Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) Empty Rokudo vs. Kira (sesnaestina)

Sun 14 Apr 2013, 22:50
Rokudo vs. Kira

pocnite
Kira
Kira
Special Jounin

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) Empty Re: Rokudo vs. Kira (sesnaestina)

Sun 14 Apr 2013, 22:57
Ae devetorepi
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) Empty Re: Rokudo vs. Kira (sesnaestina)

Sun 14 Apr 2013, 22:57
Član 'Kira' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
Rokudo vs. Kira (sesnaestina) Kockic11
Rezultat :
Rokudo vs. Kira (sesnaestina) 617
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) Empty Re: Rokudo vs. Kira (sesnaestina)

Mon 15 Apr 2013, 16:50
KASNIM!!!! Za malo da zaboravim da sam prijavljen na turniru xDD
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) Empty Re: Rokudo vs. Kira (sesnaestina)

Mon 15 Apr 2013, 16:50
Član 'Rokudo Mukuro' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Kockanje' :
Rokudo vs. Kira (sesnaestina) Gambli10
Rezultat :
Rokudo vs. Kira (sesnaestina) Izgubi10
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) Empty Re: Rokudo vs. Kira (sesnaestina)

Mon 15 Apr 2013, 16:51
greska xD
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) Empty Re: Rokudo vs. Kira (sesnaestina)

Mon 15 Apr 2013, 16:51
Član 'Rokudo Mukuro' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
Rokudo vs. Kira (sesnaestina) Kockic11
Rezultat :
Rokudo vs. Kira (sesnaestina) 117
Rokudo Yuudai
Rokudo Yuudai
Academy Student

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) Empty Re: Rokudo vs. Kira (sesnaestina)

Mon 15 Apr 2013, 16:54
Ok posto svi znate ko sam...Vreme je da skinem masku! .... Epa Lighto iznenadjen si sto me vidis?? Nisi mozda ocekivao da cu da prezivim tvoj napad na senku... Hajde ti igras prvi...


...
Kira
Kira
Special Jounin

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) Empty Re: Rokudo vs. Kira (sesnaestina)

Mon 15 Apr 2013, 21:14

Health:


(1000/1000)

Energy:
(1000/1000)
Chakra:
(1000/1000)-20-30-30
Light mozda, Kira ne ! Rokudo vs. Kira (sesnaestina) Death-note_00250426
Let the show begin !
Palim Rokudo vs. Kira (sesnaestina) Scaled.php?server=507&filename=96071bigthumbnail i
Rokudo vs. Kira (sesnaestina) Hmgfsdg
Zatim skacem u vazduh (330 chakre)
Rokudo vs. Kira (sesnaestina) 20-1 direktno ispod sunca a znad tebe i postavljam platformu na kojoj stojim
Rokudo vs. Kira (sesnaestina) 25 330 chakre tako da ti trebaju Cool i kad pogledas vidis samo crnu liniju
Rokudo Yuudai
Rokudo Yuudai
Academy Student

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) Empty Re: Rokudo vs. Kira (sesnaestina)

Mon 15 Apr 2013, 21:19
wtf ne razumem sta si uradio.. kakava platforma?? stvaras samo oruzije i ne napadas me jel tako???
Kira
Kira
Special Jounin

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) Empty Re: Rokudo vs. Kira (sesnaestina)

Mon 15 Apr 2013, 21:20
nije oruzje nego kao polje, ploca, 6x7x2 na kojoj stojim xD i ne napadam te
Rokudo Yuudai
Rokudo Yuudai
Academy Student

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) Empty Re: Rokudo vs. Kira (sesnaestina)

Mon 15 Apr 2013, 21:40
Hp:1000
En:1000
Ch:1000

Demon ch: 9000-4800

Damage:+100 x2

Uuu i to li moze xD...

Pomeram se u stranu, da mogu da vidim sunce, tako da me senka ne hvata...


Rokudo vs. Kira (sesnaestina) 9_zpsbf3afe96
Rokudo vs. Kira (sesnaestina) 7_zpsfdc8e7e9

Ok hajde da ovo brzo zavrsimo...


Rokudo vs. Kira (sesnaestina) 121

Pravim 6 klona i u svakog klona prebacujem po 800 demonske chakre!!


Zatim svaki moj kolon radi Tailed Beast Bomb!!!


Rokudo vs. Kira (sesnaestina) 6_zps6c2d012a

Damage od jedne je samo 2200 i tako 6 klona!!
13200 je ukupan damage!!!


*Tailed Beast bombe idu ka tebi! I ne postoji nacin da izbegnes, sve su ovo tehnike lv 150 i sve su veoma razorne same po sebi, a pored toga su i ojacane zbog jinchuriki mode....


Pozdrav!!!
Kira
Kira
Special Jounin

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) Empty Re: Rokudo vs. Kira (sesnaestina)

Mon 15 Apr 2013, 22:28
Health:(1000/1000)
Energy:(1000/1000)
Chakra:(1000/930) -210 -30

E pa Rokudo moram da ti kazem bre da si mnogo gl*p ima sad da te unistim sa tvojim sopstvenim napadom odmah cu i da objasnim pa neka admini kazu ako nisam u pravu. E pa ovako.

Prvo da ti pojasnim sve od pocetka. Secas se da sam ja visoko gore u nebu sa platformom ispod mene tako da si onemogucen da me vidis, logicno je da se borba odvija u sred dana tako su sve borbe to sto ti kasnis je vec druga star, no dalje. Ja sam na pocetku odmah aktivirao Byakugan i Sharingan fala Bogu Very Happy i naravno ja sve vidim odozgo kao neki Bog Very Happy. Primetio sam promenu i komesanje cakre pa reko aj da pogledam dole kad gle ono Rokudo poceo da se igra sa nekakvim klonovima tu on nesto njima prebacuje cakru i tako to, i ja vidim on pravi neke loptice u rukama tj njegovi klonovi i ja pomislim bre koliko mu treba da to napravi to je nekih 7 do 10 sekundi da ti stvoris tu tvoju kuglicu. I ja onda odlucim da ti se pridruzim u igrici i posaljem ti moje avioncice kako bi ti bilo zanimljivije i kako bih ti pokazao da oni brze lete. Evo ovako.

Posto stojim na platformi na kojoj ima 330 papirica ja cu pocetit da nadogradjujem moju platformu a u to isto vreme mali projektili izlecu iz nje tih 330 a jos 200 im se odozgo pridruzuje. Posto su moji projektili brzi od tvojih klonova, pre ce stici na zemlju i pogoditi tvoje klonove u momentu kada ih projektili pogode klonovi nece imati vremena da izbegnu, ili ce izbegnuti ali ce bomba postati ne stabilna i eksplodirace. Tako da ce svih 6 lancano da eksplodiraju i kraj je tvojoj prici. ;)

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) 35

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) Images?q=tbn:ANd9GcQ9b9eCoVBQ_srM-kVYs0cEpGIotiR5C4ePy8Vb3nFK4h9vMscYSQ

Paaaaaa paaaaa!
Rokudo Yuudai
Rokudo Yuudai
Academy Student

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) Empty Re: Rokudo vs. Kira (sesnaestina)

Mon 15 Apr 2013, 22:42
Ma jao xD A kaficu da ti donesem jel moze xD ..

Kako losi argumenti imas covece...

Ajde da krenemo malo o pravilima foruma, kao podsetnik posto si vidim zaboravio ;)

Mozes da uradis samo ono sto pise na kartici...
Rokudo vs. Kira (sesnaestina) 25

Ovim si stvorio platformu??! wondering ... Pa na kartici nigde ne pise da se stvara neka platforma i ne pise nigde ''ovo mozete da kombinujete na razne nacine'' Samo si stvorio mac koji moze da mi nanosi 330 damage...


* Ovo je forum po potezima... Dok ti gore razmisaljs o lepom vremenu i slucajno bacas pogled da vidis kako se igram sa klonovima... Pa vidi moj potez je xDD

Bilo kako bilo o5 je moj potez... Ne mozes da mi ga oduzme... A da ne spominjemo da cak i moj klonovi imaju vise brzine od tebe a kamo li ja...

--------


Jedino sto ti vidis u takvoj situaciji je kako prema tebi leti 6 kuglice koje odjednom eksplodiraju i nanose veliki damage (msm za razliku od tvojim kartica, na mojim sve lepo pise kakva je kartica i sta radi, tako da ne moram da izmisljam)...


*U jinchuriki modu sam.. uvek imam upaljen negative sense epotion i sensor sposobnosti.. Sto znaci da te uvek osecam... A osecam da si gore pio faficu xD ... Pored toga uvek sam spreman (jer su moji klonovi radili potez a ne ja), uvek sam spreman da se odbranim od necega (sto sam i napisao kao poruku upravo zbog ovakvih situacija)....

-----------------------------

Msm sta reci.... Imas dokaze crno na belo... Tehnike mnogo jacih razmera (jedna od najjacih tehnika na forumu je upravo izvedena i to 6 puta.. )


Znam da volis rasprave kao u borbi sa Kenseijom, ali sta ces.. Ovoga puta su cinjenice i dokazi na mojoj strani..Sve lepo po pravilima i forumski, bez mastarija i razlicitih gluposti i izmisljanja..

*Na kaju krajeva..Logicno je, tvoj napad je napad lv 35, a moja 6 napada su lv 150... Time si ublazio veoma mali damage... Ostalo ide katebi i kraj...
Cool


Last edited by Rokudo Yuudai on Mon 15 Apr 2013, 23:02; edited 1 time in total
Kira
Kira
Special Jounin

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) Empty Re: Rokudo vs. Kira (sesnaestina)

Mon 15 Apr 2013, 23:00
Rokudo smesan si. Necu se spustati na tvoj nivo xD msm ovde nema sta da se raspravlja, kada doje admin i kada on presudi videcemo ko je u pravu. Ae sada zzzz

Sada ja!

HAHAHAHAHAAHAH idi begaj bre Conte xDD

pa ja od papira mogu da ti napravim belu ladju, ma sta belu crveno belu xDD Kartica je Paper creation art i na njoj pise da mogu da napravim oruzje ili slicno.. ja sam napravio polje, platformu, plocu kako hoces od 330 papira i samim tim te papire mogu slati na tebe. Tvoji KLONOVI rade tailed beast bomb, pa jesi vidio koliko je narutu trebalo da se koncetrise da bi je izveo a ne pisljivom klonu. I samim tim, oni stoje i koncetrisu se na bombu a ja saljem papire na njih i cim pogodim jednu bombu eksplozija ce zahvatiti i ostalih 5 bombi.

A ti si hvala Bogu Kyubi master msm ono ni naruto ti nije ravan, mozes da odrzavas 6 kyubi mode klona.ne mozes ti koristiti demon posesion lvl2 i demon mode
Rokudo Yuudai
Rokudo Yuudai
Academy Student

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) Empty Re: Rokudo vs. Kira (sesnaestina)

Mon 15 Apr 2013, 23:11
nisam ja korsitio demon possession lv2... Ovo je forum kazem ti.. i sat vreme da imam da uradim potez o5 su mojih sat vremena... A pored toga nisi ni imao vremena na skriveni potez.. Pa cak da si i imao, o5 primas damage, a ja sam uradio nesto u tajnosti sa cime mogu da se izvucem upravo zbog ovakvih situacija, posto sam znao da ce ovo tesko da ti padne Smile
Kira
Kira
Special Jounin

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) Empty Re: Rokudo vs. Kira (sesnaestina)

Mon 15 Apr 2013, 23:13
Rokudo vs. Kira (sesnaestina) 9_zpsbf3afe96
izvini molim te a koja je ovo tehnika ? xD
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) Empty Re: Rokudo vs. Kira (sesnaestina)

Mon 15 Apr 2013, 23:44
Zapravo imam ispravku na svakih 1000 chakre koju jinchuriki uzme od demona gubi se polovina healtha.

tako da kako je rokudo koristio 4800 chakre. Tako da mu je ostalo samo 30 healtha.


Inace njegov napad sa tailed beast bombe se vazi i ceo potez je u redu samo mu je ostalo 30 healtha.
Rokudo Yuudai
Rokudo Yuudai
Academy Student

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) Empty Re: Rokudo vs. Kira (sesnaestina)

Mon 15 Apr 2013, 23:46
ok.. ali ja sam u jinchuriki modu... a pise da mogu da kontrolisem chakru demona kako zelim.... ali zato svakim potezom se oduzima 50 moje chakre... ja sam korsitio cahkru demona na taj nacin... msm da moze tako?
Kira
Kira
Special Jounin

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) Empty Re: Rokudo vs. Kira (sesnaestina)

Mon 15 Apr 2013, 23:46
cek ostalo mu 30 healtha a jel se vaze eksplozije ?
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) Empty Re: Rokudo vs. Kira (sesnaestina)

Mon 15 Apr 2013, 23:47
Inace to je tehnika da se dobije na sve sposobnosti +100 kao sto pise na kartici.


Pise da mozes je kontorlises ali opet da bi koristio chakru demona moras zrtvujes health. (Cak i naruto u anime ne sme koristi mnogo taj mod i chakru lisice inace moze umre kyubi ga je upozorio) tako da ti se i u tom modu skida pola healtha.
Kira
Kira
Special Jounin

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) Empty Re: Rokudo vs. Kira (sesnaestina)

Mon 15 Apr 2013, 23:48
Kira wrote:cek ostalo mu 30 healtha a jel se vaze eksplozije ?
Rokudo Yuudai
Rokudo Yuudai
Academy Student

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) Empty Re: Rokudo vs. Kira (sesnaestina)

Mon 15 Apr 2013, 23:49
ok, ali to nigde na karitci ne pise.. morate da ispravite tu karticu onda....sto pise da mi oduzima 50 ch umesto ch stavite hp... znaci poedio sam? Very Happy
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) Empty Re: Rokudo vs. Kira (sesnaestina)

Mon 15 Apr 2013, 23:54
Ne mora pise imas karticu ispred te da ako koristis chakru demona gubis pola healtha nema potrebe da pise. Na toj imas to sto pise dupli damage, sensor sposobnosti i tako to nesto manje ali svaki potez gubis 50 chakre zbog toga.


Sto se tice brzine Rokudo ima 100 brzine zbog moda a Kira ima 50 brzine +50 jer aktivirao sharingan.


Sto se tice sada ko je koga napao. Kirini napadi jesu brzi pogotovo sto ima wind release i to je jedan napad samo koji radio.

Dok je Rokudo radio i da udje u demonske sposobnosti i da udje u mod demona i stvori klonove i plus koristi tailed beast bombe koje jesu razorne ali potrebno je vreme da mogu se koriste. Sto je 4 kombinacije koje su vremenski duze nego sto Kirini papiri mogu da idu.

Zakljucak: Napad Lighta je mnogo brzi od svih Rokudovih napada koje uradio (prilog tome je i sharingan i byakugan koji ima)


Ali naravno Rokudo uvek moze da prekine svoj napad bombama i uradi drugi da izbegne eksploziju.
Rokudo Yuudai
Rokudo Yuudai
Academy Student

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) Empty Re: Rokudo vs. Kira (sesnaestina)

Mon 15 Apr 2013, 23:58
pa naravno , klonovi su sasvim lepo mogli da izbegnu i da nastave svoj napad bombama... A pored toga to je i dalje moj potez, a kira je gore odradio svoj potez (3 kartice) i nije napisao da radi skriveni napad.. sto znaci da kada ja napadam, on smanjuje damage za onoliko koliko je njegova tehnika...

Na kraj krajeva moje tehnike su lv 150.. nije nikako mogao da izbegne, jer svakako i jedna da je bomba pukla on je gotov...
Sponsored content

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) Empty Re: Rokudo vs. Kira (sesnaestina)

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum