Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Anonymous
Gost
Guest

Andaime finalna borba - Page 3 Empty Re: Andaime finalna borba

Sun 16 Sep 2012, 18:41
Hei!!!Satoshi!!! Sadaaaaaaaaaaaa!!!!!


Odjednom Andaime stoji ukocen bez mogucnosti da se pomeri a ja se ojacavam i punim dobijam 400 pokretljivost

Damage mog napada je 500 lomi tvoju odbranu od sto i ti primas 400 damage secem te po licu i unistavam ti oci zauvek!!!!!!!!
Andaime finalna borba - Page 3 Scaled.php?server=835&filename=heielectricstimulans
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Andaime finalna borba - Page 3 Empty Re: Andaime finalna borba

Sun 16 Sep 2012, 18:45
Ispod Andaimea stvara se Hei i udara ga!!!!


Gotovo je Andaime uhvacen si!!!!

Andaime finalna borba - Page 3 352

Andaime finalna borba - Page 3 1002
Andaime Tsuchi
Andaime Tsuchi
Academy Student

Andaime finalna borba - Page 3 Empty Re: Andaime finalna borba

Sun 16 Sep 2012, 18:46
Kako je to moguce!!!!!!!!Sta ste uradili!!!!!!!!!!!!!!!!1
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

Andaime finalna borba - Page 3 Empty Re: Andaime finalna borba

Sun 16 Sep 2012, 18:55
hahah a sada pogledaj dole andaime

(andaime gleda ispod sebe i vidi sjenka prikacena za njega)

Health:1000
Chakra:1000
Energy:1000
Misteriozna chakra:930 to je to hei je prokopa rupu do tebe a kisai ti ogranicio kretanje nisi mogao da ovo izbjegnes sada si u sijenci gotovo je za tebe (satoshi samo lagano i mirno stoji a andaime cini isto)
Andaime finalna borba - Page 3 6-2 kisai onstoji mirno uradi sta hoces sa njim ovo je gotovo
Anonymous
Gost
Guest

Andaime finalna borba - Page 3 Empty Re: Andaime finalna borba

Sun 16 Sep 2012, 18:57
Health(Zivot) 1000/1000
Energy(Energija) 920/1000
Chakra(Cakra) 50/1000




Spustio si gard Andaime ovo je poseban plan koji sam razvio i pomogli su mi Hei i Satoshi bez njih nebih mogao da ga izvedem.


Hei ima posebne pilule u koje seal chakru i proguta ih nakon toga u organizam ostaje pilula od 1000 chakre sve dok se ne potrosi sva chakra. Zahvaljujuci tome dobijes dva chakra sistema sto znaci da jedan uvek moze da uznemiri drugi sistem i genjustu nece delovati! Sto znaci da genjutsu ne deluje na Heia kao i na Satoshija kome sam dao pilulu pre ovog rata.

Oboje su celo vreme lezali i pretvarali se da su upali u genjutsu da bi napravili diverziju! Ja sam ispustio ogroman dim po terenu i Hei se zamenio sa klona ostavio klona da lezi dok je on otisao u zemlju i dosao ispod Satoshija napravio rupu.
Za to vreme ja sam te napadao i povecavao gravitaciju svaki potez da budes sporiji kada se priblizim tebi. Isto da bi sto vise koristio onaj potez sa zid.
Zatim sam kreirao ogromnu svetlost ne da te zaslepim nego da stvorim senke. Kao i uvek ti si se odbranio zidom sto je stvorilo ogromnu senku iza zida a ti si bio iza njega sto znaci da si bio u ogromnoj senci! Tada je Hei izasao ispod tebe i uhvatio te za noge i pauzirao. Gledano da su ti sve sposobnosti u tom momentu bile -900 nisi mogao nikako da izbegnes. Ali to nije sve kroz istu rupu Satoshi te je stegao senkama tako da nisi mogao nikako da se pomeris!!!
Zatim sam te ja posekao macem onoliko koliko sam mogao!!


Gotovo je sada Andaime!!! Ne mozes se pomerati a oba tvoja oka su izgubljena tvoj vid je unisten kao i oci shraingan!!!!



Hei! Satoshi odlican timski rad uhvatili smo ga!!!


Porazen je nece se moci osloboditi!!!
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Andaime finalna borba - Page 3 Empty Re: Andaime finalna borba

Sun 16 Sep 2012, 19:01
Health(Zivot) 1000/1000
Energy(Energija) 800/1000
Chakra(Cakra) 270/1000
Sword chakra od Andaimea: 20.000/20.000


Odlicno Kisai...Satoshi... mislim da smo mu pokazali...Andaime gotovo je porazen si!!!


Very Happy


Treba se ubiti sto pre dok nije kasno ali on je vec gotov nema gde vise ne moze se pomerati...Uhvacen je u senke ... izgubio je vid...



Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

Andaime finalna borba - Page 3 Empty Re: Andaime finalna borba

Sun 16 Sep 2012, 19:05
Ako hocete da ga ubijete uradite to ili ako mozemo da ga odvedmo u shika forest gjde chakra i energy nemoaju efekta osim ako niste nara...tu je bespomocan moze biti u vjecnom zatvoru ili cete ga da ubijete..jos jednom svaka cast i Kisai ako mogu da te zamolim jel mogu ponovno da se vratim u Sunu?
Anonymous
Gost
Guest

Andaime finalna borba - Page 3 Empty Re: Andaime finalna borba

Sun 16 Sep 2012, 19:09
Moramo ga ubiti suvise je opasan da ostane u zivotu! Naravno Satoshi da mozes uvek ces biti shinobi sela peska Very Happy
Andaime Tsuchi
Andaime Tsuchi
Academy Student

Andaime finalna borba - Page 3 Empty Re: Andaime finalna borba

Sun 16 Sep 2012, 19:19
Health(Zivot) 2000/1000
Energy(Energija) 1000/1000
Chakra(Cakra) 420/1000

Hahahahhaahhahahahaahah budale jedne......Moram priznati da ste me uhvatili....Moje telo ne moze da se pomera svi nervi su sprezeni...Uz to izgubio sam vid...

Zar mislite da me ovo moze zaustaviti!!!!!!!!!!!!!!Toliko jutsua....Toliko eksperimenata ne mozete me zaustaviti tek tako aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Hahahahahhaahhahahahahaha


Ova kombinacija dobijam 2000 health...Moji nervi i telo su uspesno isceljeni....
Andaime finalna borba - Page 3 150
Andaime finalna borba - Page 3 Ukdjy


Sto se tice vida imam ovo!!!!!!!!!!!!!!!
Andaime finalna borba - Page 3 MindseyesoftheKagura


Sto se tice senki koristim ovo!!!! Dobijam 1000 snagu dovoljno da slomim senke haaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Andaime finalna borba - Page 3 701


Zatim ste gotovo aaaaaaaaaaaaaaaaa
Andaime finalna borba - Page 3 1202x10

damage je preko 20.000 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa





Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Andaime finalna borba - Page 3 Empty Re: Andaime finalna borba

Sun 16 Sep 2012, 19:25
Health(Zivot) 1000/1000
Energy(Energija) 800/1000
Chakra(Cakra) 270/1000
Sword chakra od Andaimea: 10.000/20.000




Ja cu vas spasiti uzimam Kisaia i Satoshija i bezimo odavde!!!

Ulazem 10.000 chakre da dobijem 10.000 brzinu da bi se spasli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Andaime finalna borba - Page 3 Scaled.php?server=835&filename=heielectricstimulans
Andaime finalna borba - Page 3 Lightningescapejutsu




Nazalost suvise sam unistio misice u telu...Napregao sam ih suvise vise se ne mogu pomerati...
Anonymous
Gost
Guest

Andaime finalna borba - Page 3 Empty Re: Andaime finalna borba

Sun 16 Sep 2012, 19:55
Health(Zivot) 1000/1000
Energy(Energija) 910/1000
Chakra(Cakra) 20/1000


Hei....Spasao si nas....Andaime je jos uvek suvise mocan.... Ostani tu odmori se!!

Andaime je gotov ne moze jos dugo ostati!!!Secas se cetri klona koja sam ubacio u mene...Pa svaki je mirovao i prikupljao chakru (sposbnost od 400 kontrole) za ovih 15 poteza od kako su poceli svaki je prikupio 750 chakre
to je ukupno 3000 chakre....Kako su u mom sealu ja tu chakru mogu koristiti od njih.Kada sam posekao andaimea nisam dopustio da se tek tako izvuce...
Usadio sam mu ovo od 2000 chakre
Andaime finalna borba - Page 3 Scaled.php?server=259&filename=ironbloodpossession

Njegove sposbnosti su sada manje za 2000...Celo njegovo telo ce poceti da se zgrusava u metal koji se nalazu po njegovim misicima i krvi uzrokovati da pretrpi ogromnu stetu...


Ovo su mu sposobnosti


Brzina: -2000
Snaga: -2000
Pokretljivost: -2000


Gotov je ne moze se pomerati vise.... Hei daj mi tvoj mac sa chakru napuni cu moj preostalom chakrom od 10.000 iz tvog maca
stvorice 5000 gravitaciju plus 900 koje ima 5900 gravitacija ce biti....



Gledaj Hei ovo je njegov kraj!!! Sposobnosti kada mu se priblizim bice sve po -7900 ukopace se u mestu nece moci nikako da izbegne....




Andaime!!!!Ovo je tvoj kraj!!!!!!!!!!Gotovo je haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Andaime finalna borba - Page 3 Hisagi10
Andaime finalna borba - Page 3 Sixtskazekagesword


Ne postoji nacin da ovo izbegnes ukopan si u mestu ne mozes se pomerati!!!
Andaime Tsuchi
Andaime Tsuchi
Academy Student

Andaime finalna borba - Page 3 Empty Re: Andaime finalna borba

Sun 16 Sep 2012, 19:57
Health(Zivot) 2000/1000
Energy(Energija) 1000/1000
Chakra(Cakra) 420/1000

Nemoguce.....Moje telo......Jedva da mogu da se pomerim.....Sta ste mi uradili....Nemoguce..........Stani nemoj da me ubijes ako me ubijes ovaj svet bice unisten....




Anonymous
Gost
Guest

Andaime finalna borba - Page 3 Empty Re: Andaime finalna borba

Sun 16 Sep 2012, 19:58
Health(Zivot) 1000/1000
Energy(Energija) 910/1000
Chakra(Cakra) 20/1000


Kasno je vec!!!! Andaime gotovo je!!!!!!!!!!!!
Andaime Tsuchi
Andaime Tsuchi
Academy Student

Andaime finalna borba - Page 3 Empty Re: Andaime finalna borba

Sun 16 Sep 2012, 19:59
Health(Zivot) 2000/1000
Energy(Energija) 1000/1000
Chakra(Cakra) 420/1000

Govorim istinu ako me ubijes jutsu nikada nece stati ovaj svet bice u propast...Rec je u mom finalnom kecu u rukavuu.....Nemoj me ubiti!!!




Anonymous
Gost
Guest

Andaime finalna borba - Page 3 Empty Re: Andaime finalna borba

Sun 16 Sep 2012, 20:00
Health(Zivot) 1000/1000
Energy(Energija) 910/1000
Chakra(Cakra) 20/1000


Sta!!!Zato ne mogu te ubiti!!!
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Andaime finalna borba - Page 3 Empty Re: Andaime finalna borba

Sun 16 Sep 2012, 20:01
Ne slusaj ga Kisai!!! Iskoristice vreme da se regenerise i izbaci metal iz organizma!!! Dokrajci ga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Necemo imati drugu sansu!!!!!!!!!! Nemoj da slusas nikog!!!!!
Anonymous
Gost
Guest

Andaime finalna borba - Page 3 Empty Re: Andaime finalna borba

Sun 16 Sep 2012, 20:03
U pravu si opet ce nas prevariti!!!!! Zao mi je Andaime ali ovo se zavrsava sada i ovde!!!! Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa odsecam mu glavu!!!!!



Gotovo je mrtav je!!!!
Andaime Tsuchi
Andaime Tsuchi
Academy Student

Andaime finalna borba - Page 3 Empty Re: Andaime finalna borba

Sun 16 Sep 2012, 20:04
Health(Zivot) 2000/1000
Energy(Energija) 1000/1000
Chakra(Cakra) 420/1000

Neeee napravicete gresku...Jutsu je vec pokrenut ako umrem nikada nece stati!!!! Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


(Andaime pada mrtav)


Anonymous
Gost
Guest

Andaime finalna borba - Page 3 Empty Re: Andaime finalna borba

Sun 16 Sep 2012, 20:06
Gotovo je!!! Konacno je gotovo Andaime je mrtav....


Kisai dolazi do Heia i podize ga i hvata pomaze mu da stoji
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Andaime finalna borba - Page 3 Empty Re: Andaime finalna borba

Sun 16 Sep 2012, 20:08
To Kisai...Sredili smo ga....... Bilo je lepo da se opet borimo zajedno....Konacno je porazen....


Unisticu njegovo telo!!! Haaaaaaaaaaa Hei ispaljue vatru i Andaimevo telo skroz sagoreva



Gotovo je....Gde su svi ostali....
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Andaime finalna borba - Page 3 Empty Re: Andaime finalna borba

Sun 16 Sep 2012, 20:10
Pojavljuje se Archer !


Ja sam bio u blizini sakriven vidim uspeli ste da porazite Andaime svaka cast a sad moramo pomoci selu lisca brzo !




( Ja ne mogu da budem tu na forumu imam nekog posla )
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

Andaime finalna borba - Page 3 Empty Re: Andaime finalna borba

Sun 16 Sep 2012, 20:37
I ja sam bio tu samo malo sam zbunjen i manta mi se valjda je to od operacije kazekage (sensei) ubacite me u selo sve cu vam ispricati usput ovaj prah treba ocistiti (oduvati ekom vjetrenom tehnikom) ajdemo u selo
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Andaime finalna borba - Page 3 Empty Re: Andaime finalna borba

Sun 16 Sep 2012, 21:08
Svi ste se dobro borili Satoshi bez tvoje pomoci nebi uspeli! Archer i ti si se dobro borio....Zastili smo ovaj svet jos jednom bas kao nasi preci!
Sponsored content

Andaime finalna borba - Page 3 Empty Re: Andaime finalna borba

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum