Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pohvale i kritike...

+58
Yahiko
Marik
Komuro Takashi
Enui
Akio Senju
Izuna Uchiha
Hisoka D. Kaguya
Hagoromo Ootsuki
Naruto Uzumaki
Danzo
Rikudo Sennin
Jellal Mystogan
Amaya Senju
Issei Hyoudou
Seuta Katou
Law
Kotetsu Endo
Hashirama Senju
Tokuchi Toua
Danteo Uchiha
Kratos
Yoruichi Shihouin
Himiko Yumi
Kibagami Jubei
Stewcha
Sassori
Namikaze Minato
Diablo.
Asura Uzumaki
Zero Kiryu
Takashi
Deadpool
Gray Fullbuster
Hosper.
Blablatruć
Imal
Dante Uchiha
Conte
Akira
K.
Shin Aburame
NNW Consai
Zero
Dokugan Rju
Revan
Jumive
Asura
Naruto Uzumaki...
Bernkastel
Takeshi
Petra
Saito
Orochimaru
Shien Uchiha
ArcherCoazX
Guts
Yagami Light
Yuuki Asuna
62 posters
Go down
Hashirama Senju
Hashirama Senju
Academy Student

Pohvale i kritike... - Page 11 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 16:35
Podrzavam Himiko potpuno. Conte prica kako treba da se drzimo kartica i da smanjimo tu 'logiku'. Na kartici jasno pise da ostavlja VELIKE kolicine vode. Koliko na toj, toliko i na onom mom napadu od 700dmg, tako da ne mozes da mi izvodis neke kerefeke, tipa "Teren je pod uglom od 30 stepeni, kosog nagiba, voda se sliva nazad i ostaju male barice". Ne, kao sto kartica kaze, velike kolicine vode su na terenu, i niko nije rekao da izbegava, odnosno da koristi tehniku da stoji na vodi. Isto tako, nas to nije moglo da dokaci jer smo mi bili na krovu, pored Sore. E, sada, vi pitate kako? Pa logicno. Sora je napomenula da dolazi preko krovova, i da staje tamo i povlaci nas lancima, sto se i desilo, a mi nismo rekli da se pomeramo, sto znaci da smo ostali tu na krovu, koliko ja znam, i da na nas ta voda ne deluje, vec samo na Karasu koji se nalazi dole. Jedini koji ne bi trebali da budu u vodi su Erza i Dante, jer su u visu, doduse tehnika se sada prekida jer prestaje dejstvo, sto znaci da su i oni pali a niko od njih nije napisao da koristi Water Walking Technique. Tehnika je bas i napravljena za takve situacije.
Tokuchi Toua
Tokuchi Toua
Special Jounin

Pohvale i kritike... - Page 11 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 16:40
Dobro imas li ti te trunke logike u glavi? Pa uzmi 1000 punih bojlera i zasipi ih na livadici pa da vidimo dal ces da je potopis
Hashirama Senju
Hashirama Senju
Academy Student

Pohvale i kritike... - Page 11 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 16:45
Ne mozes porediti 1000 punih bojlera i livadu sa ovom tehnikom. Jer ovo je Naruto svet i ovde logika ne radi tako. Takodje, Konte forisra da se ne koristi logika, tako da ono sto pise na kartici tako je kako je. Molim lepo, hvala lepo.
Amaya Senju
Amaya Senju
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 11 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 16:53
Mi smo realno svi neki sitni igraci u igri admina posto se ocito samo oni ovde zabavljaju imaju sve i tako to Very Happy samo njihov je problem sto niko od njih ne voli da gubi Very Happy A i da ako cemo vec rp nema sanse da se ne igra po logici jer to onda nije vise rp nego radi svako ko sta hoce Very Happy i onda ama bas sve gubi smisla
Law
Law
Administrator

Pohvale i kritike... - Page 11 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 16:55
Brate opet moras malo da razmislis da li ce voda da lebdi u vazduhu? TO je bukvalno to kao vazdusni bazen jeste da sam ga malo vise lupio ali ona ce da se prosuje na terenu, tj rasirice se svuda.Ajde da je neka prostorija ali ovo je ravan teren, otvoren teren
Kotetsu Endo
Kotetsu Endo
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 11 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 16:56
Sta jedete govna?! Borba se odigrava na otvorenom pa ni cunami ne bi mogao da ih potopi. Najvise vode sto moze da ostane jeste do kolena. To je jedino logicno, a onaj Stewchin post je sviranje kurcu i to necu da komentarisem
Seuta Katou
Seuta Katou
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 11 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 17:00
Ajmo sada mi lepo ovde da započnemo 3 svetski rat.
Tokuchi Toua
Tokuchi Toua
Special Jounin

Pohvale i kritike... - Page 11 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 17:03
HANIBAL III JUSTINIJAN PORTEGENET PREDVODI FINALNU BITKU U 3 SVECKOM RATU!!!

Ovo ti je forum Saskice ovde imas samo velike shinobi ratove, dobro bi dosao jedan xD
Law
Law
Administrator

Pohvale i kritike... - Page 11 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 17:04
Aj sto da ne xD Ti mozes da budes novi Hitler...A ja sam novi Car Dusan Silni Very Happy
Seuta Katou
Seuta Katou
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 11 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 17:04
SAŠKICE__________________dobila sam tumor i crkla.
Law
Law
Administrator

Pohvale i kritike... - Page 11 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 17:04
Saska znas vec sta si mi radila za taj tumor bolje da me ne nerviras Very Happy
Seuta Katou
Seuta Katou
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 11 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 17:05
Pohvale i kritike... - Page 11 Tumblr_mep5d3o0yJ1rmm4z9o1_500
HITLER-SENPAI
Yoruichi Shihouin
Yoruichi Shihouin
Chunin

Pohvale i kritike... - Page 11 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 17:13
Lepotan *____*
Seuta Katou
Seuta Katou
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 11 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 17:14
EVO VEĆ IMAM JEDNOG PODANIKA!
Law
Law
Administrator

Pohvale i kritike... - Page 11 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 17:18
Pa kad si manipulator Very Happy
Seuta Katou
Seuta Katou
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 11 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 17:19
Ha?!??!
Law
Law
Administrator

Pohvale i kritike... - Page 11 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 17:19
Manipulator dull
Seuta Katou
Seuta Katou
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 11 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 17:22
NISAM. OH DA, OBEĆALA SAM FIĆKU DA ĆU GA OPLAKATI
Pohvale i kritike... - Page 11 Such-a-manly-crying-face-xD-yaoi-31456796-456-372
Law
Law
Administrator

Pohvale i kritike... - Page 11 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 17:24
Jesi.

Oh da ako se svi zalite onda cu i  ja kako je Minato imao sharingan od specijala to msm nije u redu kada sam ja hteo da uradim nesto specijalu nije moglo tj Yamato je bio stunovan i hteo da ga pretvorim u lutku a to nije moglo ko zna zasto xD a i kolko znam sharingan se sme samo u borbi ukljuciti nikako pre borbe. xD
K.
K.
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 11 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 17:25
E ovako ajde kada su svi kao iskusniji igraci napisali sta misle i ja cu, kao prvo mislim da ste ovim novim sistemom upropastili forum, vodite se samo karticama i igra je sada jako malo o tome ko je bolji i ko vise razmislja a uglavnom se radi o tome ko ima jace tehnike ali je u redu nije u tome poenta, poenta je u tome da se ovim novim "Sve po karticama" sistemu ocigledno niko ne rukovodi, prvo dero koji dodje i kaze "Ja mojom specijalnom puppet manevre tehnikom stavljam lutke oko sebe i tako moje lutke dele dmg izmedju sebe". On nije tu ni stavio karticu (Sto je direktno protiv pravila, da se stavi napad bez kartice, to je uvedeno kad smo mi iz akatsukia tako radili sparinge, ali ajde recimo i to da se zanemari) niti taj napad postoji, kada smo poceli novu verziju oduzeli ste tu privilegiju pravljenja licnih kartica sto je po meni jako lose ali moje misljenje je tu nebitno, kako to da sada odredjeni clanovi imaju tu privilegiju da naprave (Tj izmisle posto cak ni kartica ne postoji) novu tehniku kada im to zatreba, ako niko ne moze da ima licne to je jos i ok, ali onda ni admini ne bi trebalo da ih imaju

Kao drugo nesto vam ne funkcionise taj sistem "Samo kao na kartici, nema vise po logoici" posto se to ocigledno koristi samo onako kako adminima odgovara, pise na onoj kartici ostavlja veliku kolicinu vode ali to conteu nije odgovaralo tako da je on ukljucio i logiku tu, tako da je ta voda nestala na poljani, ali ajde i to je u redu

Sledeci potez opet nepravilnosti, rju napada od nekud gde ga ne vidimo, i to se navodno racuna kao skriveni potez, i jos kao da je radjen za vreme naseg poteza, e sada bih da vas podsetim na jednu situaciju sa pocetka foruma kada smo jumive, karolina(erza), saska(sora) i ja napali minata, kada ga je jumive napao iz sume to nije moglo da se racuna kao skriven potez posto jumive nije bacio ni smoke bomb ni nista slicno, ova situacija je bukvalno indenticna tako da bi sudjenje trebalo da bude isto i da se to racuna kao sledeci potez a ne ovaj nas, a i izmedju ostalog nikada nije moglo da se igra tako, da odigra pola jedne grupe pa cela druga pa onda ostatak prve grupe da napadne i da drugi ne mogu da izbegnu

P.S. 
Gde na onoj kartici za transfer chakre pise da prekida genjutsu ako das nekome dovoljno chakre, i gde ima to pravilo?
Issei Hyoudou
Issei Hyoudou
Genin

Pohvale i kritike... - Page 11 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 17:45
K. wrote:E ovako ajde kada su svi kao iskusniji igraci napisali sta misle i ja cu, kao prvo mislim da ste ovim novim sistemom upropastili forum, vodite se samo karticama i igra je sada jako malo o tome ko je bolji i ko vise razmislja a uglavnom se radi o tome ko ima jace tehnike ali je u redu nije u tome poenta, poenta je u tome da se ovim novim "Sve po karticama" sistemu ocigledno niko ne rukovodi, prvo dero koji dodje i kaze "Ja mojom specijalnom puppet manevre tehnikom stavljam lutke oko sebe i tako moje lutke dele dmg izmedju sebe". On nije tu ni stavio karticu (Sto je direktno protiv pravila, da se stavi napad bez kartice, to je uvedeno kad smo mi iz akatsukia tako radili sparinge, ali ajde recimo i to da se zanemari) niti taj napad postoji, kada smo poceli novu verziju oduzeli ste tu privilegiju pravljenja licnih kartica sto je po meni jako lose ali moje misljenje je tu nebitno, kako to da sada odredjeni clanovi imaju tu privilegiju da naprave (Tj izmisle posto cak ni kartica ne postoji) novu tehniku kada im to zatreba, ako niko ne moze da ima licne to je jos i ok, ali onda ni admini ne bi trebalo da ih imaju

Kao drugo nesto vam ne funkcionise taj sistem "Samo kao na kartici, nema vise po logoici" posto se to ocigledno koristi samo onako kako adminima odgovara, pise na onoj kartici ostavlja veliku kolicinu vode ali to conteu nije odgovaralo tako da je on ukljucio i logiku tu, tako da je ta voda nestala na poljani, ali ajde i to je u redu

Sledeci potez opet nepravilnosti, rju napada od nekud gde ga ne vidimo, i to se navodno racuna kao skriveni potez, i jos kao da je radjen za vreme naseg poteza, e sada bih da vas podsetim na jednu situaciju sa pocetka foruma kada smo jumive, karolina(erza), saska(sora) i ja napali minata, kada ga je jumive napao iz sume to nije moglo da se racuna kao skriven potez posto jumive nije bacio ni smoke bomb ni nista slicno, ova situacija je bukvalno indenticna tako da bi sudjenje trebalo da bude isto i da se to racuna kao sledeci potez a ne ovaj nas, a i izmedju ostalog nikada nije moglo da se igra tako, da odigra pola jedne grupe pa cela druga pa onda ostatak prve grupe da napadne i da drugi ne mogu da izbegnu
zivot je surov.. al admini bi trebali da kazu odmah ako nije potez pravilan ne da kada se zavrsi borba..neka kazu ceo teren da je poplavljen a ne da se svadjamo, prvo pricaju postuj rp malo rp a onda ako neko ne moze bude tu kazu sto su postali iskreno glupost
Tokuchi Toua
Tokuchi Toua
Special Jounin

Pohvale i kritike... - Page 11 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 18:02
Vi se zalite kako Conte koristi logiku? A gde majke ti pise da ta tehnika preplavljuje teren. I jos gore, gde pise da moja tehnika stvara rupu? Pise da unistava teren, ali skroz na drugi nacin, a vi ste zamislili kako vama odgovara.

K. nemoj ti meni te price da pokreces. Minato je tad "israo" kako ima bubu od Shina kod sebe. I posto ima bubu sa sobom on moze da vidi senku. A ta buba ne samo da ne moze da mu pomogne jer on nije Aburame vec mu i cakru ispijala, sto znaci da je i tad Minato spasen od strane admina. Ako cemo po karticama, na kartici smoke bombe nigde ne pise da se iskljucivo sa njom rade skriveni. A ako cemo po logici, ti budes iza kapije i napadnes senkom svi se bore gledaju protivnike. Ako baci dimnu bombu samo ce da privuce paznju.

E sad da dodam i ovo. Jer sve nalazite neke razloge da ide u vasu korist. Minato je velika licnost i zato je on tipa video senke ili je zaboga morala dimna bomba da se baci. Kad smo mi napali Kisamea i ubili ga na kraju, Minato je 5x pregledao sve to i nije nasao gresku nigde. A mi nismo bacili dimnu bombu. ON JE PREGLEDAO TO. I KISAME UMRE, A SEBE UME DA SPASI I ONDA PONAVLJATE TU PRICU MINATO OVO ONO U TOJ BORBI, A DA GLEDATE MALO OPSIRNIJE I UVIDITE DA KISAME NIJE MOGAO NIKAKO DA SE IZVUDE, DOK JE MINATO MOGAO JER IMAO BUBU NA GLAVI KOJA MU JE UPIJALA CAKRU.

Tako da K. ne pricaj nam istu pricu 100 godina i da se vadis na istu stvar 100 godina. VELIKE kolicine vode kazete? I vi postujete karticu, a ne idete po logici. A ODAKLE VAM POPLAVA I RUPA ONDA...

I naravno gledajte One Piece jer senke su svuda!!! xD
Seuta Katou
Seuta Katou
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 11 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 18:03
ČUO SENKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Conte
Conte
Academy Student

Pohvale i kritike... - Page 11 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 18:05
Ponovo se sve svodi na isto...

'Hej vidi admin igra! Jea! Hajde malo da pljujemo po sistemu!'

Prvo da se nedovezem na Perin prosli post... Sasvim si upravu, i ja bih na tvom mestu reagovao potpuno isto. Sada npr mogu da izmislim bilo koji napad i da ga napisem bez kartice... Ali hajde da razmislimo malo bolje, isto tako kako pisem samo napad, isto tako mogu da napravim karticu i da je korsitim. Zar ne?.. Nije u tome poenta, poenta je u tome, da ja na specijale koristim samo ono sto su ranije imali ti specijali, ti si stari igrac i sigurno se secas tog puppet manevra.

Sto se tice ubacivanja logike.. Tako je, rekao sam da treba da tu logiku, fiziku, hemiju, verovatnocu i ostalo svedemo na minimum i da se ogranicimo samo na ono sto pise na karticama. Vezano za ovaj slucaj, svi morate da imate u vidu da je to otvoren teren, logicno je da voda ne moze da se zadrzi. Kazete da na kartici pise ostavlja velike kolicine vode... Pa tako je, to ne menja da ostavlja vodu na terenu, ali to moze da se tumaci na milion nacina. Ta voda koja ostaje, pre svega je vezana za neku kombinaciju, npr da se onom hiding tehnikom sakrijes u neku baricu koja ostane ili slicno. Znate da veliki broj kartica tek treba da se izradi, tako da neke kartice koje sad nemaju smisla, kasnije ce imati uz neke kombinacije koje sam zamisljao da odradim... Ako se pitate zasto nisam odradio sve kartice, pa jednostavno je.. Prvo sam morao da vidim kako ce da funkcionisu ove, da bih kasnije mogao da prilagodim nove.... Ali to sada nije vazno...

Vazan je donekle i rp, ko sto je napisala Himiko.. Kada pisete napad, bilo bi pozeljno da ubacite sto vise detalja vezano za igru, kako bi svako imao sliku borbe slicnu vasoj. Npr, Minato je odigrao tu tehniku vode... On nije imao sliku o tome da ce sve da potopi u njoj.. Da je imao takvu sliku on bi verovatno napisao da oni moraju da se odbrane od ostatka vode da se ne bi udavili (iako na kartici ne pise da mogu da se udave, ko sto pise na onaj vodeni balon), sto znaci da ako napadac nije odredio jasnu sliku napada, zasto bi mu protivnici pomagali i rekli... ''E da, ti si me sada napao ovom tehnikom i ja mogu da se udavim, to si izostavio, ali naravno tu smo da se pomazemo, evo sada cu ja da ti pomognem jos malo tako sto cu da skinem ch da se odbranim''.. Tako da vezano za takve poteze, admini ne bi ni trebalo da se ubacuju, vec da t obude stvar dogovora.... Postoji naravno resenje i za ovakve situacije.. Npr da admin posle svakog napada detaljno napise trajektoriju napada i stanje terena i njegove posledice.... Naravno to je u praksi neizvodljivo.


E sad, sto se tice mog 'pomaganja' Karasuu. Ja imam zadatak da kao specijalni lik napadnem Minata.. To sto se prikljucio Karasu, nisam ih ja terao na takav cin, ali sam kao Dero prihvatio njihovu ponudu, zasto? Pa zato sto Dero ,kao lik, ima takav karakter.. da je to bio npr Kisai, ne bih ni prihvatio... U ovoj borbi ja kao admin
na pomazem nikome, ja sam ovde vise kao uloga posrednika u ovoj borbi, i jednoj i drugoj strani govorim sta mogu, a sta ne mogu da urade kada me pitaju.


Kako tako olako sudite... Sada kazete da pomazem Danteu.. Ja sam ga na prosloj verziji cak i ubio. Ali da se osvrnemo samo na ovu verziju.. Kada je Dante napao list, ja sam ga sprecio napadom demona.. Tada su neki govorili kako pomazem Minatu.. Isto je bilo i kada sam mogao sa Urmija da ubijem Minata.. Sada govorite kako odmazem Minatu.. Odlucite se vec jednom....

Kao sto rekoh, na specijalnim likovima igram onako kako im karakter nalaze! Ne pomazem nikome, ne odmazem nikome. Stalno ubacujete neku prepirku izmedju admina. Sada se ja i Stewcha takmicimo? Nemate pojma ustvari koliko smo ja i Stewcha slozni.. izmedju nas ne postoji nikakvo rivalstvo, tu smo samo da igru ucinimo sto boljom. I ne zanima me da li cu ja da poginem na nekog specijalnog lika ili ne.. Meni su drazi pravi igraci nego specijalni likovi... I verovali ili ne, mi se trudimo da svakome udovoljimo...
K.
K.
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 11 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 18:05
Minato tada nije pobegao zato sto je imao bubu nego je stewcha lepo objasnio da ne moze u borbi da stalno pise okrecem se iza sebe nego se podrazumeva da ako se ne baci smoke bomb ili nesto slicno da nije skriveno
Sponsored content

Pohvale i kritike... - Page 11 Empty Re: Pohvale i kritike...

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum