Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pohvale i kritike...

+58
Yahiko
Marik
Komuro Takashi
Enui
Akio Senju
Izuna Uchiha
Hisoka D. Kaguya
Hagoromo Ootsuki
Naruto Uzumaki
Danzo
Rikudo Sennin
Jellal Mystogan
Amaya Senju
Issei Hyoudou
Seuta Katou
Law
Kotetsu Endo
Hashirama Senju
Tokuchi Toua
Danteo Uchiha
Kratos
Yoruichi Shihouin
Himiko Yumi
Kibagami Jubei
Stewcha
Sassori
Namikaze Minato
Diablo.
Asura Uzumaki
Zero Kiryu
Takashi
Deadpool
Gray Fullbuster
Hosper.
Blablatruć
Imal
Dante Uchiha
Conte
Akira
K.
Shin Aburame
NNW Consai
Zero
Dokugan Rju
Revan
Jumive
Asura
Naruto Uzumaki...
Bernkastel
Takeshi
Petra
Saito
Orochimaru
Shien Uchiha
ArcherCoazX
Guts
Yagami Light
Yuuki Asuna
62 posters
Go down
Amaya Senju
Amaya Senju
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 13 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 28 Apr 2014, 14:46
Brzina je uvek bila brzina...to sto se ljudi sada upravljaju samo karticama a logiku su sahranili to je drugo xD a to sto 4 ipo item,a i oruzija ima na forumu to nikom nista :DD aman sve ste usrali xD nije ni cudo sto ovde samurai ne mozes biti xD I da ne budi gl*p molim te kljucni deo moje recenice je bio 
''sta ako u anime,u samuraji gube protiv  likova i to i ja treba ovde na forumu''
Jellal Mystogan
Jellal Mystogan
Special Jounin

Pohvale i kritike... - Page 13 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 28 Apr 2014, 14:48
Ako tako mislis onda da uzmemo primer Tokaji Hayate-a on je samurai a umalo je ubio Minata??? (I to nije bilo namesteno nego prava borba) Ajde sad seri o tome? I da ako ti se ne svidja niko te ne tera da igras...
Amaya Senju
Amaya Senju
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 13 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 28 Apr 2014, 14:50
Da da vidimo Tokayi je special xD i ona borba je vise bila 'namestena' nego ono xD A i da koliko se secam on ima onaj njegov poseban bloodline xD ako je on isti kao i na prosloj verziji onda mogu razumeti zasto je pobedio xD (i ako je nemoguce da mu bloodline bude isti s obzirom da sada ne postoji ni int) xd
Jellal Mystogan
Jellal Mystogan
Special Jounin

Pohvale i kritike... - Page 13 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 28 Apr 2014, 14:55
Nema on isti bloodline on je sada uchiha i da je bila namestena borba je bila ozbiljna nije se niko dogovarao strahinja ne pricaj o onome sto ne znas/
Amaya Senju
Amaya Senju
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 13 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 28 Apr 2014, 14:59
A ti Marko treba jos dosta da upoznas sve ljude oko sebe(posebno Conte,a i Stewchu) da mozes da prdis Very Happy u svakom slucaju to ne menja cinjenicu da je on specijal xD razumes u tome je razlika xD on nit mora da rp uci i da se mlati a ja moram xD on kao i po obicaju xD msm da se ne lazemo to je Conte verovatno je kao ima neki bla bla item ili tako nesto xD bas bih voleo da vidim tu borbu keve ti xD
Jellal Mystogan
Jellal Mystogan
Special Jounin

Pohvale i kritike... - Page 13 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 28 Apr 2014, 14:59
A sta je saa Aceom da nemas neki izgovori  za njega?
Amaya Senju
Amaya Senju
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 13 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 28 Apr 2014, 15:05
Ace nisam ni video nikad u borbi-.- xD i ono malo sto na kapiji vido stun su ga za nista umalo da umre xD
Jellal Mystogan
Jellal Mystogan
Special Jounin

Pohvale i kritike... - Page 13 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 28 Apr 2014, 15:06
Dap ali iskreno samurai su slabi vs barrier and seal mastera a tamo su svi bili tako da ace nije mogao nista
Amaya Senju
Amaya Senju
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 13 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 28 Apr 2014, 15:10
Ja znam da su oni slabi na njih xD ali mislim da je tamo bio samo jedan od njih(Minato) xD barrier and seal 'master' kako ih ti zoves xD tako da ono nije bilo nista nemoguce ili pretesko xD
Jellal Mystogan
Jellal Mystogan
Special Jounin

Pohvale i kritike... - Page 13 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 28 Apr 2014, 15:14
Sora i Minatu su B/S
Amaya Senju
Amaya Senju
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 13 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 28 Apr 2014, 15:18
ali koliko ja video Sora je sve vreme samo prebacivala ch ostalima xD
Hashirama Senju
Hashirama Senju
Academy Student

Pohvale i kritike... - Page 13 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 28 Apr 2014, 15:20
"samuraji su gubili od Hanzo-a koji je sporedan lik" hahahhahaha, sine al' si ti prso. Hanzo ti je legendarni lik, koji je cak uspeo da sjebe i Yahika, Nagata i Konan, jer je bio lukav, i veoma veoma jak, zbog svog otrova, tako da ne pricaj gluposti, poznat je kao veoma jak Shinobi, samo nije imao sansu da se dokaze. Slazem se da brzina treba da se poboljsa, takodje, apelujem na admine, da od sada pa na dalje, daju objasnjenja sposobnosti do najsitnijih detalja, da ne bi dolazilo do svadja i zabune, i da unaprede klanove, i dodaju neke. Sramota je da legendarni klan kao sto je Senju ima ovako jadne kartice, isto vazi i za Aburame i Hyuga, takodje, Uzumaki bi trebao da bude dosta jaci. A i steta je da nema klanova kao sto je Inuzuka i Akimichi...


Last edited by Hashirama Senju on Mon 28 Apr 2014, 15:23; edited 1 time in total
Law
Law
Administrator

Pohvale i kritike... - Page 13 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 28 Apr 2014, 15:23
Za klanove se slazem..Mislio sam da nije glavni lik u narutu a ne da je slab i slicno..Senju je legendarni klan a ima veoma jadne napade to je problem.Mada nista vam ne znaci sto se tu zalite posto Conte nece ni videti to.Bolje se zalite kod njega na skajp.Hyuuga je po meni najaci klan medju ponudjenima (Regular klanovi)
Amaya Senju
Amaya Senju
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 13 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 28 Apr 2014, 15:25
A  Conte,a toliko briga i toliko ga zabole da mi je kada mu se pozalio rekao tek kad mu se zavrse ispiti(znaci do avgusta nema nista)
Hashirama Senju
Hashirama Senju
Academy Student

Pohvale i kritike... - Page 13 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 28 Apr 2014, 16:31
Cuj samo za napad, pa fali jos dosta toga brate. Na primer, Senju moze da sealuje demona, tj da mu potisne chakru, secamo se Yamatove tehnike, ili na primer da stvaras Wood Clona, da stvaras sumu veliku, i jos dosta dostaaaa toga, na primer ono sto je Madara uradio, da stvoris vise Wood Clonova koji izgledaju kao ti, ali da ne budu toliko jaki, ili ona tehnika sa onim cvecem, koje ispusta onaj polen koji kada udahnes na primer gubis chakru, ili helte ili en, evo dovoljno je da pogledate ovo i da shvatite koliko je upropascen Senju klan ... http://www.nnw-serbia.com/t6519-senju-klan
Conte
Conte
Academy Student

Pohvale i kritike... - Page 13 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 28 Apr 2014, 16:54
Sto se tice samurai tehniko, sve je ok izbalansirano.. Sta bi ti kao samurai hteo? Hteo bi da se kreces brzinom svetlosti i seckas sve igrace pre nego sto postuju?

http://www.nnw-serbia.com/t12728-minato-vs-tokai

Evo ti borbe tokaji vs minato... Videces da kao specijalni lik Tokaji nije imao nista posebno, sve tehnike koje i ti sada imas.. Samo treba malo da mucnes glavom. Pored toga dodate su i nove kartice za samurai... Samuraji su sredjeni, bolje od toga ne moze, samo treba lepo da se iskombinuje.

A sto se tice klanova, jeste slabi su, i rekao sam da cu da napravim jos kartice.. Tako da ocekujte kartice za mesec-dva ... Svi klanovi (osim tokenskih) su napravljeni do 100 lv-a, i naravno da su slabi...
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

Pohvale i kritike... - Page 13 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 28 Apr 2014, 19:11
Slazem se da sa Strahinjom da bi sve sposobnosti trebalo jasno definistati za svaku mogucu situaciju koja moze biti problematicna,prvenstveno zbog toga da on vise ne bi lupao gluposti kako je brzi od svetlosti i slicno...
Conte
Conte
Academy Student

Pohvale i kritike... - Page 13 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 28 Apr 2014, 19:13
ok
Rikudo Sennin
Rikudo Sennin
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 13 Empty Re: Pohvale i kritike...

Tue 29 Apr 2014, 17:09
ako ti treba pomoc oko kartica tu sam Very Happy
Izuna Uchiha
Izuna Uchiha
Chunin

Pohvale i kritike... - Page 13 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 21 Jul 2014, 12:10
imam problem sa chatom
kad god hocu da posaljem poruku ovo se dogodi
http://prntscr.com/44sp1w

ako sam pogresio temu jbg
Danzo
Danzo
Administrator

Pohvale i kritike... - Page 13 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 21 Jul 2014, 15:49
Probaj sada
Izuna Uchiha
Izuna Uchiha
Chunin

Pohvale i kritike... - Page 13 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 21 Jul 2014, 16:10
nista i dalje
Naruto Uzumaki
Naruto Uzumaki
ANBU

Pohvale i kritike... - Page 13 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 21 Jul 2014, 19:45
Klini na ovo Pridruzi se catu.Tako 100% hoce ;)
Izuna Uchiha
Izuna Uchiha
Chunin

Pohvale i kritike... - Page 13 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 21 Jul 2014, 20:28
Jok nije ni to bilo Very Happy nema veze reseno je
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

Pohvale i kritike... - Page 13 Empty Re: Pohvale i kritike...

Tue 05 Aug 2014, 17:34
Koliko ima igraca na forumu,i sta misliste o predlogu da taj broj smanjujemo?
Sponsored content

Pohvale i kritike... - Page 13 Empty Re: Pohvale i kritike...

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum