Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kritike u vezi foruma

+9
Ryuk
Namikaze Minato
Kimamaru
Jushiro Ukitake
Orochimaru
Sabaku No Gaara
Shader
Stewcha
Ognjen-Shadow Ninja
13 posters
Go down
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Kritike u vezi foruma  Empty Kritike u vezi foruma

Tue 07 Jun 2011, 19:22
Ovaj bespotrebni rat ne bi trebalo da se odrzava jer je prouzrokovao sledece stvari:
1.Prvo forum je skroz otisao nanize: ne postuju se pravila, drugo ninje imaju neposteneo jake tehnike koje samo moze da koristi Kisai Uchiha jer je on stvoren da bude akter price i foruma
2.Prouzrokovao je to da ce sve manje ljudi hteti da se prikljuce na forum kad vide kako se postuju ninje medjusobno na forumu
3.U ovom ratu niko nema pravo na svoje misljenje nego svima namecu dve struje na koju ce stranu to nije realno ja ili neki drugi ninja koji hoce da budu neutralni nista se ne pitaju
4.Kako mogu ninje drugih sela da neposteno bez dozvole da upadaju u selo
5.Stewchi se obracam da malo obrati paznju na to koliko se spamuje vecina ninji pise debelim u boji slovima a samo admini smeju, pisu duple postove, uce po 10 tehnika i da ne nabrajam dalje

Iz svega ovoga izvodim zakljucak da ovde postene ninje koje postuju forum nemaju sta da traze i zato stop ratu i da svi zivimo normalno i da postujemo nas svet koja je svrha medjusobnog unistavanja
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Kritike u vezi foruma  Empty Re: Kritike u vezi foruma

Tue 07 Jun 2011, 19:27
da to si u pravu... Sto se tice borbi... Ok je... a koliko znam ti si neutralan...

Ali zbog svega ovoga nemogu da stignem jendostavno na sve strane da vidim ko sta pise gde i kako.... zato...

Ali nadam se da ce se zavrsiti uskoro...
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Kritike u vezi foruma  Empty Re: Kritike u vezi foruma

Tue 07 Jun 2011, 19:30
Sad nemam izbora osim kada se sve zavrsi da pregledam sto mogu i saberem greske i ostalo...

Ali trazili rat ovo je rat haos...
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Kritike u vezi foruma  Empty Re: Kritike u vezi foruma

Tue 07 Jun 2011, 19:33
ovo nije nikakav rat samo obicno uzajamno provociranje Stewcha stvarno ako se ovako nastavi opasce ti ugled foruma niko ne postuje pravila sem nas iz sela Magle
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Kritike u vezi foruma  Empty Re: Kritike u vezi foruma

Tue 07 Jun 2011, 19:36
Pa zato cete samo vi biti nagradjeni... xD
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Kritike u vezi foruma  Empty Re: Kritike u vezi foruma

Tue 07 Jun 2011, 19:37
pa i treba ovo vise ne moze da se podnese kvare igru i uzitak u igri
Shader
Shader
Academy Student
http://www.bleach-serbia.com

Kritike u vezi foruma  Empty Re: Kritike u vezi foruma

Sat 09 Jul 2011, 14:17
Nisam dugo posjecivao ovaj forum i bas sam iznenadjen, aktivnost sada nije losa. Look je ugodan i jos samo da smirite te indijance i to je to. Very Happy
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Kritike u vezi foruma  Empty Re: Kritike u vezi foruma

Sat 09 Jul 2011, 19:11
U pravu si treba samo one koji kvare forum da smirimo
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Kritike u vezi foruma  Empty Re: Kritike u vezi foruma

Sat 09 Jul 2011, 21:03
da moram reci uskoro forum ocekuje preporod i nova saga koja ce sve objasniti i biti mirno i na svom mestu, ali da ima neke ninje koje su digle nos xD
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kritike u vezi foruma  Empty Re: Kritike u vezi foruma

Sun 10 Jul 2011, 00:28
To su Ninje na koje je Gaara upozoravao, ali glavni Admin nije dijelio isto misljenje...
Orochimaru
Orochimaru
Genin

Kritike u vezi foruma  Empty Re: Kritike u vezi foruma

Mon 29 Aug 2011, 03:21
Kad smo vec kod kritika..ovo nemojte shatiti kao kritiku ali kako ja sam 60 lvl a napimer ja da izcim swe tehnike sa foruma to nema sanse..Da mozda ne povecate boroj da se u toku dana moze kupiti malo vise tenika..po mom misljenu premalo je dve..Izvinite ako sam nesto prouzrokovao ovim ..
Jushiro Ukitake
Jushiro Ukitake
Genin

Kritike u vezi foruma  Empty Re: Kritike u vezi foruma

Tue 30 Aug 2011, 10:58
Ja sam se ubio trudeci i postao Shanin i kupio odela da imam Health, Energ, Chakru na 900 a Kimimaru tek sto je postao Jonin ima svega 900 kako to moze neti je kupovao odela niti ima neku titulu ( Anbu, Shanin, Kage....) !!!! -.-
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Kritike u vezi foruma  Empty Re: Kritike u vezi foruma

Tue 30 Aug 2011, 11:58
Kimimaru je stari clan foruma, ali odavno je umreo, ali tek sad je ubacio svoje staro napredovanje na novog lika, hteo je prvo da svi misle da je slabiji...
Kimamaru
Kimamaru
Genin

Kritike u vezi foruma  Empty Re: Kritike u vezi foruma

Wed 31 Aug 2011, 12:54
Ovako ja sam nekada bio Urami ili Hidan ali imao sam manje vrednosti msm Helte chakru i energy to mi je vraceno i + jos povecano reci cu razlog jel sam na ta 2 predhodna profila imao po 4 li 5 zabranjenih tehnika sad ih nemam u PRAVILIMA PISE da se sve vrednosti i tehnike vracaju osim ranka ja sam u selu pesku sa hidanom bio sanin a sad sam jonin i nevidim sta tu nije u redu ja slavim bajram pa necu da nesto sad ispadne da pusjem boli me briga i tako ALI ovako ko je za da treba da ovako ostane mi neka kaze msm ovo je fer ali ako se clanovi ne slazu neka mi se skine ja necu da nebude fer ako ko oce da mi se smanji neka kaze ne cekam clanove i nadam se pravdi neka bude kako vi odlucite to je posteno realno bio sam posten i ostacu
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kritike u vezi foruma  Empty Re: Kritike u vezi foruma

Wed 31 Aug 2011, 13:02
Ja mislim da bi to pravilo prenosenja moci, trebalo da bude izbrisano, jer kada umres, i napravis novog lika ti odmah dobijes sve moci koje si imao kod starog lika... A bolje bi bilo da se levelujes ispocetka, mislim to je moje misljenje...
Kimamaru
Kimamaru
Genin

Kritike u vezi foruma  Empty Re: Kritike u vezi foruma

Wed 31 Aug 2011, 13:06
Hvala

Da ostane:0
da se izbrise i ponovo:1
Anonymous
Gost
Guest

Kritike u vezi foruma  Empty Re: Kritike u vezi foruma

Thu 01 Sep 2011, 12:47
Ajde zatworite forum i swe sredite lepo ja cekam 5 daan da mi dodaju Xp !!!
Ryuk
Ryuk
Academy Student

Kritike u vezi foruma  Empty Re: Kritike u vezi foruma

Thu 01 Sep 2011, 14:34
Ja mislim da bi sve bilo dobro na forumu kada bi sve licne tehnike unistili kada bi Zenkai organizacija nestale i unistili sve njihove tehnike....Da svaki ninja moze da ima tehnike samo sa koje mogu da se kupe.....Ja sam pre uzivao da dolazim na forum sada udjem jednom u dva meseca i to cisto iz dosade...I jedini dobar admin po mom misljenju je bio Gaara.Za Ognjena nzm posto nisam igrao kada je on postao admin...
Kimamaru
Kimamaru
Genin

Kritike u vezi foruma  Empty Re: Kritike u vezi foruma

Thu 01 Sep 2011, 15:28
Da slazem se da kad je bilo Gare bilo je i reda ja bi volio da se gara vrati ali nemoze posto sam ja njegov komsija gara je u blonici bio do juce imao je operaciju tako da nije u stanju da dolazi na forum,gara sad ima svoj sajt na tom sajtu mozete igrati RPG skidati naruto blech one piece ... http://balkananimeunion.forumr.net/forum i ja sam poceo tu da igram mnogo je MENI bolje
Anonymous
Gost
Guest

Kritike u vezi foruma  Empty Re: Kritike u vezi foruma

Thu 01 Sep 2011, 18:07
Meni je ovaj forum extra i lepo je napravljen samo kada bi admini bili malo vise aktivniji i malo vise pazili jer stvarno gm kaze jedno a stewcha kaze drugo....tako da forum treba da ima neku harmoniju, takodje nekim ninjama na forumu admini stvarno daju previse...samo da admini ne shvate ovu poruku pogresno meni se ovaj forum jako svidja i bas je dobar i zanimljiv ali eto ponavljam kada bi samo bili aktivniji admini i malo obazriviji...da se pravila postuju i da igraci lepo igraju......to je eto moja zamerka.....
Lora Mishimoto
Lora Mishimoto
Special Jounin

Kritike u vezi foruma  Empty Re: Kritike u vezi foruma

Thu 01 Sep 2011, 19:26
da zatvorite forum dodajte sve napravite i to i da kad bi admini bili malo aktivniji kad bi imalo 4 ili 5 admina i da se oni dog kad koj da ulaze i da dodaju xp i sve to da sredjuju
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kritike u vezi foruma  Empty Re: Kritike u vezi foruma

Thu 01 Sep 2011, 22:44
Sve kritike koje ste rekli su na mjestu i upravu ste forum se zapustio previse, to da se nekim ninjama daje previse i to ste upravu, evo uđite u moje tehnike i pogledajte pa vidite nisam ni blizu good mode-a... Hvala Azkenu i Kimimaru za podrsku, ali zaista, a sto se foruma tice ja cu bih bio mnogo aktivniji, da se neke stvari hoce promijeniti ja dajem prijedloge, al me niko ne "jebe" ni 5% neki clanovi ce se sjetiti prije kad sam bio aktivan ko je sve dodavao Xp (nek drugi Admini ovo ne shvate kao uvredu, ali je istinito)...
Ryuk
Ryuk
Academy Student

Kritike u vezi foruma  Empty Re: Kritike u vezi foruma

Fri 02 Sep 2011, 07:26
Ja se secam ti si uvek dodavao xp >P a desavalo se jednom u mesec dana da i Stewcha doda xD....Ja mislim da ovaj forum nece nikada vise biti dobar kao pre...Stewcha je pre uvek nove stvari dodavao da na forumu da nebi bilo dosadno...Ali i Stewcha je preterao sa nekim stvarima..
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Kritike u vezi foruma  Empty Re: Kritike u vezi foruma

Fri 02 Sep 2011, 10:32
Da slazem se u potpunosti sa Azkenom cekam Stewchu mesec i po dana da ubaci Yuki klan u klanove i da uradi nove tehnike koje sam mu dao kad bih ja bio admin ja bi bzo radio sve te stvari !
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kritike u vezi foruma  Empty Re: Kritike u vezi foruma

Sat 03 Sep 2011, 10:11
Da stewcha jeste pretjerao sa nekim stvarima, ali ipak mnogo toga je uraadio, vi se nemojte brinuti jer ce vec sutra mozda forum biti zatvoren i pocetcemo sa preuređenjem i ja se vracam (iako sam uvijek bio tu xD, samo mi se nisu sviđale neke jako lose stvari pa nisam dolazio, sada se nadam da cemo to da rijesmo) tako da ce forum da blista, biti ce bolji nego ikad Very Happy

P.S i opet bih se zahvalio ljudima na ovom forumu koi podrzavaju moj rad i cijene moj trud...
Sponsored content

Kritike u vezi foruma  Empty Re: Kritike u vezi foruma

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum