Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Dante.
Dante.
Administrator

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) - Page 2 Empty Re: Rokudo vs. Kira (sesnaestina)

Mon 15 Apr 2013, 23:58
Pa ako je mogao da prekine svoj napad rokudo moze da izbegne kirin napad i da nastave borbu , a ako nije onda ga je njegov napad unistio, posto je izgleda mogao kako stewcha kaze ja mislim da treba samo da nastavite borbu
Rokudo Yuudai
Rokudo Yuudai
Academy Student

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) - Page 2 Empty Re: Rokudo vs. Kira (sesnaestina)

Tue 16 Apr 2013, 00:01
Pa o tome ti pricam, i da sam izbego, ja nastavljam svoj napad!... O5 je neizbezan, msm ne moze on stalno da mi prekida napad.. to je ko sada da on podje da me gadja kunaijem i da ja kazem gadjam te sa kamenom pre nego sto uzimas kunai u ruku,.. msm gluposti
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) - Page 2 Empty Re: Rokudo vs. Kira (sesnaestina)

Tue 16 Apr 2013, 00:03
Rokudo samo treba da prekine napad i izbegne jer ako nastavi napad onda je izgubio gledano da ima 30 healtha a klonovima je dovoljan samo mali udarac da nestane kao sto je eksplozija. Jer Kirin napad je u momentu kada je Rokudo poceo da puni tailed beast bombe. Sto vise kombinacija i napada koristis u jednom potezu to si sporiji i imas manje vremena.


Mozete nastavite normalno ako Rokudo zeli da izbegne ekspliziju mora prekine taj napad ali ako nastavi sa bombama onda je izgubio svakako.


A cak i da tako igrate to morate po postovima ne moze po logici.

Ti sad napisi da izbegavas i da opet radis taj napad. Pa Kira neka napada ili izbegava opet ako zeli.
Rokudo Yuudai
Rokudo Yuudai
Academy Student

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) - Page 2 Empty Re: Rokudo vs. Kira (sesnaestina)

Tue 16 Apr 2013, 00:16
ok, nasstavicu to, samo nzm koliki je damage od njegovih papirica, gledano da je ulozio samo 330 ch, znaci 330 je damage???
Rokudo Yuudai
Rokudo Yuudai
Academy Student

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) - Page 2 Empty Re: Rokudo vs. Kira (sesnaestina)

Tue 16 Apr 2013, 00:26
Hp:30
En:1000-600
Ch:1000-180

Demon ch: 9000-4800

Damage:+100 x2


Rokudo vs. Kira (sesnaestina) - Page 2 552x6

Ok posto ja nisam radio potez, samo su moji klonovi, ja radim ovu tehniku x6, sto znaci da je damage 6000 i ovo je veoma veliki naboj vetra , sto znaci da vracam tvoje papirice, i oni mogu da eksplodiraju jedino kod tebe (mada je damage veci od tovje eksplozije ,tako da eksplozije nije ni bilo)


Dok su moji klonovi nastavili sa svojim napadom, tako da nisu prekinuti.... Sto znaci da ka tebi idu u tom istom potezu 6 bombi...


P.S. Da vam malo priblizim moj napad... Vetar duva odozdo ka tebi Kira, sto znaci da primas damage od vetar, dok 6 bombi lete sa strane (znaci nemaju dodirne tacke sa vetrom ) Tako da su malo odvojene a zatim kada dodju u tvojoj visini (neke iznad, neke ispod) eksplodiraju i prave veliki damage.... Msm da je ova borba gotova Very Happy


Last edited by Rokudo Yuudai on Tue 16 Apr 2013, 01:14; edited 1 time in total
Kira
Kira
Special Jounin

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) - Page 2 Empty Re: Rokudo vs. Kira (sesnaestina)

Tue 16 Apr 2013, 00:56
Odigracu sutra ne mogu sada.
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) - Page 2 Empty Re: Rokudo vs. Kira (sesnaestina)

Tue 16 Apr 2013, 14:50
Inace naisli smo na jednu gresu (Basil, Dante, Stewcha)

Rokudo je u prvom potezu uzeo od lisice 4800 chakre. A sa njegovih osnovnih 1000 moze izdrzi najvise 2000 chakre sve preko 2000 skida health.

Kako za 1000 chakre da uzme od demona treba pola healtha ostalo mu je 500 healtha. Za 2000 jos pola ostalo mu je 250 healtha. Tako da je mogao samo do 2250 chakre da uzme a da mu se ne skine health kao posledica velike demonske chakre u ljudksom telu. On je uzeo duplo vise 4800 tako da mu je skinuto i tih 250 odnosno 30 koliko mu bilo ostalo.

Rokudo je izgubio. Pobednik je Kira. Presuda je od sva tri admina.
Sponsored content

Rokudo vs. Kira (sesnaestina) - Page 2 Empty Re: Rokudo vs. Kira (sesnaestina)

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum