Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Fuhen Fuyutama
Fuhen Fuyutama
Academy Student

Raven!!! Empty Raven!!!

Wed 23 Nov 2011, 21:34
Evo me kao po dogovoru... Ovde sam jer mrzim svog kagea shadowa! kao kage on bi trebalo da me nauci dosta toga, ali on nije zeleo, zabuza (shanin) je takodje izbegavao da me uci takodje, mada nemogu reci da nije.... zato mi je cilj da preuzmem moje selo! i da steknem vodjstvo nad mojim klanom! ognjen je lider, a cak nije pravi yuki borac, vec je dobio nase tehnike eksperimentom! I zbog toga ga mrzim i zelim osvetu!....
Ako nemas nista protiv ja bih ovde da ostanem do turnira i da vezbam nove tehnike.... sta ti mislis?
Fuhen Fuyutama
Fuhen Fuyutama
Academy Student

Raven!!! Empty Re: Raven!!!

Wed 23 Nov 2011, 21:37
Ok, sada cu da pocnem da vezbam neke moje tehnike...
HP:500
EN:500
CH:700-200

Raven!!! Sneg_n10

aKTIVIRAM snow jutsu! tako da sada pada sneg!

Raven!!! 110
I stvaram jednog klona... a sada da cekam!
Fuhen Fuyutama
Fuhen Fuyutama
Academy Student

Raven!!! Empty Re: Raven!!!

Wed 23 Nov 2011, 21:38
2 potez
Fuhen Fuyutama
Fuhen Fuyutama
Academy Student

Raven!!! Empty Re: Raven!!!

Wed 23 Nov 2011, 21:38
3 potez
Fuhen Fuyutama
Fuhen Fuyutama
Academy Student

Raven!!! Empty Re: Raven!!!

Wed 23 Nov 2011, 21:49
i 4 potez!

HP:500
EN:500
CH:500

Odlicno! temperatura je toliko nisko pala da je moj klon poceo da se pretvara u led! xexe...

Raven!!! Iceman%20comics

Trazim sada da od admina da mi napravi karticu od ledenog klona. Gledano sve je po pravilima, sa toliko niskom temperaturom vodeni klon moje mase se pretvara u led...

Ice clone
Ovo je ledeni klon nastao od vodenog. Ako je aktivirana tehnika Snow Jutsu vise od 3 poteza, vas vodeni klon se pretvara u ledenog. Ledeni klon ima 50 defence (ili manje, lepo razmotri), i vakog poteza dok traje Snow jutsu dobija po (5 ili 10) health

molim admina da razmotri ovo gledano ako se po 5 health dodaje, to ce mi trebati vecnost da ga ojacam, a da su po 10, pa gledaano za 10 poteza samo 100 health...ipak je mnogo 10 poteza jer klon obicno ni 2-3 poteza ne ostaje dugo na terenu...


Gledano sve je po pravilima i ne trebaju mi poeni da kreiram ovu tehniku, gledano napravite mi karticu da ne bih pisao ovoliko dugo... da mi je cisto kao potvrda da ovo mogu da radim pred drugim igracima...
Raven
Raven
Jounin

Raven!!! Empty Re: Raven!!!

Thu 24 Nov 2011, 22:21
Haha , fuhene vidim dosao si i odma si se bacio na trening...Svidja mi se to...Ali ako zelis led , zasto ne bi sebe pretvorio u stvorenje leda , a ne samo bednog klona
Fuhen Fuyutama
Fuhen Fuyutama
Academy Student

Raven!!! Empty Re: Raven!!!

Fri 25 Nov 2011, 20:22
da mislio sam i na to... samo takvu tehniku mogu na 60 om lv da koristim...da pretvorim svoje telo u vodu pa onda u led...svidja mi se kako razmisljas Very Happy ... postepeno docicu i do toga Very Happy
Fuhen Fuyutama
Fuhen Fuyutama
Academy Student

Raven!!! Empty Re: Raven!!!

Fri 25 Nov 2011, 21:06
a sada da se malo pripremim za sutra.... Pripremi se Winter Spirit!

A sada!
Raven!!! Tytyeyueu

Sealujem mog summoninga u legedarni mac sela magle!

Raven!!! Nubirimac

... Wow... osecaj je neverovatan, osecam tako veliku povezanost sa macem! i sada imam nove napade maca Smile ... Sutra cemo da ih rasturimo Winter Spirit!

Winter Spirit: AWWOWW!!

hehe, tako je!
Raven
Raven
Jounin

Raven!!! Empty Re: Raven!!!

Sat 26 Nov 2011, 10:55
Heh , fuhene nisam na to mislio , videces kada se zavrsi turnir...
Sponsored content

Raven!!! Empty Re: Raven!!!

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum