Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pohvale i kritike...

+58
Yahiko
Marik
Komuro Takashi
Enui
Akio Senju
Izuna Uchiha
Hisoka D. Kaguya
Hagoromo Ootsuki
Naruto Uzumaki
Danzo
Rikudo Sennin
Jellal Mystogan
Amaya Senju
Issei Hyoudou
Seuta Katou
Law
Kotetsu Endo
Hashirama Senju
Tokuchi Toua
Danteo Uchiha
Kratos
Yoruichi Shihouin
Himiko Yumi
Kibagami Jubei
Stewcha
Sassori
Namikaze Minato
Diablo.
Asura Uzumaki
Zero Kiryu
Takashi
Deadpool
Gray Fullbuster
Hosper.
Blablatruć
Imal
Dante Uchiha
Conte
Akira
K.
Shin Aburame
NNW Consai
Zero
Dokugan Rju
Revan
Jumive
Asura
Naruto Uzumaki...
Bernkastel
Takeshi
Petra
Saito
Orochimaru
Shien Uchiha
ArcherCoazX
Guts
Yagami Light
Yuuki Asuna
62 posters
Go down
Conte
Conte
Academy Student

Pohvale i kritike... - Page 12 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 18:05
i da, pozdrav za Sasku xD
Seuta Katou
Seuta Katou
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 12 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 18:07
AW, SENPAI NOTICED ME~~~ ahahha
Conte
Conte
Academy Student

Pohvale i kritike... - Page 12 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 18:08
i da moram da pohvalim Tokuchi Toua i Hasniramu.. Imaju dobar smisao za logiku.. Ali takodje onaj ko ima dobar smisao za logiku moze da je okrece u svoju korsit, tako da je to relevantno
Kotetsu Endo
Kotetsu Endo
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 12 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 18:08
K. posto je borba na otverenom velika kolicina vode je oko 1 metar(maksimalno) a ne 10
K.
K.
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 12 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 18:10
Pa gledaj, ja se slazem da je to nebuloza da je ostala voda ako se samo malo logicno razmisli o tome, ali ako gledamo samo karticu ja sam u pravu
Seuta Katou
Seuta Katou
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 12 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 18:10
Ja sam za to da su se svi oni okliznuli i pali na glavu(dobili potres mozga), tako da su svi oni stanovani, ćao-poz.
Tokuchi Toua
Tokuchi Toua
Special Jounin

Pohvale i kritike... - Page 12 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 18:11
Ja sam za to da je tebi pao meteor na glavu i zdrobio te, a usput zahvatio i selo lisca i onda doso super mrav zaustavio meteor i mi preziveli, moze? xD
Law
Law
Administrator

Pohvale i kritike... - Page 12 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 18:13
*Logika umire* 

Ajde svi se lepo oprostite od nase divne logike svi smo se njome sluzili svih ovih godina, sada je resila da napusti ovaj svet i forum...Sahrana je sutra u 13h mole se svi da dodju na tu sahranu jer nas nas najbolji prijatelj napusta....
Ozalosceni: Svi ljudi na ovoj bednoj planeti...
*Cry*
Seuta Katou
Seuta Katou
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 12 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 18:13
NE, ONDA STE I VI CRKLI!
Law
Law
Administrator

Pohvale i kritike... - Page 12 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 18:14
Tj napustio
Kotetsu Endo
Kotetsu Endo
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 12 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 18:14
Pa 1m je velika kolicina vode(sobzirom gde se igra)tako je meni najlogicnije a ispostovano je ono sto pise na kartici
Tokuchi Toua
Tokuchi Toua
Special Jounin

Pohvale i kritike... - Page 12 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 18:19
Pa vi se vadite na karticu, opet sve svodite na logiku. Pazi opet gledate u vasu korist. Velika kolicina vode jeste velika bar u odnosu na druge tehnike. Ali nigde ne pise da to poplavljuje teren. I to ne znaci da je ta kolicina vode beskonacna sace svi da izginu nema spasa... E sad sto vi uvek nadjete nesto da se bunite, prvo vam djavo kriv sto idu staki dan rasprave oko inteligencije i LOGIKE. Sad je jaci onaj ko ima jace kartice... NE. Nisu sve kartice tipa napadam te gotov si, nego imate i klonove i zabranjene moze svasta sa tim. Osim toga sta bi vi da budete genini i najaci, pa da krivite kartice...
Yoruichi Shihouin
Yoruichi Shihouin
Chunin

Pohvale i kritike... - Page 12 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 19:10
Ne, ovako ćemo. Lepo će pasti meteor ne na sašku nego na Tokuchi Toua. Poginuće svi iz Karasua, svi iz Sela lišća, al zabole vas, VAŽNO DA ĆE METEOR PASTI TAČNO NA CENTAR TOKUCHIJEVE GLAVE!!! I da, može meteor da ostavi veliku senku da znate, da da...
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Pohvale i kritike... - Page 12 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 21:56
Nista mi ne radimo, mene zabole da li ce neko ziveti ili umreti xDD sta vise vise bi voleo da se svi poubijate jer sam uvek bio zao a i volim to kada se ubijate i mucite medjusobno tako da nema svrhe pomagati nikom xDDD

Sto se tice vode ocigledno niste gledali naruta toliko dobro kao i ja, jer da jeste videli bi ste borbu, team gai vs kisame naglasavam u pustinji!!! Kisame je uradio obicnu vodenu tehniku koja je ovde na forumu 400 damage talas koji ustremio na gaia, nejija, rock leija i tenten postoji i slika a za sliku uvek kazu da govori vise od reci.

Pohvale i kritike... - Page 12 Kisame_attacking_team_10


Svako ko je gledao anime zna da je kisame tacno na vrhu talasa tako da gledano u poredjenju sa ostale tehnike vodene koje je kisame radio , zabuza i ostali u anime i na forumu ova tehnika je blago receno mali talas. Dok recimo ona tehnika ogromna vodena kugla je jedno x10.000 veca od ove tehnike gledano da je cak demon hachibi mogao slobodno da pliva gde zeli kroz balon.

Onda setite se scene Kisame vs Gai sensei dok gai je pod vodom a kisame sa ajkule napada sa dna mozete videti da je dno toliko duboko da je to nenormalna dubina, gai kada zapolovio rekao da ne moze do dna suvise duboko.


I sad ako gledate logiku kako je talas sa slike koji je samo 3-4 puta veci od covecje visine napravio na sred pustinje bukvalno more?

A onda se zapitajte sta bi uradila vodena tehnika balon plus jos 3-4 ostale vodene jos vece od ove.


Ocigledno je da bi ceo teren postao more da mogu svih 9 demona slobodna rone i plivaju.

A pored toga oblak peska traje 2 poteza u tom momentu njima je to isteklo bilo.
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Pohvale i kritike... - Page 12 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 21:57
Dobro receno, ali to se nekima ne moze dokazati.
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

Pohvale i kritike... - Page 12 Empty Re: Pohvale i kritike...

Wed 23 Apr 2014, 22:06
Oke,Stewcho reci sta imas jos tamo u temi na novodigrane poteze pa da nastavljamo...
Tokuchi Toua
Tokuchi Toua
Special Jounin

Pohvale i kritike... - Page 12 Empty Re: Pohvale i kritike...

Thu 24 Apr 2014, 18:59
Yoruichi Shihouin wrote:Ne, ovako ćemo. Lepo će pasti meteor ne na sašku nego na Tokuchi Toua. Poginuće svi iz Karasua, svi iz Sela lišća, al zabole vas, VAŽNO DA ĆE METEOR PASTI TAČNO NA CENTAR TOKUCHIJEVE GLAVE!!! I da, može meteor da ostavi veliku senku da znate, da da...
Ja bi i jedini preziveo jer mogu lako da udjem u senku i na to moze samo cakra da deluje tako da slobodno ginite xDDDD Postao bi senka jer bi usao u nju i to ogromna BUAHAHHAA!
Seuta Katou
Seuta Katou
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 12 Empty Re: Pohvale i kritike...

Fri 25 Apr 2014, 15:51
Ko briše postove? Baš me zanima, pošto smo tamo Dero i ja lepo pregovarali?!
Kratos
Kratos
Special Jounin

Pohvale i kritike... - Page 12 Empty Re: Pohvale i kritike...

Fri 25 Apr 2014, 16:04
axaxaxaxaxa, koga briga za to ? 

Dogovora nema, UMRELI STE axaxaxaxaxaxaxaxax 

haaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Seuta Katou
Seuta Katou
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 12 Empty Re: Pohvale i kritike...

Fri 25 Apr 2014, 16:07
Ćaoo Vanči
Amaya Senju
Amaya Senju
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 12 Empty Re: Pohvale i kritike...

Sun 27 Apr 2014, 17:40
Zeleo bih da apelujem na admine koji su davno obecali nove kartice za item oruzija i samurai klasu...realno gledano admini su toliko usra** brzinu kao sposobnost i samurai klasu da je to nevidjeno...tako da apelujem na admine da malo izmene te stvari! 
(realno gledano da su admini rekli da su klase koliko toliko jednake xD ali nisuu dobro shvatam da regular ninje moraju biti tu kao nesto zajebani xD ali ovako ste ama bas mnogo usrali klasu)
Jellal Mystogan
Jellal Mystogan
Special Jounin

Pohvale i kritike... - Page 12 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 28 Apr 2014, 14:36
Samurai su mng gubili od ostalih ninji u animeu mogao si i da primetis koliko su samurai slabi u anime u odnosu na nekog tamo puppet mastera.Npr Chiyo je samuraje odrala kako oces..Kao npr Sasugay i on je odrao samuraje...Tako da je ovo ok..A sto se tice tvojih izmisljotina da mozes 800ch izbeci samo sa 10 en to ne pije vodu posto je ona piramida 200. lvl se racuna posto rade 4 ninje (Tako mi je receno) tako da ne bi mogao sa speed dodge ali nvm to uglavnom ti mislis ako imas 400 brzine vise od protivnika mislis da mozes da budes u njegovim ocima brzi od svetlosti...
Jellal Mystogan
Jellal Mystogan
Special Jounin

Pohvale i kritike... - Page 12 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 28 Apr 2014, 14:37
P.S. Nove samurai kartice i jesu ubacene
Amaya Senju
Amaya Senju
Jounin

Pohvale i kritike... - Page 12 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 28 Apr 2014, 14:39
Mare ne seri kad ne shvatas o cemu pricam :DD a to sto si rekao je toliko glupo da nemam reci xD sta ako u anime,u samuraji gube protiv glavnih likova i to i ja treba ovde na forumu samim tim da budem uzanadjen Very Happy tako da Mare molim te shhh Very Happy
Jellal Mystogan
Jellal Mystogan
Special Jounin

Pohvale i kritike... - Page 12 Empty Re: Pohvale i kritike...

Mon 28 Apr 2014, 14:43
Samurai su gubili i protiv Hanzo-a koji je veoma sporedan lik...Tako da ne tripuj..Ne ali u prosloj verziji samurai i brzina su bili god mode tako da je ovde umanjenio
Sponsored content

Pohvale i kritike... - Page 12 Empty Re: Pohvale i kritike...

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum