Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Wed 07 Dec 2011, 13:38
Odlicno Hisagi...Ponosim se tobom i sto si ninja ovog sela a jos si i sensor ninja tvoje sposobnosti su cenjene u ovom vremenu kada tragamo za Orochimarua i ostale... Dobro si se pokazao ipak nisi mogao protiv Orochimarua mislim da zasluzujes nagradu od te misije teske
(XP:500/Ryo:600/Creator:500)
Jer si se dobro pokazao...

Sada cemo naci Orochimarua, bice laka meta...Moramo ih prvo naci i utvrditi tacnu lokaciju njegovog hideouta, i da se dogovorimo kako da ih napadnemo! Naravno moramo se dogovoriti sa ostala sela oko pomoci...

Za sada smo bezbedni jer nece se niko usuditi da bilo sta proba zbog turnira koji traje ali nema sumnje da prikupljaju podatke o nama i nasim sposobnostima...Zato kada se zavrsi turnir moramo biti oprezni... I odmah stupiti u akciju i dogovor sa ostala sela...

Kazekkage ovo mora ostati u tajnosti ovi planovi su od neprocenjive vrednosti kao i mogucnost otkrivanja Orochimarua jer se ne nadaju...
Moj plan je da se posle turnira sazove kage sastanak i iznesu ovi podaci kao i dogovor da se svi udruzimo i napadnemo Orochimarua i ostale i okonacmo ovo... Uz sve to nam otezava sto je Nipocho zauzeo Tokaijevo telo sama pomisao na njega mi uteruje strah u kosti...Ali dok su macevi na sigurnom nema problema... Dva maca su kod Ravena i Fuhena ali ako ih Oro ili Rei napadnu nema sumnje da ce im uzeti to... Ostala dva su kod Mizukagea i Tsuchikagea od njih ih nece lako uzeti... A poslednji tajni osmi je kod mene njega tek nece uzeti... Cuo sam da imaju vec tri maca...

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea - Page 2 Stewch15
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Wed 07 Dec 2011, 16:41
Hisagi dao si nam jako vazne informacije koje su od krucijalne vaznosti ponosim se time sto imam ninju kao sto si ti, ali ovo nije ni vrijeme ni mjesto za pohvale na bilo ciji racun tako da se osvrcem planu...

Zacui ja nisam dovoljno jak da porazim tako jake ninje, jer je Dero ucinio svoje, tako da ti prepustam da vodis ovu akciju, tj. dajem ti puno pravo vođe ove akcije... Ovom prilikom ti sluzbeno dajem i rank Sanina tj. mog sledeceg nasljednika na poziciji kagea, a kada se turnir zavrsi obecao sam da cu cijelom nasem selu saopstiti jednu vijest, koja ce promijeniti stvari u ovom selu na bolje...
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Wed 07 Dec 2011, 22:05
U redu Kazekage razumem...

Kazekage, Zacui, postao sam Jounin, prosao sam ispit i postao Jounin sada sam pravi ninja ovog sela i spreman da uzmem punu duznost koja mu pripada kao shinobi ovog sela Very Happy
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Thu 08 Dec 2011, 10:11
Cestitam Hisagi...
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Thu 08 Dec 2011, 16:09
Hvala Kazekage postovacu tvoje zelje i hvala za titulu koju ste mi dodelili...
Pa Hisagi sada si pravi ninja zato ces da imas zadatak... Ja cu ostati ovde i spremiti sve sto treba borbe nas ocekuju uskoro...
Hisagi zelim da odes u selo magle...I da se raspitas za nesto...Prvo zelim da saznas da li mizukage i dalje poseduje Raikaga maceve i koliko su dobro cuvani...Kazi mu da ih dobro cuva po svaku cenu... Drugo zelim da se raspitas od clanova sela magle o Alkeru Kaguyi video sam ga na turniru a on nikada nije miran uvek ima neke planove...Mozda je cak i sa Orochimarua zato... Dobro osmotri selo i clanove ako zakljucis da im se nemoze verovati idi i ne pricaj nista...
Nakon toga uputi se u selo stene i prenesi poruku Tsuchikaguu u vezi maceva...

Ovo je vrlo vazno moramo da budemo brzi...
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Fri 09 Dec 2011, 11:00
Idem odmah, krecem na misiju!
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Sat 10 Dec 2011, 13:54
lord Kazekage , Zacui-sensej vracam se sa misije iz sela magla.... Trebamo dici uzbunu stanje je kriticno!!!

Nazalost misija je neuspesna neprijatelj se docepao oba maca u najgorem slucaju svih sedam maceva samo je vas ostao...

U momentu kada sam stigao u selo magle mizukage je vec bio kidnapovav ali uspeo sam da ga nadjem i porazim neprijatelja... Njihov clan zvani Senzo je mrtav!!!
Nazalost izgubili smo dva maca koje nismo mogli nikako da spasimo... U isto vreme ako se da verovati Senzu sto je rekao pred smrt napadnuti su ostali koji poseduju maceve i svi su uzeti...
Tako da nismo ni imali sanse da ih zastitimo...

evo izvestaja!!!


1.
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/t3273-mizukage-bolje-se-pojavi

2.
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/t3278-senzo-vs-fuhen-i-hisagi

Predlazem da ih dobro procitate i pregledate mozda dosta toga je vazno...
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Sat 10 Dec 2011, 17:10
Znaci tako je bilo... Ne krivi tebe nisi mogao nista da uradis...Cak i ja da sam bio tamo isto bi bilo... Odlicno Hisagi barem jedna pretnja manje, Senzo je mrtav... Dobices nagradu za misiju (xp:500/ryo:600/creator:500)

Ako je istina da imaju svih 7 maceva onda ne smemo da cekamo pitanje je vremena kada ce dodji ovde... Moramo delovati brzo!!!

Kazekage, dopustate li mi da sazovem kage sastanak u vase ime i da se dogovorimo oko sveg ovoga i smislimo plan kako da napadnemo...?
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Sun 11 Dec 2011, 17:39
Hisagi ides na misiju koja je najteza sto si bio do sada, moraces da se inflitiras kod naseg neprijatelja u selo zvuka i izvidis i saznas najvise sto mozes o njima i da nam dostavis da bi smislili plan kako da ih napadnemo... Bices prerusen u Senza, zato bolje pozuri sto pre primreme su vec pocele...
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Sun 11 Dec 2011, 17:56
Razumem Zacui-sensej ucinicu kako mogu...
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Sat 24 Dec 2011, 20:42
Moze li mi neko reci sta se desava sa ovim selom... Sta je sa Gaaru nema ga? Zacui otisao na taj trening sve je pusto?
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Wed 28 Dec 2011, 16:13
Ovom prilikom mjesto Kazekage-a dajem Zacui-u. Ovo je zvanicna odluka. Zacui kada posta ovdje od tada on postaje Kazekage...
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Wed 04 Jan 2012, 13:52
Kazekage Gaaro!? Ali sta ce biti sa vama....

Inace hvala vam Kazekage cuvacu ovo selo i brinuti o njemu...
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Tue 17 Jan 2012, 10:57
Kazeshini:

Zacui ja sam Hisagijev summoning.... Hisagi je poludeo... Onaj Jaden mu je stavio neki seal i Hisagi je sada pun dark chakre... Napustio je selo cak je i mene hteo da ubije... Moramo naci nacin da ga zaustavimo!
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Thu 19 Jan 2012, 11:04
Video sam sta se desilo... Ne brini Kazeshini... cim nadjem nacin nacicu Hisagija.... znam da nije skroz izgubljen...
Sponsored content

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum