Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Guts
Guts
Academy Student

Guts i Peda vs. Verde - Page 2 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Wed 22 May 2013, 21:29
Ok samo da vam napomenem da cu biti tu do 10 a posle tek oko pola 12 gde je ovaj Peda ?
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Guts i Peda vs. Verde - Page 2 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Wed 22 May 2013, 21:33
kako shuriken prolazi kroz vereda tj pogadja ga vered samo pada nepomicno na pod...



HAHAHAHHAHAHAH RELESE zajebo sam te sad xD

Health:800
Energy:690
Chakra:700

Guts i Peda vs. Verde - Page 2 Wire_s10 shuriken je povezan sa ovim a ja propustam kroz konac ovo Guts i Peda vs. Verde - Page 2 1002

( vered pada nepomicno ) eto porazen je ali pedo necemo da ga ubijemo on mi je prijatelj jos iz pandore i ja nisam kao Rokudo cidoviste ostavljam ga u zivotu nemojte da ga napadate
Verde
Verde
Jounin

Guts i Peda vs. Verde - Page 2 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Wed 22 May 2013, 21:36
Ja sam napisao da sam izbegao shuriken i pobegao u zemlju u pukotine . Jedino ako shuriken moze da ulazi u zemlju onda ne znam Very Happy
Peda Carski
Peda Carski
Special Jounin

Guts i Peda vs. Verde - Page 2 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Wed 22 May 2013, 21:38
Health:2050/2000
Energy:1900/2000
Chakra:970/2000


Otisao je u zemlju kao voda prokletstvo lako je izbegao ali sada!!!

Izgleda da je vreme za ovo luce!!!


Zamahujem damage je 1000 ogromna eksplozija cak iako si od vode skroz ima te porazi!!!
Guts i Peda vs. Verde - Page 2 SHIBUKI2013_zps959847fe
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Guts i Peda vs. Verde - Page 2 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Wed 22 May 2013, 21:39
pa nemozes u zemlju jel je peda dole sve razjebo kontas? nemozes dole moras gore a shuken je letio a ti si voda msm sve je jasno i logicno nisi napiso ja kolko vidim izbegavam s huriken vjerovatno si mislio cim postanem voda shuriken mi nemoze nista tj. napiso si da izbjegavas ostalo ali nemozes jel sa tom tehnikom nemozes toliko napada ustvari mozes al sve prolazi kroz tebe nemozes da se pomjeras u stranu jel je zemma probusena rasipa se... tako da si morao da skocis a nisi napisao da shuriken prolazi pored tebe i sl. vec si samo reko da izbjegavas sa ovom tehnikom
Verde
Verde
Jounin

Guts i Peda vs. Verde - Page 2 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Wed 22 May 2013, 21:42
Health:1750
Energy:800
Chakra:1210


Ja sam voda fizicki napadai ne deluju na mene cak iako stena padne na mene nece me povredi tako da pedin napad ne deluje na mene. On je sve izlomio zemlju stvorio pukotine izdigao je tako da mi nije problem da me unutra do povuce i zatrpa kada sam voda. Tako da shuriken me ne moze dotaci.


Koristim iskacem daleko i udaram Gutsa pesnicom damage je


Guts i Peda vs. Verde - Page 2 110

I napadam Gutsa ovim!!!
Guts i Peda vs. Verde - Page 2 306
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Guts i Peda vs. Verde - Page 2 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Wed 22 May 2013, 21:46
hahahaha zejbo si se da bi ga napao morao si da izadjes van pukotina jel je on u zraku morao si da iskocis znaci ja pravim balon od vode:


Health:800
Energy:680
Chakra:670

Guts i Peda vs. Verde - Page 2 503 tako da si uhvacen u balon... sve je jasno... nemozes izbejeci pedo koristi sound zvuk se krece kroz vodu cak 120.000 brzinom ja msm tako da nemozes da izbjegne ;)
Guts
Guts
Academy Student

Guts i Peda vs. Verde - Page 2 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Wed 22 May 2013, 21:58
Nisi mogao da iskocis u trenutku i da me udaris posto si bio u vodenoj formi tako da je ovo kraj, gotov si a ja moram da idem sad, strategija mene kao tenka je dobro upalila !
Sabaku No Fukushuu
Sabaku No Fukushuu
Academy Student

Guts i Peda vs. Verde - Page 2 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Thu 23 May 2013, 01:58
(Nikada nije otisao sa ovog bojnog polja, ali je bo dovoljno daleko da ga napad ne ostete uopce)

Mizukage, nemoj da povrijedis Verdea, ne zelim da se borim proti tebe, iako sam na strani Raikena, ako krenes na Verdea opet morat cu da se umijesam...

Verde
Verde
Jounin

Guts i Peda vs. Verde - Page 2 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Thu 23 May 2013, 07:13
Sta je tu cudno. Peda je udario u zemlju i sve je izlomio pukotine napravio i izdigao je i zatrpao me kao sto pise na kartici. Ja sam konvertovao telo u vodu tako da mi nista nije bilo ne moze me fizicki povredi. Tako da me ni shuriken nije mogao zakaciti jer sam bio u zemlji.Inace ako nisi znao zbog buba mogu i ja letim i to mnogo bolje nego sto on moze sa kriima tim od papira. Onda sam koristio bug cloud za letenje i izasao iz zemlje i napao. Cak i da uradis taj balon ja mogu da ga normalno izbegnem nije to nista posebno samo da znas napad kao svaki drugi napad.

Pa cak iako sam voda ja mogu napadam sta je tu cudno imam ljudski oblik.Nigde ne pise da ne mogu napadam i izbegavam ako sam u vodenom stanju.
Peda Carski
Peda Carski
Special Jounin

Guts i Peda vs. Verde - Page 2 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Thu 23 May 2013, 07:26
Health:2050/2000
Energy:1980/2000
Chakra:970/2000


Ako napadnem zvukom obicno ima i vas povredim. To mogu uciniti samo ako njega udarim. A i sta ako izbegne taj balon kao sto rekao da moze samo cu za nista potrosim chakru a sa to necu moci vise od 600 damage da mu nanesem.


Nemam izbora moracu i ja u vazduh idem da spasim Gutsa!

100 healtha zrtvujem
Guts i Peda vs. Verde - Page 2 100-3


Ruka mi se izduzuje prema Verdeu i udaram ga
Guts i Peda vs. Verde - Page 2 36

Guts i Peda vs. Verde - Page 2 30-1

Damage je 1200 posto mi je ruka naduvena kako udara Verdea on kao voda pada dole jer sam mu unistio i oblak buba na kome stoji pre nego sto udario Gutsa!

Kako pada dole pada na Kasumijev balon i upada u vodu! Sada Kasumi koristi struju.


Inace ako ne izbegnes takav ce ti scenario biti igraj sada Verde!
Verde
Verde
Jounin

Guts i Peda vs. Verde - Page 2 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Thu 23 May 2013, 07:30
Health:1750
Energy:800
Chakra:1210

Posto sam malopre napao Gutsa a on nije ni izbegao niti nista kao da je primio napad racunacu da sam pored njega kada si me udario tako da ne mogu ovo izbegnem.

Udaras me i pretvaram se u rasprsavam se u vodu koja pada po tvojoj ruci i po Gutsu i zatim sva ta voda pada dole to jest ja u Kasumijevu kupolu od vode.

Ovo nisam mogao izbegnem ali iako sam u kupoli mozda cu moci izbegnem Kasumijev napad zavisi sta uradi.


Peda Carski
Peda Carski
Special Jounin

Guts i Peda vs. Verde - Page 2 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Thu 23 May 2013, 07:49
Uspelo je sada Kasumi uhvati ga u struju jer pao u tvoj vodeni balon nece moci je izbegne.Pauziraj ga onom tehnikom trajno
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Guts i Peda vs. Verde - Page 2 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Thu 23 May 2013, 17:07
Health:800
Energy:680
Chakra:70


To je to Verede radim ovo
x3 demage je 2200 moja brzina je 100 znaci onda postane 200 kako jso vise tricm onda je 400 i na kraju cak 800 to je sposobnost RAIKIRIA kako sve vise trcim dobivam na brzini
Guts i Peda vs. Verde - Page 2 1003

plus sto si u vodi a voda provodi struju demage najmanje je 4400 DUPLO!

( racuno sam pokretljivost )
Verde
Verde
Jounin

Guts i Peda vs. Verde - Page 2 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Thu 23 May 2013, 17:14
Khaaaaaaaaaaaaaaaa propadas me kroz stomak sa raikiri od vode sam ne mogu izbeci...(valjda si me tu probo?)

Dobro ste se borili....Ali sada kada umrem moj demon ce se osloboditi i poceti da divlja bicete istrebljeni svi...


Last edited by Verde on Thu 23 May 2013, 17:19; edited 1 time in total
Verde
Verde
Jounin

Guts i Peda vs. Verde - Page 2 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Thu 23 May 2013, 17:15
Koja ironija post koji mi je doneo smrt mi je 666 post po redu xD
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Guts i Peda vs. Verde - Page 2 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Thu 23 May 2013, 17:25
Prilazi i lijepi ovo health ti je 1
Guts i Peda vs. Verde - Page 2 702

a sada Sanbi!!!!! ( oko kasumievog tjela pocinje da se stvara sanbia a ja ulazim u njegov trbuh tj. demon switch )

A sada uzimam vereda i sanbi radi ovo Guts i Peda vs. Verde - Page 2 60

odlazimo na neko mjesto a odatle idemo u selo da porazgovaramo... nezelim da te ubijem da znas postaj 1 post u kancelariji
Sabaku No Fukushuu
Sabaku No Fukushuu
Academy Student

Guts i Peda vs. Verde - Page 2 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Thu 23 May 2013, 17:32
Verde znam da ces ovo izbjeci, ovo nije napad koji te moze tek tako
sjebati, ja bih te spasio, ali znam da ces se izvuci siguran sam, a
zurim moram nekome da pomognem, znaci bas zurim.

Verde poslije ovog zelim da te vidim zivog, sretno...
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Guts i Peda vs. Verde - Page 2 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Thu 23 May 2013, 17:32
Član 'Sabaku No Fukushuu' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Putovanje' :
Guts i Peda vs. Verde - Page 2 93194205
Sabaku No Fukushuu
Sabaku No Fukushuu
Academy Student

Guts i Peda vs. Verde - Page 2 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Thu 23 May 2013, 17:32
1
Verde
Verde
Jounin

Guts i Peda vs. Verde - Page 2 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Thu 23 May 2013, 17:33
Pre nego sto odete reci cu vam nesto

Guts i Peda vs. Verde - Page 2 Shiki-1

Zar stvarno mislite da bi izgubio od vas slabica hahahahahhahah...Ponekad da bi pobedio moras da izgubis. Od pocetka sam ovo planirao da se zrtvujem da bi vas porazio ali ako me ubijete umrecete svi troje hahahahaha vec vam je gotovo i vreme vam otkucava.

Jos u potezu broj 17 sam nesto tajno aktivirao da ste bili pazljiviji videli bi ste da sam skinuo 800 chakre vise a nisam nista uradio hahahahahaha. Aktivirao sam ovo. Aburame virus...

Guts i Peda vs. Verde - Page 2 210

I naseli ste na moju foru. Peda me udario pesnicom i moje vodeno telo koje bilo svo od virusa i bakterija mu je zakacilo ruku. Voda je cak pala i na Gutsa sam napisao a on nista nije tako da je i on uhvacen. Cak si me i ti probo sa raikiri i dodirnuo moje vodeno telo.Cak si i karticu lepio i uzeo me.

Svi troje ste zarazeni virusom a posto sam duplirao bube skidace vam se svaki potez po 100 od svih vrednosti. Virus vam je vec u telu ne postoji nikakav nacin da ga sprecite. Jednostavno je nemoguce...Jednino ja mogu jer to su demonske bube...Tako ako ja umrem nece imati ko da vas spasi...AAAAAAAAAAhahahah


Vreme vam odbrojava svi troje ste osudjeni na propast...A sto je najbolje sta god da uradite ne mozete sprecite jer je ovo virus koji ulazi u vas krvotok, meso, telo...Ne mozete se spasiti nikako ja sam vam jedini spas hahahha
Peda Carski
Peda Carski
Special Jounin

Guts i Peda vs. Verde - Page 2 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Thu 23 May 2013, 17:35
Odsecite mi ruku!!! Za sada je proslo 3 poteza od toga samo mi je ruka uhvacena. Tako odsecite je!!! Da virus ne napreduje! Zrtvovacu moju ruku napredan sam medic mogu je presaditi posle opet.
Sabaku No Fukushuu
Sabaku No Fukushuu
Academy Student

Guts i Peda vs. Verde - Page 2 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Thu 23 May 2013, 17:37
2
Peda Carski
Peda Carski
Special Jounin

Guts i Peda vs. Verde - Page 2 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Thu 23 May 2013, 17:37
Pre toga posto je verde onesvecen nije vise voda udaram ga tom rukom i ubijam!!!!!!!!! Prokletnik!!! A sada mi je odsecite!!!
Verde
Verde
Jounin

Guts i Peda vs. Verde - Page 2 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Thu 23 May 2013, 17:38
Cak i da je odseces ostaces bez nje. Na Gutsa je skroz palo nece moci se spasi kao i Kasumi ahhahahahaa
Sponsored content

Guts i Peda vs. Verde - Page 2 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum