Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down

Glasanje

Opcija 1
 
Opcija 2
 
Opcija 3
 
 
 
View results
 
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Glasanje za novu opciju na novoj verziji. Empty Glasanje za novu opciju na novoj verziji.

Sun 24 Aug 2014, 23:58
Ovako na novoj verziji zelimo da bude sto realnije a igra bude roleplay tako da trenutno smisljam sam nacin roleplaya i borbe da sve bude realnije i brze, tako da imamo nekoliko ideja ali to cete morati vi odlucite kako zelite da bude kako vama odgovara pa evo glasajte za neku od opcija

Opcija 1

Da sve bude kao sada klasicno forumsko otvoris temu pises boris se u temi pises poteze sve isto osim nekih izmena i olaksica kao recimo da za svaki post mozete namestite koliko imate healta energy i chakre to da vam pise i te slicne stvari ali u principu kao sada bice sto se tice pisanja i slicno. Naravno glavni chat imace uvek dostupan na svakoj stranici i mestu kao i sada.
--------------------------------

Opcija 2

U sustini isto kao opcija 1 stim sto ce na svakom razlicitom mestu imati poseban chat za razgovor sa onima sto se nalaze trenutno u tom mestu na toj stranici. Moci cete ili da roleplajujete u chatu naravno to se nece pamtiti mnogo ko je tu videce neko vreme posle ne. Ili pisete nesto vaznije u temama koje uvek ostaji u svako moze vidi ako dodje tu.
--------------------------------

Opcija 3

Ova opcija je najbolja mi mislimo ali totalno bi promenila koncpet. Teme nebi postojale vise uopste ali bas uopste vise. Umesto toga imao bi visoko razvijen "chat" sa mogucnostima odabir napada, animacija, vrednosti, protivnika i svega ostaloga mnogo naprednije i lepse vise kao neka igra. I to bi ste mogli otvorite fight chat u svakoj oblasti ili slicno. Imao bi i obican chat sa klasicno dopisivnje ali taj fight chat bi bio kao tema nesto ali mnogo bolje nema cekanja nema refresovanja sve na klik u sekudni instano. To bi bilo ludo znaci zabava na niovu.

Ali mana toga je sto se nece nista pamtiti kao u temama da zauvek ostane i sto ce sve biti live to jest uzivo u real timeu.
To znaci ako se borite sa nekim u nekoj oblasti i slicno ili pricate to ce moci gledaju ili se prikljuce oni sto su trenutno tu oni koji nisu nece znati da se tu borite niti nista isto tako nakon vase borbe borba se nece cuvati vise nece je biti tako da nece moci niko da je procita vise i slicno oni sto je vide videlu su oni koji nisu nisu mogu samo slusaju price i glasnie. To je mozda realnije mnogo mnogo da tako bude tipa bila neka mega borba vi je niste videli sta da se radi niste bili tamo mozete samo zamisljate i slusate price kako je to bilo to je roleplay i zanimljivije.
(naravno mozda se kasnije ako budemo mogli doda opcija da moze se snimi ako je borba epic).
Isto posto je ovo uzivo borba i sve necete morati refresovati nista niti slicno bicete u durektnom kontaktu sa protivnika ili one koji su tu. Borbe se nece razvlaciti na stop godina kao sada nego cete morati biti brzi i brzo da zavrsavate sve. To ce se odnositi i na misije i na sve i tak naterati da vise igrate i vise se zabavljate i mnogo vise vas u isto vreme bude online.
Ta opcija treca je mnogo zanimljivija ali bi znacila drasticne promene kao sto sam rekao.



Tako da razmislite sta zelite da napravimo i kako da bude i glasajte.

Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

Glasanje za novu opciju na novoj verziji. Empty Re: Glasanje za novu opciju na novoj verziji.

Mon 25 Aug 2014, 12:28
Nzm vidim mnogo glasova za trecu opciju,mozda je uredu mala promena nije nista lose novo probati.Ja sam vise za drugu opciju,ali gledano 3. ce doneti ono najbolje potpuno uzivljavanje u likove i to ce biti vrhunac xD.Kad budes mogao daj neku sliku da vidimo izgled tog naprednog chata...
Komuro Takashi
Komuro Takashi
Jounin

Glasanje za novu opciju na novoj verziji. Empty Re: Glasanje za novu opciju na novoj verziji.

Mon 25 Aug 2014, 13:55
Ja sam za opciju 3, ali koliko dugo bi samo trebalo da se sve to sredi?
Hisoka D. Kaguya
Hisoka D. Kaguya
Special Jounin

Glasanje za novu opciju na novoj verziji. Empty Re: Glasanje za novu opciju na novoj verziji.

Mon 25 Aug 2014, 17:14
Dao je jednu sliku od prilike kako ce biti napredni cet na obicnom cetu xD I bice mocno, ja sam za 3 opciju mnogo je bolja za rp, a ovo i jeste rp forum
Rju
Rju
Special Jounin

Glasanje za novu opciju na novoj verziji. Empty Re: Glasanje za novu opciju na novoj verziji.

Mon 25 Aug 2014, 18:19
Ja mislim da je bolja opcija jedan odnosno dva zato sto se sa opcijom tri brise pravilo o 24h.Sta ako u sred borbe moras negde ici ili ti nestane struje?Borba ce onda biti obrisana i sta onda si mrtav?
Aoba Yamashiro
Aoba Yamashiro
Jounin

Glasanje za novu opciju na novoj verziji. Empty Glasanje za novu opciju na novoj verziji

Tue 26 Aug 2014, 12:05
Ja mislim da je najbolja opcija 3,ali se takodje slazem sa Rju-om sta ako nestane struje ili moramo ici negde..obrise nam se borba i sta ce onda biti?...
Mitchiko Hyuuga
Mitchiko Hyuuga
Genin

Glasanje za novu opciju na novoj verziji. Empty Re: Glasanje za novu opciju na novoj verziji.

Tue 26 Aug 2014, 17:39
Opcija 3
Hisoka D. Kaguya
Hisoka D. Kaguya
Special Jounin

Glasanje za novu opciju na novoj verziji. Empty Re: Glasanje za novu opciju na novoj verziji.

Tue 26 Aug 2014, 20:00
A bre necete da ginete zbog struje ima admina, bar tako mislim xD
Sponsored content

Glasanje za novu opciju na novoj verziji. Empty Re: Glasanje za novu opciju na novoj verziji.

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum