Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Anonymous
Gost
Guest

Odlazak u summoning svet zmija Empty Odlazak u summoning svet zmija

Tue 15 May 2012, 10:20
Pa ovako vreme je da krente u akciju spasavanja...

Kaiene ti ces biti kapetan tima sa tobom su Law i Konsai uskoro cu prizvati summoning preko Ritachijeve krvi i probati da vas posaljem tamo...

Dodjite ovde
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Odlazak u summoning svet zmija Empty Re: Odlazak u summoning svet zmija

Tue 15 May 2012, 11:06
Ja sam ovde!!!
Anonymous
Gost
Guest

Odlazak u summoning svet zmija Empty Re: Odlazak u summoning svet zmija

Tue 15 May 2012, 11:49
Ovako dosli ste svi ovde danas idete u summoning svet zmija gde je nas neprijatelj kao i nas prijatelj!
Tsuchikage je oteo Sabakua koji ima cenjen wood release zato moramo ga povratiti sto pre nego sto pocnu borbe u ratu isto ovo je prilika da saznamo i neprijatelju...

Kaine ti ces biti kapetan tima bices zaduzen sa sve akcije i naredjenja, Law i Konsai ce ti dosta pomoci oni su isto jake ninje!
Vas troje imate najopasniji zadatak ikada idete diretkno u teritoriju neprijatelja odakle ne mozete pobeci isto i ne znamo kada cete se vratiti kao i sta vas ceka tamo zato je tako opasno zato setite se svega sto ste ucili i prezivecete!

Vas zadatak je da vratite Sabakua nazad i saznate sto vise i neprijatelju!

Ovo ce biti tesko za sve vas zato dajte sve od sebe!

Law i Kaiene vi imate moj seal od Shiciseikena tako da ste na neki nacin povezani oslobodicu seal da oboje imate uticaj jedan na drugoga tako cete biti vise povezani i jedan drugoga ce moci da nagleda dobro ce vam doci u nekim situacijama i slicno da se spasite sigurne smrti!
Konsai predlazem da i ti nosis ovaj seal ako zelis da prezivis jer su tvoji skilovi najslabiji medju njima ali opet korisni.


Modifikovao sam seal na skrolu mojim Shiciseikenom i koristicu krv od Ritachija koji verovatno ima summoning iz sveta zmija tako da cemo pozvati jednu zmiju koja ce zbog modifikofanog skrola automatski biti pod pupet cursom kontrolisacu je i vi cete uci u njena usta a zatim cu je opozvati i bicete u summoning svetu zmija. Nazalost ne znam gde cete se stvoriti kao ni vase okruzenje kakvo ce biti tako da cete od tada biti prepusteni samim sobom.

Pa vreme je nadam se da ste se dobro spremili vreme je da pokazete kakve ste ninje i ko ste!!!




Otvaram skrol sipam na njega Ritachijevu krv i radim...

Odlazak u summoning svet zmija 601Odlazak u summoning svet zmija Test_t10








Odlazak u summoning svet zmija Summoningjutsu

Summoning jutsu!!!!!!

Odlazak u summoning svet zmija Manda



To je to od sada je sve na vama! Bicete prepusteni samim sebi i zavisicete jedino od vas samih i jedni od drugih!

Samo cu jedno reci! Nemoj slucajno da umrete to je naredjenje!!!
Anonymous
Gost
Guest

Odlazak u summoning svet zmija Empty Re: Odlazak u summoning svet zmija

Tue 15 May 2012, 12:00

Odlazak u summoning svet zmija Kaien_Shiba_ep208



Odlazak u summoning svet zmija Images?q=tbn:ANd9GcS_k_p2mrOr8BFWTTD0aJMmU_-2i0We_L61tLR1s_QGUX9pVp3J
Nebrini Kisai brate svi smo se spremili za ovo odnecemo pobedu i dovesti Sabakua kao i informacije o neprijatelju to obecavam!



Odlazak u summoning svet zmija Kaien
Pa to je to pozdrav svima videcemo se uskoro!






Odlazak u summoning svet zmija 3275006296_59303bab22
Law-e, Konsai to je to idemo!!!
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Odlazak u summoning svet zmija Empty Re: Odlazak u summoning svet zmija

Tue 15 May 2012, 12:17
Izgleda da je vreme , pa Kazekage , zelim jos jednom da vam zahvalim na svemu !!!

Spasicemo Sabakua!!!

Idemo!!!


Odlazak u summoning svet zmija Law_by_x3arumixizumix3-d4v0uq6


Last edited by Trafalgar Law on Tue 15 May 2012, 22:26; edited 1 time in total
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Odlazak u summoning svet zmija Empty Re: Odlazak u summoning svet zmija

Tue 15 May 2012, 15:49
>>>Ulazak u summoning svet<<<
Konsai Uchiha
Konsai Uchiha
Academy Student

Odlazak u summoning svet zmija Empty Re: Odlazak u summoning svet zmija

Tue 15 May 2012, 19:19
Odlazak u summoning svet zmija Scaled.php?server=405&filename=1c08391c97e34d9a86d6b6b

Pa hajdemo da spasimo tog malog decaka!!!!




Odlazak u summoning svet zmija Scaled.php?server=338&filename=giottox

I da poslusacu tvoje naredjenje ovoga puta Kisai, i prezivecu Very Happy
Sponsored content

Odlazak u summoning svet zmija Empty Re: Odlazak u summoning svet zmija

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum