Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Basil
Basil
Administrator

Raven  Empty Raven

Fri 28 Jun 2013, 00:50
   Raven



Spojler:

Rodjen:???/Umro:33 godine


Raven se smatrao jednim od najvecih kriminalaca pored Orochimarua u tom dobu. 

O njegovoj mladosti se nije mnogo znalo,bio je iz nara klana,a imao je i sharingan koji je uzeo od Shisuij a jos jedno oko koje mu je dao Fuhen stavio je u summoninga.Voleo je gavrane i tako je razvijao svoj stil borbe,stvorio je "Ravenous" formu u kojoj je bi se pretvarao u pola coveka-pola gavrana.Zbog crnih krila i cele forme  dobio je epittet "Mracni Andjeo"
.Imao je i poznati summoning po imenu Kiryu,malog gavrana koji je uvek bio na njegovom desnom ramenu.Kada je postao dovoljno jak oformio je Warui organizaciju gde su dolazile mlade ninje,najcesce genini koji su napustili selo u  potrazi za vecom moci.Raven im je teskim treninzima sve to omogucio,iz godine u godinu,dok su sela bila zaokupljena Orochimaruom i Nipochom,Raveni i njegova vojska vrana i ninji postala je velika sila.Raven verovatno vec dovoljno jak da osvoji sela i zavlada oslabljenim shinobijama ostao je neutralan,postao je dobar prijatelj,vise saveznik sa Fuhenom i Alkerom-Mizukageom.Trazio je dobrog protivnika,nesto cime ce moci da se zabavlja na neko vreme,i tako odlucio je da napadne vec skoro zapusteno selo stene,koje je cuvao Nagu Garakama.Kao Tsuchikage Nagu se suprostavio Ravenu punom chakre i hiljadama njegovih gavrana,u pomoc Naguu dosao je Hisagi Shuuhei iz peska,Raven je unistio selo a zatim se povukao sa porukom da ce njih dvojica u buducnosti biti dobre ninje.Neki od njegovih ucenika su bili Nemu(kunoichi iz klana Miyuki) i Ulquiorra Schiffer-Naguov brat.Raven je planirao da napadne sva sela sa Alucardom.Ipak kako su ostali kagei i najjace ninje obecali da ce otici u pakao da pomognu zarobljenom Aleksandru ostao je samo jedan,dovoljno jak ninja kog je Raven mogao da napadne,Hisagi,ninja sela peska.Kotsuko Hagane,shanin sela lisca,ninja koji je imao moci garinog peska u sebi i Fuhen-princl leda ubilu su slabije clanove Warui organiacije.Ipak jedan problem je bio mocni Alucard koji je razvio tokaji gene i medical znanje i time ucinio sebe gotovo besmrtnim,Nagu koji se borio sa njime nije mogao da ga uopste povredi jer on bi se posle svakog udarca regenerisao.Alucard nije video nikakvu zabavu u tome i pustio je Nagua,Fuhena i Kotsuka da odu i pomognu Hisagiju.Kada su dosli,izgledalo je kao da Hisagi ima sve pod kontrolom,ali posle nekog vremena shvatio je da se ustvari Raven samo poigrava sa njime i da cak nije ni koristio sharingan,niti usao u Raven formu.Sva trojica su poceli da se bore sa Hisagijem protiv mocnog Ravena,prinudjen poceo je da koristi punu snagu,na ivici smrti Fuhen hvata Ravena u njegovu sneznu barijeru,dok su Kotsukove zabe polomile njegova krila.Nagu ga je uhvatio svojim zmijama a Hisagi ga tada finalnim brzim napadom probada kroz srce,pomocu paper koplja koje mu je dao Kotsuko kada su jos bili chunini,u znak njihovog prijateljstva.Raven,iako proboden kroz srce,imao je snage da izgovori svoje poslednje reci.



Ovo je jedan zapis,o Ravenovoj poslednjoj borbi::

Ninje su se povukle,bili su sigurni da su pobedili crnog gavrana-vodje Wauri organizacije,crnog Ravena,Nagu je,smesuci se,pobednickim,ipak izmorenim osmehom rekao:"Izgleda da je mrtav,pobedili smo." Fuhen,dok je skidao prasinu sa odela,laganim pokretima kao da se i nije umorio,dobacio je:"Sigurno,srusio bi se samo ako bi ga pipnuo.",poceo je da se smeje naglas,gledajuci u plafon.
- "Nije to problem."-tihim,ipak zastrasujucim glasom rekao je neko iza njih.Sva cetvorica,pobledelih lica okrenuli su se i ugledali kako Raven kandzama vadi kunaije iz svog pernatog tela.Izboden na vise mesta,savijen,poceo je da koraca ka njima.
Kotsuko je prizvao dve male,zelene zabe,debelih rumenih obraza,u ovakvo naime,"ozbiljnom" momentu,covek koji bi sa strane gledao pomislio bi da je u pitanju nekakva predstava,komedja.Fuhen se,ne oklevajuci priblizio Ravenu,pipnuo mu desno rame i u istom trenutku,obloga leda se prosirila do Ravenovog pticijeg-vrata.Kotsukove zabe su skocile na Ravenova,povijena crna krila,zgrabile ih debelim kratkim rukama a potom ih savila,poput nekakvog papira za djubre.Nagu se vestim pokretima priblizo Ravenu i dosao mu iza ledja,iz  njegovih sirokih pocepanih rukava izaslaje duguljasta,debela zmija,obavila je Ravena od glave do pete.Glava zmije bila je odmah pored Ravenove,pogano je siktala u njegov izgrebani kljun.
- "Hisagi,dovrsi ga kopljem!",povikao je Kotsuko koji je sedeo na podu,izmoren,zatvorenog levog oka zbog preteranog koriscenja sharingana,nije imao snage da primogne zabama niti prijateljima.Hisagi je klimnuo glavom,izvadio papirnato koplje koje mu je Kotsuko dao jos na chunin ispitima.U glavi proletele su mu svakakve misli,od dana kada je postao genin,kada je upoznao senseija Zacuija,svoje prve misije.Pogledao je u zarobljenog,izmucenog Ravena,a onda jos jednom u koplje,ovoga puta bez predomisljanja,bez nebitnih misli,zatrcao se kao protivniku,da zavrsi bitku!

Hisagi je osetio kako koplje probija Ravenovo telo,gledao je u dole.Ravenu je krv posla kroz kljun,slivajuci se  niz rascupano perije kapkala je po pescanom podu.
-"Gotovo je?",upitao je Nagu dok je cucao iza Ravena.
Nije bilo odgovora,Kotsuko je legao na zemlju,gledao je u blistave sunceve zrake.Zraci mu nisu prijali,bilu su ledeni,hladni poput Fuhenovog leda koji se topio na Ravenovom vratu.
- "Vi ninje...",zakasljao se,pljujuci grudvice krvi,"uspeli ste,pobedili ste i mene,sami,bez onih dosadnih kagea...Uvek sam ih mrzeo,sem Alkera mozda,on nije imao onaj dosadan pogled,onaj  topli osmeh za ljude svog sela,ili je on uvek nosio masku,heh...Ne secam se,ipak bio je vise kao ja,trazio je dobru borbu.Ne znam da li ju je on u onom prokletom paklu pronasao,ali ja jesam...Ovde.Ali ovo nije pakao,vise kao raj.Raj,sta sam ja bud**a?Covek u poslednjim trenucima svog zivota,ako mu se ukaze prilika,pokaze svoju pravu prirodu,da li je kukavica,da li je hrabar,ne znam gde ja spadam,ali jedno je sigurno....Vi spadate u one hrabre,u generaciju koja ce biti spremna da odbrani ovaj svet od svih pretnji.Nikada nisam voleo da pricam mnoog,a sada,pogledajte me....Ne secam se da sam uradio nesto pogresno u svome zivotu,jesam li?",Raven je zatvorio oci,podigao je glavu ka nebu.Polako njegovo telo je pocelo da gori,vecnim plamenom crne vatre-amaterasuom.Njegovo srce je prestalo da lupa,njegova dusa je nestajala u crnom plamenu,ostala su samo perija.Hisagi je koplje stavio u ono sto je preostalo od Ravena-u perije.Zajedno su nesto ispisali pored Ravenovog "groba" :
- "Nisi uradio nista pogresno Ravene.Svet je samo previse surov prema idiotima,poput tebe,poput mene,nas...ninji.",

Njih cetvorica su otisli,na putu kuci,Kotsuko je rekao:"Pobedili smo,gotovo je!",Hisagi nekako zamisljen odgovorio mu je:
- "Nema nade na borbenom polju,to je samo zlocin koji nazivamo pobedom,isplacen suzama onih koji su izgubili drage osobe.Prava priroda coveka nije napredovala ni korak od kamenog doba."


Hisagi se najvise proslavio posle ove "pobede",ipak bio je i najvise zasluzan,postao je heroj sela peska,uzor svih mladih ninji.Kada je jednog dana mladi genin prisao Hisagiju-Kazekageu,upitao ga je:
-"Kazekage,kakva je osoba bio zli Raven koga ste pobedili u borbi pre 20 godina,Hisagi je odgovorio recinicom po kojoj je postao upamcen vekovima:
"Sva bica,ne mogu da prezive ako ne slusaju onog koji je mocniji od njih.Ne znajuci to,nesvesno da bi pobegli od tog pritiska,oni koji su mocniji od drugih traze one koji su mocniji od njih.A oni koji su jos mocniji tragaju za jos jacim pojedincom u kog mogu da veruju i tako kraljevi se radjaju, i tako kraljevi kraljeva se radjaju.-Raven je zasigurno bio na vrhu kraljeva."

Brzina:200
Snagaa:200
Inteligencija:200
Preciznost:100
Kontrola Chakre:500



Nara klan:2
Vetar:2
Summoning & Clone:2
Barrier & Seal:2
Raven klan:1
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum