Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sengoku Iori
Sengoku Iori
Special Jounin

Raikene dodji ovde Empty Raikene dodji ovde

Wed 24 Apr 2013, 14:24
Posto si sada verovanto u bounty,Raikene ili Rokudo dodji ovdee(inace nismo u shinobi town) nego tu negde na pola puta izmedju moje i tvoje org posto na mapi pise da nismo toliko daleko,vi ste na okeanu a mi blizu zaliva koji izlazi na more...


Dodji ovde,ne zelim borbu samo da pregovaramo u vezi necega,moze i tvoj hologram:)
Sengoku Iori
Sengoku Iori
Special Jounin

Raikene dodji ovde Empty Re: Raikene dodji ovde

Wed 24 Apr 2013, 14:31
E ne moras ustvari,odlazim xD

Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Raikene dodji ovde Empty Re: Raikene dodji ovde

Wed 24 Apr 2013, 14:33
Taman sam hteo da caskamo odavno se nismo videli star druze
Sengoku Iori
Sengoku Iori
Special Jounin

Raikene dodji ovde Empty Re: Raikene dodji ovde

Wed 24 Apr 2013, 14:37
*Okrece se ka Raikenu*


Da dugo se nismo videli,desilo se svacega,cuo sam da su i nasi stari prijatelji iz vodopada poginuli u borbi sa Tobitom,braca Yusei pa i Moto,zao mi je zbog njih.


Jumive je sada kod tebe,Kira ga je napao u neku ruku ga i shvatam...Planirao sam da ovde popricamo o tome,ali cuo sam da on nece hteti da se vrati posle onoga sto je Kira uradio

On je jedan od mojih prvih ninji u organizaciji,necu te moliti da ga pustis jer on je tako odlucio,ali zelim da se dobro brinete o njemu tamo.



Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Raikene dodji ovde Empty Re: Raikene dodji ovde

Wed 24 Apr 2013, 14:44
Niko ga ne drzi sam je trazio da dodje jer kako kaze ne moze vam veruje vise plasi se za zivot jedva se izvukao inace bi bio mrtav. Light koji je sa tobom nije ono sto je bio nekada sada je postao zao kontrolise ga druga osoba sada nosi ime Kira...

Cuo sam za to poginuo je Moto koji je uvek bio sa nama nekada kada smo bili studenti, Light je isto nekada bio sa nama sada je i on nestao ostali smo samo ja ti i aoi...

Ali ne brini poslao sam moje ninje da ubiju Tobita nece moci tako da radi vodopad je ipak nase selo osnovano od mene, tebe i aoi kao simbol naseg starog prijatlejstva...

Vidim da si i dalje po moru i lutas morem (dovikuje sa ostrva).

U zadnje vreme se ne moze verovati nikom...Iako nam ideali nisu isti i mnogo put smo probali da se poubijamo za mene si i dalje prijatelj kao i Aoi. Smrt Motoa cu isto osvetiti necu tako ostaviti...

Nemoj nista sam da pokusavas protiv Tobita...
Sengoku Iori
Sengoku Iori
Special Jounin

Raikene dodji ovde Empty Re: Raikene dodji ovde

Wed 24 Apr 2013, 14:51
Da moze se reci da je more postalo moj novi dom,ali Chiper je idalje moja organizacija tako da moram da brinem za nju,Light je deo nje,Kira nije i za njega u mojoj organizaciju nema mesta:)


Takodje Raikene,i ti si meni prijatelj,ali jednostavno postoje mnogo stvari oko kojih se mi ne slazemo u ovome svetu i to nas cini rivalima.

Pa onda odoh:)
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Raikene dodji ovde Empty Re: Raikene dodji ovde

Wed 24 Apr 2013, 15:01
Stani cas odavno se nismo videli imam jedan poklon za tebe, ti ces moci najbolje da ga koristis gledano da kod nas nema niko ko bi to mogao...

(nesto belo skace u vodu i pliva prema tvom brodu)
Sengoku Iori
Sengoku Iori
Special Jounin

Raikene dodji ovde Empty Re: Raikene dodji ovde

Wed 24 Apr 2013, 15:07
Heh,pa vidi ti to,Clockov je zar ne?
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Raikene dodji ovde Empty Re: Raikene dodji ovde

Wed 24 Apr 2013, 15:17
Da nakon sto ga je Tobito ubio tela sam ja pokupio kasnije od Tobita ucenivsi ga, kuce je doslo sa njim nije htelo da se odvoji od tela. Kako niko kod nas nema sto mu treba da kontrolise kuce kod tebe ce najbolje biti...Uz to vec te poznaje jer ste radili zajedno koliko znam...

To je to Iori sada pozdrav osim ako neces da svratis
Sengoku Iori
Sengoku Iori
Special Jounin

Raikene dodji ovde Empty Re: Raikene dodji ovde

Wed 24 Apr 2013, 15:30
Da radili smo pomalo,nadam se da Clock ne bi zamerio,bicemo sjajan tim Smile

Hvala Raikene,ne mogu nigde da svracam imam posla u organizaciji,sada odoh i hvala ti:)
Sponsored content

Raikene dodji ovde Empty Re: Raikene dodji ovde

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum