Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

***GLASANJE***

+10
Madara Uchiha
Aoba Yamashiro
Iawo Fujimoto
Akki Rio
Kotetsu Endo
Kratos
Hashirama Senju
Zacui Yokubi
Jellal Mystogan
Danteo Uchiha
14 posters
Go down
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

***GLASANJE*** Empty ***GLASANJE***

Wed 16 Apr 2014, 23:10
Ovo je glasanje gde cete birati izmedju mene i Minata Namikazea.Izbor cete vrsiti po svemu sto znate o nama i cisto ovo je nacin da neku nasu malu raspravu zavrsimo i mislimo da je to na ostalim igracima da utvrdimo ko je bolji ninja od nas dvoje.Pa birajte...
Jellal Mystogan
Jellal Mystogan
Special Jounin

***GLASANJE*** Empty Re: ***GLASANJE***

Wed 16 Apr 2014, 23:11
Himiko Yumi!
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

***GLASANJE*** Empty Re: ***GLASANJE***

Wed 16 Apr 2014, 23:22
Glasanje je glupo borba 1 na 1 ce pokazati svoje
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

***GLASANJE*** Empty Re: ***GLASANJE***

Wed 16 Apr 2014, 23:24
Mislim da si u pravu...
Sad kad umre idemo ja i on jednu borbu tamo u areni naknadno.
Jellal Mystogan
Jellal Mystogan
Special Jounin

***GLASANJE*** Empty Re: ***GLASANJE***

Wed 16 Apr 2014, 23:40
Evo ovako argumenti!

Za Minata:

Najvise me nervira jer blebece o casti a svaki put kad nekog protivnika sela ubije, ubije ga Himiko.. Gde je tu cast odletela na Mars ajde dobar mu izgovor cast ume da leti jeste.
Kukavica jeste cak veca i od dantea (Dante je u top 3 najvecih kukavica).
Misli samo na svoje dupe posto bolelo ga dupe kada je Akatsuki pobio genincice k**va bre!
A da s tim sto je usao u gay brak.. To nije dozvoljeno u Konohu to ne smemo dozvoliti! a da vrv niste znali imao je sexualne odnose sa Imalom ali on je imao HIV ilite sidu pa je i on dobio sidu tako da nece on jos dugo.

Danas smo videli jos jedan dokaz kukavicluka: Pustio je da genini umru i boli ga polni organ, najvaznije da ce on na kraj da pobegne sa space time. i Da kaze nesto tipa AAAA NECE SE NA OVOME ZAVRSITI HAAA.

Taj deo da preskocimo da ne ulazim u detalje. Danas me je razocarao mnogo. Stewcha ga je spasavao vise puta. I to iz glupih razloga. I poceo se ubacuje sa titulom hokagea koja mu je bukvalno poklonjena vrv je prosio nekome za titulu. Neka neka to su mu cak i dobre osobine Very Happy 


Dante*

Sve najgore... 

Glasam za Minata
Hashirama Senju
Hashirama Senju
Academy Student

***GLASANJE*** Empty Re: ***GLASANJE***

Thu 17 Apr 2014, 00:20
Menma, sine moj jos ti mleka moras da pijes. Moras da shvatis da se ne gleda ko je castan po tome koliko je ljudi ubio. Isto tako kada pobegnes u nekim situacijama ne znaci da si kukavica, tako se prezivljava u ovom svetu, i to se zove povlacenje. Sto se genina tice to je jako ruzno odradjeno jer Minato nije bio tu i najavio je odsustvo a genini su svakako odlazili na misije iako im je receno da ne napustaju selo. Za Dantea pricas kako je kukavica takodje, a ne znas nista o njemu. Iznosis neke glupe argumente. Ali opet, svako ima pravo na svoje misljenje, ali isto tako to misljenje mora biti potkrepljeno nekim dokazima i znanjem. Svejedno. Takodje, HIV i Sida nisu isto. Very Happy
Kratos
Kratos
Special Jounin

***GLASANJE*** Empty Re: ***GLASANJE***

Thu 17 Apr 2014, 00:25
Juce ste dosli na forum. 

Sem toga, svi znamo ko je ovde bio najcasniji i ko se uvek borio do smrti.  Evil
Hashirama Senju
Hashirama Senju
Academy Student

***GLASANJE*** Empty Re: ***GLASANJE***

Thu 17 Apr 2014, 00:34
Prosvetli nas, posto smo mi juce dosli, pa ne znamo. 
Kotetsu Endo
Kotetsu Endo
Jounin

***GLASANJE*** Empty Re: ***GLASANJE***

Thu 17 Apr 2014, 00:34
Glas za Dantea
Razlozi:
1. Potencira cast, a posto je ovo "Naruto Ninja Way-Serbia" ne bi trebalo da ima nikakvog mesta za cast
2. Drugi razlog je politicke prirode, ali ne bi da mesam politiku i forum Very Happy 

GLAS ZA DVERI
Jellal Mystogan
Jellal Mystogan
Special Jounin

***GLASANJE*** Empty Re: ***GLASANJE***

Thu 17 Apr 2014, 00:49
Hashirama u mojim recima ja mislim da se videlo da je sprdnja pa da vrv nisi dovoljno inteligentan da to shvatis da je svaka rec bila sprdnja.
Akki Rio
Akki Rio
Academy Student

***GLASANJE*** Empty Re: ***GLASANJE***

Thu 17 Apr 2014, 09:29
nebrini se videlo se  Very Happy
Iawo Fujimoto
Iawo Fujimoto
Jounin

***GLASANJE*** Empty Re: ***GLASANJE***

Thu 17 Apr 2014, 10:44
Ja mislim da ne treba da glasam.

SVE SE VIDI NA TERENU KO JE KAKAV...
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

***GLASANJE*** Empty Re: ***GLASANJE***

Thu 17 Apr 2014, 10:52
Aman ljudi pustite pricu Very Happy
Sad ce ova pickica da pobegne i ja cu uzeti nazad ono sto sam mu dao,a u posebnoj borbi cemo mi rdsiti ko je bolji...u 1 na 1 tu nema bezanja...borbu igramo odmah nakon turnira...
Aoba Yamashiro
Aoba Yamashiro
Jounin

***GLASANJE*** Empty ***GLASANJE***

Thu 17 Apr 2014, 12:03
GLASAM ZA MINATA
Madara Uchiha
Madara Uchiha
Special Jounin

***GLASANJE*** Empty Re: ***GLASANJE***

Thu 17 Apr 2014, 12:07
Ne zelim da glasam, vidi se ko je kakav na terenu.
Amaya Senju
Amaya Senju
Jounin

***GLASANJE*** Empty Re: ***GLASANJE***

Thu 17 Apr 2014, 12:51
HAhahhahahaha majke mi ovo je smesno pa nema gde Very Happy Ako cemo iskreno ovde sam predugo na forumu i znam da svi imaju svoje mane i vrline Very Happy a realno gledano ni Minato a ni Dante nisu cveckee Very Happy vas problem je sto u vase probleme uvlacite i druge xD Borba 1na1 je nonsense Very Happy jer mislim da ovde znamo svi ko ce pobediti xD
Iawo Fujimoto
Iawo Fujimoto
Jounin

***GLASANJE*** Empty Re: ***GLASANJE***

Thu 17 Apr 2014, 12:52
jeste i ja znam...
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

***GLASANJE*** Empty Re: ***GLASANJE***

Thu 17 Apr 2014, 12:56
Pa dovrsite misao,dajte recite za koga mislite da ce pobediti?xD
Iawo Fujimoto
Iawo Fujimoto
Jounin

***GLASANJE*** Empty Re: ***GLASANJE***

Thu 17 Apr 2014, 12:57
Minato tj (STEWCHA) brate ko ti je kriv on je potreban zbog priče XDD
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

***GLASANJE*** Empty Re: ***GLASANJE***

Thu 17 Apr 2014, 13:03
Mislio sam na Strahinju zanima me sta je on mislio pod tim zna se pobednik Very Happy
A Minato jeste potreban za pricu,ali ja cu da ga zamenim sad...uzecu mu sva secanja i lako cu se nadovezati...nije trenirao,mrzelo ga...sad ispada iz price xD
Madara Uchiha
Madara Uchiha
Special Jounin

***GLASANJE*** Empty Re: ***GLASANJE***

Thu 17 Apr 2014, 13:04
Jel borba na kapiji zavrsena?
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

***GLASANJE*** Empty Re: ***GLASANJE***

Thu 17 Apr 2014, 13:07
Nije jos...
Amaya Senju
Amaya Senju
Jounin

***GLASANJE*** Empty Re: ***GLASANJE***

Thu 17 Apr 2014, 13:11
Dante mislim da znas sta mislim....Kukavica ste i ti i on...samo je on ovde u poprilicno boljoj poziciji xD zna rupe na celom forumu admin je Stewcha je iza njega...tako da mislim da znamo ko  je ovde u ogromoj prednosti :DD Samo ti i ne vidis ovde isto takodje da to sto je Conte sa vama(tj Dero) da to ama bas 3 cuke nista ne znaci Conte ne sme ama bas nikog da ubije tako da ono bad luck 
videces kako i sta ce se sve odvijati na kapiji xD (ti u 1na1 bez necije pomoci nema sanse da dobijes Minata)
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

***GLASANJE*** Empty Re: ***GLASANJE***

Thu 17 Apr 2014, 13:22
Smes da bacis neku opkladu za to da ne mogu da ga dobijem u 1 na 1?
Za kapiju ne kazem,Stewcha je uvek bio majstor svog zanata...kad on upadne sva pravila puff nestadose tako da ja ne kazem nista za kapiju...
Ali u 1 na 1 Minato nema sanse i ja sam rapolozen da se kladim u bilo sta sa bilo kime ovde da cu ga pobediti bez problema...


Last edited by Danteo Uchiha on Thu 17 Apr 2014, 13:54; edited 1 time in total
Iawo Fujimoto
Iawo Fujimoto
Jounin

***GLASANJE*** Empty Re: ***GLASANJE***

Thu 17 Apr 2014, 13:23
...
Sponsored content

***GLASANJE*** Empty Re: ***GLASANJE***

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum