Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Barijera i zastita grada Empty Barijera i zastita grada

Tue 21 May 2013, 17:07
Da zastitim emperore i ovaj grad postavicu najacu barijeru sto postoji. Tako da gradjani i svi ostali mogu biti sigurni unutar grada 100%

Svuda oko 10 km su rasute bube koje ako neko nedozvoljeno price ima mu se zakace 200 komada i crpe chakru dok dodju do nas imace 0 chakre. Tu je i 50 npc special jounina i 10 Toira koji isto sve nadgledaju i brane ovaj grad
Ako neko udje u tu zonu onda je gotov aktivirace se bube npc ninjie i Toiro i obavestiti nas ko dolazi tako da cemo imati vreme da se pripremimo i ostalo a i mora paziti na ostale zamke u okolini.
Po vaznim odajama u gradu su izlepljeni seal tagovi koji aktiviraju razne zamke koje sam postavio po u svaku prostoriju i okolo njega.
U celom gradu u prostorijama je uradjena barijer seal tehnika da nijedna chakra ne moze izlazi niti ulazi osim one sto ja dozvolim isto ovo vazi i kada se aktivira zastita tako da ovo vazi tada nad celim gradom. Tako da niko nista nece moci zna sta se desava unutra ili da nam prati chakru i slicno.
U nekoliko kornera oko grada su postavljeni sealovi sa po 10.000 demonske chakre. Ukoliko nas neko napadne ili slicno nedozovljeno proba da udje bube, ili npc borci ili toiri ce se povezati i aktivirati barijeru koja se aktivira to je ona najaca barijera sto neprobojna. Tako da cemo unutra biti sigurni. I ne postoji nijedan napad koji moze naskodi.
Nakon sto se aktivira ta barijera aktivirace se hologram jutsu genjutsu koji ce projektovati da na tom mestu nema nista tako da za one sto gledaju nece moci nista da vide videce prazno mesto obicnu pustaru. Kako chakra ne izlazi niti ulazi nedozvoljena nece moci nista ni da osete tako da je ceo hgrad poptuno nedodirljiv i nevidljiv za ostale koji zele da naude.
Zamke mogu recimo seal tagovi aktivirati bube i mene samog i upiti chakru od nekog napada ili slicno.
Postoji jos puno zamki i ostalo sto je postavljeno a to necu jos odavati.
Svako ko dolazi aktivira se barijera koja ce me obavestiti ko je i sta je i na osnovu toga mozemo delovati i svakog pratiti u gradu i okolini.
Sabaku No Fukushuu
Sabaku No Fukushuu
Academy Student

Barijera i zastita grada Empty Re: Barijera i zastita grada

Tue 21 May 2013, 17:10
Iako sam na strani Akatsukija, vezano za igru: dali postoji nesto sto je 100% sigurno, zar to nije Good mode??
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum