Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Verde
Verde
Jounin

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara - Page 2 Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 11:13
Dolazi sebi malo

Bezite ovo ne mozete da sprecite suvise je jako a da ne pricam za tajnu koju jos imam u vezi buba jedino mozete se spasite stvorite neku kupolu oko vas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pozurite
Tobito
Tobito
Academy Student

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara - Page 2 Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 11:16
Tisina Verde!!!!

Pametan potez Mizukage ali to je i tvoja smrt!



Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara - Page 2 10-3

Gotovo je sada je celo selo pretvoreno u ogromnu ledenu kuglu. Iako si i ti Yuki kasno je da izbegnes ovo.

Za sada cete ostati tako paralizovani i cekacemo malo jednu osobu
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara - Page 2 Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 11:17
Jao ja sam zaboravio na tebe to je to... TOBITO! zaustavi napad nema druge nemogu dozvoliti da neduzni stradaju (bube staju) evo povedi me sa sobom ja cu biti tvoj rob u cijenu da pustitis ovo selo malo da zivi na miru... ja cu poci sa tobom


KAO 2 HOKAGEA IMENUJEM VEREDA!

Zbogom cuvajte se
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara - Page 2 Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 11:18
Nbisam stvorio kupolu nisam napiso sry eto da znas i moja je voda stala tako da nema tvoje kugle od leda nisam vidio poruku
Verde
Verde
Jounin

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara - Page 2 Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 11:18
Dobro je Mizukage Tobito nas je sve zaledio ovako cemo biti sigurni unutar leda dok pojacanje ne dodje....
Tobito
Tobito
Academy Student

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara - Page 2 Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 11:18
Vasi zivoti mi nista ne znaci imam drugi cilj sto sam vas napao...
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara - Page 2 Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 11:18
Zeref drzi sebe u pripravnosti i veoma je zamisljen! Lorde Mizukage!
Tobito
Tobito
Academy Student

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara - Page 2 Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 11:19
Uperuje sharingan u mizukagea i pricace telepatijom (preko pm cu ti se obraititi)
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara - Page 2 Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 11:22
(Najednom chakra oko mizukageovog tjela pocinje da buja)- led puca

- nemogu se boriti ne zobg: deidare,saske.a i njima slicim jel nemogu da se odbrane nemam druge Tobito evo ja cu biti tvoj sluga i icicemo pusti njih na mirui drzi mene kao mamac za tu osobu ali nemoj ovde veec idemo dalje...

Verede cuvaj selo ti si novi mizukage... https://www.youtube.com/watch?v=yDzOL-zp3mk
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara - Page 2 Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 11:28
Tek sam vidio poruku... uredu preko pm cemo razgovarati kako i sta
Tobito
Tobito
Academy Student

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara - Page 2 Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 12:33
Onda imamo dogovor ja i mizukage smo sklopili ugovor. Pomoci cu vam da nadjete maceve sela magle. Znam tacno ko im ima i gde


Last edited by Tobito on Thu 25 Apr 2013, 12:35; edited 1 time in total
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara - Page 2 Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 12:34
Uredu brate moj... vrijeme je za ono sto cijelo vrijeme zudis za tim... Tobito je sa nama nema potrebe da ga se bojite
Tobito
Tobito
Academy Student

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara - Page 2 Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 12:36
U selu vodopada se nalaze svi macevi osim onaj od Achira i dva od Kire.

Tako mizukage biraj na koga cemo prvo udariti achira, kiru ili vodopad
Verde
Verde
Jounin

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara - Page 2 Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 12:37
Samo malo mizukage napasces neduzne ninje da bi uzeo samo glupave maceve?
Tobito
Tobito
Academy Student

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara - Page 2 Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 12:38
Ninje koje imaju maceve su vec dovoljno jaki i bez njih nema potrebe da ih imaju mi cemo ih samo uzeti od njih necemo ih ubiti ako nije potrebno i raspodeliti geninima u ovom selu
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara - Page 2 Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 12:40
Huh ovo je zabavno! pa krenimo onda da sakupljamo maceve!
Tobito
Tobito
Academy Student

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara - Page 2 Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 12:41
Imam dva predloga selo zvede ili Achira on je sam tamo ili Kiru samo ne znam kako da ga nadjemo
Verde
Verde
Jounin

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara - Page 2 Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 12:45
U redu pomoci cu vam oko toga, napascemo te ninje samo vodopad je i dalje jak za nas tamo je Aoi koja moze sama nas sve unisti, tu je i Peda sa ogormnu snagu, Guts sa veliku brzinu i Siegrain sa najaci pupet ninjunsutu. Samo jedan od njih je dovoljno jak da se sam bori protiv svih nas a kamoli svi zajedno, bolje da njih ostavimo za kraj kada uzmemo ove maceve i tako postanete jaci.
Tobito
Tobito
Academy Student

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara - Page 2 Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 12:50
Kada sam napao njihovo selo iskoristio sam sto Aoi nije bila tu i sto je Peda bio izmoren i sto je Siegrain izgubio volju za borbom. I koristio sam Verdea da im postavim iznenadni napad. Inace nebi mogao da se borim protiv njih istrebili bi mene i moje ninje odavno...
Suvise su jaki za nas...Njih ne smemo napadamo nego moramo jednog po jednog...Ostavicemo ih za kraj...Uz to imamo srece sto Aoi nema mac tako da necemo morati se borimo protiv nje inace nebi imali sanse verovatno...
Verde
Verde
Jounin

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara - Page 2 Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 13:43
Pa normalno cim su special jounini znaci da su jaki. Special jounini nisu kao obicne nije i jounini po jacini. Samo jedan special jounin je dovoljan da se bori sa desetine ostalih jounina i porazi.
Samo najace ninje u ovom svetu dobijaju tu titulu.
Special jounini imaju obicno od 1-3 zabranjene tehnike, imaju mocne iteme i oruzja, svoje jutsue su naucili skroz i vec ih unapredili u jace jutsue iznad normalnih koje imaju se uce. Uz to imaju sve na 1000 vrednosti.Imaju dosta borbenog iskustva i ostaloga.
Special jounini imaju mocnu strategiju, imaju moc i uvek su osigurani to ih cini jakim.Njihovi stilovi su perfektno sastavljeni, skil poeni, i ostalo cini da sve radi besprekorno kada se bore...

Pogotovo one ninje koje su u konzulu oni su 10 najacih i svi zajedno da se skupimo ne mozemo jednog od njih da porazimo.

Medju njima su Raiken master iluzija i sealing tehnika, Aoi koja je master medical tehnika i sve sto ima veze sa genima ljudksim telom i slicno, Iori koji je master oruzja njegova brzina i umece oruzjem je legendarno, Kira koji je master eksplozije, Peda master taijutsua koji ima ogromnu snagu koja moze sve slomiti, Achiro master sharingana i samuraj stila tu je i Rokudo master jinchuriki tehnika i najaceg demona lisice i Siegrain master lutaka, Kensei koji je master summoninga i svojih wood tehnika..

Medju 10 najacih bili su i Falco master vetra i eksplosion releasa i Ryuk master vode. Ryuk je odavno izbacen jer nije smeo se bori sa Rokuda kada ga izazvao sa mesto konzula a i poginuo je. Falco je isto pogunuo...


Njih 9 trenutno koliko ih je ostalo od 10 legendarnih treba izbegavati i niposto se boriti sa njima jer su sanse da pobedi neko ko nije na njihovom levelu ravne nuli.Oni su cudovista...Jinchuriki poput nas su nista za njih.

Od tih 9 narocito treba izbegavati Raikena, Rokuda i Aoi protiv njih niko od nas nemoze porazi cak i da se sami borimo svih zajedno protiv jednog od njih verovatno bi izgubili...
Isto ne treba podcenjivati Iorija i Achira oni su isto jaki sa ogomnu brzinu ali slabi su na razorne napade tako da ako se boris sa njima jedino mozes ih poraziti ako imas srecu da igras prvi i da oni ne krenu ozbiljno odmah.
Nakon njih su tu Peda, Kira i Siegrain i Kensei isto su jaki i ne treba ih podcenjivati u borbi sa njima neko nebi prosao citav sigurno a i nebi mogao pobedi samo.

Na proslim ispitima sa special jounina svi su pali najbilizi da polozi je bio Guts sto ce sigurno i uraditi uskoro tako da je on verovatno buduci special jounin isto master oruzja.


Nas objekiv je uzeti maceve magle.

Nalaze se kod Siegraina, Pede, Achira, Gutsa i Kire.

Ako napadnemo Siegraina on je u vodopadu moracemo se boriti protiv Pede, Gutsa i verovatno Aoi i ostalih tamo. A da ne spominjem da u tom slucaju ce verovatno dodji i Iori da pomogne vodopadu ili Raiken jer mu je Siegrain brat a selo vodopada ipak njegov dom.
Tako da ipak mislim da je to nemoguca misija uzeti maceve od Pede, Siegraina i Gutsa. Jedino nekad ako se posreci u nekoj borbi da izgube ili slicno 1 na 1 pa da im se uzme...Ali sada trenutno prosto je nemoguce

Tu ostaje Achiro koji je sada u selu zvedi ako ga napadnemo sami postoji mogucnost da ga porazimo gledano da svi imamo razorne napade a on je slab na njih. Od njega bi uzeli onu iglu i plus ima i mocan mangekyou.
U borbi bi mu sigurno pomogao Kensei Muragawa isto special jounin prema mojoj racunici 80% je sanse da bi Achiro pobegao summoniong jutsuom pomocu Kenseija ukoliko se napadne i bude ugrozen da umre.


Na kraju ostaje Kira sa dva najaca maca Samenhadu i Kiba maceve. Kira je u zadnje vreme dosta oslabeo tako da mislim da njega bi lako porazili. Zadnji put je lociran u chiperu ali sada je otisao negde ne moze se naci.


Prema mojoj naucnoj osnovi i teoriji jedino se moze uzeti ostala dva maca od Kire i to ako vam se posreci da ga nadjete. Ostale maceve trenutno je prosto nemoguce uzeti!


Tobito
Tobito
Academy Student

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara - Page 2 Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 14:09
Nadjite tim koji je dobar za traganje neka nadju Kiru.

Selo zvuka i Achiro su nista tu nastupa Zeref koji ce stvori kupolu oko sela sa sve ninje nas unutra koja ima 1000 defense od kristala to je malo selo kao ovo samo nekoliko zgrada ukupno 1000 healtha. A zatim uradi tehniku iz barijera da chakra ne ulazi i ne izlazi. Achiro nece moci nigde pobegne i gotovo svaki napad ce mu biti smrtonosan. Tu nastupa Kasumi koji ce sve unutar poplavi. I to je to bice porazen.

Za Kiru nebrinite lako se moze poraziti...A za selo vodopada cemo smisliti strategiju nakon toga ako uspete...
Verde
Verde
Jounin

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara - Page 2 Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 14:11
Ti si sam napao selo vodopada i pobio mnogo jakih ninji smislio si dobru stratgiju. Svako drugi da ih je napao bio bi mrtav odmah ali ti si im zadao veliku stetu i plus pobio mnoge jace ninje tamo.

Slusacemo tebe sta kazes mizukage? Ideja je dobra da se porazi Achiro umesto vode koristicemo kiselinu od Lucy
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara - Page 2 Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Thu 25 Apr 2013, 19:14
Amm morate da znate da ja imam jednu manu nemoguce je da napravim def 1000 od kristalne kupole(manjak inataligencije) no naravno mozemo naci nacin da tu kupolu obnavljam cuvam i tako to takodje mogu da izlepim posebnim barrier tagovima kupolu tako da niko ne moze koristit chakru ali ne zaboravite da Achiro ima veliko znanje samurajskih vestina
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara - Page 2 Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Fri 26 Apr 2013, 08:11
Ovako stanite nasa prva meta su Kira i Achiro predlazem prvo da napadnete Achira i idite vas 4: Tobito,Lucy,Zeref i Vered a ja cu pokusati pregovarati sa vodopadom da nam da u zamjenu za nesto...
Verde
Verde
Jounin

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara - Page 2 Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Fri 26 Apr 2013, 13:43
Znaci da idemo na Achira i napadnemo ga?
Sponsored content

Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara - Page 2 Empty Re: Kancelarija prvog mizukagea Kasumia Kotara

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum