Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!???

+5
Kotsuko Hagane
Aiko Shadow
Archer Shadow
Abirama Redder
NNW Game Master
9 posters
Go down
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!??? Empty Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!???

Wed 05 Dec 2012, 12:24


Odjednom celo selo peska eksplodira iznutra i izlazi ogromno crno cudoviste toliko velika da je ne moguce to zamisliti cak i obicni demoni izgledaju kao mravi naspram njega...


Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!??? Naruto_609_juubi___colored_by_ahrifox-d5ltsg0

Razlog njegovog nastanka je sledeci:

Nakon sto su se Kaien i Peda inficirali od dark materije od zero dark demona Kisai ih je poslao u njihov hideout na lecenje. Ali on se hrani chakrom a Kisai poseduje NEOGRANICENU demonsku chakru koju skupljao skoro 20 godina!!! Crv je napustio Kaiena i Pedu i pobegao i hranio se tom chakrom dovoljno da ojaca....Uz to absorbovao je sve wood gene koji su uzgajani tu kao i skroz razvijene shraingan oci koje su isto tu uzgajane.

Zero taild dark demon je evoulirao i postao cak i jaci od legendarnog demona Jubija!!!Zapravo Juubi je kreiran!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ovo je mnogo jaka sila poseduje nenormalno veliki health energy i chakru gotovo neograniceno uz to je toliko veliki da vecina napada nece delovati....


I ide da unisti ovaj svet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Juubi je kreiran!!!Misterija nastanka Jubija je konacno izasla na videlo!!!!!


Da li neko moze da zaustavi ovo cudoviste koje je nastalo ili ce ovo biti sudnji dan!!!!!!!!!!!!
Abirama Redder
Abirama Redder
Academy Student

Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!??? Empty Re: Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!???

Thu 06 Dec 2012, 15:00
( ispred Kasaija,Kotsuka,Kisaija i ostalih se pojavljuje misteriozni lik koji ima cudne crvene sare po celome telu i beli slem od kostiju )


Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!??? Redder
Posle dugog vremena opet slobodan!
(ispred Reddera se pojavljuje zmija klon u obliku lawa)
"Svete shinobi ninje,imam poruku za vas!Ova zver je verovatno jaca od svih vas zajedno pa cak i sa mojim edo borcima nebismo mogli da je pobedimo.Opet uvek imam plan,Kisai ako stvarno sebe nazivas ultimativnim shinobijem i kako mozes sve ninje sam da pobedis,suoci se sa time! Ni tvoji bendi demoni,nista na ovome svetu ne moze da zaustavi ovog demona niti mene i moje edo borce, vise nemate Selo Peska u koje mozete da se sakrijete i osudjeni ste na propast!

Nije na meni reci ali koja je svrha vladanja celog sveta ako znam da je tamo neka crna masa balega jaca od mene i moje vojske?
NEMA SVRHE!

Savetujem i tebi i tvojim ninjama,Heiju,Erzi ,K.-u,Lillai i svima koju su zivi kao i svim ninjama sveta da odu sto dalje odavde,ne znam gde cete pobeci, ali jedini nacin da se spasete od onoga sto cu uskoro uraditi je da nestanete sa lica zemlja na neko vreme!

Nemojte misliti da je nasa borba gotova,uradio sam ono sto sam hteo,pokazao vam ko je glavni....To je bila svrha svega ovoga!

Pogledajte istoriju glupani!Zlikovci ovog sveta deluju mnogo hrabrije i casnije od onih HEROJA!

Ali ovo vise nije prica o zlikovcima i herojima,ovo sto je pred nama zbrisace sve za sto smo ikada znali..

Ono sto cu uskoro oslobiditi bice katastrofalno po ceo Ninja svet! Pocni evakuaciju Kisai!

SPASITE SE !!!!!
Anonymous
Gost
Guest

Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!??? Empty Re: Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!???

Thu 06 Dec 2012, 17:13
Nemoguce!!! Ovo je!!!! Desetorepi demon!!!! Zero tailed demon je evoulirao upivsi chakru od svih 9 demona...Kako je ovo uopste moguce u mom hideoutu ima na stotine barijera NIKO i NISTA ne moze uci tamo bez dozvole i da prezivi....Izgleda da smo podcenili moc dark chakre i zero demona evoulirao je u desetorepog....


Ako ga ne zaustavimo ovo je zauvek gotovo!!!!!!!!!!!!


Lawe nemoj misliti da mene mozes da porazis....Jos nisam otkrio moju tajnu zasto sam mocan nisam dzabe ja SAGE.


Ali ovim se mozes iskupiti ipakl si bio ninja sela peska...Probaj i zaustavi ovog demona ako mozes ako ne onda cu ja obaviti moju duznost i zrtvovati mene u cilju da ga zaustavim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Svi cemo nestati na sigurno!!!To jest svi koji imaju moj tag.
Anonymous
Gost
Guest

Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!??? Empty Re: Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!???

Thu 06 Dec 2012, 17:24
(pfff iz dima se pojavljuje transformisani Kasai) Nikad mira sa vama !!
Koja ironija da nas glavni neprijatelj brani -.-' Pa prije cu umrijeti u borbi protiv ove balege nego to dozvoliti
Abirama Redder
Abirama Redder
Academy Student

Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!??? Empty Re: Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!???

Thu 06 Dec 2012, 19:38
Ironija je to sto je Konoha sama sebi i celome svetu donela propast,da niste otvorili vrata pakla nista od ovih cudovista ne bi izaslo -.-

Postoje neke stvari Kisai koje i ti ne mozes zaustaviti....

I ne brini ovo nije iskupljivanje, samo zelim smaknuti sebi konkurenciju!
Anonymous
Gost
Guest

Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!??? Empty Re: Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!???

Thu 06 Dec 2012, 19:52
hokage Kasai znas i sam da ne mozemo zaustaviti tako lako ovo!!!

Proklet Minato i njegova zelja da se vrati u ovaj svet zbog njega smo sada nagrabusili...Zasto su morali da otvaraju vrata pakla!!!!

Ova stvar se stvorila od chakre koju sam skupljao to znaci da je nepobedljiva toliko chakre ima da je to nenormlano ne moze se zamisliti moze ladno unistiti celu planetu a ne samo nas uz to je toliko ogromna da joj nasi najaci napadi izgledaju sicusno nece ni osetiti...A i mutirala ja od wood i uciha gena!!!!

Cak ni ti Lawe ovo ne mozes resiti mozda imas edo borce ali nisi dovoljno jak da zaustavis ovo ovo je posao za nas jace ninje i iskusnije ninje!!!!
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!??? Empty Re: Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!???

Thu 06 Dec 2012, 21:02
Da li je ovo kraj ?
Abirama Redder
Abirama Redder
Academy Student

Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!??? Empty Re: Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!???

Thu 06 Dec 2012, 21:40
Ahhh ajdemo da krenemo!!!
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!??? Empty Re: Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!???

Thu 06 Dec 2012, 21:41
( Ispred Reddera se pojavljuje Aiko )
Anonymous
Gost
Guest

Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!??? Empty Re: Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!???

Thu 06 Dec 2012, 21:42
( Nailazi i Zabuza )

Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!??? Zabuza
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!??? Empty Re: Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!???

Thu 06 Dec 2012, 21:44
(najednom skupina papira pocinje da se forumira)

ahh znaci 10-repati je dosao pa Kisai...necemo da dozvolimo da nas law brani kad bi mogli nekako da dozovemo Heia bilo bi super bio bi od velike pomoci mislim da treba da se podjelimo da par ninji napadne lawa a par da se bori sa ovim....(mislim na jace ninje)
Nagu Garakama
Nagu Garakama
Academy Student
https://www.youtube.com/user/Koshirozation?feature=mhee moze you

Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!??? Empty Re: Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!???

Thu 06 Dec 2012, 21:45
* U trenutku stvaraju se Nagu kao i Ulquiorra *

Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!??? Grimmjow-and-Ulquiorra-bleach-anime-17500664-1440-900

Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!??? Grimmjow-and-Ulquiorra-bleach-anime-20414954-457-600

Nagu:IDEMO BRATE!!!!

Ulquiorra:Hajde...
Burama Hyuusen
Burama Hyuusen
Jounin

Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!??? Empty Re: Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!???

Thu 06 Dec 2012, 21:48
Vreme je!!!
Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!??? Jechtbymarratokensuto1


Hvala ti Lawe...
Shura Kirigakure
Shura Kirigakure
Special Jounin

Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!??? Empty Re: Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!???

Thu 06 Dec 2012, 21:50
Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!??? Shura_kirigakure_by_bletisan-d3izt6i


...
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!??? Empty Re: Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!???

Thu 06 Dec 2012, 22:09

....


Senju i Uchiha,Volja vatre i mrznje...Danas cela istorija ce biti izbrisana i smaknuta sa lica zemlje...

Nemam mnogo vremena, cak i na kraju, ovo je volja samih ninji,cak ni svemocni jutsu Edo Tensei ne moze kontrolisati snagu same volje shinobija.Po ovome pitanju ja nisam mogao nista uciniti,njihova volja je bila prejaka, dok sam neke uspeo da zaustavim.

Zato cu im dati priliku da se pokazu kao shinobiji cak i dok su mrtvi!






Sve ce danas biti izbrisano,ali dok god ljudi budu cenili slobodu i dok god budu nosili u srcima ono sto im je drago...
TE STVARI NIKADA NECE BITI ZABORAVLJENE!!!

Kisai,mozes reci da si me ipak dobro naucio.
Hehehhe,ovo je ipak bila lekcija za sve nas , ovaj rat je pokazao pravu prirodu covecanstva!!!

Nagu,Ulquiorra,Aiko,Shura,Burama,Zabuza,Redder ninje koje su nekada branile shinobi svet,jos jednom ce ga odbraniti!

* Svi odjednom pocinju da pucaju *

Ova bomba ce unistiti celu povrsinu planete zemlje i sve ce danas nestati!!!

Bomba koja se nalazi u ovim ninjama prevazilazi damage od 100 milijardi! 10 miliona je bilo dovoljno da se unisti vise od pola Drzave Vatre! Samo mozete pretpostavljati kolika je onda ova eksplozija!

[size=24]Nije bitno sta si demonu!!
Ovo sto sada vidis...Ovo je prava moc BOGA!!!!








Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!??? Nuclear-bomb-explosion-ndep


Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!??? Dbz106-01

Ova sila osetice se cak i u drugim dimenzijama!!!!


Eksplozija ce ugasiti Edo Tensei nad ovim borcima i postace sam pepeo i vise nikada nece moci da se stvore!!!

Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!??? Empty Re: Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!???

Fri 07 Dec 2012, 22:57
Posle ogromne eksplozije , mali deo kopna je ostao citav , dok su razne reke,mora,bare presusile,skoro sve je unisteno, neke biljke i zivotinje su opstale..Shinobi svet je postao jedna ogromna beskonacna pustinja ili moze se reci BESKONACNO SELO PESKA!!!!


Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!??? Sahara01


Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!??? 4c88d9f641a942.26299526frogview-gallery
Sponsored content

Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!??? Empty Re: Sudnji dan!!! Kraj sveta ili!???

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum