Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Toshiro Senju
Toshiro Senju
Academy Student

1.Cas-Uvod u Shinobi svet Empty 1.Cas-Uvod u Shinobi svet

Mon 14 Jan 2013, 14:40
1.Cas-Uvod u Shinobi svet Toushi10


Dobro dosli studenti na vas prvi cas u Ninja akademiji. Za pocetak da se predstavim ja sam vas voodja i ucitelj Toshiro Senju. Potpmak sam jednog od najjacih klanova u proslosti a to je Senju klan.

A sada da pocnem predavanje. Shinobi svet je mesto gde ninje treniraju, napreduju i bore se kako bi postali jedni od najjacih shinobija na svetu. Kako bi to postigli potrebno je mnogo vremena i rada, kao i mnogo odricanja. Svi mi smo sastavljeni od 3 stvari koje cine ovaj svet, a to su Zivot(Health)1.Cas-Uvod u Shinobi svet Health11,Energija(Energy)1.Cas-Uvod u Shinobi svet Energy10,Cakra(Chakra)1.Cas-Uvod u Shinobi svet Chakra10. Health,chakra i energy se trose svakodnevno tokom raznih treninga,borbi i slicno. Na samom pocetku imate svega po 200 nakon cega za svaki napunjeni Lvl dobijate po 5 poena koje mozete staviti na Health,chakru ili energy. Takodje nakon sto predjete na veci rank dobijate po 100 od svake vrednosti a mozete i kupiti neku odjecu ili obuci i na taj nacin povecati neku od vrednosti.

Nadam se da vam je prvi cas bio veoma zanimljiv. Ucite i trenirajte vredno da budete spremni za izazove koji vas ocekuju. Sledeci cas ucicemo nesto o Levlima i rankovima u Shinobi svetu. A do tada se ovde mozete predstaviti i napisati nesto o sebi(Ime,vas cilj u buducnosti,koje tehnike zelite da trenirati i sl)

Jumive
Jumive
Jounin

1.Cas-Uvod u Shinobi svet Empty Re: 1.Cas-Uvod u Shinobi svet

Mon 14 Jan 2013, 14:49
Ja sam Jumive. Ono sto volim i nevolim necu vam reci. Sta bi u buducnosti nikad nisam razmisljao. To je sve o meni srecno... Very Happy
Toshiro Senju
Toshiro Senju
Academy Student

1.Cas-Uvod u Shinobi svet Empty Re: 1.Cas-Uvod u Shinobi svet

Mon 14 Jan 2013, 14:55
Jumive predlazem ti da na profil stavis neku sliku, takodje napravi inventar u arhivi ninji a nakon toga uzmi sve potrebe skilove kako bih postao genin! Smile
Jumive
Jumive
Jounin

1.Cas-Uvod u Shinobi svet Empty Re: 1.Cas-Uvod u Shinobi svet

Mon 14 Jan 2013, 15:26
Sliku sam vec planirao ubaciti, imam od svakog po jednu tako da mi nije bilo tesko... A skilove cu prebaciti cim prodjem akademiju sad sa njima ne mogu nista. Hvala slike sada ima, invertar cu sada napraviti. Smile
Jumive
Jumive
Jounin

1.Cas-Uvod u Shinobi svet Empty Re: 1.Cas-Uvod u Shinobi svet

Mon 14 Jan 2013, 15:30
Greska, zbunio si me, invertar mi je napravljen vec... Smile


Last edited by Jumive on Tue 15 Jan 2013, 23:38; edited 1 time in total
Milivoje
Milivoje
Jounin

1.Cas-Uvod u Shinobi svet Empty Re: 1.Cas-Uvod u Shinobi svet

Mon 14 Jan 2013, 20:16
Ja sam Milivoje,cilj mi je da postanem mocni ninja kao sto je bio Minato.Zelim da donesem mir to je to Very Happy.....
:D Sasuke
:D Sasuke
Academy Student

1.Cas-Uvod u Shinobi svet Empty Re: 1.Cas-Uvod u Shinobi svet

Wed 16 Jan 2013, 20:49
Ja sam Very Happy Sasuke i zeleo bih da budem jedan od najacih ninji na svetu

Very Happy Sasuke

The author of this message was banned from the forum - See the message

Anonymous
Gost
Guest

1.Cas-Uvod u Shinobi svet Empty Re: 1.Cas-Uvod u Shinobi svet

Fri 22 Feb 2013, 15:34
ja sam aleksandar uchiha i zelim da budem najbolji korisnik genjutsua
vanja
vanja
Genin

1.Cas-Uvod u Shinobi svet Empty Re: 1.Cas-Uvod u Shinobi svet

Fri 22 Feb 2013, 20:45
ja sam vanja . zelim ubiti odredjenu osobu hah Very Happy
Sponsored content

1.Cas-Uvod u Shinobi svet Empty Re: 1.Cas-Uvod u Shinobi svet

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum