Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kage sastanak - Page 4 Empty Re: Kage sastanak

Thu 03 Apr 2014, 22:33
Ah da... Hahaha. Samo jos uvek nismo odredili ko ce biti Vodja alijanse. Msm jeste da smo mi ovde jednaki kao Kage, ali neko mora biti vodja alijanse zar ne? Da cujem vase misljenje.
Kakashi Hatake.
Kakashi Hatake.
Academy Student

Kage sastanak - Page 4 Empty Re: Kage sastanak

Thu 03 Apr 2014, 22:48
Ja cu to uraditi gledano da sam najstariji ovde.
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kage sastanak - Page 4 Empty Re: Kage sastanak

Thu 03 Apr 2014, 22:51
Hah. Sta to treba da znaci Kazekage? Uz duzno postovanje bez obzira sto ste vi najstariji ne znaci i da ste najsposobniji za to. Zelim da cujem misljenje ostalih Kagea.
Urami Ketsukei
Urami Ketsukei
Academy Student

Kage sastanak - Page 4 Empty Re: Kage sastanak

Fri 04 Apr 2014, 18:23
Slusaj mali, mnogo si pustio jezik! Kako se usudjujes da Kazekagea nazoves nesposobnim? Kakva drskost!
Kakashi Hatake.
Kakashi Hatake.
Academy Student

Kage sastanak - Page 4 Empty Re: Kage sastanak

Fri 04 Apr 2014, 18:25
Ne opterecuj se Mizukage....
Uredu, ako mislis da nisam sposoban onda predlozi nekog drugog...
Urami Ketsukei
Urami Ketsukei
Academy Student

Kage sastanak - Page 4 Empty Re: Kage sastanak

Fri 04 Apr 2014, 18:28
Nema tu sta da se predlaze. Da nece mozda on da vodi alijansu? Pa on ne ume ni selo da vodi, zar ne vidis da je pola ninji pobeglo iz njegovog sela?.. a onda dodje i prica nam o tome kako treba da radimo. Imaj malo postovanja prema starijima!
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kage sastanak - Page 4 Empty Re: Kage sastanak

Fri 04 Apr 2014, 22:17

Mizukage! (Minato je uzviknuo.) Ti po najvise od svih nemas pravo da mi se obracas takvim tonom. Ja nisam rekao da je Kazekage nesposoban da vodi alijansu vec sam predlozio da svi iznesu svoje misljenje! (Kada mu je Urami odbrusio kako ne zna da vodi selo... Minatu je pukao film.) KAKO SE SAMO USUDJUJES DA MI SPOMINJES TAKO NESTO! Trebao sam da objavim rat Selu Magle kada si poslao Akatsuki na nas! Znas li koliko je HRABRIH MLADIH SHINOBIJA dalo zivot da odbrani selo! Toliko zelenih listica velikog stabla Konohe je nestalo tog dana! Sesnaest godina vodim KONOHU i ponosim se svojim selom i shinobijima koji su se smenjivali kroz generacije. Toliko prilivenog znoja i krvi koju sam dao nije uzalud, ne kazem da ja nisam imao gresaka u svojim odlukama jesam, ali to nije na tebi da sudis! Kako se samo usudjujes da me nazoves nesposobnim?! MIZUKAGE! Povuci rec!

Kage sastanak - Page 4 2cohsht

Ja sam PRVI HOKAGE SELA SKRIVENOG U LISCU! I necu dozvoliti da iko omalovazava moj rad, a samim tim i u pitanje dovodi reputaciju i kredibilitet Konohe!
(Minato je skocio sa stolice. Nije usao u borbeni gard, ali skoro. Videlo se da je Selo njegova slaba tacka.)
Urami Ketsukei
Urami Ketsukei
Academy Student

Kage sastanak - Page 4 Empty Re: Kage sastanak

Fri 04 Apr 2014, 22:49
NIKADA! (jasno rece)


Uvek stojim iza svojih reci!
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kage sastanak - Page 4 Empty Re: Kage sastanak

Fri 04 Apr 2014, 22:54
Mizukage. Ovo je poslednje upozorenje. Ja sam covek koji zeli sve konfliktne situacije da resi mirnim putem, ali necu da dozvolim da omalovazavas moju titulu, mene, a samim tim i Konohu! Povuci rec lepo ti kazem kao saborac. (Tenzija se osecala u vazduhu.)
Urami Ketsukei
Urami Ketsukei
Academy Student

Kage sastanak - Page 4 Empty Re: Kage sastanak

Fri 04 Apr 2014, 22:57
Da li to impliciras na borbu hokage?
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kage sastanak - Page 4 Empty Re: Kage sastanak

Fri 04 Apr 2014, 22:59
Cast Konohe i cast titule Hokage cu briniti i zivotom, ako treba. Ali se nadam da cemo ovu situaciju resiti mirnim i diplomatskim putem, jer nam rat trenutno nije potreban (pogledao ga je razumnim ostrim pogledom) Mizukage. Budi razuman i povuci rec. (Minato je sada vec bio stalozen.)
Daniel
Daniel
Academy Student

Kage sastanak - Page 4 Empty Re: Kage sastanak

Sat 05 Apr 2014, 14:01
Ok vreme je da se smirite, medjusobne svadje nas nikuda nece odvesti...
Kakashi Hatake.
Kakashi Hatake.
Academy Student

Kage sastanak - Page 4 Empty Re: Kage sastanak

Sat 05 Apr 2014, 14:03
Ne mesaj se u ovo Daniele... Ovo je pitanje casti, i ti si bio u ovakvoj situaciji secas se?... To moraju sami da rese
Daniel
Daniel
Academy Student

Kage sastanak - Page 4 Empty Re: Kage sastanak

Sat 05 Apr 2014, 14:11
Upravu si... Ali resite to mirnim putem bez rata molim
Urami Ketsukei
Urami Ketsukei
Academy Student

Kage sastanak - Page 4 Empty Re: Kage sastanak

Sat 05 Apr 2014, 14:33
Platices zbog tog tona Hokage!!


http://www.nnw-serbia.com/t14465-hokage-vs-mizukage#275799
Sponsored content

Kage sastanak - Page 4 Empty Re: Kage sastanak

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum