Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sengoku Iori
Sengoku Iori
Special Jounin

Svet sukoba Empty Svet sukoba

Sun 14 Jul 2013, 20:27



Ok svi znate da uvek ispadne neka borba izmedju Conte i Stewche,uvek dizem ustanak iako znam da cu umreti ili izgubiti,sto?
Pa na ovom forumu sam dosao zbog zezanja,nisam zas neki rinengan,neko zauzimanje foruma za neke kurce i palce-Uzivaj u borbama,zezanje je,ali ovo meni vise nije zezanje,jos od druge generacije kada sam dosao na Nagu Garakami,moj omiljeni lik bio sam lutka kojoj su Stewcha,Conte,admini uopste krojili sudbini,sprdali se sa mnom radi njihove price,na Lawu kada sam napravio rat uzeli su neke likove koje sam oziveo Edo Tenseijem i promenili ih u svoju koristi,njih dvojica su meni dobri prijatelji,ali forum,forum je druga stvar! 

Ako pogledate celu istoriju foruma,uvek je ta "manjina" kontrolisala ostale stvari,Stewcha,Conte,likovi sa povlasticama,uopste admini,ovoga puta ja zelim da promenim nesto,da dokazem da mozemo da se borimo protiv njihovih Ultra-mega-God likova kako god okrenes,ovoga puta mi cemo biti na vrhu lanca ishrane !


Plan ocekujete da napisem? Pa bas i nema plana,najbolji ce pobediti,jednostavno je kao seks.


Mozda vam zvuci suludo,ali pobedicu ih u Shinobi gradu,sve do poslednjeg,ako S. jos napadne da uzme nekog lika da se igra sa njim to ce ih samo oslabiti!

Spartacus i ja cemo tajnim putem uci u Shinobi grad ,pored nas ce ici Dante i Feitan u njih imam najvise poverenja.

Iskoristicemo jos jednu priliku u njoj,Kotetsu ce sa Feitanom(mozda sa njime jos ne znam posto vidite spremio sam ga za drugi plan) ili Uzumaki ko god osvoji prvo mesto da ode u svet zmija i da donese vredne iteme,jer mogu samo dvojica otici tamo,samo dve osobe!

Oni drugi ce tj Raizen,Byakuya i Aburame ce imati poseban plan !

Siegrain rinengan mi ne treba kod Gona je,unistice ga

Sada je bitno da zavrsite turnir onaj,onaj ko zeli da ode nek ode slobodno i nek kaze ceo ovaj plan njima i za to me bas briga,pobedicemo ih na njihovom terenu,zavrsite sada turnir!!!
Sengoku Iori
Sengoku Iori
Special Jounin

Svet sukoba Empty Re: Svet sukoba

Sun 14 Jul 2013, 20:29
Inace slika xD


Svet sukoba Ryan_spiritual_power
Feitan
Feitan
Academy Student

Svet sukoba Empty Re: Svet sukoba

Sun 14 Jul 2013, 20:32
Potpuno se slazem SPreman sam iORIIIIIIIIIIIIIII Ima da plate za ovo sto se igraju sa nama Ala sam se uziveo xD
Feitan
Feitan
Academy Student

Svet sukoba Empty Re: Svet sukoba

Wed 17 Jul 2013, 00:47
Ostavljam ovde svitak i nestajem !
Sponsored content

Svet sukoba Empty Re: Svet sukoba

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum