Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kensei Muragawa
Kensei Muragawa
Special Jounin

Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 Empty Re: Kensei vs. Kira (Kvalifikacije)

Thu 11 Apr 2013, 00:03
eto! napokon neko ko normalno razmislja.... samim tim nije mogo da izbegne nista.. a i da skriveni potez je bitan! on je samo izbegao napade klonova, nije izbegao genjutsu.. i kako moze da izbegne 3 genjutsua odjednom??
Conte
Conte
Academy Student

Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 Empty Re: Kensei vs. Kira (Kvalifikacije)

Thu 11 Apr 2013, 00:21
Eto dosli smo do dogovora...Pregledao sam celu borbu i zakljucak je sledeci...

Kira nije mogao da doda inteligenciju... Sto znaci da nije mogao da radi melody arm vise od jednom...

Ali je aktivirao sharingan sto znaci da je mogao da vidi genjutsu lako i da ga izbegne...

Tako da krenite od tog poteza, kada je Kira uzvratio genjutsu... Tako da je Kensei na potezu, tako da se mora braniti...



Kensei Muragawa
Kensei Muragawa
Special Jounin

Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 Empty Re: Kensei vs. Kira (Kvalifikacije)

Thu 11 Apr 2013, 00:24
Ok ja radim potpuno isti potez, samo sto me summonig dodiruje, tako da izlazim iz genjutsu i nisam stanovan..

Sto znaci da ide isti napad.. ja radim genjutsu x2... Moji klonovi iste napade...

Ovog puta ne mozes da uzvratis genjutsu jer nemas inteligenciju na 100 nego na 50!!!

(p.s. moram da idem sad, tako da nastavljamo sutra)
Kira
Kira
Special Jounin

Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 Empty Re: Kensei vs. Kira (Kvalifikacije)

Thu 11 Apr 2013, 12:46
cek samo da dodam prije njegovog posta (nisam bio tu), onda ja imam inteligenciju 150 ako ne mozemo spajati onda moze valjda da se mijenjamo ? i to je 3x po 2 ruke



edit Stewcha:
Inace do sutra u 8:00 ujutru imate vreme tako da bi pozeljno bilo da ovu borbu zavrsite veceras.
Conte
Conte
Academy Student

Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 Empty Re: Kensei vs. Kira (Kvalifikacije)

Thu 11 Apr 2013, 20:15
Ne, sa 150 inteligencije mozes da radis samo yamanaka tehnike, a sa 50 tehnike lighta. A sto se tice oruzija, i da imas inteligenciju, mozes samo 1 da napadnes tako ko sto si uradio, zbog 50 brzine...
Kensei Muragawa
Kensei Muragawa
Special Jounin

Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 Empty Re: Kensei vs. Kira (Kvalifikacije)

Thu 11 Apr 2013, 21:29
Ajde Kira igraj dull cekam te ceo dan.. Nije fer... Ja mogu samo veceras da igram, sutra nisam tu... I sta sad ti napises napad posle 12 sati i tako me pobedis dull ... Inace imam jednu dojavu Very Happy ... Light i Jumive ne poseduju sharingan ;). Nikada ga nisu ni posedovali..... To cu objasniti nnw adminu pa pitajte njega, da ne otkrivam ovde


Samim tim sto nemas sharingan ti si stanovan i moj napad je delovao, tako da si izgubio...
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 Empty Re: Kensei vs. Kira (Kvalifikacije)

Thu 11 Apr 2013, 21:34
To se ne gleda tako nakon sto istekne vreme. Neko ko je vise bio aktivan u borbi ovoj i cekao a ja kao admin to mogu vidim. Tako da trenutno vodi Kensei ako ne zavrsite do veceras. Kesnei je pobediti.
Basil
Basil
Administrator

Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 Empty Re: Kensei vs. Kira (Kvalifikacije)

Thu 11 Apr 2013, 21:48
Ti mozes njima da objasnjavas svasta,ali Light ima sharingan...Admini posto vidim ne mogu da se sloze bice onako kako ja kazem a to je da nastavite normalno borbu bez svadja,sve je uredu...
Kira
Kira
Special Jounin

Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 Empty Re: Kensei vs. Kira (Kvalifikacije)

Thu 11 Apr 2013, 22:55
Kira wrote:Health:
(1000/1000)
Energy:
(1000/1000)-10
Chakra:
(900/1000)-20-60-30

Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 Hgawhawh Usput ja letim tako da mi ovo tvoje drvece nista ne moze Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 35 bacam na tebe ove projektile ukupni dmg je 2750 i on prolijece kroz tvoje drvece kao kroz papir
ovo je moj potez, ae se malo admini organizujte, jedan kaze da imam 150 int. drugi kaze da mogu da radim 6x treci kaze da ovako, 4 onako, ko je od vas u pravu ?
Kira
Kira
Special Jounin

Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 Empty Re: Kensei vs. Kira (Kvalifikacije)

Thu 11 Apr 2013, 23:06
I sad cu ja da izgubim zato sto je adminima trebalo 8 sati da odgovore na moje pitanje jel ? A kensei se nasao nevinasce ceo dan me ceka a ne bude online sat vremena, i to bas ko meni uz inat kad nisam tu
Kensei Muragawa
Kensei Muragawa
Special Jounin

Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 Empty Re: Kensei vs. Kira (Kvalifikacije)

Thu 11 Apr 2013, 23:21
hp:1000
en:1000-30-70-35-50
ch:1000-60-100-30


Health:400
Energy:500-35
Chakra:500-200-30


Ok moji klonovi su gotovi dok ja i moj summoning bezimo daleko...(speed dodge i substitution)

I da primio si 900 damage... Jer si upravo sada napisao da uzvracas genjutsu.. a to je bio onaj genjutsu sa mog prvog poteza sto stanuje, drugi genjutsu sam aktivirao nakon toga (to su oni cvetovi od 450 damage) i to sam duplirao, a ti nisi izbegao, tako da oduzmi 900 hp....


I PAZI SADA!

prizivam jos jednog summoninga

Health:600
Energy:600
Chakra:650-200


Bacam 5 ovakve bombe!!

Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 102>> Sto znaci da cete ovo stanovati!!

A pored toga u isto vreme moji summoninzi rade ovo!

Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 303

Prvi summoning radi ovo!!


A drugi summoning radi ovo!

Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 404 x2 !!!

Pazi!! Prvi radi genjutsu!!! Drugi radi genjutsu i to x2!!!!

Pored toga sam bacio bombe da te zaslepim! Sto znaci da sharingan ne mozes da koristis inace bi bio pauziran!.. Ako pokusas sa bleeding tehnikom da se odbranis od prvog genjutsua, pogoidicete drugi! Jer ta 2 genjutsa nisu kao jedan, nego kao 2 posebno, s tim sto je drugi dupliran!

Kako god okrenes pauziran si! Napisi nesto pa da pa da te dokrajcim....
Kensei Muragawa
Kensei Muragawa
Special Jounin

Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 Empty Re: Kensei vs. Kira (Kvalifikacije)

Thu 11 Apr 2013, 23:22
NNW Admin wrote:Ne, sa 150 inteligencije mozes da radis samo yamanaka tehnike, a sa 50 tehnike lighta. A sto se tice oruzija, i da imas inteligenciju, mozes samo 1 da napadnes tako ko sto si uradio, zbog 50 brzine...

eto ti odgovora
Kira
Kira
Special Jounin

Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 Empty Re: Kensei vs. Kira (Kvalifikacije)

Thu 11 Apr 2013, 23:54
Kira ::
Health:
(1000/1000)
Energy:
(990/1000)
Chakra:
(790/1000)-30+230
Nisam primio 900 dmg, niti sam kakav genjutsu vratio, ja sam samo prekinuo tvoja oba genjtusua jel ti vidis karticu ? Nego kako ne shvatas da me ne mozes uhvatiti -_- zatvaram oci zbog flash bombi i tvoji genjutsui krecu da me hvataju ali tu na scenu stupa samehada Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 SAMEHADA2013_zps5c0a91c8,to je zivo i na ledjima mi je ona mi daje svoju chakru i time remeti cakra sistem i ponistava tvoje genjutsue a sad da vidimo kakav si ti protiv istih.Radim Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 Gen210i radim skriveni potez
Kensei Muragawa
Kensei Muragawa
Special Jounin

Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 Empty Re: Kensei vs. Kira (Kvalifikacije)

Fri 12 Apr 2013, 00:01
hp:1000
en:1000-30-70-35-50
ch:1000-60-100-30


Health:400
Energy:500-35
Chakra:500-200-30


Health:600
Energy:600
Chakra:650-200


Ok, lepo si se izvukao.. (samo mislim na moj prvi genjutsu koji stanuje.. ti nisi radio 2 puta twhniku reverse.. ali ok op)

Dodiruje me moj summoning, tako da tvoj genjutsu ne deluje na mene, samim tim i tvoj skriveni napad mogu da vidim...


Tako da moras da prikazes svoj napad sada da bih mogo da reagujem i da se odbranim na vreme.... i da nastavim svoj potez


(Inace morao si da odugovlacis! imali smo celo vece za borbu a ja sada moram da idem i to sam ti lepo najavio! )
Kira
Kira
Special Jounin

Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 Empty Re: Kensei vs. Kira (Kvalifikacije)

Fri 12 Apr 2013, 00:08
Kira ::
Health:
(1000/1000)
Energy:
(990/1000)
Chakra:
(990/1000)-20+30-30 blago tebi tako najavljenom,reci to mojoj kevi da imam borbu protiv kenseia muragawe u 8 sati (dull) ionako je rekla da ste svi sektasi
nista samo sam stvorio klona,Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 50-1zatvorio oci i udaljio se od tebe
Kensei Muragawa
Kensei Muragawa
Special Jounin

Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 Empty Re: Kensei vs. Kira (Kvalifikacije)

Fri 12 Apr 2013, 00:21
hp:1000
en:1000-30-70-35-50
ch:1000-60-100-30-60


Health:400
Energy:500-35
Chakra:500-200-30-60-30


Health:600
Energy:600
Chakra:650-200-30


hahahaha... Ma ja bih rado da ostanem i da zavrsim borbu, ali moram da ustajem sutra veoma rano imam neke obaveze.... tako da je ovo poslednji moj post :/
Pa nek posle admini odlucuju...

Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 351

Inace stvaram 2 wood klona... I oni imaju moj izgled tako da imas 2 summoninga, mene i 2 klona... Ako pokusas da me napadnes moras da otkrijes ko sam ja xD.. Mozda mozes da provalis klonove, ali mene u odnosu na summoninga tesko..


Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 202x2

Oba moja klona rade ovo... ( kako drvece izlazi iz ruku udara klona i nastavlja prema tebi)

tako da je damage samo od klonova 400...

sumon br2 radi ovo!
Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 301
damage je jos 100 i plus stun

a moj sumon br 1 radi ovo

Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 202

zbog njegove preciznosti damage je 300...

i na kraju ja

Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 502x2

damage je 600

------------------------------

I da... jesi osetio mozda neki miris?

Epa sad cu ti reci.. Moj sumon je pre 2 poteza, 3 koliko vec, izveo ovu tehniku (kada je aktivirao ono drvece) tako da gubis svakim potezom vrednosti i imas 0 na brzinu...

Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 601

-----------------------------


Takodje si zatvorio oci, tako da moras da primis pola damage od svega ovoga zagarantovano.. ukupan damage je 140, sto znaci zagarantovanih 700, a pored toga ako teuhvati moj sumon, stanovan si...


Toliko od mene.. Pozz! Moram da palim sad...
Kira
Kira
Special Jounin

Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 Empty Re: Kensei vs. Kira (Kvalifikacije)

Fri 12 Apr 2013, 00:40
Kira ::
Health:
(1000/1000)
Energy:
(990/1000)
Chakra:
(950/1000)-30-20
kao prvo na kartici pise da se stvara 1000 cvetova xD nisam corav vidio bih imam i sharingan i bjakugan tako da bih vidio svaki tvoj skriveni i to izbjegao vjetrom xD (to je za taj potez) Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 503 kao drugo idalje mi je bjakugan aktiviran( kao ishraingan ali sa zatvorenim ocima kao da nije) tako da sve vidim normalno i izbjegavam sa krilima sve tvoje napade, udaljavam se i tako to i vidim sve skrivene namjere. Inace ne mozes se sakriti. Kako sam ja na drugoj strani od klona ( znas da sam napisao da se udaljavam) dok vi radite te jade moj klon koji je napravljen od 330 chakre (od proslog poteza) se razlaze i napada te Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 30a ja postavljam platformu (iznad tebe sam) od 330 papira Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 25 to nije oruzje al nisam mogao da nadjem bolju karticu xD tako da ne vidis sta ja radim ( to cu da posaljem adminu Razz ) ili ce da gledas sta ja radim sa platformom u nebo ili ces da izbjegavas papir attack.kad pogledas u nebo sunce ce da ti zaklanja pogled i vidjeces samo crno od platforme Zna se da sam ja u boljoj poziciji, usput ja cu sutra oko 7 pola 8 biti tu imam informatiku precas
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 Empty Re: Kensei vs. Kira (Kvalifikacije)

Fri 12 Apr 2013, 07:50
Isteklo vreme jer ste oboje odugovlacili to je diskvalifikiacija oboje.
Sponsored content

Kensei vs. Kira (Kvalifikacije) - Page 2 Empty Re: Kensei vs. Kira (Kvalifikacije)

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum