Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pohvale i kritike...

+58
Yahiko
Marik
Komuro Takashi
Enui
Akio Senju
Izuna Uchiha
Hisoka D. Kaguya
Hagoromo Ootsuki
Naruto Uzumaki
Danzo
Rikudo Sennin
Jellal Mystogan
Amaya Senju
Issei Hyoudou
Seuta Katou
Law
Kotetsu Endo
Hashirama Senju
Tokuchi Toua
Danteo Uchiha
Kratos
Yoruichi Shihouin
Himiko Yumi
Kibagami Jubei
Stewcha
Sassori
Namikaze Minato
Diablo.
Asura Uzumaki
Zero Kiryu
Takashi
Deadpool
Gray Fullbuster
Hosper.
Blablatruć
Imal
Dante Uchiha
Conte
Akira
K.
Shin Aburame
NNW Consai
Zero
Dokugan Rju
Revan
Jumive
Asura
Naruto Uzumaki...
Bernkastel
Takeshi
Petra
Saito
Orochimaru
Shien Uchiha
ArcherCoazX
Guts
Yagami Light
Yuuki Asuna
62 posters
Go down
Gray Fullbuster
Gray Fullbuster
Chunin

Pohvale i kritike... - Page 3 Empty Re: Pohvale i kritike...

Sun 03 Nov 2013, 15:33
A sada je dobro Very Happy
Gray Fullbuster
Gray Fullbuster
Chunin

Pohvale i kritike... - Page 3 Empty Re: Pohvale i kritike...

Sun 03 Nov 2013, 21:32
Mozete li tehnike zemlje da lepo rasporedite
Revan
Revan
Genin

Pohvale i kritike... - Page 3 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 04 Nov 2013, 11:48
Brate Gray,tebi sve smeta i na sve se zalis..Iskuliraj loma..
Petra
Petra
Administrator

Pohvale i kritike... - Page 3 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 04 Nov 2013, 11:58
TAIJUTSU I CLONE NE TREBA DA UCITE
Revan
Revan
Genin

Pohvale i kritike... - Page 3 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 04 Nov 2013, 12:04
Pa sto sam ja poceo da ucim???
Petra
Petra
Administrator

Pohvale i kritike... - Page 3 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 04 Nov 2013, 12:05
Pa nemoj. xD

The author of this message was banned from the forum - See the message

Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Pohvale i kritike... - Page 3 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 04 Nov 2013, 21:54
Ma niko ne moze da ga tripi jesi ti lud,i sad proziva mene kako ne znam da igram kao da me je on ucio!
On je samo lik koji sklanja glavu od onog sto mu nije po volji i krsi sopstvena pravila...
Gray Fullbuster
Gray Fullbuster
Chunin

Pohvale i kritike... - Page 3 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 04 Nov 2013, 21:56
Ne smeta meni nista ne mogu se snaci to mi ne smeta xD Ako hoce neka nameste ako ne ne moraj uxD
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Pohvale i kritike... - Page 3 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 04 Nov 2013, 21:58
Petar,Minato, Darko, Ognjen, Himiko, Stefan Milenkovic, Bogdan, Sergej, Strahinja (koji je pre neki dan tek banovan zauvek jer koristio admina) i Shader, su 10 igraca koji su oduvek igrali i NIKAD se nisu niti svadjali niti bunili, pravili prekide po mesec najvise i slicno ali to zbog obaveza nikad nisu napustili i igraci su stari koji znaju igraju i sami mogu sve ostale nove poraze...

Medju novima je Mikasa, Yin, Jumive, Splinter, Gray, Shin (je isto stari bese)....

Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Pohvale i kritike... - Page 3 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 04 Nov 2013, 21:58
Dante? Da li sam ti ja kriv sto ti ne znas da igras i nisi citao pravila i koristis dva napada odjednom?
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Pohvale i kritike... - Page 3 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 04 Nov 2013, 22:01
Mi smo prvi primetili da Dante ne zna da igra i to je razlog zasto se Akatsuki ponasao tako izdignuto iznad sela jer smo znali da ce u borbi ako ga napadnemo i on i Minato koristiti po 2 napada odjednom i da im se nece priznati borba i da ce tako lako izgubiti a mi ih ubiti i osvojiti selo.

To je bio jedan od nasih planova kako da ih porazimo jer smo prvi iz akatsukija to primetili (gledano da smo svi tamo stari igraci) Very Happy
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Pohvale i kritike... - Page 3 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 04 Nov 2013, 22:02
Lepo Stewcha lepo,od svih njih jedino Yumive zna nesto a ti stari koje pominjes odlazili su skoro svi i to na duze i to iskljucivo zbog tebe,jer svaki put kad ispadne s**nje ti umesto da lepo pricas samo pobegnes i nakraju onaj koji ima problem dobije jos jedan pa na to i sledeci dok tebe briga za sve...i zalili su se nemoj da farbas sad ovde sve...i te kako su se zalili samo si znao da ih ucutkas...
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Pohvale i kritike... - Page 3 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 04 Nov 2013, 22:05
I vidis na kom si nivou...sad udjes na profil igraca da me prozivas da ne smem da ti odgovaram,a da mozes da budes pristrasan...ali ja ti nisam maloumnik kao oni protiv sa kojima vodis polemiku inace...
Revan
Revan
Genin

Pohvale i kritike... - Page 3 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 04 Nov 2013, 22:05
Mene Stewcho ne hvalis medju novima..Brata si prodao!!!
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Pohvale i kritike... - Page 3 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 04 Nov 2013, 22:06
Ja se ne mesam nikad, ja kazem svoje po PRAVILIMA kako smo svi mi admini izglasali privatno kako treba da se bude i to treba da se postuje nema potrebe ni da se ulizujem niti smesim nekom ako se naljuti. A nakon sto admin presudi i vi nastavite da se svadjate niko vam nije kriv sto posle dobijete ban.


Inace da kazem xDD REVAN JE NOVI-STARI IGRAC na forumu je od kad nastao vec 3 godine ali nikad nije igrao vise od lvl 50 jer voli samo da gleda xD

The author of this message was banned from the forum - See the message

Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Pohvale i kritike... - Page 3 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 04 Nov 2013, 22:09
niko nije sposobniji da vovi ovo nego ja i conte. NIKO
Bernkastel
Bernkastel
Academy Student

Pohvale i kritike... - Page 3 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 04 Nov 2013, 22:11
Mislim da bi bilo lepo da shvatite da na Himiko igra Lidija.
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Pohvale i kritike... - Page 3 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 04 Nov 2013, 22:12
Goreg licemera u zivotu video nisam ali nikad...pricas o svemu kako je lose kako nevalja a prvi ovde izmisljas brate strasno,barem cuti nemoj da kazes ni pomaze ni ne pomazem bice lakse obicnim igracima...a mene prozivas da ne znam da igram kome nisi hteo da objasnis nista,ali evo ti ga Minato tvoj covek koji se bas razigrao i pokazao da zna...cak i sad ti neces ko covek da dodjes na Skype da objasnis...ali ko ga jebe navikli smo....
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Pohvale i kritike... - Page 3 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 04 Nov 2013, 22:13
I slazem se normalno da niko ovo ne igra bolje od tebe i Contea to niko ne dovodi u pitanje.
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Pohvale i kritike... - Page 3 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 04 Nov 2013, 22:14
Ja njemu nikad nebi dozvolila da vodi mog lika jer voli da umre tako cisto iz dosade zbog price x'D


Inace kao njegova najbolja drugarica admina i stari clan reci cu vam nesto UMUKNITE VISE!

Ko oce da igra neka cuti i igra ko nece siroko mu polje i neka pusti nas sto volimo da igramo da igramo.


The author of this message was banned from the forum - See the message

Bernkastel
Bernkastel
Academy Student

Pohvale i kritike... - Page 3 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 04 Nov 2013, 22:16
A ko je plaćen tako?
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Pohvale i kritike... - Page 3 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 04 Nov 2013, 22:16
Tacno Stewcho, ja sam na forumu 2 i po godine, ne kao igraj ali pratim pricu i RP, i znam ih sve sa foruma. Moram da se slozim sa Stewchom u jednom pogledu. Posao admina je jako tezak, a sada kada Strale nije tu ostali su samo Aigel, Stewcha i Conte pomalo, i rade posao onoliko dobro koliko mogu i za to im svaka cast mada bi mogli da budu malo aktivniji. Takodje, mislim da postoji jedan problem na ovom forumu, a to je svaki put kada nekom nesto nije po volji on dodje i optuzi Stewchu kako je Stewcha ovakav onakav. Ne svidja mi se to sto Stewcha priznaje spam borbe Akatsukiju i sto nije oduzeo lvl zbog spam borbi, mada nebitno, samo nemoj vise priznavati. Takodje preporucujem vam da jos jednog admina dodate, kome mozete da verujete, jer to sto je Strale otisao je veliki minus za dalji napredak foruma. Sto se mene tice, Minato je uvek bio korektan prema meni, ume da bude malo koristoljubiv ali je dusa od coveka i uvek je bio dobar i znao je da se uzivi u lika sto malo njih zna. Dante je isto super RP i zao mi je sto ide, bilo bi zanimljivo da ostane, ali eto, njegova odluka. Takodje, moram da dodam da ovu igru jako kvari mesanje RP sa RL, cemu se ja protivim do zla Boga! Takodje, Stewcha me iritira kada kulira nekada xD Inace, sve je ok. Takodje, Stewcho, glupo ti je to sa likovima da budes najjaci i sve to. Vidi napravi neke Special Charactere kao sto su Jiraiya ali da pomazes Selu i da brze levelujes ali ne i da se mesas u igru da bi bio najjaci, ako me kapiras sta hocu da ti kazem. Inace, forum mi se jako dopada, i sto kaze Dante ima dusu! 3 godine i vise dugu tradiciju, i ja je jako postujem. Potrudicu se da budem sto jaci ovde, i necu odustati iz licne satisfakcije. Inace, ZIVEO TITO! xD
Sponsored content

Pohvale i kritike... - Page 3 Empty Re: Pohvale i kritike...

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum