Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Raven...... Empty Raven......

Sat 12 Nov 2011, 19:15
Hehe, sigurno se pitas kako sam te nasao nije bilo lako ali nasao sam te...

Opusti se sedi zelim samo da razgovaramo.... i naporavimo neko dogovor
Raven
Raven
Jounin

Raven...... Empty Re: Raven......

Sat 12 Nov 2011, 19:33
Sta hoces?
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Raven...... Empty Re: Raven......

Sat 12 Nov 2011, 20:02
Verovatno neznas ko sam dugo sam se skrivao i sam vezbao kao sto ti radis... Mozda si nekad cuo za moje ime zvao sam se Darth Ped a onda sam promenio ime jer sam ostavio sve sto bilo iza mene...
Raven
Raven
Jounin

Raven...... Empty Re: Raven......

Sat 12 Nov 2011, 20:06
Da cuo sam za tebe , ali moje pitanje je bilo sta oces?
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Raven...... Empty Re: Raven......

Sat 12 Nov 2011, 20:08
Xexe hvataj ovo (otvaram skrol i izlazi ovaj ogromni mac i bacam ga Ravenu)

Raven...... Shibukimac

Raven
Raven
Jounin

Raven...... Empty Re: Raven......

Sat 12 Nov 2011, 20:14
Dobro , sta ja sada da radim sa ovime?
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Raven...... Empty Re: Raven......

Sat 12 Nov 2011, 20:15
Da li znas sta je to uopste?
Raven
Raven
Jounin

Raven...... Empty Re: Raven......

Sat 12 Nov 2011, 20:18
Da , a pitao sam sta ce mi to
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Raven...... Empty Re: Raven......

Sat 12 Nov 2011, 20:22
Jedan od legendarnih maceva sela magle... Ako znas samo cetri su bila u magli nadjena , Samenhada, Kubikiriboucho, Raiga i Himanekiro...

Cuo sam sam da su ostali macevi razbacni po svetu tako da sam dugo sve trazio i pregledao i nasao sam dva maca jedan sam dao mom prijatelju starom a ovaj cu dati tebi...

U zamenu da ostanem ovde kod tebe u hideoutu i udruzimo snage?
Raven
Raven
Jounin

Raven...... Empty Re: Raven......

Sat 12 Nov 2011, 20:38
Ok...Zadrzi svoj mac ali mozes da ostanes ako oces da budes clan organizacije....
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Raven...... Empty Re: Raven......

Sat 12 Nov 2011, 20:47
Uzmi mac tvoj je smatatraj poklonom...

Izabrao sam tebe jer smo zajedno savrsena kombinacija Nara i Kaguya plus moje pupet muster sposobnosti...

Naravno moje lutke su posebne kreiram ih od mojih kostiju mog skeleta tako da su mnogo jake a posebna tehika koju me urami naucio da kosti mogu da se same aktiviraju na neciju chakru je isto primenjena na lutkama tako da cim se nadju blizu nekog kosti iz nje se rasire i krenu da jure protivnika prateci njegovu chakru tako da su vrlo vrlo smrtonosne...

Ti sa shadow tehniku za to vreme zadrzis nekog i on nema gde da pobegne gotov je! trenutna smrt!!1

Sta kazes? Inace mac slobodno uzmi jak je a i to je poklon za tebe smatra... Meni stvarno netreba...

Raven
Raven
Jounin

Raven...... Empty Re: Raven......

Sat 12 Nov 2011, 20:51
Dobro...napusti selo i dobrodosao si , a ako racunas da cu ja svoje nara tehnike puno da koristim nisi u pravu , uskoro ces videti moje prave sposobnisti
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Raven...... Empty Re: Raven......

Sat 12 Nov 2011, 20:54
Onda je u redu partneru imamo dogovor, sada odo moram da zavrsim nesto pre ovoga i dolazim da ovde se dogovorimo...
Raven
Raven
Jounin

Raven...... Empty Re: Raven......

Sat 12 Nov 2011, 20:58
Ok...ali samo probaj da me izdas i mrtav si....
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Raven...... Empty Re: Raven......

Sun 13 Nov 2011, 17:00

Da li ti to meni pretis! Nebih zeleo da ubijem svog partnera...

Reci cu ti odmah, moj plan je da nadjem Dero-senseja i ubijem ga! Jer me je izdao kada mi je bio najpotrebniji zato sam celo vreme vezbao i vezbao sam (u organizaciji) da bih ga porazio. Tako da to je moj jedini cilj ionako nemam sta da izgubim... Od momenta kada je Kisai davno unistio selo mesecine sve sam izgubio ali pravda je zadovoljena Kisai je mrtav... Jedini preziveli je bio Dero sensej koga sam nasao i presli smo u selo magle bio je Miizukage ali izdao me je i pobegao bez traga i glasa i opet sam ostao sam... Zato cu ga naci i ubiti kao i svakog ko mi stane na put.... Zadnje sto sam cuo o njemu je iz doba rata kada se borio sa raikagea Yamata i ubio ga... Sada cujem da je vidjen u zemlji vetra blizu sela peska ali nisam mogao da ga nadjem...

Glasine su da je sa Orochimarua u organizaciji sela zvuka, ali niko nezna gde je to...

Moj plan i cilj su chunin ispiti!!! Nema sumnje da ce tamo dodji neke ninje iz te organizacije tako da cu ih uhvatiti i probati da saznam njegovu lokaciju...

Od tebe netrazim pomoc...Inace cuo sam za tvoju pricu i da imas neku vrstu animal curse seal i gene vrane... Dero mi je pricao o tim eksperimentima sa vranama i ostalo... vidim da je neko ipak preziveo hahahahhahaha





Raven
Raven
Jounin

Raven...... Empty Re: Raven......

Sun 13 Nov 2011, 17:11
Hmmmm...to je vise upozorenje nego pretnja , a ja znam da je dero u nekoj organizaciji zajedno sa tokajiem i jos nekim za kog jos nisam cuo , oni su udruzeni sa novootvorenim selom zvuka , a ja nemam animal cursed seal , ja sam sebi usadio gene gavrana i time sam dobio neke veoma zanimljive moci , drago mi je da ciljas na cunin ispit , posto sam ja vec prijavljen i planiram da prisustvujem , a tamo ce biti kabuto koji je clan sela zvuka ako ti to pomaze.....

A sto se tice ubijanja tvog "Partnera" slobodan si da pokusas
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Raven...... Empty Re: Raven......

Sun 13 Nov 2011, 17:18
Nemoj da podcenjues u moje moci....

Hahahah drago mi je da imamo isti objektiv vise razloga da saradjujemo... Kabuto! Drago mi je da je on tamo...

Ali kakav plan imas, nemislis samo tek tako da upadnes tamo, mozda je bolje da se prerusimo mislice da smo chunini?
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Raven...... Empty Re: Raven......

Sun 13 Nov 2011, 17:22
Raven...... Bone10Raven...... Bon2
Postavljam ove kosti ispod celog hideouta u kombinaciji sa posebnim jutsuom!aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!


Ovaj hideout je siguran! Kosti su sakrivene ispod zemlje i ukoliko mu se priblizi neka chakra osim tvoje ili moje automatski ce dobiti damage od 550 za svaki pokret (post koji napise) i nece moci da izbegne jer kosti iz zemlje izlace i neznas gde ce izaci a produzavaju se prateci neciju chakru...

tako da smo sigurni... Ovo je isto i nesto da se osiguram jer u momentu mogu ga podesiti da reaguje i na tvoju chakru...

Ali nebrini ovde smo sada sigurni




Raven
Raven
Jounin

Raven...... Empty Re: Raven......

Sun 13 Nov 2011, 20:35
Pa...Moj plan...Ja sam maskiran u genina , i cim prodjem prvi deo i udjem u sumu smrti trazim ostale ucesnike , takodje cu poslati moje klonove da traze jos 2 , tako da cu ja da se borim sa dvoje i dva moja klona sa jednim , moja meta nije kabuto tako da ti mozes da radis sa njim sta oces , javicu ti ako ga vidim....
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Raven...... Empty Re: Raven......

Mon 14 Nov 2011, 12:28
Odlicno prerusicemo se u chunine i idemo tamo!!! Ok sutra je taj dan budi spreman!!!
Raven
Raven
Jounin

Raven...... Empty Re: Raven......

Mon 14 Nov 2011, 13:29
Heh....ti mislis da je borba protiv par genina problem pa da se spremamo ?
Sponsored content

Raven...... Empty Re: Raven......

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum