Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jumive vs Kagura

+6
Raiken Mystogan
Ryuk
Stewcha
Zero
Arcana Famigla
Jumive
10 posters
Go down
Zero
Zero
Jounin

Jumive vs Kagura - Page 2 Empty Re: Jumive vs Kagura

Fri 24 May 2013, 14:58
Pa ja sam prva napala pa on on ne moze napade ako ja nisam bila tu. A da sam tu ja cu videti svakako ovo mogu izbeci sto je on uradio.

Jumive
Jumive
Jounin

Jumive vs Kagura - Page 2 Empty Re: Jumive vs Kagura

Fri 24 May 2013, 15:02
Pa napisi kako izbegavas...
Zero
Zero
Jounin

Jumive vs Kagura - Page 2 Empty Re: Jumive vs Kagura

Fri 24 May 2013, 15:15
On je dosao nakon mog napada nije ga izbegao nego dosao dole gde sam ja tako da mora i on bude uhvacen u njega. Napisao samo da dolazi sa ono nije napisao da izbegava onaj sneg i sve ono.
Arcana Famigla
Arcana Famigla
Academy Student

Jumive vs Kagura - Page 2 Empty Re: Jumive vs Kagura

Fri 24 May 2013, 15:44
Hmm.. -.- samm tim sto sto sam dosao do tebe ti nisi ni trepnula a kamoli da uradis napad kako ne razumes..

Zero
Zero
Jounin

Jumive vs Kagura - Page 2 Empty Re: Jumive vs Kagura

Fri 24 May 2013, 16:52
Pa ja svakako to mogu izbegnem ne mozes ti radis nesto pre mene. Moj potez sam igrala pa si ti nakon mene. Tako da ja sam ono uradila a sada u mojem potezu kada dodje red igracu i normalno to izbeci tako da me nisi uhvatio.
Anonymous
Gost
Guest

Jumive vs Kagura - Page 2 Empty Re: Jumive vs Kagura

Fri 24 May 2013, 17:16
Health:
(600/1000)
Energy:
(570/1000)-10/-10
Chakra:
(810/1000)-200/-400

Brzina:400
Snaga:500
Inteligencija:200
Preciznost:100
Kontrola:400
Defence: 100
______________


Bravo Stevice uđi u još koji profil ako možeš. Rećiću ti samo jednu stvar, čak je i Karolina pismenija od tebe.

Zaboravili ste da ja treba da odigram potez.

Gasim kupolu i radim substitution s mojim klonom koji je bio na vodi, na kupoli, tj. van nje. Moj klon je skočio u stranu od kupole u trenutku kada si ti krenula da zamrzavaš. Kupola je kilometarska zato je udaljenost mog klona od mene isto velika. Tako da me to što radiš ne zahvata. I tako dragi moji se uzalud potroši 1000 čakre. Usput, ti si zamrzla mog klona, u trenutku kada si ga zahvatila (a prvo ćeš klona pa Jumivea) on se uništava i kroz njega radim sledeći električni napad, koristeći tvoj led kao provodnik. (Ako Jumive ne uspe da izbegne ovo ostavljam ga s 1hp)
Struja će da uhvati i tebe i njega ako nemate dobar armor.


Jumive vs Kagura - Page 2 652x4

Zbog kiba mačeva je još x2

Dmg je 4800.

I još nešto. *otvaram skrol dok sam u visu i neko se pojavljuje*
Jumive
Jumive
Jounin

Jumive vs Kagura - Page 2 Empty Re: Jumive vs Kagura

Fri 24 May 2013, 17:26
I mislio sam da ces to raditi ali ti si radila tu tehniku taj vodeni krug prati tebe tako da klon opet biva na kupoli samo na donjoj strani, a ja skroz ispadam iz kupole posto je sad skroz na drugom mestu. Ta voda i ide od tebe zato te prati i taj krug. Sto znaci da ni struja ne ide na mene, a sad opet radim nesto skriveno.
Ryuk
Ryuk
Academy Student

Jumive vs Kagura - Page 2 Empty Re: Jumive vs Kagura

Fri 24 May 2013, 17:27
Buh jebo te zivot. Koliko sam bio zatvoren u ovome govnetu. -_-

Jumive vs Kagura - Page 2 Become-ryuk-from-death-note-for-halloween.w654

WTF?! Xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa! Kao da ja ne znam sta se desava.

Kagura, najzad si se setila da me pozoves. Pst mada bilo mi je odlicno u tvom telu uuuuu...

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA!
Anonymous
Gost
Guest

Jumive vs Kagura - Page 2 Empty Re: Jumive vs Kagura

Fri 24 May 2013, 17:29
(Ne budali, završićeš nazad u skrolu. Smile )
Anonymous
Gost
Guest

Jumive vs Kagura - Page 2 Empty Re: Jumive vs Kagura

Fri 24 May 2013, 17:35
Jumive ja sam poništila kupolu zar ne shvataš? Poništila sam kupolu, a struja ide svuda, posebno tamo gde je led. Ona je iskoristila tehniku koja ledi i vazduh a ne samo vodu, tako da će tehnika nastaviti svojim pravcem bez obzira bilo vode ili ne. pokupiće mog klona pa i tebe.
Ryuk
Ryuk
Academy Student

Jumive vs Kagura - Page 2 Empty Re: Jumive vs Kagura

Fri 24 May 2013, 17:41
Xaxaxaxaxaxaaxaxa! Ona moja bud**a od brata poginula. Jebo ga pas, sad mi je zao... Hmmm ajde Kagura da se poigramo sa ovom decom. Da pocnem.

Health:(1000/1000)
Energy:(1000/1000)
Chakra:(1000/1000)
Samehada: 1000

Son Goku
Health:(5000/5000)
Energy:(~/~)
Chakra:(5000/5000) -340

Brzina:500
Snaga:500
Inteligencija:500
Preciznost:500
Kontrola:500

Son Goku kai!

Jumive vs Kagura - Page 2 3_zps7b0041f2

Jumive vs Kagura - Page 2 4-Tails

Iz mog tela samo pocinje da tece lava.

Jumive vs Kagura - Page 2 70857954
Jumive vs Kagura - Page 2 61431239

A sada, haaaaaaaa!!!

Jumive vs Kagura - Page 2 34586806x10

Teren je poplavljen lavom koja zahvata skoro pa celo selo! Dmg koji nanosi ova lava je 10.000. Zasto, pa normalan napad x10 iznosi 5000 dmg sobzirom da je uradjen demonskom cakrom njegov dmg je dupli. I od preciznosti za svaki x5 je +500 znaci da je ukupan dmg 12.500.

PS. Lava ne deluje na mene ja sam u njoj oblozen lavom. I da svaki kekei gen kai ce biti unisten u prisustvu lave, jer je ona kekei tota napredni nivo kekei gen kaia.


Last edited by Ryuk on Fri 24 May 2013, 17:48; edited 2 times in total (Reason for editing : Hahahaa zaboravih za preciznost da dodam.)
Anonymous
Gost
Guest

Jumive vs Kagura - Page 2 Empty Re: Jumive vs Kagura

Fri 24 May 2013, 17:46
I ja ću za tobom Ryuk xD

Inače ćeš dobiti svoje kada završimo sa ovim zbog onog "bud**a".
Ryuk
Ryuk
Academy Student

Jumive vs Kagura - Page 2 Empty Re: Jumive vs Kagura

Fri 24 May 2013, 17:49
Axaxaxaxaxaxa Kagura ajde samo skaci. Very Happy Da objasnim, ja sam oblozen lavom logicno bi bilo da se ona istopi i umre Kagura, ali ne ja lavom mogu da manipulisem i njeno telo sam oblozio svojom cakrom preko koje se sliva lava. ;)
Jumive
Jumive
Jounin

Jumive vs Kagura - Page 2 Empty Re: Jumive vs Kagura

Fri 24 May 2013, 18:26
Ne mogu da izbegnem i struju i vatru. Cak i ako sam daleko preko kilometar ipo, zbog skrivenih, ipak je ovo preveliki dmg, kada me u isto vreme napadaju. Ostajem u mestu pogadja me struja i vatra, nisam ocekivao tu vatru...
Ryuk
Ryuk
Academy Student

Jumive vs Kagura - Page 2 Empty Re: Jumive vs Kagura

Fri 24 May 2013, 18:34
Jumive hahaha ipak imas srece, danas sam dobre volje, a ti mi nisi danas na listi zrtava. Oblazem oko Jumive svoju cakru, sobzirom da sam ja u lavi i obloze sam lavom samo cu ga obloziti svojom cakrom i privuci sebi.

(Ovo nije potez samo kazem da se zna.)
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Jumive vs Kagura - Page 2 Empty Re: Jumive vs Kagura

Fri 24 May 2013, 18:51
(Sa neba se cuje glas) (Ryuuk i Kagura stoje ukoceni nisu ni izveli svoje napade)

(Samo da se zna da mogu udjem ovde kada zelim ja se nisam nigde borio borba sa rokuda i ostale je zavrsena vremenski imam prava da dodje u ovu borbu jos odavno)

Ryuk!! Kagura...Ti koji su uz mene ce uvek biti nagradjeni i gledani kao moji prijatleji ali ti koji se okrenu protiv ruke koja ih hranila bice istrebljeni!

Jumive vs Kagura - Page 2 Raikennovy


Pauzirao sam vas sa seal i primirio chakru demona tako da necete moci nista uradite. (Vi st napali sada je red da igra Lucy da se spasi tako da ja imam prava dodjem i sprecim vas napad).


Sta radite to ubijate se medjusobno!
Zero
Zero
Jounin

Jumive vs Kagura - Page 2 Empty Re: Jumive vs Kagura

Fri 24 May 2013, 18:53
Drago mi je spasio si i mene i Jumive
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Jumive vs Kagura - Page 2 Empty Re: Jumive vs Kagura

Fri 24 May 2013, 18:55
Tebe nije bilo potrebe da spasavam. Svakako bi u narednom potezu ubila i Ryuuka i Kaguru...

Dosao sam prvenstveno da spasim Jumivea koji nije mogao se izvuce. Ipak je on nas prijatelj ne mozemo dozvoliti da umre
Zero
Zero
Jounin

Jumive vs Kagura - Page 2 Empty Re: Jumive vs Kagura

Fri 24 May 2013, 18:57
Zao mi je ali bila sam spremna da umrem. Nebi mogla da ih porazim...
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Jumive vs Kagura - Page 2 Empty Re: Jumive vs Kagura

Fri 24 May 2013, 18:59
Naravno da si mogla! Dovoljno je bilo da se zamenis sa demona i on bi primio damage od struje onda ispustis 15.000 damage kiselnu u lavu i ona bi ispraila i otrovala i instantno ubila i Kaguru i Ryuuka ali i Jumive.

Zato sam dosao da bi on preziveo...

(Gleda u pravcu Arcane)

Sta ces ti ovde
Jumive
Jumive
Jounin

Jumive vs Kagura - Page 2 Empty Re: Jumive vs Kagura

Fri 24 May 2013, 19:00
Raiken? Nisam te ocekivao ovde, hvala ti. (Ryuk ti si napisao da hoces da me spasis, ali sanse su velike da bi mi usao u um ili tako nesto, a raikena nisam ocekivao, da ce doci ovde)
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Jumive vs Kagura - Page 2 Empty Re: Jumive vs Kagura

Fri 24 May 2013, 19:26
Sta govoris to Jumive clan si nase organizacije i bio si spreman da zrtvujes zivot za nju i mene. Ja nikada ne zaboravljam moje prijatelje uvek cu im pomoci...Ovo je najmanje sto mogu uradim za tebe!
Ryuk
Ryuk
Academy Student

Jumive vs Kagura - Page 2 Empty Re: Jumive vs Kagura

Fri 24 May 2013, 20:06
Hahahaha Raiken, glumac kao i uvek. Uvek si voleo velike scene da pravis i budes u centru paznje.

Koristis ono sto si se zakleo da nikada neces koristiti. Moja dusa je bezvredna u odnosu na ideale koje ovaj otpor nosi. Ja rado moj zivot mogu da dam i da ne zalim zbog toga.

PS. Necu nista pisati dok Kagura ne dodje.
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Jumive vs Kagura - Page 2 Empty Re: Jumive vs Kagura

Fri 24 May 2013, 20:11
Barem nisam pacov kao sto si ti na njima to mogu koristiti da bi spasao zivot mojih prijatelja.

Zasto to nebi koristio to je deo moje moci. Ne koristim za prijatelje i ostalo ali za one koji zele me ubiju i izdaju nakon svega sto sam uradio za njih koristicu to bez milosti.

Bez mene bi odavno bili mrtvi tako da je vas zivot ionako vec moj...


Anonymous
Gost
Guest

Jumive vs Kagura - Page 2 Empty Re: Jumive vs Kagura

Fri 24 May 2013, 20:20
(počne da se smeje kao luda)

Jumive vs Kagura - Page 2 Kimi-no-todoke-sawako

Čika Raikene dugo se ne vidosmo!!! Eh te sreće što ne moram da te tražim nego si nam na noge došao. Izvini molim te, ali piši kako si sealovao sve to i postavljaj kartice.
To možeš tako da se boriš sa nekim drugim, nama ne.

Oduvek si bio idealan manipulator i divim ti se samo iz tog razloga. Zasita bih volela da mogu da tako lako manipuliram ljudima.

Iskreno, ne bih ubila ni Jumivea ni Lucy. Hteli smo tebe Raikene i eto priuštio si nam to.
Lucy ne bi se on pojavio ovde da možeš da pobediš. Koliko ti katapultiraš kiseline, mogu i ja vode. Ti znaš kako je to prošli put delovalo, verovatno bi sad napravili krater ovde da se to dogodilo.

Ne vidite uopšte ono što vam je konstantno pred nosom. Ne znam kako možete da podržavate Raikena uopšte. Mislite da je ovo možda bolje od situacije u kojoj smo bili pre? Da ako svi priznaju carstvo da će manje biti žrtvi? Varate se! Biće ih još više. Samo što sada nećete imati mogućnosti da na svoju ruku uradite bilo šta. Sve što ovaj ovde bude hteo to će se i ostvariti. Kao da ste svi uhvaćeni u iluziju. Gde je ovde sloboda? O kakvom miru on priča? Neki se možda pitaju zašto ja stojim protiv njega s obzirom da ću umreti bilo kako bilo. Pa dragi moji radije bih bila mrtva nego sluga Raikenu koji je mogao 20 miliona puta da mi spasi život, trenira me ili slično pa opet ne bi bio dovoljan razlog da može sa mnom da upravlja kao lutkom, pogotovo da smatra da ima neka prava nadamnom. Kao da sam eksperiment! Svi smo mi zasebna bića i takvi treba i da ostanemo. Takvi ćemo i ostati ako ovaj padne ovde i sada. Podržavajući Raikena, podržavate činjenicu da niste ništa drugo no par komada lutki koje odgovaraju na komande kreni, stani, umri. Ako i dalje mislite da je Raiken nešto čemu se treba klanjati (kažem nešto, jer sa 'neko' se oslovljavaju osobe, a ne životinje) onda dragi moji i zaslužujete da umrete i to ovde i sada! Ili da dozvolite Siegrainu da od vas napravi ljudske lutke - obavljali bi iste radnje.
Kreni, stani, umri.
Delujemo slabo u odnosu na vas? Možda to jeste tako, ali ne shvatate koliko smo mi zapravo jaki. Koliko će sve ovo u svakom smislu krenuti da se raspada ako se ne završi kako treba. Biće vam žao kasnije. Mada ovo sada najviše govorim u svoje ime. Još od trenutka kada sam se svađala s 'Mukurom' želim da prestanem da igram. Igram i dalje, jer je izbila pobuna za koju sam smatrala da sam ja jedina sposobna. Moja velika greška je to što sam tako mislila. Velika većina vas je još mala i veoma lako podložna manipulaciji, Ma ku**c ste vi mali. Dovoljno ste veliki da skontate šta se ovde dešava i s kim imate posla. Ja verujem u to da jeste, on ne. Ne veruje u vas i baš ga briga. I tako nekoj osobi vi bi ponudili vaše poverenje, službu i život. Sramota. E pa ja se radujem mojoj pobedi, mojoj smrti. Ovo je moja pobeda. Veoma sam ponosna na sve što sam uradila i da mogu da menjam, ponovo bih sve isto.
Ustvari samo jednu stvar ne bih. Verovatno, čuj verovatno, sigurno bih se žrtvovala u Lightovu korist, nisam uspela, jer sam imala Real life obaveze i nisam bila pri kompjuteru u to vreme. To drugari rade jedno drugom. Ova kukavica kojoj služite bi samo podvila rep i batalila vas. Nemojte da vas zavara ovo sa Jumiveom. Njegov cilj nije bio taj. Ako razmislite malo više, znaćete šta je u pitanju. Ako jedan kao od vas možda odstupi, on se ne brine jer ima još desetinak vas kojima je ispran mozak. E ma mrš bre neću više ni da pišem. Ne želim ni da mislite da ja ovde pokušavam nekoga nešto da ubedim. Ma kakvi. Samo sam iznela svoje mišljenje što svako ovde ima pravo. Da misli i radi onako kako on smatra da treba bez ikakvih spoljnih uticaja, bez punjenja glave glupostima. Možda i onda dobijete respect. Ili da se jednostavno vratite na komande stani, kreni, urmi?
(pogleda u Ryuka)
Mislila sam da sam jedina od jinchuriki autsajdera (sto bi ponarodski rekli za nas dvoje koji ćemo bez obzira na ishod poginuti), ali nisam. Umrećemo zato što mi tako hoćemo, a ne zato što smo zapali u takvu priliku zarad nečijeg hira, puke dosade.

Light evo me. Brzo ću.
(prislonila je tri prsta usnama pa pokazala njima ka nebu)

Sponsored content

Jumive vs Kagura - Page 2 Empty Re: Jumive vs Kagura

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum