Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pohvale i kritike...

+58
Yahiko
Marik
Komuro Takashi
Enui
Akio Senju
Izuna Uchiha
Hisoka D. Kaguya
Hagoromo Ootsuki
Naruto Uzumaki
Danzo
Rikudo Sennin
Jellal Mystogan
Amaya Senju
Issei Hyoudou
Seuta Katou
Law
Kotetsu Endo
Hashirama Senju
Tokuchi Toua
Danteo Uchiha
Kratos
Yoruichi Shihouin
Himiko Yumi
Kibagami Jubei
Stewcha
Sassori
Namikaze Minato
Diablo.
Asura Uzumaki
Zero Kiryu
Takashi
Deadpool
Gray Fullbuster
Hosper.
Blablatruć
Imal
Dante Uchiha
Conte
Akira
K.
Shin Aburame
NNW Consai
Zero
Dokugan Rju
Revan
Jumive
Asura
Naruto Uzumaki...
Bernkastel
Takeshi
Petra
Saito
Orochimaru
Shien Uchiha
ArcherCoazX
Guts
Yagami Light
Yuuki Asuna
62 posters
Go down
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Pohvale i kritike... - Page 10 Empty Re: Pohvale i kritike...

Tue 03 Dec 2013, 21:35
Posto nema gde drugo moram ovde. Samo da javim da mi se aktivnost smanjila zbog tehnickih problema. Imam problem sa kompom tako da nekoliko dana necu biti na forumu tj bicu al samo nakratko tako da necu moci da ucestvujem u vecim stvarima.
Sassori
Sassori
Academy Student

Pohvale i kritike... - Page 10 Empty Re: Pohvale i kritike...

Sat 14 Dec 2013, 00:41
Odsustvovacu sa foruma na duze vreme cisto radi ovog mog buga sa kojim ne mogu da igram POLUDECU mozda budem tu na igrama...
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Pohvale i kritike... - Page 10 Empty Re: Pohvale i kritike...

Fri 27 Dec 2013, 11:41
Kad ce stigne nova verzija sa grafiku? Very Happy
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Pohvale i kritike... - Page 10 Empty Re: Pohvale i kritike...

Fri 27 Dec 2013, 11:47
sad ce ovih dana
Orochimaru
Orochimaru
Genin

Pohvale i kritike... - Page 10 Empty Re: Pohvale i kritike...

Sat 15 Mar 2014, 16:04
Mogu da se pohvalim kolko sam jake likove imao Smile Evo ih svi dole ispisani zbog rodjendana Smile (nisam bas kao sto su bili ali stari igracu znaju zasto!)
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

Pohvale i kritike... - Page 10 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 17 Mar 2014, 16:20
Jedna sugestija blizi se turnir a aktivnost ne samo sto je mala vec polovinu igraca cine special karakteri tako da se potrudite da vratite nekog strong igraca ili da se nadju neki novi koji ce igrati,jer u suprotnom ova igra gubi svaki smisao...
Kibagami Jubei
Kibagami Jubei
Genin

Pohvale i kritike... - Page 10 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 21 Apr 2014, 23:20
Mislim da nas admini smatraju za konje, cim su stavili Gobija iznad opcije Profil.
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

Pohvale i kritike... - Page 10 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 21 Apr 2014, 23:50
Ima istine u tome Very Happy
Anonymous
Gost
Guest

Pohvale i kritike... - Page 10 Empty Re: Pohvale i kritike...

Tue 22 Apr 2014, 00:04
Hahahahhahah,odlicno zapazanje Very Happy
Amaya Senju
Amaya Senju
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 10 Empty Re: Pohvale i kritike...

Tue 22 Apr 2014, 08:39
HAhahahahahhahahaha ovo je istina :33 Ali daj pa admini ne znaju sta mi mislimo o njima B|
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

Pohvale i kritike... - Page 10 Empty Re: Pohvale i kritike...

Tue 22 Apr 2014, 11:34
Zato pssst nemojte da nas cuju xDD
Very Happy
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Pohvale i kritike... - Page 10 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 10:40
Samo da kazem nesto kao stari igrac da se nebi svadjali vise , svi mi znamo da Stewcha nikad ne cita borbu tako da ako on sudi to pisi propalo jer to sto pise pise samo da napise nesto i skine to sa vrata x'D ali mnogo put je u pravu isto tako, za ovo ne znam jer borba po meni odavno otisla u nedogled tako da nisam pratila mnogo.


Sa Conteom se slazem da se logika i "izmisljanje" treba smanjiti sto manje, jer je to razlog svih svadji kada su ovako teske borbe. A i sad ima brzina, kartice i ostalo i mislim da se presuda lako donosi do sada niko nije imao problema koliko vidim ni admini nisu morali da sude uopste za ovih 8 meseci od kako je nova verzija.

Ali svakako roleplay moramo uzeti u obzir isto jer je on vrlo vazan u borbi tipa ako napises na koji nacin i kako izvodis napad, gde se nalazis i sta radis, vidim sada ima slike svih mesta, opisi na karticama tako da nam to daje sliku kako sta izgleda teren i ostalo tako da mislim da se i to treba uzeti u obzir u borbi.
Zahvaljujuci tome nema potrebe da se izmislja vise ovo sam mogao ovako ovo onako i da se svadjate, zato je ova verzija sada i uspesna jer ti je sve dato na tebi je samo da sklopis napad i scenu od toga sto ti dato.

Isto znamo da sada neki napadi deluju na druge ako su jaki, u celoj borbi je korisceno sve i svasta u ogromnim kolicinama i od strane svih ja bi rekla da su svi odavno poginuli x'D poubijali se svi zajedno svojim napadima.


Neke stvari ne mogu se ignorisu tipa ako na kartici pise da na terenu ostaje ogromna kolicina vode a ti nista nakon toga ne uradis sto bi to pomerilo onda svakako je logicno da voda ostaje i da moras ici po njoj nzm to je naj naj osnovnije nesto kako deluje. Mozemo naci primere unazad kroz igru dosta u vezi tih stvari.


Pogledajte samo sta pise na kartici, tehnika se lako izbegava ali ostavlja veliku kolicinu vode.
Pohvale i kritike... - Page 10 4jpa


Sam si rekao da samo po karticama mora se igra? A ako ostavlja veliku kolicinu vode gde to ostavlja onda ako ne na terenu?

Ali isto tako igra se po karticama i ostalom tako da u ovom slucaju stvarno ne znas sta da radis.

Postoji puno toga na forumu sto nije definisano. Isto uvek ce ima ta sumnja i nepoverenje, ti igras sa Deroa i normalno da ces sudis sebi u korist, isto i Stewcha je pre igrao na druge i normalno da ce on sudi sebi u korist. Isto iako ste admini ni vi niste u pravu nikad, zapravo u mnogo slucajeva oboje niste u pravu kao u ovom recimo i ti si u pravu a nisi i stewcha je u pravu a nisi.
Kada dodje ova situacija najbolje je da to rese igraci, da svaka strana na u igri ima 1-2 iskusna igraca koji ce dati svoje misljenje i glas a vi samo da presudite, jer opet igraci su bitni i svaki igrac ima svoje pravo i misljenje jer je ovo kao prvo otvorena igra i sistem i sami ste to rekli gde se u borbi ima sloboda tako da svako ima pravo na glas. Ovo je zajednica to jest forum takva je igra tako da ovde treba ceniti misljenje cele zajednice i svakog pojedinca da bi se dobila presuda i glas a ne dva admina.
Ili u ovom slucaju samo Stewcha (posto znam da ima nesto ako admin igra u borbi da nema pravo glasa).

Ne mozemo mi celu nasu karijeru ovde nazovimo i sto igramo dugo na ovoj verziji recimo 8 meseci pa i oni sto manje igraju da polaze u narav, moral i predrasudu jednog covek tipa Stewcha da sam donese odluku.

To trebamo svi mi. Apelujem na starije iskusnije igrace koji su ovde 2-3 godine i stvarno prosli neke borbe i situacije. Cak ni kralj ili vlada zemlje predsednik ne moze donese sam odluku tu je senat ili poslanici tako da se oni pitaju, dok on samo donese ono sto su oni rekli.

Tako da trebamo svi ovde da iz svake strane, selo lisca, karasu, zenkai i ostalo izdvojimo po 1-2 iskusnija igraca koji bi u ovakvim situacijama donosili svoja misljenja da bi se dobio odgovor jer tako je najpostenije.
Svi znamo da cak iako ste admini volite i vi da namestate i Stewcha i Conte a za ostale tek da ne govorim x'D to svi mi znamo sto smo ovde duze. Ali dobro. Zato predlazem da treba sami igraci daju svoja misljenja i odluke jer ovako uvek ce biti nezadovoljstva i svadje ako samo 1-2 osobe "glavne" glasaju ili u ovom slucaju samo jedna a to je Stewcha. Ako svi damo doprinos toga nece biti svi ce mirno prihvatiti odluke ja mislim.


Treba znate da se igraci ne upravljaju prema igri nego igra prema igracima jer takva je igra ova.

Isto i mi igraci sami treba budemo posteni, moralniji i ostalo jer nasi potezi, odluke i ostalo uticu isto i na presude admina to je neizbezeno takav je sistem. Ako mi sami igraci nismo kakvi treba da budemo onda ni ova igra nece biti nikad ok.

Stewcha i Conte su nam podarili ovaj svet ovu igru i pruzili sve ovo i postavili neka pravila, zakone i ostalo ali sama sustina igre i kakav ce biti ovaj svet to jest igra zavisi od nas samih i kako se postavimo i radimo. Tako da ako mi nismo ok nece ni igra nikad biti. Tako da sledeci put ako se nesto zalite ili pitate sto to tako i zasto je to tako i gde je otisla ova igra podjite od sebe prvo, sta ste vi uradili tokom cele igre? Kako ste pristuili samoj igri? Kako ste postupili prema ostalim igracima? Kako ste igrali? Bili li ste u svemu posteni i niste varali i lagali? ...


Znaci samo ocu kazem jer sam ovde 3 godine i imam i iskustva i prosla sam svega da i pored svega mi igraci sami moramo da se trudimo da igramo sto bolje i ostalo ne mozemo da racunamo na admine, njihove presude i ostalo, tu su da nas upute i da stvore i vode igru ali ostalo kako cemo igrati i sta cemo raditi zavisi od nas samih a ne od njih.


Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

Pohvale i kritike... - Page 10 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 12:04
*Ovako sto se tice ove borbe konkretno i same kartice koja ostavlja veliku kolicinu vode,ostavlja je normalno tako i pise ali ti posto kazes podrzavas logiku onda kad se upotrebi malo ta logika koju toliko forsiras svatis da vodu na terenu na tom nivou na kom je rekao Stewcha "da se davimo" ne moze nista da zadrzi posto je sam teren takav i to je uticaj RP-a na igru i to je gotova prica.

*To sudjenje igraca mi se svidja,jer iskreno ja sam mogao da pronadjem logiku u onom  proslom Stewchinom spasavanju sela i mogao sam to da prihvatim kao nasu gresku i da se slozim sa Stewchom.Mada,sumnjam da ima jos puno takvih igraca,evo ja sad mogu da ti dam Minata koji bi se svadjao 5 dana samnom i ako je svestan da nije u pravu.Tako da je to lepa zamisao ali iskreno tesko ostvariva.

*Admini,sto se tice njihovog sudjenja sama si rekla Stewcha ne cita borbe i dodje i presude gde dalje wondering.Conte sto se tice tog presudjivanja ja sam 2 puta umro zbog njega i ako mi je sensei tako da sto se tice tog sudjenja ja nisam video korektniju osobu,sad normalno zna se da ni Conte nije cvecka zna i on tamo vamo da promulja u pozadini cele igre,ali eto ja mogu odgovorno sad ovde zivotom da ti tvrdim da ja kao njegov ucenik nikad nista sto si ti dobila od Stewche nisam mogao da ocekujem od njega mene posbeno kara jos dodatno sa nekim pravilima.

*Ovo bi stvarno bila lepa i uzbudljiva igra sa osecajem tolerancije koji bi posedovali svi igraci ali kako ja licno da protumacim sto dodje Stewcha i napise mi da sam mrtav posle 5 meseci dano-nocnog rada na mom profilu i da uz to nije procitao borbu dull,nema tu neke velike logike kad admini prestanu da igraju i da se bave ovom igrom izuzev svojih adminskih duznosti koje ce korektno zavrsavati nista od toga da se ovaj forum dovede na neki veci nivo.
Yoruichi Shihouin
Yoruichi Shihouin
Chunin

Pohvale i kritike... - Page 10 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 12:14
Stewchoo stvarno si lupio ono ahahah da voda ostane na terenu i da se Karasu udavi u njoj? Malo je nerealno xDD
Amaya Senju
Amaya Senju
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 10 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 12:32
Evo onda daj i ja da se proseravam veoma sam dugo na forumu i to ono bas(ne kao Lidija ako je uopste bila toliko na forumu 3 god xD ali 2 ili 2 ipo sigurno) Prolazio sam kroz razne gluposti i razna sranja xD nagledao sam se toga kad su i Conte i Stewcha bili nepravedni i jos mnogo toga da napomenem da sam skoro godinu ipo bio i admin i znam kako mi je i sta mi je Stewcha sve pricao i predlagao(skinuta mi je pozicija admina zato sto sam se pobunio protiv Stewchinih gluposti) Realno ako se igraci i sam ovaj forum oslonjaju samo na Stewchu sve ovo gubi smisao znamo kakav je Stewcha covek(mrzljiv lenj i sve u tri lepe picke materine xD ali ovako je okej) Ovaj forum nece i ne moze da radi lepo dok su admini isuvise gurnuti u taj neki tok igre i sve to i najgore je to sto svaki admin gradi svoju impatiju prema nekom kome pomaze xD i fakticki se igra svodi na takmicenje admina preko tih nekih njihovih 'ucenika' xD samo sada zavisi ko kako preteruje xD Realno da Conte nije potpalio Dante,a ovaj ne bi napao Minata pa ne znam sta da je xD Da Dante nema siguricu da je Conte iza njega ne bi ni smeo da napadne Minata mozda je sve ovo sto ja pricam ne  povezano xD ali realno tako je nekako
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

Pohvale i kritike... - Page 10 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 12:41
Za mene ovo nije istina,ja napadam Minata 5 put na ovoj verziji,3 puta je njega Stewcha spasao od smrti izmisljajuci pravila,1 sam ja pobegao posto se Conte ukljucio i napao mene sa devetorepim demonom  i onda me i Stewcha napao sa ledja sa Minatovog profila.Sad zamisli toliku zbrku xDDD
Ovo je nadam se poslednji put da ga napadam i ovo nema nikakve veze sa Conteom i takmicenjem njega i Stewche oni se ne takmice to ti garantujem...
Kratos
Kratos
Special Jounin

Pohvale i kritike... - Page 10 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 13:53
Dosta je bilo..Kada cete vi admini da preuzmete odgovornost u svoje ruke i da ne bezite od problema? Ako postoji problem, pa valjda admini treba da ga rese, a ne da se kriju kao neke kukavice. Obecali ste nam postenu igru, igru u kojoj smo svi ravnopravni, a sta je ovo? Jesmo, glasali smo da nas specijalni likovi mogu ubiti, ali smo pritom imali na umu da cete biti pravedni i ubiti kad rp stvarno to nalaze. Smucili su nam se vise vasa mesanja u igru! Pre svega Stewcha je odgovoran za sva SRANJA! na forumu.. A tu je i Minato kao admin takodje, koji odlicno koristi svoje adminske pozicije kako bi upravljao specijalnim likovima u svoju korist. Slucajno? Ne bih rekao. Po koji put admini nenamerno spasavaju Minata iz beznadezne situacije? Zasto? ''Minato nam je potreban za pricu, on je Hokage''. Sto znaci da ADMINI ODREDJUJU KO CE BITI CENTAR PRICE bezobzira sta mi normalni igraci uradili. Dovoljno je reci da Minato jedini na forumu ima zabranjenu tehniku treceg ranga, a kada sam ja trazio karticu, conte je nasao najmanje 10 razloga da mi ne napravi karticu.. Kazu nam da mozemo da radimo sta hocemo. Pa evo obicni igraci su napali selo, nisu zadovoljni Hokageovim rezimom i zele da ga smene, uz to ide prilog da su VISE IGRACA PO ORGANIZACIJAMA! a svega 2-3 igraca u selu. Medjutim vi admini nedate da se to promeni. Cim je selo napadnuto, odmah je vojska specijala priskocila u pomoc Minatu, iako je Stewcha pomenuo 20 poteza do upada specijalnih likova, ipak su to sada samo 3 poteza. OVO NIJE MOJ GLAS! OVO JE GLAS SVIH IGRACA NA FORUMU! JEDNOSTAVNO, PREUZMITE ODGOVORNOST...tome sluze admini




A i da ne pominjem da je Stewcha na Himiko ispisao 4000 postova ... No dobro, Pohvale i kritike... - Page 10 1806690299




I na kraju krajeva Stewcha koj je head admin, stalno izvlaci glupe zakljucke i to uvek u korist sela lisca! Erza i Danteo su bili u vazduhu, a on je napisao nista drugo nego da su svi potopljeni u velikoj rupi, koje nema. Poplavili igrace na otvorenoj ravnici? Kako da ne. To je cist dokaz da Stewcha pomaze selu lisca. I onda napise da je procitao celu borbu. Dobro se secam kad je rekao "ma dal cu celu borbu da citam", sto nema veze sa ovim, ali zbog njegovog neodgovornog odgovora sasvim je jasno da nije opste obratio paznju. Vec procitao par zadnjih postova.  Pohvale i kritike... - Page 10 1932694111
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

Pohvale i kritike... - Page 10 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 15:34
Podrzavam xDD
Tokuchi Toua
Tokuchi Toua
Special Jounin

Pohvale i kritike... - Page 10 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 15:39
Mislio sam da je to ne moguce, al po prvi put se slazem sa njegovim misljenjem xD



ZA FORUM LEPSI SENKE SU SVUDA
Seuta Katou
Seuta Katou
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 10 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 15:59
Jel to Dante podržava ono što je on napisao?
Kotetsu Endo
Kotetsu Endo
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 10 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 16:05
Ako cemo realno Byakuya je u pravu
Amaya Senju
Amaya Senju
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 10 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 16:10
Slazem se sa Vanjom u potpunosti Very Happy
Seuta Katou
Seuta Katou
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 10 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 16:24
Šta Stewcha ovo, Stewcha ono. Fićko kaže prvo kako ide samo po kartica, a na kartici lepo piše da ostavlja veliku količinu vode. Odjednom to ne ostavlja veliku količinu vode, već barice? Rly?
Yoruichi Shihouin
Yoruichi Shihouin
Chunin

Pohvale i kritike... - Page 10 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 16:26
Tokuchi Toua wrote:Mislio sam da je to ne moguce, al po prvi put se slazem sa njegovim misljenjem xD



ZA FORUM LEPSI SENKE SU SVUDA
Slažem se sa Stefanom!!!
Seuta Katou
Seuta Katou
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 10 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 16:35
Kato Akio wrote:Evo onda daj i ja da se proseravam veoma sam dugo na forumu i to ono bas(ne kao Lidija ako je uopste bila toliko na forumu 3 god xD ali 2 ili 2 ipo sigurno) Prolazio sam kroz razne gluposti i razna sranja xD nagledao sam se toga kad su i Conte i Stewcha bili nepravedni i jos mnogo toga da napomenem da sam skoro godinu ipo bio i admin i znam kako mi je i sta mi je Stewcha sve pricao i predlagao(skinuta mi je pozicija admina zato sto sam se pobunio protiv Stewchinih gluposti) Realno ako se igraci i sam ovaj forum oslonjaju samo na Stewchu sve ovo gubi smisao znamo kakav je Stewcha covek(mrzljiv lenj i sve u tri lepe picke materine xD ali ovako je okej) Ovaj forum nece i ne moze da radi lepo dok su admini isuvise gurnuti u taj neki tok igre i sve to i najgore je to sto svaki admin gradi svoju impatiju prema nekom kome pomaze xD i fakticki se igra svodi na takmicenje admina preko tih nekih njihovih 'ucenika' xD samo sada zavisi ko kako preteruje xD Realno da Conte nije potpalio Dante,a ovaj ne bi napao Minata pa ne znam sta da je xD Da Dante nema siguricu da je Conte iza njega ne bi ni smeo da napadne Minata mozda je sve ovo sto ja pricam ne  povezano xD ali realno tako je nekako
Evo slažem se s tim, da nema njih toliko ne bi smeo da ide. 
A što se tiče Vanjinog(čitajte Danteovog teksta), kada smo glasali to? Da je stvarno bilo to glasanje, ja sigurno ne bih tako glasala. To što vi pokušavate jeste bukvalno da ocrnite Stewchu i Minata, što baš i nije okej, toliko. A i svi mi smo svesni da Fićko ne voli da gubi, tako da šta god odlučio Stewcha, Fićko će udariti njemu kontru, i onda će ispasti opet svađa Stewcha blabla, i tako u krug, dok na kraju ne ispadne kako Fićko želi. Što je najjače nije samo to kod Fićka, i Stewcha isto tako. Ja adminima ne bih uopšte dala ni da igraju.


Last edited by Sora Inoue on Wed 23 Apr 2014, 16:43; edited 1 time in total
Sponsored content

Pohvale i kritike... - Page 10 Empty Re: Pohvale i kritike...

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum