Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3. Monster from Arena (treca disciplina)

+5
Zen
Dante Uchiha
Kotetsu Endo
NNW Game Master
Stewcha
9 posters
Go down
Anonymous
Gost
Guest

3. Monster from Arena (treca disciplina) - Page 3 Empty Re: 3. Monster from Arena (treca disciplina)

Wed 12 Jun 2013, 20:07
XXAXXAXAXAXAXAAA ahaahha hhahhaha ajhahahahah  Ja sam onda prvi posto je kato prekrsio pravilo
Danzo
Danzo
Administrator

3. Monster from Arena (treca disciplina) - Page 3 Empty Re: 3. Monster from Arena (treca disciplina)

Wed 12 Jun 2013, 20:23
Da vas razocaram ali u prosloj igri za nas tim je ucestvovala Chizuru a ne ja Very Happy tako da mi je mnogo zao momci :*
Anonymous
Gost
Guest

3. Monster from Arena (treca disciplina) - Page 3 Empty Re: 3. Monster from Arena (treca disciplina)

Wed 12 Jun 2013, 20:25
xD i da kazem da sam ja naneo vise dmg od tebe , jer cudoviste nije imalo 3340 hp kako je jumive napisao vec 1950  , ja sam naneo ukupno 3200 a ti 1950 + 1200 = 3150 tako da sam ja prvi za dlaku xD
Danzo
Danzo
Administrator

3. Monster from Arena (treca disciplina) - Page 3 Empty Re: 3. Monster from Arena (treca disciplina)

Wed 12 Jun 2013, 20:27
Inace ja sam naneo 12 000 u svom zadnjem potezu i 1200 pre toga Very Happy ne brini se no sacekajmo Stewchu
Anonymous
Gost
Guest

3. Monster from Arena (treca disciplina) - Page 3 Empty Re: 3. Monster from Arena (treca disciplina)

Wed 12 Jun 2013, 20:30
Znam Very Happy ali trebalo bi da se racuna onoliko koliko mu je ostalo hp .... razumes ? Very Happy
Danzo
Danzo
Administrator

3. Monster from Arena (treca disciplina) - Page 3 Empty Re: 3. Monster from Arena (treca disciplina)

Wed 12 Jun 2013, 20:31
Pa ne Very Happy xD I da inace ti nisi mogao da budes u ovoj igri inace xD *tako kazu ostali admini sem Stewche* tvoj tim je u ovoj igri naneo samo 110 dmg Very Happy
Jumive
Jumive
Jounin

3. Monster from Arena (treca disciplina) - Page 3 Empty Re: 3. Monster from Arena (treca disciplina)

Wed 12 Jun 2013, 20:39
Gle stvarno, Kato Chizuru XD
Anonymous
Gost
Guest

3. Monster from Arena (treca disciplina) - Page 3 Empty Re: 3. Monster from Arena (treca disciplina)

Wed 12 Jun 2013, 20:47
Kako to leba ti XD ja sam igrao u igri dante je samo bacio kocku kensei je odobrio a dante nikog nije pitao a mi se uvek dogovaramo tako da sam mogo ... :p
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

3. Monster from Arena (treca disciplina) - Page 3 Empty Re: 3. Monster from Arena (treca disciplina)

Thu 13 Jun 2013, 17:28
Ja sam bacao kockicu za tim nek igra byakya...
Anonymous
Gost
Guest

3. Monster from Arena (treca disciplina) - Page 3 Empty Re: 3. Monster from Arena (treca disciplina)

Thu 13 Jun 2013, 17:38
Eto i on kaze ... znaci ja ili kato smo prvi ( neko od nas 2 je sigurno drugi xD ) i tako dalje ... admini ?
Conte
Conte
Academy Student

3. Monster from Arena (treca disciplina) - Page 3 Empty Re: 3. Monster from Arena (treca disciplina)

Thu 13 Jun 2013, 19:15
Igra je zavrsena tako da vreme je za skor listu.

-Kato Danzo je porazio Gorostasa tako sto mu je naneo ukupno 13200 damagea tokom igre, ubedljiva pobeda. Samim tim njegov tim dobija 6 poena u ovoj igri.


-Leks Razbijac je na drugom mestu sa ukupno nanetim damageom od 1200. Njegov tim dobija 5 poena


-Trece mesto dele Kotetsu i Jumivue koji su naneli po 400 damage. NJihovi timovi odnose 4 poena.


-Na cetvrtom mesu se nalazi S. sa ukupnim damageom od 200. Njegov tim odnosi 3 poena.


-I na petom mestu se nalazi Wood team. Oni dobijaju 0 poena zbog lose ogranizacije. Cist primer kako tim ne treba da radi, ako niste slozni sto ste se uopste prijavljivali na igrama kao tim?...

Tako da umesto njih 1 poen dobija Danzo kao bonus, jer je naneo veci damage nego svi igraci zajedno.




--------------------


Prema tome nakon trece igre ovo je skor lista:


1.Razbijaci tim 20 poena
2.Pandora tim 17 poena
3.Bounty team 15 poena
4.Samurai team 13 poen
5.Wood team 11 poen
6.Blood team 10 poen


Samuraji su se nakon ove igre sa seste pozicije popeli cak na trecu!! I dalje vode Razbijaci, ali je Pandora odmah za njima... Nista nije gotovo, do kraja igre ima jos dosta, a svaki tim je u veoma malim prednostima u odnosu na druge.
Sponsored content

3. Monster from Arena (treca disciplina) - Page 3 Empty Re: 3. Monster from Arena (treca disciplina)

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum