Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet

+5
Dzoni Hatake
Nishi Hyuga
P.
Hyuuga Neji
Erza Namikaze
9 posters
Go down
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet Empty Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet

Sun 19 Aug 2012, 01:16
...
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet Empty Re: Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet

Tue 21 Aug 2012, 15:15
Recite...
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet Empty Re: Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet

Tue 21 Aug 2012, 20:41
Znaci ti si novi Hokage...Moj prijatelj Hisashi je........Ne mogu da osetim njegovo prisustvo iako ima moj seal nazalost umreo je....
Kao sto znas ja sam vrlo uticajan kage nekada sam vodio sva sela zajedno neko vreme dok nisu ninje ojacale za kagee uz to ja sam vodja rata i glavni kapetan.
To sto je Hisashi mrtav nas je dosta oslabilo...Duge borbe su bile Andaime je ostao sam. Uskoro se blizi finalna borba u ratu Andaime nas moze napasti svakog trenutka!!!

Tako moramo se pokrenuti i organizovati!!! Okupicemo sve generale!!!


1.K.
2.Hei Kaguya
3.Archer Shadow
4.Kasai no Raion
5.Hisashi Namikaze


To su pet generala u ratu koji svako vodi jednu diviziju
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/t4897-biranje-kapetana-u-ratu

Nazalost dosta ninji (npc) su umrli organizovacemo nekog da odredi broj koliko je njih ostalo.

Gledano da je Hisashi mrtav moramo naci novog generala...

Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet Empty Re: Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet

Wed 22 Aug 2012, 14:13
Hisashi je...

(zastala je i duboko udahnula, dajući sebi minut da se pribere)

Ovaj.. imate li nekoga na umu ko bi mogao da ga zameni?
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet Empty Re: Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet

Wed 22 Aug 2012, 14:49
Kao sto vidim izabrana si za Hokagea, tvoje sposobnosti mi nisu poznate ali znam da si medic. Hokage je bio general tako da bi trebala i ti to biti ali tvoje sposobnosti su cenjene. Ne mozemo ti dopustiti da se boris u svim borbama, tvoje medical sposobnosti na kage levelu bice vrlo cenjenje i slicno. Ne mozemo ti dopustiti da gubis chakru i ostalo u borbama. To su glavne borbe ti kao head medical ces morati da budes u blizini na sigurnom!



Gledano da je to lista kada je Hei bio raikage ali on je odlucio da napusti to mesto....On ce nam pomoci tako da ostace general i dalje...Sto se tice novog generala izabracemo novog raikagea Pedu Carskog!!!


Inace ne brini za Hisashija!!!! Mislim da bi Tobija trebalo da proglasis kriminalcem najveceg ranka i raspises poternicu...Njegova smrt ce biti osvecena...


Inace ja cu se uputiti u selo oblaka da se dogovorim sa Pedu dok ti spremi sve sto je potrebno oko medicinskih zaliha!

To je to odo u selo oblaka


See ya


(Kazekage samo odjednom nestaje)
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet Empty Re: Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet

Thu 23 Aug 2012, 23:30
Hokage , sad kad se selo malo oporavilo od gubitka Hisashia mozda bi bilo bolje da posaljete poruku geninima da se vrate u selo i da ih mi treniramo ( prvenstveno ja i Izuna ako hoce ). Davacemo im misije i svaki dan sparingovati sa njima. To ce dobro doci celom selu jer cemo se zbliziti kao prijatelji a i svi cemo zajednicki napredovati
Hyuuga Neji
Hyuuga Neji
Academy Student

Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet Empty Re: Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet

Thu 23 Aug 2012, 23:44
pa ne znam bas dok nema hokage-a vase selo nije bezbedno a moj kage ima odlicnu odbranu i odlican trening tako da je bolje da ostanu ovde dok ne krene barem rat.. (Neji nestaje)
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet Empty Re: Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet

Fri 24 Aug 2012, 00:16
Izvini odakle ti u nasem selu ?? Mislim nisi se ni na kapiji javio ni nista
Hyuuga Neji
Hyuuga Neji
Academy Student

Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet Empty Re: Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet

Fri 24 Aug 2012, 00:38
Zato sto su nasa 2 sela saveznici tako da sam mislio da mogu da udjem i bez dozvole?? zato sto su Hisashi i K su bili najbolji ortaci pa sam mislio da mogu da ulazim kad kod pozelim i da pomazem ovom selu ako je pomoc potrebna ako sadasnji hokage zeli necu vise dolaziti...
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet Empty Re: Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet

Fri 24 Aug 2012, 00:58
nije to meni problem sto si ti usao nego je problem ako si ti vidio post onda je vidio i citav forum
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet Empty Re: Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet

Fri 24 Aug 2012, 21:03
Kasai planirala sam ih pozvati nazad i pre nego što si mi predložio, a ti Neji, nije zabranjeno da dolaziš, niti si nepoželjan, ali je veoma nepristojno da nam upadaš u razgovor i daješ svoje mišljenje, a da prethodno nisi pitan, koje ovde možda i nije toliko cenjeno kao u tvom selu. To što nisam odgovorila, ne znači da nisam tu. Toliko.
P.
P.
ANBU

Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet Empty Re: Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet

Tue 28 Aug 2012, 00:12
- L. Ulazi u kancelariju -
Dugo nisam bio ovde , znaci istina je , Hokage je porazen . Nisam ga uspio zastititi kao anbu ali cu dati sve od sebe da ga osvetim !!!

Erza ili bolje da vas zovem Lady-Hokage , drago mi je sto ste vi izabrani za tu poziciju i verujem da ce te uspesno voditi ovo selo , kad god vam nesto zatreba mozete racunati na moju pomoc .
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet Empty Re: Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet

Tue 28 Aug 2012, 00:14
L. drago mi je da te vidim , kao i sam sto znas nas cilj je da zastitimo Lady i da pomognemo geninima da ojacaju. Sad kad si se vratio to ce ici mnogo brze i bolje Very Happy
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet Empty Re: Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet

Sun 02 Sep 2012, 10:53
izvinite ako smetam ili upadam ali posto sam cuo da je hiashi sama poginuo a ti erza san hokage doso sam da se javim da postajem opet aktivan pa ako vam trebam samo me pozovite Very Happy
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet Empty Re: Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet

Tue 04 Sep 2012, 12:17
Drago mi je što te vidim Rihan. Pošto te nije bilo, propustio si dosta i to treba da nadoknadiš i redovno treniraš. Kada budeš bio spreman da treniraš sa mnom, javi mi se.
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet Empty Re: Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet

Wed 05 Sep 2012, 20:28
Zdravo Lady-Hokage kao sto vidite dosao sam ovde malo trenirati i ojacati,ali svakako mogu pomognuti nekom geninu da ojaca.Sparingovace mo i slicno jel se slazete. ?
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet Empty Re: Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet

Wed 05 Sep 2012, 23:19
Da naravno. Možemo početi kad tebi odgovara.
45485465
45485465
Academy Student

Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet Empty Re: Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet

Sat 15 Sep 2012, 14:17
Erza Dodji ovde odmah!!!
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet Empty Re: Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet

Sun 16 Sep 2012, 20:01
Izuna?..
45485465
45485465
Academy Student

Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet Empty Re: Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet

Sun 16 Sep 2012, 20:27
Da li si primetila sta se desava sa selom!!!
Napadnuti smo!
Molim te preduzmi nesto!!!
Vidis sta se desava!!!!!!
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet Empty Re: Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet

Sun 16 Sep 2012, 21:00
Preplaši me Izuna, ja pomislila nešto strašno. Opušteno. Pođi za mnom. xd
45485465
45485465
Academy Student

Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet Empty Re: Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet

Sun 16 Sep 2012, 21:03
Uredu Leyd-i!
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet Empty Re: Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet

Sun 30 Sep 2012, 15:47
Izuna Uchiha i Nishi Hyuga da su se odmah nacrtali ovde.
45485465
45485465
Academy Student

Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet Empty Re: Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet

Sun 30 Sep 2012, 15:52
Reci erza! Razz
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet Empty Re: Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet

Sun 30 Sep 2012, 15:53
Dobar dan Izuna, sačekaćemo Nishi. Smile
Sponsored content

Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet Empty Re: Kancelarija sestog Hokage-a Erze Scarlet

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum