Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Peda Carski
Peda Carski
Special Jounin

Guts i Peda vs. Verde - Page 4 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Thu 23 May 2013, 17:56
Nemam nista to jedino moze zabranjena ili posebni itemi tako sam cuo.
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Guts i Peda vs. Verde - Page 4 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Thu 23 May 2013, 17:58
cekaj znam demon je porazen Guts i Peda vs. Verde - Page 4 703postavljam 2 ovakva a njegov health je 0 nemoze da se odupre ja cu ga ovde cuvati do sutra sutra ce mu healčth biti 8000 moracemo nesto da smislimo za sad neka ga u ovome gigan skrolu sto mi je na ledjima sutracemo vidjeti stacemo pedo sretno...dalje uglavnom pokusat cemo ga seal u nekoga ako uspijem nebi bilo lose imati juncirikia na svojoj strani jos 1
Peda Carski
Peda Carski
Special Jounin

Guts i Peda vs. Verde - Page 4 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Thu 23 May 2013, 18:01
Guts sta cemo sa tobom Verde napisao da ti je telo uhvaceno a ne ruka. Neeeeeeeee posotji samo jedna osoba koja moze te spasi. Poison master lady Aoi moramo je nekako nadji neko ne znamo kako niko ovde nije sensor.
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Guts i Peda vs. Verde - Page 4 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Thu 23 May 2013, 18:02
Oo da Guts brzo pedo ti ga odvedi a ja odo regenerisati ruku... zbogom pedo shicibi je kod mene poksaucu napraviti neku vrsu seala ali sumnjam nemoze nista zadrzati demona
Peda Carski
Peda Carski
Special Jounin

Guts i Peda vs. Verde - Page 4 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Thu 23 May 2013, 18:27
Gledano da je ukinut da se daje xp biti jinchuriki od nule je nenormlano tesko tako da sumnjam da ce neko hteti.

Ali ako te pipnem ima budem opet ja zarazen. Moraces sam ides sam.

Health ti je 1000 prosao samo jedan potez racunacu da imas sve po 900. Sto znaci imamo 9 poteza da nadjemo Kuniedu!!!

Moramo pozurimo!!!
Peda Carski
Peda Carski
Special Jounin

Guts i Peda vs. Verde - Page 4 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Thu 23 May 2013, 18:34
Probacu nesto gledano da sam u zelu poletecmo u vazduh sve borbe su ovde tako da cemo lako videti gde je ko i gde se nalazi. Kunieda ako se bori njeni koristice otrov verovatno tako da cemo videti dim ili otrovnu chakru te boje u napadimo i oticicemo tamo. Uz to ja sam taijutsu master ipak dobre reflekse da vidim nesto i na vreme reagujem tako da cemo je sighurno naci!! A sada da vidmimo putovanje!
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Guts i Peda vs. Verde - Page 4 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Thu 23 May 2013, 18:34
Član 'Peda Carski' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Putovanje' :
Guts i Peda vs. Verde - Page 4 18788350
Peda Carski
Peda Carski
Special Jounin

Guts i Peda vs. Verde - Page 4 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Thu 23 May 2013, 18:35
Znacu Gutsu je ostalo jos 400 healtha ima jos 4 poteza pre nego sto umre. Kada vidmo Kuniedu otici cemo tamo trebace nam 5 poteza. Sto znaci Kunieda ce morati da te spasi u narednih 4 poteza inace ces umres. Nadam se da moze te spasi ne znam videcemo.
Sponsored content

Guts i Peda vs. Verde - Page 4 Empty Re: Guts i Peda vs. Verde

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum