Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kritike u vezi foruma

+9
Ryuk
Namikaze Minato
Kimamaru
Jushiro Ukitake
Orochimaru
Sabaku No Gaara
Shader
Stewcha
Ognjen-Shadow Ninja
13 posters
Go down
Anonymous
Gost
Guest

Kritike u vezi foruma  - Page 2 Empty Re: Kritike u vezi foruma

Sat 03 Sep 2011, 22:47
Nadam se da ce forum stvarno da se poboljsa i da ce glavni admini biti malo aktivniji... Very Happy
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kritike u vezi foruma  - Page 2 Empty Re: Kritike u vezi foruma

Sun 04 Sep 2011, 01:17
Kao sto rekoh sve ce doci na svoje mjesto, forum ce da "blista" Very Happy
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kritike u vezi foruma  - Page 2 Empty Re: Kritike u vezi foruma

Sun 04 Sep 2011, 02:55
Ja isto mislim da ce biti mnogo bolje nego pre... Sada je super ali posle reforme bice odlicno...
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Kritike u vezi foruma  - Page 2 Empty Re: Kritike u vezi foruma

Sun 04 Sep 2011, 11:30
da reforma je ono sto je potrebno forumu
Anonymous
Gost
Guest

Kritike u vezi foruma  - Page 2 Empty Re: Kritike u vezi foruma

Sun 04 Sep 2011, 12:08
Ali ipak nece reforma foruma zameniti aktivnost admina :/ to je jedina zamerka da glavni admini malo brze prave kartice i ostale stvari....
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Kritike u vezi foruma  - Page 2 Empty Re: Kritike u vezi foruma

Sun 04 Sep 2011, 12:27
da tebi brzo prave meni nikad
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kritike u vezi foruma  - Page 2 Empty Re: Kritike u vezi foruma

Sun 04 Sep 2011, 12:33
Vec sam obajsno da sa ferormom foruma, dolazi i aktivnost Admina.. Very Happy
Anonymous
Gost
Guest

Kritike u vezi foruma  - Page 2 Empty Re: Kritike u vezi foruma

Sun 04 Sep 2011, 13:08
ok nadam se... Very Happy
Alex Assasin
Alex Assasin
Academy Student

Kritike u vezi foruma  - Page 2 Empty Re: Kritike u vezi foruma

Sun 04 Sep 2011, 22:11
ja imam samo jednu losu krtiku a to je da nmg nekad da vidim neke vazne slike.Na primer kada hocu da uradim misiju nmg da procitam uputstva samo vidim nastavi
Lora Mishimoto
Lora Mishimoto
Special Jounin

Kritike u vezi foruma  - Page 2 Empty Re: Kritike u vezi foruma

Sun 04 Sep 2011, 22:14
ako radis misiju na akademiji citas na sliku a i da bi mogao da radis misije moras biti genin i da si clan nekog sela
Anonymous
Gost
Guest

Kritike u vezi foruma  - Page 2 Empty Re: Kritike u vezi foruma

Mon 05 Sep 2011, 18:33
OMG sto kimamaru nije banovan!? Ako su ga pustili admini ja cu ih optuziti jer stvarno nije fora da posle takve uvrede da ga puste nazad na forum dull iako se popravio to nema nikakve veze, jedino ako nije neki admin usao i postovao sa njegovim profilom! Mad evo sada je postovao u gods vs gods neka mi admin odgovorio za ovo dull
Kimamaru
Kimamaru
Genin

Kritike u vezi foruma  - Page 2 Empty Re: Kritike u vezi foruma

Mon 05 Sep 2011, 18:41
ja cu ti odg game master je novi admin i nije vidio pravilo da ako se ja svađam sa nekim na facebooku niema veze sa forumumom a i Gara se vraca tako da on je adin o pravilima msm conte je da dodaje stewca uvodi novo game mster je od sada samo rol paly opcija a gara je pravila ija sam vracen jer sam se svađo sa alexom na fb-u i usput fu zelis li da te napravimo junciriki-em
Anonymous
Gost
Guest

Kritike u vezi foruma  - Page 2 Empty Re: Kritike u vezi foruma

Mon 05 Sep 2011, 18:48
Svejedno po meni ovo nije nikakvo objasnjenje ti si se s njim svadjao na fb i rekao si da ces mu hackovati profil ovde i + si dosao na 1 od svojih duplih profila i jos vredjao i gm i alexa!!! Ovo nije nikakvo objasnjenje ovo je cista glupost samo da bi se ti vratio na forum a po meni to nisi zasluzio:

1. imao si 1 dupli profil i to jos dugo vremena tonou tamekaze i verovatno si imao i vise profila

2. vredjao si alexa ne samo preko fb nego si ovde sa svojim duplim profilom dosao i izvredjo svima sve po spisku

3. to sto si se vredjao preko fb nema nikakve veze ti si govorio kako ces mu hackovati profil na forumu! i sad mi molimte reci kako to da nema veze sa forumom Evil tako da ako te admini ne banuju (bar da te banuju na jedno 5-7 dana) ja cu sici s ovog foruma jer kolko ja vidim ovde admini nemogu da se lepo sloze pa kada lepo resite probleme i pocnete NORMALNO da sve radite na forumu ja cu se vratiti i nastaviti igru jer ne zelim da upadnem u probleme dull tako da admini ne shvate ovu poruku za uvredu samo kazem moje licne misljenje ne zelim da udjem ni u kakve konflikte dull
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kritike u vezi foruma  - Page 2 Empty Re: Kritike u vezi foruma

Mon 05 Sep 2011, 21:04
Fu FB nema veze sa forumom i prijetnje na FB nemaju nikakve vezze sa forumom, uglavnom ti ako zelis otici sa foruma jer je neko dobio un ban (nije tebe vrijeđao) slobodno idi... Npr postoji najmanje 5 ljudi koji su mene licno kao admina vrijeđali na vjerskoj i nacionalnoj osnovi pa im je oprosteno, a da se ne oprosti Kimimaru zbog nekih sitnih detalja... I odmah da kazem Kimimaru ovo nije tema gdje ti objasnjavas stvari ovdje Admini odgovaraju, tako da ko prestani sa Spamom i ovo neka ubuduce bude opomena za sve clanove koji spamaju...
Anonymous
Gost
Guest

Kritike u vezi foruma  - Page 2 Empty Re: Kritike u vezi foruma

Tue 06 Sep 2011, 14:15
-.- i dalje mislim da to treba da se kazni jer je on ipak imao dupli profil i jos mnogo stvari je uradio i takodje zar ovo nije mesto gde mi dajemo kritike u vezi foruma tako da sam ja samo kritikovao nisam spamovo! ali kako vi ocete -.- svejedno me je smorio forum mozda i sidjem s njega ali sve u svoje vreme i da kada vise planirate da zatvorite forum koliko ja znam pre jedno 3 dana je planirano da se zatvori xD
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kritike u vezi foruma  - Page 2 Empty Re: Kritike u vezi foruma

Tue 06 Sep 2011, 16:07
Da ovo je mjesto za kritike, ali ne za kritike ko je trebao biti banovan ili ne, jer mi znamo svoj posao, a nisam ni rekao da si ti spamovao nego Kimimaru... Sto hocu da kazem da se clanovi ne trebaju petljati o duzini kazne nekog clana jer to nije njihov posao...

Sto se zatvaranja foruma tice to Stewcha samo zna Very Happy
Anonymous
Gost
Guest

Kritike u vezi foruma  - Page 2 Empty Re: Kritike u vezi foruma

Tue 06 Sep 2011, 20:24
-.- moze li mi neko dati xp jer ce sada rat a ja jos nisam dobio silan xp hteo bih da imam neke jace tehnike da mogu da dobijem
Lora Mishimoto
Lora Mishimoto
Special Jounin

Kritike u vezi foruma  - Page 2 Empty Re: Kritike u vezi foruma

Wed 07 Sep 2011, 13:17
a meni su admini rekli da ce da naprave klan do utorka a nisu ga napravili i neka mi neko doda 650 xp
Anonymous
Gost
Guest

Kritike u vezi foruma  - Page 2 Empty Re: Kritike u vezi foruma

Wed 07 Sep 2011, 13:30
da stvarno ja sam trebao da dobijem dosta xp a nisam a hteo sam da ojacam pre ovoga napada demona dull tako da mi je glupo da ste mi dodali xp mogao sam biti jaci i trebalo bi da budem ali stacu kada niko nece toga da se seti Mad
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kritike u vezi foruma  - Page 2 Empty Re: Kritike u vezi foruma

Thu 08 Sep 2011, 00:59
To koi admini su ti obecavali njima se obrati, a sto se xp tice ja takođe nisam zaduzen za to, ali kad se forum zatvori doci ce do nove podjele posla za admine...
Raven
Raven
Jounin

Kritike u vezi foruma  - Page 2 Empty Re: Kritike u vezi foruma

Thu 08 Sep 2011, 10:52
E a sto vi to ne pisete u temi chat room nego ovde spamujete?
Lora Mishimoto
Lora Mishimoto
Special Jounin

Kritike u vezi foruma  - Page 2 Empty Re: Kritike u vezi foruma

Thu 08 Sep 2011, 18:21
pisemo zato sto svi tu pisu xDD admini sta je bilo sa mojim klanom cekam mesec ipo da se napravi i nistaa
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kritike u vezi foruma  - Page 2 Empty Re: Kritike u vezi foruma

Sat 10 Sep 2011, 09:28
Ravenz je upravu, nemojte da spamujete vec sam gore opomenuo Kikimaru-a, a sto se Klana tice pitaj Stewchu preko PM...
Anonymous
Gost
Guest

Kritike u vezi foruma  - Page 2 Empty Re: Kritike u vezi foruma

Mon 12 Sep 2011, 18:36
Mene nervira sto ste sve nove tehnike i stvari napravili kisaiu, conteu, nagatu i ostalima u onim borbama u truth reveald a nama niste cak ni xp dodali!!! sve govorite sada ce se zatvoriti forum sada ce se zatvoriti forum, pa kada ce se zatvoriti njima koji se tamo bore to ne govorite!!! ovo kazem u ime svih ostalih koji cekaju kartice i xp!!! Ja sam mislio da su svi ljudi na forumu podjednako bitni ali vidim da nije tako..... -.-
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Kritike u vezi foruma  - Page 2 Empty Re: Kritike u vezi foruma

Mon 12 Sep 2011, 18:51
-.- gledano oni su glavni likovi, a vi sporedni, a takvim stavom neces zauzeti bas nikakvo mesto...
Sponsored content

Kritike u vezi foruma  - Page 2 Empty Re: Kritike u vezi foruma

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum