Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj)

+17
>Ghost<
Himiko Yumi
Yuuki Asuna
Deadpool
Dante Uchiha
Gray Hyuga
SC-001
Hogoromo Otsotsuki
Milivoje
Arcana Famigla
Eren
Orami
456854
Rai of the blood
Peda Carski
Raiken Mystogan
S.
21 posters
Go down
S.
S.
Academy Student

Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) Empty Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj)

Thu 12 Sep 2013, 20:04
Pa braco, dosao je i taj momena kad morate svi da poginete, manje ili vise...

Iz dela predodredjenog za borbu izlazi moj Gedo mazo, a ja krecem da se transformisem u jinchuurikija Juubi-ja.

Braco, srecno...
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) Empty Re: Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj)

Thu 12 Sep 2013, 20:11
To je ono sto sam cekao celo vreme...Da vidim moc jubija i budem blizi istini o sageu!!!

Za sada cu gledati razvoj dogadjaja..... (postaje providan i polako nestaje)
Peda Carski
Peda Carski
Special Jounin

Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) Empty Re: Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj)

Thu 12 Sep 2013, 23:11
S.!!! Raikene!!! Vreme je da vas zaustavim suvise daleko ste otisli!!!
Rai of the blood
Rai of the blood
Academy Student

Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) Empty Re: Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj)

Fri 13 Sep 2013, 20:19
Hahah kulturno stajem ispred i radim harakiri!
S.
S.
Academy Student

Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) Empty Re: Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj)

Fri 13 Sep 2013, 22:51
Kao sto sam naglasio, iz zemlje izlazi Gedo mazo.
Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) Demonic_Statue_of_the_Outer_Path
u kome se nalaze cakre svih demona.

(Gedo mazo ce za pocetak da unistava malo unaokolo).

Potrudite se da prezivite i da vidite ostatak...

Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) Gedomazo_zps3fd3af04

Tailed best bomb krece ka zapadnom delu arene (damage 5000).

Mali zmajevi ka istocnom delu (damage full, samo za ziva bica).
456854
456854
Genin

Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) Empty Re: Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj)

Sat 14 Sep 2013, 22:09
Skacem pored S. (ko zekan) idemo li jarane? Very Happy
Orami
Orami
Jounin

Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) Empty Re: Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj)

Sat 14 Sep 2013, 22:12
Takodje stajem pored S.
Dosli smo S.
Eren
Eren
Genin

Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) Empty Re: Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj)

Sat 14 Sep 2013, 22:15
I ja sam tu Stajem takodje pored S.
Peda Carski
Peda Carski
Special Jounin

Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) Empty Re: Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj)

Sat 14 Sep 2013, 22:22
Health:2000
Energy:2000 -30
Chakra:2000

(dosao sam direktno iz borbe gde sam vec neke stvari aktivirao tako da se i sada vaze)

Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) 68563424
Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) 150-3x3

taijutsu imam dupli napad uvek i malopre sam se jos dopunio u onoj borbi damage ove tehnike 9000!!!!


Dovoljno je jako da zastiti mene od tailed beast bombe koja je 5000 damage gledano da ovaj zmaj skida full damage kako je moj damage 2000 racunacu da i 2000 treba da se zaustavi sto znaci da kako se vrtim vetar ima oduva i zmajeve kao i kamenje koje se izdize i ostalo ima mi daju mogucnost da se odbranim...

Tako da jos vama za 2000 plus ide damage


Inace Urami, Usagi i Orami, Eren su vec mrtvi jer su samo dosli i stali a ovaj napad od S.a je dovoljno jak za sve a oni se nisu branili tako da su i oni mrtvi......

Haaaaaaaaaaa  plus i snaga mojih napada oni svu svakako umreli jer samo dosli i stali kada je napad bio u toku a nisu nista pisali drugo da se odbrane...Jer ovi razorni napadi na sve uticu ne samo na mene!!!
Orami
Orami
Jounin

Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) Empty Re: Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj)

Sat 14 Sep 2013, 22:33
Netacno posto se nalazimo blizu S.-a kako smo i rekli tako da nas S. moze zastititi cekamo njegov post.A i ovo ja mogu da izbegnem laganica xDkao i Eren
Arcana Famigla
Arcana Famigla
Academy Student

Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) Empty Re: Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj)

Sun 15 Sep 2013, 01:01
HAHAHAHAHAHAHHAHA CUJ TI NJEGA DA ODUVA ZMAJEVE,PEDO NISU TO PRAISTORISKI ZAMEJEVI KOJE LOVIS PO SELOOOO!!

PEDO TO PROLAZI KOZ STVARI I ZEMLJU NEZAUSTAVLJIVI SU OSIM DA SE USISAJU,ILI DA POBEGNES OD NJIH STO JE MALO TEZE!!!!!!

PEDA DOWN!!!!!! Razz
Peda Carski
Peda Carski
Special Jounin

Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) Empty Re: Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj)

Sun 15 Sep 2013, 14:51
Ne postoji nista sto ne moze se izbegne a i moj napad je dovoljno bio jak da stvori ogorman talas udara i moci koji ce oduvati zmajeve... Uostalom nigde ne pise da oni prolaze kroz zidove i da su nezaustavljivi... Tako da samo sanjaj nisam jos ni poceo!!!
Milivoje
Milivoje
Jounin

Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) Empty Re: Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj)

Sun 15 Sep 2013, 17:24




Dolazi Milivoje AA konačno sam se vratio nije me dugo bilo,obišao sam ceo svet u potrazi za moći otkrio sam da sam potomak od sagea,otkljucao sam rinengan i naučio još mnogo tehnika a sada gedo maze nestani


Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) Rinenganoci_zps000d5542

H 800
C 650
E 800
S VREME JE DA UMRES


IZ ZEMLJE IZLAZI SANDUK A IZ NJEGA DOBRO POZNATO LICE TO JE MINATO NAMIKAZE!!!!!!!!!!!!!!!
aaa gde sam ja šta je ovo
Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) 618___minato__edo_tensei__digital_painting_by_idaisan-d5usvcq

(Ako imate pitanje posaljite privatnu)
Hogoromo Otsotsuki
Hogoromo Otsotsuki
Academy Student

Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) Empty Re: Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj)

Sun 15 Sep 2013, 20:25
penis
S.
S.
Academy Student

Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) Empty Re: Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj)

Sun 15 Sep 2013, 22:43
Prvo, zmajevi su nematerijalne prirode, te nikakva vrsta materijalnih napada, pogotovo obicana rotacija, ne moze njih da zaustavi. Kako ih zaustaviti, sami se snadjite.

Drugo, mesto na kom ja stojim je nedefinisano u odnosu na sistem ove dimenzije i nije u prostoru u kose se svi ostali nalazite, tako da je prica o tome da neko staje pored mene moguca samo mom uceniku i mojim putevima bola. Ostalima ne. Svi koji zele da se prikljuce meni neka to obrazloze u PM, jer ce uvek postojati grupa oportunista sa kojom ja ne zelim nikakav dodir.
Trece, Milivoje, kao clan mog sela nikada nisi mogao da uradis nesto sto ja ne bi znao. Sto se tice Edo tenseija, to ne mogu da ti sporim, posto, iako bi trebalo, nemam uvid u sve tvoje sposobnosti i moci. Sto se tice rinnegana, mislim da je nepotrebno da uopste pricamo o tome. Takodje, ovaj cin pokusaja ugrozavanja mog plana cu da smatram teskom uvredom, te ce se vreme ostatka tvog zivota moci porediti sa poluraspadom miona.

Radim (...) i Milivoje nestaje u velikoj eksploziji. Sto se tice edo tenseija, grupu zmajeva Gedo mazo statue cu preusmeriti na Minata, te njegovo telo pocinje da se pretvara u prah i polako da iscezava.
Rai of the blood
Rai of the blood
Academy Student

Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) Empty Re: Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj)

Sun 15 Sep 2013, 22:58
Pedo se naduvao pa vidi zmajeve Very Happy
SC-001
SC-001
ANBU

Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) Empty Re: Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj)

Sun 15 Sep 2013, 23:44
Cekaj, odakle ti Zetsu kad nemas kaguyu, ako je imas postoji samo jedan nacin odakle ti, a taj nacin mi se ne svidja.. Reci mi el ovaj napad usmeren i na mene ( posto je peda uradio ovo ) a zmajeve si usmerio na Minata...
Milivoje
Milivoje
Jounin

Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) Empty Re: Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj)

Mon 16 Sep 2013, 17:41
ja sam ovde duhovno mozda nisi procigao gedo maze nestaje
Milivoje
Milivoje
Jounin

Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) Empty Re: Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj)

Mon 16 Sep 2013, 17:41
ja sam ovde duhovno mozda nisi procigao gedo maze nestaje
456854
456854
Genin

Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) Empty Re: Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj)

Mon 16 Sep 2013, 19:10
Vadim sebi oci i skacem ovako slep :'(  i vadim moju KARU i lupam te po glavi Milivoje!
Orami
Orami
Jounin

Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) Empty Re: Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj)

Mon 16 Sep 2013, 21:27
Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) 14883757x2
Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) 10273923x2
Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) 51x2
Palim Byakugan i radim jos ovo
Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) CopyofPZP_zps13d035c8x2
Brzina 400 a sada radim ovo i ulazem 1400 ch i dobijam 800 snage a sada zaustavljam tvoj napad ovim o radim jos ovo tako da je dmg veci i ulazem 400 ch
Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) M10
Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) 63340581Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) Scaled.php?server=694&filename=96071chakrascalpel
Ulazem na svaki napad po 400 ch imam vise napada zbog brzine a sada idemo 
Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) 1201x2
Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) 701x2
Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) 651x2
Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) 552x2
Dmg ukupno sve je xD
11 000!!!!!!!!!!!! Udaram pedu posto je lopta i bacam ga nazad u tri lepe S. usput jbt kako me ne prepoznajes xD
H:1600
E:700-80
C:2000-1000-120-90-5-400


Last edited by Orami on Tue 17 Sep 2013, 10:10; edited 1 time in total
456854
456854
Genin

Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) Empty Re: Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj)

Mon 16 Sep 2013, 21:31
Vadim drveni mac i ubijam ovog penis odsecam mu glavu ulazem 300 en!
Hogoromo Otsotsuki
Hogoromo Otsotsuki
Academy Student

Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) Empty Re: Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj)

Mon 16 Sep 2013, 21:43
Vadim penis i secem ti glavu njime

P.S. nadam se da admini nece zameriti, i da rezultat ove malo jace sale nece biti BAN, ionako je kraj ovog foruma, pocinje novi, jos bolji. Bilo bi lepo da se pred kraj malo zabavimo Very Happy
Eren
Eren
Genin

Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) Empty Re: Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj)

Mon 16 Sep 2013, 21:50
HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!
Gotovo je pedo Razz
Radim ovo i hvatam te u genjutsu.
Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) Gen110
I radim ovo i prizivam sumoninga 150 lvl
Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) 30
Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) 150
Sumoning radi vatru
Posto je peda paralizovan palim sharingan i sumoning radi ovo x2 i 

Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) 651x2
H:750
E:800
C:950-200-5-200
---------------------------------------------------------------------------
Summoning
H:800
E:800
C:800-400
S.
S.
Academy Student

Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) Empty Re: Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj)

Mon 16 Sep 2013, 22:20
Momci pozabavite se Pedom. Necu poslati zmajeve na njega, za sada. A takodje sam vas zastitio od predhodnog napada.
Sponsored content

Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj) Empty Re: Kraj 2 (posto predhodni nije bio dovoljno kraj)

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum