1 time in total (Reason for editing : XD center sam zaboravio :D)
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Makoto vs. Kato borba za konzul mesto Empty Re: Makoto vs. Kato borba za konzul mesto

Sat 23 Feb 2013, 22:10
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 1000
Chakra(Cakra) 500

Makoto vs. Kato borba za konzul mesto Scaled.php?server=821&filename=chakrasensing3
Makoto vs. Kato borba za konzul mesto 1501

Imam 500 kontrole chakre zavrsicu ovo brzo ultimativna vatrena tehnika!


Ali pazi se vatrene tehnike imaju oggtomnu razornu snagu ovo ne mozes izbeci!!! moraces samo da zaustavis vodom od 1000 damage!!!!!!


Inace pogledaj sta pise u kupovinu tehnika za vodu

napadi koji se rade na vodenom terenu imaju dupli level tako da se teze izbegavaju to je zato sto je svud voda i mnogo teze ces izbegavati svaku vodenu tehniku a ne dupli damage!!!


tako da ovo nista ne menja!!!


jedina vodena tehnika koju mozes koristis je ona od 800 damage jer nema manja sto znaci 200 damage ti je zagarantovan!!!
Makoto Shishio
Makoto Shishio
Academy Student

Makoto vs. Kato borba za konzul mesto Empty Re: Makoto vs. Kato borba za konzul mesto

Sat 23 Feb 2013, 22:22
Health(Zivot) 670 -400
Energy(Energija) 1000
Chakra(Cakra) 850 -690

Hahaha pa i nisi bas tako bistar, moji vodeni napadi imaju dva puta vecu jacinu kada su na vodenom terenu sto znaci da u neku ruku njihov lvl se povecava za 20 lvla. Evo najprostije kako cu se odbraniti od tvog napada.

SUITON!
Makoto vs. Kato borba za konzul mesto 401x3

To ce zaustaviti tvoj napad tj prepoloviti ga za trecinu sto znaci 600 dmg je ponisteno, i ostaje jos samo 400 koje cu primiti, ali cu te zato napasti ovim i zavrsices.

SUITON!
Makoto vs. Kato borba za konzul mesto 1501

Ova kisa ce se stopiti sa mojom prvom kisom tako da ce sada imati i efekat i dmg od 1000 koji je stalan dok ne ugasim tehniku.


Last edited by Makoto Shishio on Sat 23 Feb 2013, 22:23; edited 1 time in total (Reason for editing : Zaboravio sam da stavim x3 iako sam oduzeo cakru)
Makoto Shishio
Makoto Shishio
Academy Student

Makoto vs. Kato borba za konzul mesto Empty Re: Makoto vs. Kato borba za konzul mesto

Sat 23 Feb 2013, 22:26
E da i zaboravio si da skines sebi cakru. -90 ;)
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Makoto vs. Kato borba za konzul mesto Empty Re: Makoto vs. Kato borba za konzul mesto

Sat 23 Feb 2013, 22:32
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 900
Chakra(Cakra) 320


Znaci vatru ne mogu koristim vise hahahah


Ali to nije jedino sto znam!


Za tu tehniku ti treba vatra a ja je necu koristiti vise!

Haaaaaaaaaaa
Makoto vs. Kato borba za konzul mesto Scaled.php?server=52&filename=katanal
Makoto Shishio
Makoto Shishio
Academy Student

Makoto vs. Kato borba za konzul mesto Empty Re: Makoto vs. Kato borba za konzul mesto

Sun 24 Feb 2013, 15:58
Health(Zivot) 270
Energy(Energija) 1000 -100
Chakra(Cakra) 160
Samehada Chakra: 1000

Hahahaha nisam mislio da ces me doterati do ovog nivoa da moram da koristim nju, ali ajde. Ipak je ovo bitna borba.

SAMEHADA REVIVE!
Makoto vs. Kato borba za konzul mesto Samehada2013
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Makoto vs. Kato borba za konzul mesto Empty Re: Makoto vs. Kato borba za konzul mesto

Sun 24 Feb 2013, 20:15
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 900
Chakra(Cakra) 200

Upao si u moju zamku sto si blokirao moj napad toznaci da sam ti se priblizio i aktivrao ovo sada si pauziran jedan potez!

Makoto vs. Kato borba za konzul mesto 31


Da te vidimo sada napisi nesto?
Makoto Shishio
Makoto Shishio
Academy Student

Makoto vs. Kato borba za konzul mesto Empty Re: Makoto vs. Kato borba za konzul mesto

Sun 24 Feb 2013, 20:25
Health(Zivot) 270
Energy(Energija) 900
Chakra(Cakra) 1160

Grrrrr proklet da si. Pa yar i barijere imas. Ajde vise da vidim sta ces.
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Makoto vs. Kato borba za konzul mesto Empty Re: Makoto vs. Kato borba za konzul mesto

Sun 24 Feb 2013, 20:27
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 320
Chakra(Cakra) 200


Makoto vs. Kato borba za konzul mesto 60
Uzimam ti svu chakru...


Kao sto znas sada bi mogao da te porazim!!!I ubijem ali igracu se jos sa tobom!!! Sada nemas vise chakre axaxaxax a ja je imam!!!
Makoto Shishio
Makoto Shishio
Academy Student

Makoto vs. Kato borba za konzul mesto Empty Re: Makoto vs. Kato borba za konzul mesto

Sun 24 Feb 2013, 20:35
Health(Zivot) 270
Energy(Energija) 900
Chakra(Cakra) 1160 -60

(Makotova glava odjednom se omljitavljuje...)

Hahahahaha to je bila velika greska...

(Govori Kato...)

Hahahaha sta je, ne moyes poverovati? E pa vidis tvoja zamisao da meni oduzmes cakru je jako losa, to meni ne mozes uraditi, ja sam Yamanaka, sada je gotovo. ;)

Makoto vs. Kato borba za konzul mesto 3

Zaposeo sam ti um, a sada cu se i osloboditi...

Makoto vs. Kato borba za konzul mesto 8

KOristim znakove rukama i ponistavam tvoju barijeru. TO ces ti uraditi. Ajde
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Makoto vs. Kato borba za konzul mesto Empty Re: Makoto vs. Kato borba za konzul mesto

Sun 24 Feb 2013, 20:39
ti si yamanaka!!! upao sam u tvoju zamku jer si prebacio tvoj um u tvoju chakru!? koju sam ja uneo u moje telo!!!izlazi iz moje glave!!!! Ali kako ces me ubiti imas samo 220 health dok ja 1000 a ti primas polovinu damagea koji naneses cak i da me ubijes tebi ce otici ceo health i umreces ahahahahahahhaahha
Makoto Shishio
Makoto Shishio
Academy Student

Makoto vs. Kato borba za konzul mesto Empty Re: Makoto vs. Kato borba za konzul mesto

Sun 24 Feb 2013, 20:45
Health(Zivot) 270 +730 -500
Energy(Energija) 900
Chakra(Cakra) 1100 -730 -200

Hmmm pametno, nije ni cudo sto si konzul. xDDD Samo nisam znao da si toliko gl*p, zar ne znas moci legendarnog maca Samehade? Hahahahahaha e pa sada ces ih videti.

A sada da te zavrsim. Ovo ce biti dovoljno.

SUITON!
Makoto vs. Kato borba za konzul mesto 651x2
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Makoto vs. Kato borba za konzul mesto Empty Re: Makoto vs. Kato borba za konzul mesto

Sun 24 Feb 2013, 20:48
khhhhhhhhhhhhhhhhhhh ghkhkhkhk (iskasljavam krv)


nisam bas tako dobar u proucavanju drevne istorije...

Koristio si chakru iz samenhade da se izlecis i onda si imao dovoljno healtha da me porazis...Ghhhh

porazio si me ali imao si srece ja sam najslabiji borzc bio u ninja konzulu....

idi sada zauzmi moje mesto, ubij me osramocen sam od tebe.... mogu li na kraju pre nego sto umrem da ti vidim lice barem , lice onog koji me je porazio?
Makoto Shishio
Makoto Shishio
Academy Student

Makoto vs. Kato borba za konzul mesto Empty Re: Makoto vs. Kato borba za konzul mesto

Sun 24 Feb 2013, 20:57
Hahahahahaha jadan si. Ali ja dobro poznajem istoriju, i u drevna vremena kada su zivele legende postojalo je pravilo medju sghinobijima kada su bili u borbama jedan na jedan tj na smrt. DA onaj koji je ubijen ima pravo da zna ime svog ubice.

Dacu ti to zadovoljstvo jer umires i neces moci da otkrijes ko sam ja. Ali setices me se.

(Makoto se spusta do Katoa koji lezi polu mrtav, a zatim skida masku...)
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Makoto vs. Kato borba za konzul mesto Empty Re: Makoto vs. Kato borba za konzul mesto

Sun 24 Feb 2013, 21:05

Makoto vs. Kato borba za konzul mesto 35659474


Tvoje lice!!! Ti oziljci!!! Ti si Dar...............khkhkhk
Makoto Shishio
Makoto Shishio
Academy Student

Makoto vs. Kato borba za konzul mesto Empty Re: Makoto vs. Kato borba za konzul mesto

Sun 24 Feb 2013, 21:13
Makoto vs. Kato borba za konzul mesto DarciaMaskScary



(Makoto ga velikom brzinom hvata za vrat i lomi mu grkljan... A time ga i ubija...)

Psssssssssssssssst... Xaxaxaxaxa xaxaxaxa xaxaxaxaxa... Ne smemo da otkrivamo tajne...

(Makoto ustaje, sa maskom na licu...)

Xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa, sada se putevi otvaraju, konacno moje vreme je doslo!

TRUE POWER WILL RISE AGAIN!!!

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA!!!

(Pocinje jaka kisa, munje paraju nebom i grmljavina trese zemlju... A misteriozni lik jos uvek nepoznat shinobi svetu nestajue uz bljesak munje...)
Sponsored content

Makoto vs. Kato borba za konzul mesto Empty Re: Makoto vs. Kato borba za konzul mesto

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum