Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Anubis
Anubis
Academy Student

Anubis v S. - Page 2 Empty Re: Anubis v S.

Mon 17 Jun 2013, 18:19
Imam posla u novom selu. Ubicu vas drugi put. Nestajem.
Deadpool
Deadpool
Genin

Anubis v S. - Page 2 Empty Re: Anubis v S.

Mon 17 Jun 2013, 18:20
alo bre ne moze to tako u evropu nisam ja zavrsio s tobom celicna muda
Deadpool
Deadpool
Genin

Anubis v S. - Page 2 Empty Re: Anubis v S.

Mon 17 Jun 2013, 18:22
jel ti brate kontas lik je ovde imo ems pa brate to ti je ko loto danas u ovom svijetu :S pusti ga nesto kao opomenom nisam ja qrac ovde da se ne plasim da crknem msm jest da od toga vec pravim 4 acc al nema veze Very Happy i boli me qrac sto ce me admini banovat zbog psovki decko je dobar kani ga se sta se pravis vazan dodje ti tu neko odma "buahaha ubicu te" i tako ta sranja i raiken se uvazio stewcha nemoj se ljutis al brate ja njemu saljem on mene mrtvo ladno qlira pa ne moze tako pusti lika na miru jedini i on nesto i znao na ovom jebenom forumu gdje covjeka ne mogu sahranit dull
Anonymous
Gost
Guest

Anubis v S. - Page 2 Empty Re: Anubis v S.

Mon 17 Jun 2013, 18:22
( odlazim u selo lista )
Deadpool
Deadpool
Genin

Anubis v S. - Page 2 Empty Re: Anubis v S.

Mon 17 Jun 2013, 18:23
i nije to tako jednostavno jeboti mater svoju nek si i sam bog mislis ubijes hokagea i imas novo selo pa b**alo mrtva propala retardirana dodjem ja je**m mater seki aleksic i bicu njen muz? e pa nece da moze
Sabaku No Fukushuu
Sabaku No Fukushuu
Academy Student

Anubis v S. - Page 2 Empty Re: Anubis v S.

Mon 17 Jun 2013, 18:25
Kai, ti si ninja sela Pijeskai vec sam rekao da svako mijesanje sa listom je kaznjivo, tako da cu te upozoriti da ne stajes na njihovu stranu. Oni su nasi protivnici... I idi u selo, nemoj se gluprati, svi te ganjaju da te ubiju, a ti i dalje se glupiras...
Deadpool
Deadpool
Genin

Anubis v S. - Page 2 Empty Re: Anubis v S.

Mon 17 Jun 2013, 18:26
boli mene ku**c sto oni mene ganjaju ja uopste nisam sa selom lista jeblo ih ono samo sam na proslim profilima bio dobar sa s-om i nemoj da se mesas ne znas ga valjda boli me qrac mogu oni sada ovde doc svi i ubit me nece to tako u evropu
Sabaku No Fukushuu
Sabaku No Fukushuu
Academy Student

Anubis v S. - Page 2 Empty Re: Anubis v S.

Mon 17 Jun 2013, 18:29
(Na proslim profilima ovo je RPG stuho mala, kakve veze tvoj prosli lik ia sa tim sada) 
Nemoj da te ubijem licno ovdje, nemoj da me nerviras...
Deadpool
Deadpool
Genin

Anubis v S. - Page 2 Empty Re: Anubis v S.

Mon 17 Jun 2013, 18:31
pa jebiga brate nisam ja doktor haus da sve to zaboravim i ovde sam s njim dosta prico cim sam se reg .. ubij me i recu ti da me iz dubine duse boli qrac ja samo govorim ovom tu liku da pusti s-a na miru
Sabaku No Fukushuu
Sabaku No Fukushuu
Academy Student

Anubis v S. - Page 2 Empty Re: Anubis v S.

Mon 17 Jun 2013, 18:34
(Joj majko moja kakav si ti Non RP-er, covjece ti nemas pojma sta znaci RPG, na kakvom ja forumu igram to je da ne vjerujes. RPG Simuliranje stvarnog zivota u prevodu, ako je tvoj lik mrtav, ti ne moze s opet da se rodis, znaci mozes biti sa S prijatelj, ali ne spominjati stare profile, jel ti shvatas sta je RPG)

Nebih da ubijem ninju svog sela zato idi u selo i ne glupiraj se...
Deadpool
Deadpool
Genin

Anubis v S. - Page 2 Empty Re: Anubis v S.

Mon 17 Jun 2013, 18:38
ne ja sam na ovom sa s-om dobar isto Very Happy al koji je ovo ku**c lik postade hokage koja glupost dull
Sabaku No Fukushuu
Sabaku No Fukushuu
Academy Student

Anubis v S. - Page 2 Empty Re: Anubis v S.

Mon 17 Jun 2013, 18:44
Pa jbga, lik je ubio Hogakea, sta ces sada, ako neko misli da je jaci nek se bori i kraj price, ti mozes sada da postanes jaci i da ga ubijes, a takav kakav si sada ne mozes nista uciniti samo glavu izgubiti bezveze,z ato smiri se i postani jaci, to je jedini izlaz...
Sponsored content

Anubis v S. - Page 2 Empty Re: Anubis v S.

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum