Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

+14
Archer Shadow
Lilai
Dzoni Hatake
Takao Uchiha
Daichi Namikaze
Erza Namikaze
Renji Abarai
45485465
Satoshi Nara
K.
P.
Aiko Shadow
Nishi Hyuga
Hisashi Namikaze
18 posters
Go down
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea Empty Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sat 26 May 2012, 19:53
Ovde ce mo razgovarati o planovima za razvijanje sela, i ovde se mozete javiti sve sto vam treba...


Last edited by Hisashi Namikaze on Sun 10 Jun 2012, 18:59; edited 1 time in total
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sat 26 May 2012, 20:24
hteo sam da se javim da ostajem u list ipak ja uvek igram na sigurno
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sat 26 May 2012, 20:46
i dali mozete da me trenirate jer sada cu polagati za genina ali to nije bitno nego ce ovaj rat a i ima mnogo neprijatelja i neznam kome da verujem i tako trebam biti jaci
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sat 26 May 2012, 20:57
Uredu Sena obraticu ti se u privatnoj poruci...
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sat 26 May 2012, 22:15

Hokage-san sensei nema nista protiv da ostanem malo u konohi i da otkrijem istinu o mom klanu ! sada je sve na vama vasa rec je poslednja pa cekam odgovor Hokage-san
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sat 26 May 2012, 22:27
Ne Aiko, naravno nemam nista protiv toga da ostanes u selu i da istrazis istoriju svog klana... Ali sto se tice reformiranja Uzumaki kloana, to jos uvek ostaje da se razmatra, prvo moram da se sretnem sa Mizukageom...
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 27 May 2012, 00:04

Hvala Hokage-san na razumevanju !
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 27 May 2012, 15:12
Ninje sela okupite se ovde imamo vandredni sastanak na kom moraju svi da prisustvuju...

Uzbuna je SS ranga!
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 27 May 2012, 16:18

Lorde Hokage sta se desilo ?!
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 27 May 2012, 18:26
Sacekacu da svi dodju... Pa cu vam onda saopstiti... Fali nam jos Kasai...
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 27 May 2012, 23:01
tu sam
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 27 May 2012, 23:03
Eeeeeeeee Kasai bre kasnis ko nista!!! Cekam te ceo dan!!!
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 27 May 2012, 23:05
Izvinite Druze komesare imo sam neke obaveze xD
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 27 May 2012, 23:08
Ma nemoj ti meni DRUZE KOMESARE!!!

Nemoj da me nerivras, slusajte ozbilja je stvar... Aiko ti moras da se vratis u Selo Magle, Konsai uchiha moj brat nas je izdao i na Kage samitu proglasen je za internacionalnog kriminalca i Mising Ninju sela lisca! To je odluka Kage samita...
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 27 May 2012, 23:14
WTF o.O onaj mali zuti toliko ojacao, pa zar je toliko proslo od mog puta da je onaj mali postao SS kriminalac ??
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 27 May 2012, 23:17
Da nazalost!

(Hisashi odjednom skace i jako udara pesnicom od sto i sto lomi na dva dela...)

Grrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Hahahahahahahahaha.... (Hisashiju idu suze niz obraze.. .)

Brate mali nemogu da verujem... MOracu da te ubijem...
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Thu 31 May 2012, 17:19
evo me samo da se javim
P.
P.
ANBU

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 10 Jun 2012, 18:49
Dobar dan Hokage !
Dolazim iz Sela Skrivenog u Pesku kako bi pojacao vojnu snagu ovoga sela nadam se da prihvatate moju pomoc?
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 10 Jun 2012, 18:53
Naravno Lee... Dobro dosao si u selo Lisca... Podji sada samnom imam predavanje... i molim te obracaj mi se sa postovanjem jer trebamo da damo primer geninima... sto se mene tice nemoras, ali takav nam je kodeks, drzimo neku pristojnost na nivou... Very Happy
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Wed 13 Jun 2012, 22:32
Tsuchikage dodji ovde, pa da cujem sta hoces...
K.
K.
Jounin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Wed 13 Jun 2012, 22:45
Zbog skorasnjih desavanja doslo je do utiska da su selo stene i lista neprijateljski nastrojena jedna prema drugom , ovde sam dosao da rascistim bilo kakvu sumlju da je tako...I kada sam vec ovde mogli bi malo da se zabavimo i pokazemo ovim novajlijama u tvom selu kako izgleda borba izmedju 2 kagea
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Wed 13 Jun 2012, 22:49
Hmmm Tsuchikage, iskreno sumnjao sam u to... Cak sam pomislio da ce posle ovog rata poceti novi i to izmedju Stene i Lista, ali sada si me uverio da nece, i da je stvarno ono sto se pre nekoliko meseci dogodilo ustvario bilo u afektu... Doduse iznenadio si me ovom posetom, jer se od tebe nisam nadao da ces doci i pruziti ruku pomirenja... Zato ti svaka cast, i sa cascu cu prihvatiti ovu prijateljsku borbu...
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 17 Jun 2012, 18:15
Hmm , pozdrav Kage , otkad te nisam vidio jos od onog desavanja u laboratoriji, tad sam se povukao da bih nasao svoj mir medjutim cuo sam da se svasta izdesavalo pa bih se volio vratiti u igru, malo sam zakrzljao pa ce mi nekoliko treninga sa vama dobro doci ako nije problem Very Happy
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 17 Jun 2012, 21:52
Kasai drago mi je da si se vratio, sada posto si tu postaces prvi Shanin ovoga sela, ali moraces mnogo da se potrudis da ojacas, idi u ucionicu pa prikupi informacije sto pre, pocinjemnmo test, kako bi mogao da dobijes xp, cp, i ryo... Hajde sada, i da te opet podsetim, postuj kodeks ponasanja, zbog mladih ninji, razumes?
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 17 Jun 2012, 21:57
Razumem gospodine
Sponsored content

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum