Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

+5
Yusei Nara
Moto Tokuzen
Peda Carski
Guts
Siegrain
9 posters
Go down
Peda Carski
Peda Carski
Special Jounin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sun 17 Mar 2013, 10:19
tu sam postao sam i ja konzul
Moto Tokuzen
Moto Tokuzen
Special Jounin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sun 17 Mar 2013, 10:25
Tu sam i ja
Yusei Nara
Yusei Nara
Jounin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sun 17 Mar 2013, 10:26
Ja sam isto tu
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sun 17 Mar 2013, 13:53
Odlicno vecina je tu...Na misiju ce ici bas vas cetvoro:Peda,Moto,Guts i Yusei.Moto budi vodja ove ekipe..Saljem vas na ovu misiju jer imam poverenja u vas...Vas zadatak je da nadjete gde se naazi tajna organizacija chiper pol il kako vec jer sam dobio informaciju da je tu nekadasnji vodja sela Aoi ! Toliko od mene krenite odmah !
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sun 17 Mar 2013, 18:00
Inace ko zeli mozete krenuti samnom na jedno putovanje do druge tajne organizacije i trenirati samnom ko ostane nek bude vodja sela dok mene ne bude bilo...
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sat 23 Mar 2013, 18:20
Lord se vratio !!!

Posle dugogo putovanja i misije vratio sam se mnogo jaci nego ikad !!!

Tamekaze
Tamekaze
Genin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Mon 25 Mar 2013, 17:56
Kada ce misije
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Tue 26 Mar 2013, 10:53
Kad budu bices obavesten,mada si ti slab za misije...
KaMi Akimichi
KaMi Akimichi
Genin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Wed 27 Mar 2013, 12:55
Mogu neku misiju?
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Fri 29 Mar 2013, 21:04
Ako mislis na prave misije ne jos.Slabi si tek si genin,ne zelim da jos neko umre iz ovog sela.Imas tamo misije za sve rankove pa odatle uzimaj dok ne postanaes jounin...
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Fri 29 Mar 2013, 21:07
Neka se jave svi jounini iz sela.Misija za njih.
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Fri 29 Mar 2013, 21:29
Ustvari svi iz sela vodopada neka se jave.
Guts
Guts
Academy Student

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Fri 29 Mar 2013, 23:01
OK tu smo lorde Siegrain
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sat 30 Mar 2013, 14:28
E da Gutse imam jedan poklon da dam tebi jedan od maceva magle.Napisi nesto kad dodjes da znam da si tu...
Tamekaze
Tamekaze
Genin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sat 30 Mar 2013, 15:58
Ja sam tu
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sat 30 Mar 2013, 16:08
Misija Tamekaze za tebe.

Opis misije:Idi u Shinobi town i citaj arhive i dodji ovde reci sta si sve
naucio o Zenkai organizaciji iz starih vremena.

Dobices XP kao nagradu...(Prilikom putovanja koristi roleplay opciju putovanje)
Tamekaze
Tamekaze
Genin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sat 30 Mar 2013, 16:08
Uredu krecem
Tamekaze
Tamekaze
Genin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sat 30 Mar 2013, 16:19
Ovo sam naucio o organizaciji
Zenkai organizacija je jedna od najjacih organizacija cije se ime i dan danas postuje.
Organizaciju je osnovao Dokuichi Uchiha zajedno za pet najacih ninji u to i sluzila
da sprecava shinobi kriminalce i zlocine za zabranjenim jutsima i
eksperimentima. Kasnije svi su poginuli ukljucujci i Dokuichija. Kisai i Conte resavaju da obnove organizaciju svoga oca,kada su osnovana sela Conte se povukao i otisao u Selo sakriveno u Liscu a Kisai je ostao u organizaciji.Zbog moci Kisaija i same organizacije mnogi su zeleli da se pridruze
tako da je imala dosta clanova "pocetnika" ali uglavnom su umirali ili
zavrsavali kao neuspeli eksperimenti Kisaija.
Originalni i zvanici
clanovi bili su Kisai Uchiha kao vodja, Sabaku no Gaara, Urami
Ketsukei, Deidara,Zacui Yokubi, Tokaji Hayato i Kotsu.Tokom prvog shinobi rata mnogi clanovi su poginuli ili napustili i
posvetili se selu jer nakon sto je Kisai umreo Zacui je prezeo mesto
vodje a kako nije imalo potrebe vise za organizacijom on je raspustio
clanove tako da jedini clan je ostao Kotsu koji je cuvar.ZENKAI HIDEOUT je oduvek bio misterija i mesto je raznih eksperimanata i mocnih itema i
jutsua koji su ostali nakon Kisaija. Da bi to sve sacuvali od ostalih
Kotsu je ceo hideout usisao u svoj space time dimenziju gde vreme ne
tece. Tako tamo nema niko mogucnosti da ode vise.Zenkai hideout je mnogo put bio razlog ratovanja i sukoba jer su mnogi
probali da nadju nacin i odu tamo da bi se domogli ogromne moci ali niko
nije uspeo da nadje sealove i potreban nacin da ode tamo. Pretpostavka
je da se tamo i dan danas nalazi Kotsu i Konsai kao vodja.
Guts
Guts
Academy Student

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sat 30 Mar 2013, 16:21
Tu sam lorde Siegrain ! :Sashead :
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sat 30 Mar 2013, 16:22
Odlicno odradjeno bices nagradjen !

A guts za tebe evo jednog poklona od mene i pazi da ga neko ne uzme..
Kancelarija novog Lidera sela Siegraina - Page 2 HIRAMEKAREI2013_zpse971d771
Guts
Guts
Academy Student

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sat 30 Mar 2013, 19:38
Ok hvala ti Siegrain cuvacu ga kao malo vode na dlanu
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sat 30 Mar 2013, 21:23
Nista i jos jedan posao imam za tebe.Sakupi sve genine sela i treniraj ih ! Bices nagradjen !
Peda Carski
Peda Carski
Special Jounin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sat 30 Mar 2013, 21:34
kazi Siegrain?
Guts
Guts
Academy Student

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Sun 31 Mar 2013, 14:09
ok lorde Siegrain ali ja nemam puno vremena tako da cu to tesko obaviti ali pokusacu Very Happy
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Mon 01 Apr 2013, 20:00
Verujem u tebe Guts.A ti Pedo moras mi pokazati put do Chiper pol organizacije posto znam da znas...
Sponsored content

Kancelarija novog Lidera sela Siegraina - Page 2 Empty Re: Kancelarija novog Lidera sela Siegraina

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum