Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pohvale i kritike...

+58
Yahiko
Marik
Komuro Takashi
Enui
Akio Senju
Izuna Uchiha
Hisoka D. Kaguya
Hagoromo Ootsuki
Naruto Uzumaki
Danzo
Rikudo Sennin
Jellal Mystogan
Amaya Senju
Issei Hyoudou
Seuta Katou
Law
Kotetsu Endo
Hashirama Senju
Tokuchi Toua
Danteo Uchiha
Kratos
Yoruichi Shihouin
Himiko Yumi
Kibagami Jubei
Stewcha
Sassori
Namikaze Minato
Diablo.
Asura Uzumaki
Zero Kiryu
Takashi
Deadpool
Gray Fullbuster
Hosper.
Blablatruć
Imal
Dante Uchiha
Conte
Akira
K.
Shin Aburame
NNW Consai
Zero
Dokugan Rju
Revan
Jumive
Asura
Naruto Uzumaki...
Bernkastel
Takeshi
Petra
Saito
Orochimaru
Shien Uchiha
ArcherCoazX
Guts
Yagami Light
Yuuki Asuna
62 posters
Go down
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Pohvale i kritike... - Page 7 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 11 Nov 2013, 11:25
Moju teoriju o tvojoj gluposti sam upravo dokazao. Takodje, cini mi se da je Darvin donekle bio upravu, ako za njegovu teoriju uzmemo tebe kao primer poredjenja sa majmunom, niste daleko, sta vise, licite fizicki, dok je mentalno, maj**n, veoma napredniji od tebe.

Po mom pravilu, ako ubijas zle dobijas dobru karmu, a ako ubijas dobre dobijas losu karmu, sto je i logicno. Mada opet, ubistvo je ubistvo, i trebalo bi da se gleda kada je ubistvo potrebno a kada ne i u zavisnosti od toga dobra ili losa karma ...
Kratos
Kratos
Special Jounin

Pohvale i kritike... - Page 7 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 11 Nov 2013, 11:44
nemoj mnogo da seres ako neces 1 vs 1. Stewcho ja nemam s kim da treniram i zato ocu da mogu dnevno da ubijem 3,4 cunina . Ja stvarno nemam s kim, nisam ko Minato XD Razz
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Pohvale i kritike... - Page 7 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 11 Nov 2013, 11:53
Previse si ti gl*p za mene Very Happy
Gray Fullbuster
Gray Fullbuster
Chunin

Pohvale i kritike... - Page 7 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 11 Nov 2013, 12:54
STewcho sta bi sa chunin ispitima xD
Hosper.
Hosper.
Genin

Pohvale i kritike... - Page 7 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 11 Nov 2013, 16:04
Pa evo i ja nes da kazem kao prvo:
Dok sam bio Admina na Basilu video sam da u akatsukiu rade spam borbe koje se zasnivaju na kunaiem itd...toga u selu lista nije bilo i ako je bilo nije dodato....
Pod dva:
Karolina odnosno Agile kao admin clanovima sela lista je uvek manje dodavala nikad kako treba jednin je saito dodavao...
Pod tri:
U akatsukiu ima posebna tema na zahtev u kojoj je svaki drugi post od karoline dodato sa tim zakljucujemo da ona vise dodaje akatsukiu a manje selu lista...
pod cetiri:
Dok sam bio ponovo ponavljam na adminskom profilu mog prijatelja Sergeja(Basila)proverio sam ip od svih clanova aktsukia i video sam da na himiko yumi ima 1200 postova od stewche i to me je zacudilo...
i pod pet:
Himiko yumi je odjednom 90 a od jednom 101 kako to????
i jos nes..kako to da ako je stewcha rekao da u akatsuki niko ne moze da ode dok ne postane chunin (50 lvl)a oni su otisli u akatsuki na 5 lvl-u i onda kazu da nama izbrisu org koju je NNW Consai pravio 2 sata samo za nas i na kraju nam to izbrisu jer je stewcha rekao da ne moze da se ima druga org sem akatsukia????Stewcha je puno toga rekao ali izgleda da ta pravila vaze samo za nas a za ostale ne vazi???


Zamolio bih da me u ovome podrze ljudi a da admini ne daju akatsukiu ovde da ne spamuju kasnije ce  dobiti rec....
HVALA NA UKAZANOJ CASTI KO OVO PROCITA!!!
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Pohvale i kritike... - Page 7 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 11 Nov 2013, 16:22
ovako

Spam borbe koje su radili tada se ne vaze i nikad im to nije dodato. pogotovo sada kada se sve radi u areni.

Karolina svima isto dodaje. I prvenstveno je admin za akatsuki. Vama niko nije kriv sto su vasi admini za lisce koji su bili kao Strahinja nesposobni bili a vi ste ih birali.
(ja dodajem svima ujutru i uvece)

Himiko mi je komsinica normalno da imamo isti ip i kao drugo ima emblem i za razliku od tebe svaki dan trenira kako borbe kako ostalo i juce je bila lvl 100 a danas 102 tako da nemoj da lazes da skace za 10 lvl. A ko ima emblem i trenira svaki dan 10 lvl je nista za njega dnevno. A tebi niko nije kriv sto ti ne treniras i sto nemas emble.

Za razliku od te organizacije legion, akatsuki je zvanicna organizacija igre kao sto je selo lisca i bitna. kao sto je minatio postao hokage iako nije lvl 200 tako i neko u akatsuki mora bude prvi iako nije chunin.





Kratos
Kratos
Special Jounin

Pohvale i kritike... - Page 7 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 11 Nov 2013, 16:27
a onda se postavlja pitanje, sto nisam bio ja ? Ja sam prvi bio missing ninja ? Ako vec gledmao tako ...

I Stewcho sad ti lazes, uvek si igrao na njenom profilu, na Kuniedi i na Himiko ...


A I NISI MI ODGOVORIO NA PITANJE :

Da li mogu da ubijem 3,4 cunina na dan, jer nemam s kim da treniram ??


Last edited by Splinter on Mon 11 Nov 2013, 16:28; edited 1 time in total
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Pohvale i kritike... - Page 7 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 11 Nov 2013, 16:28
Koliko znam tebe su isterali iz sela xD nikad nisi ni bio kriminalac, isterali su te kao kuce iz sela svi xDDDDD
Akira
Akira
Chunin

Pohvale i kritike... - Page 7 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 11 Nov 2013, 16:30
Koliko sam ja skontao on je pacov, ne kuce. hahahhaha
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Pohvale i kritike... - Page 7 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 11 Nov 2013, 16:33
Splintera ja nigde nisam terao i to je jedna u nizu ofrlje i odluka koje su donesene onako lose kao i sve usput...
K.
K.
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 7 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 11 Nov 2013, 16:34
Vi ljudi ste nerealni samo trazite razlog da se svadjate, kajo je ovaj skocio u levelu, kaa je onaj igrqo ovo ono, jel ne mozete lepo da igrate
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Pohvale i kritike... - Page 7 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 11 Nov 2013, 16:43
Pa to je dusevna hrana ova teme je sve osim predloga,ovde se istresu na adminima da bi im bilo lakse(svi to radimo po nekad,bude ti lakse Very Happy) xDD
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Pohvale i kritike... - Page 7 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 11 Nov 2013, 16:43
Vi jos niste shvatili da je ovo Kunieda Aoi profil samo drugo ime. Dok sam igrala na toj verziji i dok je Stewcha bio Raiken mi smo 10.000 poruka ispisali zajedno vise nego sto cete vi ikad ovde jer smo se pomagali. To ce zauvek ostane na ovom profilu.

Akira
Akira
Chunin

Pohvale i kritike... - Page 7 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 11 Nov 2013, 16:44
ZENO MOJA, IMALA SI NEKOGA PRE MENE????
Gray Fullbuster
Gray Fullbuster
Chunin

Pohvale i kritike... - Page 7 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 11 Nov 2013, 16:48
Opet svadja daj bre xD Stewcha je pre igrao na Aoi koliko ja znam ponekad zato ima tih koliko vec postova.. A zbog emblema da skaces 10 lvl to nist acudno kad ti se sve duplira xD
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Pohvale i kritike... - Page 7 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 11 Nov 2013, 16:50
Koliko znam Gray je skocio za samo 4 dana 50 lvl? I sta sad ja treba se zalim sto on skace 15 dnevno lvl? a ja po 3-4 dnevno?

x'D

Ackeru znam da si ti PEDA CARSKI! jer napisao da ce dodje na forum da igra i bas kad to napisao ti si se pojavio i lupas kao on!
Akira
Akira
Chunin

Pohvale i kritike... - Page 7 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 11 Nov 2013, 16:51
NE ZNAM KO JE TO, ALI MI SE SVIDJA TO 'CARSKI', OD SADA ME ZOVITE ACKER CARSKI. Srculence moje oces da mi budes carica?
Conte
Conte
Academy Student

Pohvale i kritike... - Page 7 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 11 Nov 2013, 16:58
Ma vi ste svi nenormalni xDD Svi dobijate opomene zbog spama xDDD


Ovako da resimo ovo... Od sada Karolina ce da dodaje xp selu lisca, a Dante ce da dodaje xp Akatsuki organizaciji... Posto dodajete xp suprotnim stranama ukoliko postoji neka subjektivnost admina po tom pitanju onda ce admini gledati i najsitniji detalj suprotne strane...

Stewcha ce ujutro i uvece da dodaje nesto ako su oni prpopustili, kao do sada i nema brige.. Bitno je da admini kao sto su Dante i karoline nesmeju da diraju svoj profil (sto se tice dodavanja i toga) da ne bi doslo do varanja...

Imace udela u presudama oko nekih borba, a ako bas zagusti zovite mene, jer ja i ne nzam ko se krije iza tih profila, tako da sam po verovatnoci najobjektivniji ovde...

Bitno je takodje da samo ja i Stewcha mozemo da otvaramo teme, pravimo organizacije i to... Dante i Karolina nemaju pravo da to rade... Objasnio je Stewcha i zasto u prethodnim postovima...


Jel se slazete da bude ovako?? Molim vas da odgovarate kratko i jasno sa obrazlozenjem u jenom postu, bez skrecanja sa teme....
Akira
Akira
Chunin

Pohvale i kritike... - Page 7 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 11 Nov 2013, 17:01
Slazem se!
Gray Fullbuster
Gray Fullbuster
Chunin

Pohvale i kritike... - Page 7 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 11 Nov 2013, 17:01
Nisam ni procitao ali vrv trebam da se slozim... Okej da xD
Lidija sta hoces da kazes ? Da ja varam o boze :O xD
Kratos
Kratos
Special Jounin

Pohvale i kritike... - Page 7 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 11 Nov 2013, 17:04
I ja se slazem, Dante ti si me napao tako da nemoj da izmisljas, zato sam i otiso iz sela i ubicu te uskoro .. mozda ti je conte vratio admina, ali ne i mozak Razz
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Pohvale i kritike... - Page 7 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 11 Nov 2013, 17:10
Ja nemam sta da se slazem sa ovim ili ne to je na vama ostalim igracima...Splinter be znas da ja tebe obozavam i volim da imam tebe za neprijatelja Very Happy,ali ja sam hteo da te ubijem i sad zelim ali ja te nisam isterao iz sela to proveri i sam ako hoces xDD
Imal
Imal
Genin

Pohvale i kritike... - Page 7 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 11 Nov 2013, 17:10
Slazem se!
Hosper.
Hosper.
Genin

Pohvale i kritike... - Page 7 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 11 Nov 2013, 17:11
Slazem se sa ovime
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Pohvale i kritike... - Page 7 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 11 Nov 2013, 17:58
Nisam rekla da varas nego da kada imas emblem brze napredujes nego ostali i to
mnogo dala sam primer.




Sponsored content

Pohvale i kritike... - Page 7 Empty Re: Pohvale i kritike...

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum