Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara Empty Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Wed 24 Apr 2013, 11:24
Sa obzirom da je selo obnovljeno ja sam novi mizukage tj. prvi mizukage

- Ovde mozete pitati sta vam got treba svima cu se truditi da odgovorim... ovde cu vas obavjestavati u vezi misija na koje idete i sl.
Saske.
Saske.
Chunin

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Wed 24 Apr 2013, 11:53
Pozdrav mizukage
Zero
Zero
Jounin

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Wed 24 Apr 2013, 22:06
Zvali ste me Mizukage-sama izvolite?
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Wed 24 Apr 2013, 22:13


Hmm neko se iz senke mizukage,a blago nasmesi

Nije te lord Mizukage pozvao ja sam

*pojavi se neko iz senke iz mracnog dela sa tuznim izrazom lica*
Zero
Zero
Jounin

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Wed 24 Apr 2013, 22:17
Men.... Zeref

(od zelje je samo potrcala ka njemu ne razmisljajuci o bilo cemu)

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara Tumblr_mh2ta6zdPN1rmem98o1_500
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Wed 24 Apr 2013, 22:21
Huh
(primi Lucy u zagrljaj)

Izvini za sve sto se desilo
Podji sa mnom moras!
(onako uplakanu Lucy samo uhvati za ruku i otrcase negde)
Hvala Kasumi!
(Uzvikuje mizukage,u)
Tobito
Tobito
Academy Student

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 09:50



Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara Tobi-uchiha-obito-32599615-1280-720

(Odjednom iz poda izlazi Tobito)

Pozdrav Mizukage...
Verde
Verde
Jounin

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 09:53
Tobito sta ces ti ovde!!! Spremi se da umres nikada ti necu oprostiti ono sto si mi uradio!!!
Tobito
Tobito
Academy Student

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 10:12
Za ninju koji ima dva skila na barijer i seal klasu je vrlo lako proci vase slabe barijere. Vidi se da nemate sealing i barijer mastera koji bi odrzavao barijere da budu tu stalno jer ovako kada uradite to ce nestati nakon nekog vremena nece se dugo zadrzati hahaha. A za niju koji ima sealing i barijer klasu celu i tehnike iste kao one sto ste vi koristili za vase barijere je lako da ih iskljuci ili cak okrene u svoju korist.
Vase selo je ostalo potpuno bez barijera trajale su samo jedan dan...Jer vidim da ih nijedan barijer nije osigurao a i da jeste lako mogu da ih sve ukloniim istim tehnikama

Inace shvatate da sam lako mogao da ih okrenem protiv vas i sada bi ste svi bili mrtvi...

Tisina Verde (verde se ukopa u mestu paralizovan) Mozda si pobegao od moje kontrole ali ne i od mojeg pupet cursea.

Sada seal
Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara 45

Tvoje selo je oblozeno ledenom kupolom koja nece dugo trajati ali dovoljno ce trajati za ovaj jutsu, tako da trenutno je celo selo ugaseno ne moze nista ulaziti niti izlaziti...

inace verde ovo ne mozes izbegnes
Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara 8

A sada Verde pokazi im moc buba!!!

Verde radi:




Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara 11-2Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara 12-1x2


Damage je 2400 mislim da shvatate da ovo ne mozete izbegnete jer cete rizikovati da unistite selo gledano da je selo suvise malo ima 1000 healtha ukoliko zelite da se odbranite od ovoga znaci ce da cete unistiti celo selo

hahahhahahahahahahahah


Ali ne brinite necu vas ubiti!!! Trebate mi za nesto drugo!!!
Verde
Verde
Jounin

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 10:17
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ne mogu se odupreti ima seal na meni...Mizukage posotoji samo jedan nacin da ovo uradite napadnite me i ubijte me!!!! I tobito ce primiti damage!!!!
Tobito
Tobito
Academy Student

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 10:20
To nije dobra ideja ako umres demon ce se osloboditi i krenuti da besni i unistice ovo selo hahahaha
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 10:43
Najednom se cuje tema:
https://www.youtube.com/watch?v=mjjkHg5FOhk
AAA Znaci rijeme je Najednom bijela boja pocinje da se isijava iz mene

Health:1000
Chakra:950
Energy:600

Sanbi!!!
Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara 7_zpsfdc8e7e9

Radim ovo x4 pravim 4 zvucna zida i hvatam sve bube (karticu necu da stavljam docice vreme za to inace minato je napravio tehniku i odobrio ovo je zvucni zid i napravio sam sa sve 4 strane i zatvorio sam bube naravno one primaju 4000 demage i unistavaju se unutar zida

Ahhh bjezite Zefer. brzo evakuiraj sve ninje sela ostacu samo ja i Vered posto on izgleda mora i Lucy pomozi mu...

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara 320px-Three-Tails_Menacing_Water_Ball2Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara 7_zpsfdc8e7e9
Tobito
Tobito
Academy Student

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 10:46
Onda si unistio selo bube prekiravju citavo selo i oko a da ih unistis znaci da ces morati i sve ostale ninje unutra a ne samo bube a selo ti ima 1000 healtha bas si dobro zastitio selo hahahahah pobio si sve ninje unutar njega
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 10:52
Nisi shvatio posto je tek 1 potez tj jedan su potez pozvan one su krenule da se sire i ja ih brzo hvatam u svoj zid uspejle su da predju nekih 10-metara ili cak 50 posto ja sam odma posto iza tebe nego sam jeo pa zato tako da se sve ovo desava u 1 minuti tako da sam unistio sve bube unutar zida i naravno taj dio mizukage rooma ali tu nije bilo ninji jedinu su juce postovali tako da nisu tu... ova prostotija nije nesto bitna obnovicemo je ako zelis da se borimo onda izadji vani ali nisi prijemntio moj grad njega nemozes da prodjes jel to nije bariera vec jutsu water jutsu i snow a sa obzirom da sam grad pravio od demonske chakre znaci mnogo je jaci nemozes ga zaustaviti sa svojom sto je logicno sastavljen je od demonske chakre tako je i sa barierom a sada da nastavimo borbu ja i ti... (ako to zelis naravno)
Tobito
Tobito
Academy Student

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 10:53
Pa bube se ne sire od njega idu i od njega i svuda okolo nisi uspeo sve da ih uhvatis to je nemoguce tako razornim napadom a da ne unistis selo
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 10:54
Zelim da kazem da se zvucni zid ne vazi jer to nije sposobnost Sanbija u tom modu njegova sposobnost je da stvara klonove a ne zvuk. Tako da taj zvuk nemas i to se ne vazi.
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 10:55
moguce je itekako ja sam ovo uradio a ne sanbi posto vidis ipak sam te *sejbo uso sam u demon mode tako da napad nije radio demon vec ja ( dok sam u tom modu koristim demonove napade i ostalo) tako da si primjetio ja imam punu kontrolu nad sobom i uspio sam da odredim tacnu velicinu i sl. tako sam uspio da uhvatim bube... sve je po pravilima i legalno



P.S sve ponvaljamo jel je Yamamoto to odobrio ajde ti ponovo napisi kako napadas i sve da znamo sve lijepo
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 10:57
Ne moze on to da ti odobri jer to nije sposobnost sanbija ja sam pravio te napade i demon moci i vec je odredjeno koje vec ima sanbi ima mogucnost da se duplira a ne da radi zvuk.

To ti se Yamamoto zeznuo tako da zvuk mozes koristis samo ako imas vetar i unapredis ga u zvuk ovako ne mozes.
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 10:59
Ok onda nije to posteno opet sam ostecen stalo sve se odratzava na mene al uredu ajde tobito napisi sta si uradio sa bubama fino sve da pregledam i to onde nemogu nista da shvatim pa da igramo
Tobito
Tobito
Academy Student

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 11:01
Kontrola ti je 400 a inteligencija 100 ne mozes nikako x4 to da uradis gledano da ti je u tom modu dupli damage racunacu da su mogao najvise 2000 damage da napravis ali ti si ga duplirao sto znaci da je x2 a to je najvise 800 damage
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 11:03
JOj nekontas moja inteligencija je 200 a kontrola 500 i meni je uvjek ukljucena kartica sto mi da na ssve sposobnosti +100 ali vidi ovo se nista nije desilo ti si tek ufatio vereda i napisi sta dalje radis da sve mogu polahko da pratim nemogu da ce vracam tamo jel moze ?

vidis da me admini samo unistavaju* blago receno sve ide preko mojih ledja al nema veze tkao da bar vi igraci igrajte kako treba ajde reci sta si uradio i kako?
Tobito
Tobito
Academy Student

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 11:07
Pa sto ne napises da ti uvek ukljuceno ja sam mislio da nije! Al dobro...


Nista uhvatio sam verdea yamanaka sposobnostima i naterao da uradi bube ona najaca tehnika damage je 2400 tako da su one svuda okolo sada dolecu sa svih strana.

Tvoje selo ima 1000 health samo jer je jos novo tako da ako probas da zaustavis sve bube rizikujes da unistis selo. Inace mozes odbarniti mozda tebe i tak neke ovde ali neces moci ostale genine u tvojem selu hahahahhaha

a sada igraj da vidimo sta imas! aaaaaaaaaaaaaaa

ovo je prostorija dok bube dolaze sa svih strana u selu
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 11:09
Prvo da utvrdimo nesto! Pa da igramo Aburame kao Aburame najvise u sebi moze da ima 200 buba znaci samo 200 buba sto znaci da kad urade onu tehniku oni imaju 400 buba Verde tu ima prednost jer je demon buba sto znaci da ima mnogo vise buba tj moze da ih ima u demon modu u koji on nije usao tako da sirenje buba je krenulo od njih 400 sto znaci da svaka buba ima 1 health
*Ako ste gledali Naruto Shippuden kada se Shino borio protiv edo borba iz njega izadje tj onako se pojavi malo buba i onda sve vise i vise a gledano da je ovo selo trebace isuvise mnogo vremena da se bube svuda razidju tako da su prvih nekoliko sekundi one samo u kancelariji)
Tobito
Tobito
Academy Student

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 11:11
Drugacije ovde radi ona tehnika to su bube kod njega a drugo je kada koristi ultimativnu tehniku koja prekirva teren od 4 km cak gde zove sve bube koje imaju i mnoze se nevoravno brzo tako je oduvek bilo ovde na forumu
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 11:13
Izgleda da je to to... primoran sam da se predam i da me odvedes u svoju organizaciju.Nemogu se borit stradace neduzni ponovno ... (jos se n e predajem)

Pokusacu samo ovo jel ovo je ejdini nacin:
Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara 701

Health:1000
Chakra:970
Energy:600

radim ovo preko citavog sela sve bube imaju po 1 health tako da odma umirui i sve ninje gube po 30 ali ovo se zadrzava samo 1 potez tu i nestaje tako cu ubiti sve bube i svi ce primiti 30 demage ovo sto je Zeref. rekao je u pravu


Sponsored content

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum