Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija lidera organizacije Siegraina

+18
Milivoje
Jumive
Honoka
Rokudo Mukuro
Itachi Uchiha..
Shinsuke
Madara Uchiha
1565685
Aleksandar Clock
Toshiro Senju
Conte Uzumaki....
Shino Aburame.
Kratos
Toujin Fantom
Ryuk
Raiken Mystogan
.Shino Aburame
Siegrain
22 posters
Go down
Itachi Uchiha..
Itachi Uchiha..
ANBU
http://steamcommunity.com/id/ice1man/

Kancelarija lidera organizacije Siegraina - Page 11 Empty Re: Kancelarija lidera organizacije Siegraina

Tue 14 May 2013, 09:57
I ja sam tu, i redovno sam na forumu, ali sam malo slab...
Sutra su Jounin ispiti, pa kad polozim, i ja cu da vam se prikljucim...
Taman cu tad da budem i 150 level! ;)
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Kancelarija lidera organizacije Siegraina - Page 11 Empty Re: Kancelarija lidera organizacije Siegraina

Thu 16 May 2013, 23:17
Sve ninje koje su uz mene neka dodju ovde vreme je da se okupimo i krenemo u rat!!!
Conte Uzumaki....
Conte Uzumaki....
Academy Student

Kancelarija lidera organizacije Siegraina - Page 11 Empty Re: Kancelarija lidera organizacije Siegraina

Sun 19 May 2013, 10:35
Tu sam, lorde mozete da ubacite mog prijatelja Uchiha Obitu u org..
Conte Uzumaki....
Conte Uzumaki....
Academy Student

Kancelarija lidera organizacije Siegraina - Page 11 Empty Re: Kancelarija lidera organizacije Siegraina

Sun 19 May 2013, 10:36
On je lvl 80, iako je student, posto je na proslom bio 150 lvl i klan je Hyuga.
Sabaku No Fukushuu
Sabaku No Fukushuu
Academy Student

Kancelarija lidera organizacije Siegraina - Page 11 Empty Re: Kancelarija lidera organizacije Siegraina

Sun 19 May 2013, 17:16
Vrijeme je da krenemo u rat, koga prvog napadamo...
Shinsuke
Shinsuke
Genin

Kancelarija lidera organizacije Siegraina - Page 11 Empty Re: Kancelarija lidera organizacije Siegraina

Tue 21 May 2013, 18:31
Tu sam i ja!
Toiro
Toiro
Academy Student

Kancelarija lidera organizacije Siegraina - Page 11 Empty Re: Kancelarija lidera organizacije Siegraina

Sun 02 Jun 2013, 17:57
Leks sta ces ti ovde?
Zen
Zen
Academy Student

Kancelarija lidera organizacije Siegraina - Page 11 Empty Re: Kancelarija lidera organizacije Siegraina

Sun 02 Jun 2013, 18:01
Nisam clan ove organizacije ali jedna osoba mi dala pristup kao i mapu ovog mesta da treniram posto je trenutno neaktivno. Inace rekla mi ako nesto bude problema samo da ti kazem jednu rec. Toshiro Senju.
Toiro
Toiro
Academy Student

Kancelarija lidera organizacije Siegraina - Page 11 Empty Re: Kancelarija lidera organizacije Siegraina

Sun 02 Jun 2013, 18:04
Onda u redu mozes ovde ostati cim te je moj gospodar pustio. Ali nemoj mnogo da ides i lutas okolo.

Inace ako zelis mozemo biti u timu na shinobi igrama?
Sabaku No Fukushuu
Sabaku No Fukushuu
Academy Student

Kancelarija lidera organizacije Siegraina - Page 11 Empty Re: Kancelarija lidera organizacije Siegraina

Fri 07 Jun 2013, 13:20
Toshiro Senju? Ko je taj lik?
Sponsored content

Kancelarija lidera organizacije Siegraina - Page 11 Empty Re: Kancelarija lidera organizacije Siegraina

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum