Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Putovanje oko sveta... Empty Putovanje oko sveta...

Fri 26 Apr 2013, 15:45


Putovanje oko sveta... Mystogan_arrives_zps2fd5b14e(prolazim gradom)
Vreme je da krenem na moje putovanje nece me biti dugo ovde na ovom delu zemlje...


Bacicu poslednji pogled pre nego sto idem na ovaj grad...

Putovanje oko sveta... Tumblr_m0mp12_Wm_Ji1qbs05mo1_500_zpsa33b7063Putovanje oko sveta... 561334_511078622286379_1115422951_n_zps5a40fae5


Nakon sto obidjem sve zemlje i planetu u potrazi sa izgubljenim stvarima i ostalo...(vadim mapu)

Kontinent koji pripada shinobi kraljevstvu je vrlo mali...Zelim da obidjem sve kontinente, ostrva, zemlje gde retko ko je drugi bio...
Kazu da postoji kontinent sa pirate, carobnjake i mnogo jos toga, nas kontinent sa ninje je samo jedan mali deo ovog sveta...Naucicu mnogo toga i sresti mnogo drguh mocnih boraca i ostalo...Iori mi je dao mapu koju je napravio poloveci oko shinobi kontinenta ali rekao je da su ostali daleko trebace dosta vremena da se doplovi do njih...Koristeci moju ogromnu chakru i bube planiram da letim do tamo. Ovu mapu sam nasao u arhivi od jednog trgovca starca koji je tvrdio da je bio svuda tamo...Trebace mi mnogo godina da sve to obidjem ali vredece, mozda nadjem odgovor koji trazim!

Putovanje oko sveta... World_map_by_tbool-d4w7zqy

Vreme je da krenem! Do tada Mukuro cuvaj ih!
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Putovanje oko sveta... Empty Re: Putovanje oko sveta...

Fri 26 Apr 2013, 15:53
Srecan put...kada se vratis zateces nas mnogo jace! (bacam cigaretu...i masem)
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Putovanje oko sveta... Empty Re: Putovanje oko sveta...

Fri 26 Apr 2013, 16:17
Videcemo se za nekoliko godina ponovo do tada cu raditi kako si rekao
Sponsored content

Putovanje oko sveta... Empty Re: Putovanje oko sveta...

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum