Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Urami Ketsukei
Urami Ketsukei
Academy Student

Kage sastanak - Page 2 Empty Re: Kage sastanak

Sun 30 Mar 2014, 19:23
Znam i ja sam isto tako reagovao slobodno pobegni ako zelis.
Kakashi Hatake.
Kakashi Hatake.
Academy Student

Kage sastanak - Page 2 Empty Re: Kage sastanak

Sun 30 Mar 2014, 19:24
Znao sam Kisaija vrlo dobro zaboravljas da smo ja, Daniel i Conte Ucihiha bili team u vreme kada su klan ratovi vladali svuda znao sam vrlo dobro Conteovog brata! Moj sharingan je nepogresiv!
Daniel
Daniel
Academy Student

Kage sastanak - Page 2 Empty Re: Kage sastanak

Sun 30 Mar 2014, 19:28
Onda zasto je Conte dao svoj zivot!!!! Uzalud!!! To je nemoguce!!!! Ako je on ziv sta mi tu mozemo!!! Conte je bio jedini koji je mogao da mu parira!!!!



Kage sastanak - Page 2 2ls6rer
Urami Ketsukei
Urami Ketsukei
Academy Student

Kage sastanak - Page 2 Empty Re: Kage sastanak

Sun 30 Mar 2014, 19:29
Tesko je verovati da je preziveo nakon borbe onakvog levela oboje su stradali, znam da je da vest obisla ceo svet cak i moje selo svi detalji borbe na kraju nije ostalo nista od njih....Ne vidim kako je preziveo ali istina je!
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kage sastanak - Page 2 Empty Re: Kage sastanak

Sun 30 Mar 2014, 19:42
Svi vi mudri i veliki Kagei. Zaboravili ste sami sebe, i ko ste vi zapravo. Okrenuli ste se svojim problemima, ne razmisljate sirokoumno. Svaki od vas okrenuo se svome selu, malim ratovima koji ne vode nicemu. I ja sam imao sam mnogo problema od kako sam pre 16 godina. Smatram da Zenkai organizacija nije velika pretnja, bar ne za sada. Najveca pretnja nam je Akatski organizacija o kojoj takodje znamo jako malo. 

(Minato uzdahnu...)
Kage sastanak - Page 2 166yg0h

Iako sam najmladji medju vama, razlika u nasim godinama je samo decenijska. Jedini u mozda maloj generacijskoj razlici smo Urami i ja koji je dve godine stariji od mene. Ja ne trebam da budem taj koji ce vama "velikim i mudrim Kageima" davati lekcije o tome kako trebamo da radimo. Zar mislite da ce nam razdor i ne slaganje doneti dobro? Ne, gospodo nece. Trebali bi da zajedno radimo udruzenih snaga kako bi bili spremni da svakoj pretnji odgovorimo istom merom. Kazu "Bolje spreciti nego leciti." ja sam to naucio na tezi nacin. Gospodo. (Minato ih je sve pogledao.) Akatski nam predstavlja najvecu pretnju za sada. Moramo paziti na one koji su nam "bliski" jer oni ce biti faktori preokreta, i oni ce promeniti ovaj nas svet. Cuvajte ledja od svojih najblizih saradnika to vam je moj savet. 

Mozda me smatrate za neiskusnog balavca, ali ja sam svoju titulu zaradio i trpim znoj, probleme, zadatke te titule kojom se ponosim.

Kage sastanak - Page 2 MinatoMantel01

Sto se tice Contea i Kisaia. Ne verujem da je Kisai ziv iako u meni postoji trunka sumnje. Mada sto se tice Contea... (Minato je zacutao jer je znao sta mu je Jiraiya rekao u vezi Contea... Nikome nista da ne govori.) To je vec druga stvar. Inace Kazekage to sto ste vi bili "dobar prijatelj" osnivaca mog sela, ne znaci da znate sve o njemu. Conte-dono je imao mnogo tajni koje jedini jos uvek zna samo moj Sensei, tj Jiraiya-sama koji je na Planini Zaba.
Daniel
Daniel
Academy Student

Kage sastanak - Page 2 Empty Re: Kage sastanak

Sun 30 Mar 2014, 19:46
Znamo hokage tvoju reputaciju vodis najace selo. Znam da si u vreme osnivanja secam te se bio samo balavac ali sada si odrastao covek koji nosi celo selo na ledjima.
Gledao sam odavno sta se desava u selu lisca, selo lisca je najvise okruzeno akatsuki organizacijom mozda jesu pretnja ali ne po nas pretnja su samo za selo lisca koliko sam zakljucio.
Urami Ketsukei
Urami Ketsukei
Academy Student

Kage sastanak - Page 2 Empty Re: Kage sastanak

Sun 30 Mar 2014, 19:47
Hokage! Znam te odavno! Resicemo to oko Akatsukija. Da budem iskren koristio sam Akatsuki tajno da se domognem maceva sela magle koje je tvoje selo bilo uzelo.
Kakashi Hatake.
Kakashi Hatake.
Academy Student

Kage sastanak - Page 2 Empty Re: Kage sastanak

Sun 30 Mar 2014, 19:48
Zvao sam vas zbog Kisaija!!!! Vi ne znate ko je Kisai!!!!! Da znate ne biste tako govorili!!!!!!!!!!!
Daniel
Daniel
Academy Student

Kage sastanak - Page 2 Empty Re: Kage sastanak

Sun 30 Mar 2014, 19:50
Ako je Kisai bio ziv sve vreme zasto nas nije napao! Mogao je to! Koliko se secam Kisai je oduvek samo hteo da skloni demone na sigurnom ali je to radio na svoj nacin. Nadam se da nisi uradio nesto Kazekage sto ga je razljutilo!?
Kakashi Hatake.
Kakashi Hatake.
Academy Student

Kage sastanak - Page 2 Empty Re: Kage sastanak

Sun 30 Mar 2014, 19:55
Nisam imao izbora rat sa selom oblaka je mnogo tezi nego sto sam se nada morao sam to ucinitida zastitim selo i moju teritoriju zato sam napravio jinchurikia.
Daniel
Daniel
Academy Student

Kage sastanak - Page 2 Empty Re: Kage sastanak

Sun 30 Mar 2014, 19:57
Tsce!

Hokage moji izvestaji su rekli da ste i vi umesani u neki lov na demone! Pojasnite nam vas odnos sa Akatsuki organizacijom. Kao i vi mizukage posto vidim da znate nesto
Urami Ketsukei
Urami Ketsukei
Academy Student

Kage sastanak - Page 2 Empty Re: Kage sastanak

Sun 30 Mar 2014, 19:59
Kada sam cuo da se nacionalno blago selo magle rasprodaje i da je lisce uzelo sve nasao sam organizaciju zvanu Akatsuki koji su se predstavili kao bounty hunteri. Platio sam im da vrate maceve sela magle nazad sto su i delimicno ucinili pola maceva je vraceno. Obavili su posao koji sam im dao i nestali to je sve.
Kakashi Hatake.
Kakashi Hatake.
Academy Student

Kage sastanak - Page 2 Empty Re: Kage sastanak

Sun 30 Mar 2014, 20:01
Inace cujem glasine da shanin sela lisca je originalno bio clan Akatsukija. Da li je to istina hokage?
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kage sastanak - Page 2 Empty Re: Kage sastanak

Sun 30 Mar 2014, 20:24
Kage sastanak - Page 2 Minato_namikaze_by_lideralianzashinobi-d39rs1i

Tsuchikage i Kazekage. Polako sa optuzbama. (Minato je bio veoma ozbiljan.) Tsuchikage prvo vama da objasnim odnos Akatskia i Lista. List nije ima nikakve veze sa lovom na demone. Prvi susret sa tim terminima bilo je kada je Yahiko dosao da trazi pomoc od mene licno. Slozio sam se i rekao sam da cemo mu pomoci u slucaju da neki Demon krene na Amagakure, ali se nisam slozio sa konstataciom da trebamo da krenemo u "lov na demone" u koje se upustio Kazekage Kakashi (Skrenuo je pogled na Kakashia, koji je bio veoma proziran i moze se reci ljutit...)

Kage sastanak - Page 2 2Q==

(Vratio se na Tsuchikagea...) Napad na Amegakure se dogodio i mi smo im priskocili u pomoc. (Minato pogleda u stranu...) Da budem iskren ja sam zakasnio, ali u trenutku kada sam ja stigao u Amegakure moj bivsi Shanin Himiko Yumi je vec bila tamo zajedno sa Peinom i bili su u jako losem stanju. U trenutku moje pojave Cetvororepi Demon Yonbi je nestao. Svi su pomislili da sam ih ja spasio, ali zapravo to nisam bio ja. I dan danas razmisljam sta se tog dana dogodilo. Eto toliko Tsuchikage. Inace Tsuchikage koliko god Akatsuki bio pretnja za List sada, isto tolika pretnja ce biti i za sva sela, ako se ne preduzmu mere predostroznosti.

(Minato se zatim okrenu ka Kazekageu.)

Kazekage. Istina je da je bivsi Shanin mog sela clan Akatsuki organizacije. Godine 1167 kada sam ja imenovan za Prvog Hokagea Sela Lisca cetiri Shinobija necu ih imenovati su se pobunili protiv tadasnjeg Shanina Dantea Uchihe, sto sam otkrio tek posle Danteovve smrti, Himiko mi je sve ispricala. Oni su odbegli iz sela i pridruzili se Akatski organizaciji. Bili su samo mali ogranak koji je sluzio pravom Akatskiu za uzurpiranje Sela Lisca i njegovo propadanje. Moji ANBU operativci su godinama lovili odbegle ninje i postepeno smo ih sistematski eliminisali jednog po jednog. Dok na kraju nisu ostali samo Himiko i K-a. Nazalost dogodilo se mnogo neocekivanih dogadjaja u selu kada se Dante okrenuo protiv mene i osnovao organizaciju LEGION. Sa sobom je povukao nekolicinu shinobija iz sela i zakleo se na osvetu. Sve ostalo verovatno znate tj glasine, da skratim. Missing Ninje tj ono sto je preostalo od njih dali su rec i primili pecat da ce pomoci u odbrani sela kada LEGION bude napao, a za uzvrat trazili su da ih ja pomilujem tj amnestiram. Tako se nasa veza sa Akatskiem zavrsila. A trenutnu izdaju Himiko Yumi necu spominjati, jer je to interna stvar Lista.

Kage sastanak - Page 2 300px-%D0%9C%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BE

Inace Urami. Mnogo dobrih shinobija je poginulo tog dana kada je Akatski napao List, a svoj zadatak su delimicno obavili.


Last edited by Namikaze Minato on Sun 30 Mar 2014, 20:39; edited 1 time in total
Urami Ketsukei
Urami Ketsukei
Academy Student

Kage sastanak - Page 2 Empty Re: Kage sastanak

Sun 30 Mar 2014, 20:28
Haaa uradio sam sta sam morao hokage da sam napao licno prouzrokovao bi rat samo
Kakashi Hatake.
Kakashi Hatake.
Academy Student

Kage sastanak - Page 2 Empty Re: Kage sastanak

Sun 30 Mar 2014, 20:30
Znaci tako stoj stvari, nisam znao celu pricu oprosti na mojoj nepristojnosti hokage ali morao sam cujem to od tebe konekciju lista i akatsukija. Znaci ponovo se vracamo na pocetak niti nesto znamo i Akatsukiju niti nesto znamo nesto i Kisaiju.

Kada je Zenkai u pitanju logicno je da nas je napao verovatno sto smo dirali demone.Poznajuci Kisaija nece selo peska ostaviti na miru sve dok vidi pretnju u nama da nekada ponovo zarobimo demona gledano da ja to mogu.
Daniel
Daniel
Academy Student

Kage sastanak - Page 2 Empty Re: Kage sastanak

Sun 30 Mar 2014, 20:33
Ostavimo medjusobne konflikte po strani nije vreme za to. U hokageovoj prici vidim nije bilo lazi...
Pored toga sigurno znate da je raikage Laza ubijen kada je pokusao da zarobi demona demon ga je unistio i od tada je na mesto dosao Blaza Uchiha, ambiziozni mladi shinobi koji zeli da prosiri svoje granice. Nazalost nije se odazvao ovom sastanku.

A sto se tice Yahika to mi ne lici na njega da trazi pomoc od lista u takve svrhe.
Kakashi Hatake.
Kakashi Hatake.
Academy Student

Kage sastanak - Page 2 Empty Re: Kage sastanak

Sun 30 Mar 2014, 20:35
Mi shinobiji iz stare ere svi znamo tehniku za seal demona kao i Yahiko sigurno nebi trazio pomoc od vas za to.
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kage sastanak - Page 2 Empty Re: Kage sastanak

Sun 30 Mar 2014, 20:41
Hah. Kazekage ne podcenjuj moje sposobnosti. Ja nemam seal da zarobim demona, ali ja jedini imam seal koji demona moze da stanuje, tj da ga zarobi i onesposobi.

Yahiko je spomenuo saveze koji su nastali izmedju Peska i Stene, Magle i Struje i ponudio mi je da se Amegakure udruzi sa Konohom kako bi smo uhvatili nekoliko demona. Vi mozete da mi verujete, a i ne morate, jedino moju rec imate kao dokaz.
Urami Ketsukei
Urami Ketsukei
Academy Student

Kage sastanak - Page 2 Empty Re: Kage sastanak

Sun 30 Mar 2014, 20:50
Mislim da smo skrenuli sa teme zbog koje smo ovde. Mislim moji podaci koje sam skupljao jer sam isto planirao da zarobim demona to jest zarobio sam sanbija. Govore da neko lovi demone.

Tako da vidimo ko je kog demona ulovio kazite.

Necu kriti Sanbija sam zarobio.
Kakashi Hatake.
Kakashi Hatake.
Academy Student

Kage sastanak - Page 2 Empty Re: Kage sastanak

Sun 30 Mar 2014, 20:57
Posedujem Shukakua kao i Hachibija
Daniel
Daniel
Academy Student

Kage sastanak - Page 2 Empty Re: Kage sastanak

Sun 30 Mar 2014, 20:58
Ja ne posedujem nijednog demona nije me to zanimalo
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kage sastanak - Page 2 Empty Re: Kage sastanak

Sun 30 Mar 2014, 20:59
List se nije upustao u lov na demone tako da mi ne posedujemo nijednog demona. Iako je Devetorepa Lisica vidjana na teritoriji Zemlje Vatre.
Urami Ketsukei
Urami Ketsukei
Academy Student

Kage sastanak - Page 2 Empty Re: Kage sastanak

Sun 30 Mar 2014, 21:01
Heee (pogleda zadovoljnom facom)


Zasto ne bismo svi ovde oformili alijansu?
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kage sastanak - Page 2 Empty Re: Kage sastanak

Sun 30 Mar 2014, 21:03
Hah. Urami. Izgleda da si ti shvatio poentu moje price o velikoj slici. Nasa jedina sansa je da radimo zajedno kao sto sam i rekao u predhodnom izlaganju.
Sponsored content

Kage sastanak - Page 2 Empty Re: Kage sastanak

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum