Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

+5
Yusei Nara
Moto Tokuzen
Peda Carski
Guts
Siegrain
9 posters
Go down
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina Empty Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sun 10 Mar 2013, 14:40
Ovako brzo svi ovde SS misija je u pitanju...
Guts
Guts
Academy Student

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sun 10 Mar 2013, 14:41
Sta je u pitanju lorde Siegrain ?
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sun 10 Mar 2013, 14:48
Kao sto vidis broj mnogih ninji je pao u vodopadu svi su otisli zeleci naci moc i slicno.Sada kada se okupe svi ima vrlo teska misija..Kao sto sam reko u bingo knjizi dovesti Toshira i Zoblu u Vodopad meni...Ja cu dalje resiti sta cu sa njima.Na misiju ce ici Guts,Yusei i jos jedan koji je dobrovoljac.Ali pazite zivot stavljate na kocku..

Guts
Guts
Academy Student

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sun 10 Mar 2013, 14:50
Razumem lorde Siegrain, ucinicemo sve sto je u nasoj moci da vratimo Zoblu, nadam se da cemo moci to da odradimo kako treba !
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sun 10 Mar 2013, 14:51
Naravno ocekuje vas nagrada posle toga.Ocekujem da ce misija biti uspesna !
Guts
Guts
Academy Student

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sun 10 Mar 2013, 14:52
I ja se nadam, ali postoji jedan problem, a to su ovi iz Bounter Hunters organizacije, sta cemo sa njimo, oni ce se sigurno umesati ?
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sun 10 Mar 2013, 14:53
Guts njih prepusti meni sve ih dovoljno dobro znam.Nema potrebe za brigom,ako bas prigusti posalji nekog nazad po mene ja cu preuzeti stvar...
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sun 10 Mar 2013, 14:54
Mada postoji i organizacija Chiper Pol za koju ne znam bas puno...
Guts
Guts
Academy Student

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sun 10 Mar 2013, 14:55
E Chiper ja da nece nas napadati, ipak ga cine bivse ninje ovog sela, zar ne ?

OK onda je reseno, samo da jos da dodju ostali i ja sam spreman za misiju !
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sun 10 Mar 2013, 14:57
Nikad ne treba verovati nikome Guts.Ocekujte ono najgore.Opet kazem ako bude problema zovite mene !
Guts
Guts
Academy Student

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sun 10 Mar 2013, 14:58
Je li ok , da ako se pojave ovi iz Chipera da se ja vratim i da dovedem tebe, posto je Yusei bolji za zadrzavanje protivnika ?
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sun 10 Mar 2013, 14:59
Da naravno to vidi sa ostatkom tima kako cete...
Guts
Guts
Academy Student

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sun 10 Mar 2013, 15:00
Samo jos da pitam, ko ce jos da bude treci clan naseg tima, ja predlazem nego ko moze da nam nudi podrsku, kao medical ili sensor ninja posto smo ja i Yusei fighting tipovi vise ?
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sun 10 Mar 2013, 15:01
Pa ne znam.Eto prepustam tebi da pronadjes jos jednog.Imam poverenja Guts !
Guts
Guts
Academy Student

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sun 10 Mar 2013, 15:03
Ok onda ja biram Pedu Carskog, nek on dodje ovde takodje, on je odlican za podrsku, ima brutalnu snagu a i medical sposobnosti !
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sun 10 Mar 2013, 15:05
Moze peda je vrlo jak slazem se...Na misiju saljem tebe Yuseia i Pedu ! Kad se skupite neka misija pocne.Oprezno !
Peda Carski
Peda Carski
Special Jounin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sun 10 Mar 2013, 16:47
ja sam tu samo kazite sta treba!!!
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sun 10 Mar 2013, 16:47
Da dovede te Toshira ili Zoblu potrudite se da ih uhvatite na Shinobi igrama...
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sun 10 Mar 2013, 16:51
Ustvari ne samno njih bilo koga iz sela zvuka dovedite..
Peda Carski
Peda Carski
Special Jounin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sun 10 Mar 2013, 16:56
Ne verujem da mozemo na shinobi igrama to su igre samo. Sto se tice sela zvuka ja mogu iz jednog udarca razrusim celu njihovu teritoriju i izlomim selo i unistim imaju samo 1000 health i plus bi ubio unutra sve koji imaju ali onda mogu povrediti i Yuseija i Gutsa

Njihove kupole od kristala i wooda nebi ih zastitile uopste od zemljotresa i lomljenja zemlje a damage je 6000!!!! Za to vreme Yusei bubama sa svih strana i ceo vazduh opkoli da nemaju gde da pobegnu ni u vazduh a guts neka skace sa krilima neka se postara da one sto ih uhvate bube u vazduhu to jest ako izbegu u vazduhu dokrajci i zarobi.

Ako koristimo tu kombinaciju mi smo nezaustavljivi neamaju sanse svi zajedno protiv nas!!!
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sun 10 Mar 2013, 17:07
Pedo necemo ih ubiti.Samo mi jednog dovedite zivog...
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sun 10 Mar 2013, 17:11
Pa moze Pedo tu se svi skupljaju na tim igrama.Prava sansa za nas !
Guts
Guts
Academy Student

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sun 10 Mar 2013, 19:36
E lorde Siegrain dosao sam na Grand Shinobi igrama do informacije da su Jumive i Toshiro napustili selo zvuka !
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sat 16 Mar 2013, 15:23
Neka se svi ovde okupe ! Vazna misija SS ranga !
Guts
Guts
Academy Student

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sun 17 Mar 2013, 09:03
Tu sam lorde Siegrain !
Sponsored content

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum