Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye Empty Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye

Tue 20 Dec 2011, 23:02
Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye
Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye Japanese_anime_room_by_AngelsNeverF

Ovo je moja kancelarija ukoliko zelite nesto ovde me mozete pitati i slicno...
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye Empty Re: Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye

Tue 20 Dec 2011, 23:16
Sve ninje ovog sela zelim da se okupe ovde... Pozivam Fuhena, Zabuzu i Nagua...

Od sada stvari ce se promeniti... Ovo selo ce napredovati i bice mocno kao pre kao kada je prvi bio ovde... Nakon njegove smrti mnogi su preotimali ovo selo... Dero, Azken, Shadow je bio mizukage dobar, ali postao je sebican kao prvo Shadow je kukavica, izbegava borbe i nikada nece da se bori... Cak ni vase selo od Senza nije mogao da zastiti... Kakva je onda nada da se bori protiv Nipocha... Ovo selo propada i necu to dozvoliti!!!

Izgradicemo do maksimuma ovo selo i bice najace!!!

Fuhena proglasavam shaninom sela jer je zasluzio!!!

Zabuza i Fuhen bice moja licna garda i bice zaduzeni za red i mir u ovom selu, poducavace druge ninje i ostalo...

Nagu, zelim da postanes ANBU sela magle, bices vodja anbua ovog sela (smes najvise jos tri anbua da uzmes da ti sluze i selu)... Bices oci i usi ovog sela i pratices uvek sta ostali rade i podnosices izvestaje, isto bices zaduzen za misije i slicno...

Svako ko donese i vrati mac sela magle ovde dobice 1000 xp poena, 1000 ryo-a i 1000 creator poena!

Uz to bicete nagradjivani ukoliko lepo vodite selo i brinete se i ako ste aktivni!!!


A sto se tice Shadowa ucenicu mu glavu da mu zivot bude tezi i nekad ako se pokaje moze da se vrati ovde kao ninja ovog sela!!! Ili ako uspe da sam sve maceve sela magle vrati ovde!!!

Shadow je missing ninja sada i svako ko ga porazi i zarobi ili ubije dobice nagradu od 500.000 ryo-a!!!




Raven
Raven
Jounin

Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye Empty Re: Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye

Wed 21 Dec 2011, 10:07
Raven otvara prozor od spolja i ulece kroz njega a zatim izlazi iz ravenous moda

Alkere vidim postao si mizukage...Bravo , evo ja ti donosim 2 maca
Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye Shibukimac
Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye Kabutowarumac
Kabutowari ti odmah predajem , a za shibuki zelim da te pitam da ostane kod mene , bar dok se ne zavrsi sve ovo oko nipocha
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye Empty Re: Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye

Wed 21 Dec 2011, 15:25
Ravene druze... bili smo zajedno u teskim vremenima i dosta si mi pomogao... Kao sto sam odavno rekao taj mac sam ti poklonio u znak zahvalnosti tako da zadrzi ga...
Drago mi je da je kod tebe ostao znam da je sada u sigurnim rukama...
A za ovaj drugi mac hvala kao sto sam rekao dodelite mu nagradu koja sleduje za pronalazenje dva maca!

Ovo selo ce sada da se promeni bice mboo bolje.
Raven
Raven
Jounin

Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye Empty Re: Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye

Wed 21 Dec 2011, 20:06
Heh...Stvarno se nadam da ce biti tako...Ako ikad zatrebam tebi ili fuhenu , znas gde me mozes naci , sada odlazim....

Raven tone u senku i nestaje
Nagu Garakama
Nagu Garakama
Academy Student
https://www.youtube.com/user/Koshirozation?feature=mhee moze you

Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye Empty Re: Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye

Sat 24 Dec 2011, 13:01
Mizukage izvinite na smetnji... Ja sada idem u selo zvuka vraticu se veoma brzo zelim nesto da uradim
Fuhen Fuyutama
Fuhen Fuyutama
Academy Student

Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye Empty Re: Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye

Wed 28 Dec 2011, 20:29
Heh... Hvala.. znaci sada sam Shanin!... Ako nemas nista protiv ja cu da zadrzim svoj mac Alkere.... i Hvala ti Ravene sto mogu da racunam na tebe...
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye Empty Re: Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye

Fri 30 Dec 2011, 21:13
Ovako Shisui je objavio rat selu magle ali on sam nista ne moze da uradi kao prvo ovde je velika zastita u magli i niko ne moze da je prodje ili ce svakim potezom dobijati 1050 damage!

Inace moramo biti oprezni osecam da se mnogo toga sprema i da su mnogi protiv nas... Zato Nagu!! Zelim da odes u selo stene za pocetak i izvidis situaciju i saznas sve sto mozes...

Dobices 500 xp/500 ryo-a
Nagu Garakama
Nagu Garakama
Academy Student
https://www.youtube.com/user/Koshirozation?feature=mhee moze you

Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye Empty Re: Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye

Fri 30 Dec 2011, 22:39
U redu Mizukage krecem odmah!
Nagu Garakama
Nagu Garakama
Academy Student
https://www.youtube.com/user/Koshirozation?feature=mhee moze you

Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye Empty Re: Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye

Fri 30 Dec 2011, 23:33
Mizukage vratio sam se iz sela stena ...

Sada je Sasori tamo glavni dok drugih ninji sela uopste nema cak ni Alex nije tu video sam samo poruku u kancelariji Alexa od Mamorija koju je Raikage poslao i nista vise....


Selo je skroz zapusteno ...

Samo je Sasori stojao pored kapije pa sam otisao jer nije bilo nicega zanimljivog mislim da tamo nema nikoga ko ce nam praviti probleme
..
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye Empty Re: Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye

Tue 03 Jan 2012, 20:27
treci tsuchikage Shisui je mrtav.... Napao nas je i izgubio... Selo stene je od sada na crnoj listi u selu magle... Kada se pojavi novi tsuchikage videcemo kakve su njegove namere.... Za sada izbegavajte to selo da nebi bilo problema....
Nagu Garakama
Nagu Garakama
Academy Student
https://www.youtube.com/user/Koshirozation?feature=mhee moze you

Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye Empty Re: Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye

Tue 03 Jan 2012, 20:28
Meni Sasori zeli da da Tsuchikage-a da li da prihvatim?
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye Empty Re: Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye

Tue 03 Jan 2012, 20:33
Da budes Tsuchikage? Jel ti to ozbiljno?
Nagu Garakama
Nagu Garakama
Academy Student
https://www.youtube.com/user/Koshirozation?feature=mhee moze you

Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye Empty Re: Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye

Tue 03 Jan 2012, 20:36
Pa vidite u selu nema nikoga ako postanem Tsuchikage postacu jaci i mozemo to selo iskoristiti i napraviti tamo nesto mislim da tu nema niceg loseg...
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye Empty Re: Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye

Tue 03 Jan 2012, 20:41
Znaci to selo je pusto... Drago mi je da nase selo pomogne nekom tamo... prvi Tsuchikage Daniel je bio dobar covek....


Jos si mlad ninja i neiskusan nisi dovoljno jak da budes kage... Ali mislim da je to ok.... Selo je zapusteno treba da se popravi i ozivi... Mlad si i kreativan mozes dobro pomoci selu...

Ok onda... Imas dozvolu da odes iz ovog sela i postanes cetvrti Tsuchikage!!!!

Srecno Nagu!!!
Nagu Garakama
Nagu Garakama
Academy Student
https://www.youtube.com/user/Koshirozation?feature=mhee moze you

Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye Empty Re: Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye

Tue 03 Jan 2012, 20:49
Upravu ste Mizukage ipak bolje da ostanem u mojem selu sa bratom i da postanem jos jaci , Sada tek razumem hvala vam Mizukage ali ipak bolje da vas poslusam i da ostanem u selu skrivenom u magli , ipak to je moj pravi dom.
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye Empty Re: Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye

Tue 03 Jan 2012, 20:53
ne nagu... Budi Tsuchikage.... selo mora da se izgradi ponovo... dosla je tvoja era da pokazes za sta si sposoban!! potreban si tom selu Very Happy
Nagu Garakama
Nagu Garakama
Academy Student
https://www.youtube.com/user/Koshirozation?feature=mhee moze you

Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye Empty Re: Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye

Tue 03 Jan 2012, 20:55
Hmm... U redu hvala vam Mizukage necu vas izneveriti!
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye Empty Re: Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye

Thu 05 Jan 2012, 14:58
Mizukage ja sada idem u selo stene vise necu biti u selu magle ... Hvala vam na svemu , zbogom
Soul Eater - Evans
Soul Eater - Evans
Genin

Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye Empty Re: Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye

Thu 05 Jan 2012, 15:32
Takodje Mizukage , moj brat je otisao tamo i postao Tsuchikage kada sam to cuo nisam mogao da verujem , mislim da bi trebao da odem u selo Stene , Hvala vam na svemu ....
Fuhen Fuyutama
Fuhen Fuyutama
Academy Student

Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye Empty Re: Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye

Thu 05 Jan 2012, 15:35
dali osecam izdaju ovde....nas shanin je otisao tamo..pa kojim povodom zabuza?
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye Empty Re: Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye

Thu 05 Jan 2012, 18:21
Sta ste rekli!!! Ovo je izdaja Zabuza i Soule!!!! Izdajete selo!!!!

Platicete za ovo, ne idete nigde vi!!!!

Odjednom izlaze kosti okolo njih i drze ih zarobljenje (Svi znate da su kosti ispod sela i kada zelim mogu da ih aktiviram izaci ce nanoseci 1100 damage koji je neizbezan... Gledano da je kancelarija u sredini sela dok vi pobegnete iz sela umrecete sto put tako da gde god da izbegnete primicete damage tako da je ovo neizbezno kada ste u selu unutra)

Okolo Zabuze i Soula izlaze kosti koje ih hvataju ali ne nanose damage... Tako da su zarobljeni!!!

A sada pricajte izdajnici da cujem sta imate protiv i zasto zelite da idete iz sela!!!

Ne brinite imam dosta vremena vi ionako ne mozete nigde da se pomerite hahahahahahah!!!
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye Empty Re: Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye

Thu 05 Jan 2012, 23:04
Ja ... Nisam izdacija ali mislim da vise nemam sta da trazim u ovom selu Nagu je Tsuchikage tamo a on mi je veliki prijatelj ako bas zelite ostacu u selu ali stvarno mislite da bi otisao tamo zbog izdaje? Nagu nikada ne bi izdao ovo selo posto je to njegov prvi dom i vi to dobro znate ! A ako bas zelite ostacu u selu !
Soul Eater - Evans
Soul Eater - Evans
Genin

Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye Empty Re: Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye

Fri 06 Jan 2012, 13:37
Ja , tamo mi je brat oduvek sam zeleo da budem bolji od njega u svemu , ali on neprekidno postaje jaci i jaci a ja ovde nista ne mogu uraditi , zelim postati jaci molim vas Mizukage pustite me u selo stene ...
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye Empty Re: Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye

Mon 09 Jan 2012, 12:55
Sramota je za selo da legendarni shanin i mladi ninja sela koji tek treba da uci napustaju selo radi prijateljstva i rodbinske veze...
Kada ste postali shinobiji naucili ste da treba da potisnete emocije jer one su smrt za shinobija.... Vi ste mlade ninje mozda ne znate kako je cuveni ninja Kisai umreo... Emocije su ga savladale prema bratu i zrtvovao se za njegovo dobro... Ali da je ostao hladan iako bi dozvolio da mu brat umre. Kisai bi ziveo i porazio Nagata nema sumnje a kasnije mogao je da ozivi brata... Ali ne pao je u tome i dozvolio da ga emocije savladaju i oboje su poginuli.. Bez obzira koliko su jaki bili nisu mogli da potisnu emocije...

Zato odete li iz sela i budete sa Nagua znacice vasu propast jednog dana bicete suvise bliski sa njim... Bicete jaci ako ostanete ovde u selu...

Ja ne zelim nikom da naudim sve sto sam ikada radio sam radio za dobro ninja sveta i ovog sela... Nekada moras da preduzmes neke mere iako ne drugima ne svidja samo da bi ostali ziveli dobro... Ja sam takav ucinicu najre sve za ovo selo da ljudi i ninje u njemu zive dobro bez ozbira na cenu pa i da je u pitanju moj zivot...

To je razlog zasto sam oterao Shadowa... Jer je bio suvise slab za ovo suvise se plasio za svoj zivot... Kada bi se nesto desilo sa selom verovatno bi pobegao spasavajuci svoj zivot....

Mozda me zato ne volite i ostalo ali sve sto radim radim samo za vase dobro i ovog sela...

Zato ostanite u ovom selu potrebni ste ljudima ovde i selu...
Sponsored content

Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye Empty Re: Kancelarija petog mizukagea Alkera Kaguye

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum