Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zacui pred Konohom

+7
NNW Story Maker
Yamato
Ognjen-Shadow Ninja
Zacui Yokubi
Senzo
Tokaji Hayato
Stewcha
11 posters
Go down
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Zacui pred Konohom - Page 2 Empty Re: Zacui pred Konohom

Sun 12 Jun 2011, 00:30
Health:(1100/1100)
Energy:(1050/1020)
Chakra:(900/845)(Sage Chakra:900/295)+80

Tvoj napad me je promasio zbog ovog oblaka prasine... I sada imaj na umu da od sledeceg poteza moj skriveni napad pocinje da deluje... A otkricu taj skriveni napad u sledecem mom potezu...

A sada te Gamabunta napad... Tacnije tvog demona...
Gamabunta: Health:500 Chakra:500-200 Energy:500-50
Zacui pred Konohom - Page 2 Gamabuntax

Gamabunta kombinuje njegov zablji skok sa ovom tehnikom vodenog topa... A posto je kombinuje skoro ce biti neizbezna... Ako na replay opciji ispadne napad demona sa demage onda tvoj demon je primio direktan pogodak ako ispadne izbeci napad oda je izbegao... A ako je napad sa demage onda ti u sledecem potezu neces moci da napadas sa demonom, a ni ti jer si spojen sa njim... Sto znaci da ces samo propustiti napad... Jer je demon vec napao...

Zacui pred Konohom - Page 2 SwordgamabuntaZacui pred Konohom - Page 2 Waterreleasegunshot


Last edited by Namikaze Minato on Sun 12 Jun 2011, 12:18; edited 3 times in total
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Zacui pred Konohom - Page 2 Empty Re: Zacui pred Konohom

Sun 12 Jun 2011, 09:31
Health:(815/815)
Energy:(700/800)
Chakra:(590/880)


Xexe odlicno Minato...Ja nisam spojen sa demona samo sam bio na njemu a on lako moze da me zastiti tako sto se podmetne... Zato i vazi ja mislim pravilo da dok imas summoninge nevaze napadi da na tebe diretkni... Jedino neki specijalni.. Sto znaci demon me stiti dok je tu i prima napade...
A ti si mene napao... I sada ja trebam da radim roleplay a ne ti pa da vidimo da li je izbegao ili nije...

E ja cu samo prizvati jos nesto.... Mog perfect clona

Zacui pred Konohom - Page 2 Summoningjutsu

------------------------------------------------------------------------------
Zacui pred Konohom - Page 2 Shibi711
Health:1800/2200
Chakra maca za kontrolu (840/900)

----------------------------------------------------------------------------

Zacui clone 1:

Health:(800/800)
Energy:(800/800)
Chakra:(800/800)

Dok se pravi Zacui bori sa tvoje summoninge ja cu licno sa tobom Minato...

------------------------------------------------------------------------------

Odjednom ispred Minata stvara se Zacuieva figura u vidu ovoga i radi
Zacui pred Konohom - Page 2 Hologr10
Zacui pred Konohom - Page 2 1813

Posle cu objasniti sta se desilo a reci cu ti nesto tako neocekivan napad takve brzine i iznenadjenosti nisi mogao da izbegnes pa da neznam sta...
Moras priznati da si stunovan jedan potez... Ovo nije genjutsu nego te zalepi ova svetlost tako da si pauziran jedan potez kako god okrenes...


Edit: Moj demon nije izbegao tvoj napad tako da sada ima 1800 health... Ali ovo nemoze bolje ti si pauziran a u isto vreme demon je uradio bas tailed beast boomb.... Kako ces se izvuci i ti i tvoje zabe ti si pauziran nemozes da ih zastitis a one ako ne izbegnu gotove su ili ti...

Jedino mozes da biras ili da spasis zabe ili tebe... Xaaxaxaxaxaxax zapravo tebe nemozes nikako jedino pa zrtvujes neku zabu ili zabe da te spasu... A gledano nemozes da spasis sve zabe.... Jedna ili dve ce ti otici xaxaxaxax ili ti!!!


Last edited by Zacui Yokubi on Sun 12 Jun 2011, 09:38; edited 2 times in total
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Zacui pred Konohom - Page 2 Empty Re: Zacui pred Konohom

Sun 12 Jun 2011, 09:31
Član 'Zacui Yokubi' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Borba sa Demonima' :
Zacui pred Konohom - Page 2 100010
Daniel
Daniel
Academy Student

Zacui pred Konohom - Page 2 Empty Re: Zacui pred Konohom

Sun 12 Jun 2011, 11:58
Izvini sto kasnim Minato!....
i od jednom Daniel ulece, baca space time kunai u pravcu demona...
Zacui pred Konohom - Page 2 Oruzje24
i staje ispred Minata kako bi njega zaslepela svetlost a ne Minata....

Daniel: Znas sta treba da radis!!!!

Zacui pred Konohom - Page 2 Health11 Health:
Zacui pred Konohom - Page 2 Left_bar_bleueZacui pred Konohom - Page 2 Fg11Zacui pred Konohom - Page 2 Empty_bar_bleueZacui pred Konohom - Page 2 Right_bar_bleue (900/900)
Zacui pred Konohom - Page 2 Energy10 Energy:
Zacui pred Konohom - Page 2 Left_bar_bleueZacui pred Konohom - Page 2 Fg13Zacui pred Konohom - Page 2 Empty_bar_bleueZacui pred Konohom - Page 2 Right_bar_bleue (880/880)-30
Zacui pred Konohom - Page 2 Chakra10 Chakra:
Zacui pred Konohom - Page 2 Left_bar_bleueZacui pred Konohom - Page 2 Fg12Zacui pred Konohom - Page 2 Empty_bar_bleueZacui pred Konohom - Page 2 Right_bar_bleue (960/960)
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Zacui pred Konohom - Page 2 Empty Re: Zacui pred Konohom

Sun 12 Jun 2011, 12:14
Health:(1100/1100)
Energy:(1050/990)
Chakra:(900/845)(Sage Chakra:900/275)+50
-----------------
Tako je Daniele, u pravi cas!
Kako je Daniel bacio jedan kunai u pravcu demona, ja mogu da uradim ovo!
Zacui pred Konohom - Page 2 Spacetimebarrier
i tako stvaram reakciju u suprotnom pravcu... u pravcu tvog demona!... a bogami ovo demon nece moci da izbegne!
-----------------------------------------
a sada..... secas se onog skrivenog napada sto sam ti obecao.... epa uhvacen si i ti i tvoj demon u snazan genjutsu iz koga nemozete da pobegnete....
Lady Shima: Health:50 Chakra:505-90 Energy:100
Zacui pred Konohom - Page 2 Shima
Lord Fukasaku: Health:(50/50) Chakra:(600/530)-90 Energy:(100/100)
Zacui pred Konohom - Page 2 Fukasaku
u onom dimu, oni su kao tim radili jedan poseban genjutsu... najjaci genjutsu koji postoji!
Zacui pred Konohom - Page 2 Demonicillusiontoadconf
iako je demon, ovo ce na njega da deluje, jer je genjutsu neizbezan....
Ovo nemozes da izbegnes Zacui nijednom tehnikom jer sam ovo radio u dimu kada nisi video, i kako se ovaj genjutsu sirio zvukom, nisi ga video dok je usao u tebe.... i sada si gotov!
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Zacui pred Konohom - Page 2 Empty Re: Zacui pred Konohom

Sun 12 Jun 2011, 12:38
Health:(815/815)
Energy:(700/800)
Chakra:(500/880)

Zar mislis da se nisam spremio... Pre nego sto sam dosao u ovu borbu i ja i moji klonovi smo pojeli chili peper bomb imam i poruku kao dokaaz da je to uradjeno pre borbe ove...
Tako napravio si gresku jer genjutsu nece delovati na mene xaxaxaxaxa nijedan genjutsu kakav god bio nece delovati vise... A kako sam ja partner mogao demona mogu ga probuditi kada zelim... Kao prvo stojim na njemu i to mi dozvoljava da to uradim i probudim ga iz genjutsua.. A kao drugo genjutsu ne deluje na demona kakav god bio jedino mangekyou lepo pise u pravilima
Tako da su u ovoj borbi genjutsu napadi beskorisni...Protiv mene i demona

Tsuchikage vidim u pravi cas...

Sto se tice demona... Videcemo da li ce izbegnuti napad ili ne...

Ja i demon cemo srediti tebe tvoje summoninge, ja cu tebe, a moj klon daniela xaxaxa

A sada ovako napascu sa ovo... na Minata posto ovo je psihicki napad i nemoram njegove summonige da porazim da bi uticalo na njega...


Zacui pred Konohom - Page 2 1014



----------------------------------------------------------

Zacui pred Konohom - Page 2 Shibi711
Health:1800/2200
Chakra maca za kontrolu (820/900)

---------------------------------------------------------

Zacui clone 1:

Health:(800/800)
Energy:(800/800)
Chakra:(800/800)

Posto je daniel pauziran bacam smoke bomb oko njega i mene...

Zbog dima niko nemoze da te spasi... A plus si pauziran tako da nemozes nista da uradis i da hoces xaxaxax
Zacui pred Konohom - Page 2 Item_910


Last edited by Zacui Yokubi on Sun 12 Jun 2011, 12:40; edited 1 time in total
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Zacui pred Konohom - Page 2 Empty Re: Zacui pred Konohom

Sun 12 Jun 2011, 12:38
Član 'Zacui Yokubi' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Borba sa Demonima' :
Zacui pred Konohom - Page 2 Izbegn10
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Zacui pred Konohom - Page 2 Empty Re: Zacui pred Konohom

Sun 12 Jun 2011, 13:05
Health:(1100/1100)
Energy:(1050/990)
Chakra:(900/845)(Sage Chakra:900/325)+50-10
-----------------------
Tailed Best Boomb je najjaci napad, mislim da nemozetako lako da se izbegne... od sada ja cu da koristim roleplay opciju borba sa demonom da vidim dali je on izbegao napad, da budem siguran da nije namesteno!
i ja sam takodje doso spreman, dok sam dolazio da pomognem Yamatu, i ja sam takodje pojeo jednu bobicu koju sam uzeo od Uramea...tako da tvoj genjutsu nema efekta....
a sada posto daniel poseduje nekoliko mojih kunaija
Zacui pred Konohom - Page 2 Flyingthundergodtechniq
mogu ga spasiti ovim.... dim ne predstavlja nikakav problem mom space - timu tako da ga izvlacim iz tvog napada....
-----------------------------
Nisam verovao da cu morati da koristim ovo protiv tebe
Spoiler:
otvaram ga.... ako se u roleplay opciji ne padne izbeci napad, tvoj demon je gotov!
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Zacui pred Konohom - Page 2 Empty Re: Zacui pred Konohom

Sun 12 Jun 2011, 13:11
Član 'Namikaze Minato' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Borba sa Demonima' :
Zacui pred Konohom - Page 2 30011
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Zacui pred Konohom - Page 2 Empty Re: Zacui pred Konohom

Sun 12 Jun 2011, 13:15
Health:(815/815)
Energy:(700/800)
Chakra:(500/880)

Ovo je moj odgovor na skriven napad iz proslog a potez od minata tek treba da uradim...


Onda samo da kazem da napad koji si upotrebio da spasis daniela i moj skriveni koji sam upotrebio... Odnosice se na tebe... Jer svakako nisi mogao tako brzo da ga uzmes u dimu i nestanes i sa space time...
A kartice se nemogu namestiti tako da nema sta ti da radis opet... Jer ti se ne vasi tebi moze da padne da nije izbegao...
A taj skrol nesmes koristiti jer koliko znam skoro je izdato pravilo da te skrolove povucete ko je zapakovao i nece mu se vaziti... Tako da ti to nevazi taj skrol... I zahtevam da vidim tu poruku gde si pojeo bobicu... P.M. ce ti se vaziti ali samo kod glavnog admina... Da si poslao kao dokaz inace me ne zanima..... Nece ti se vaziti...

A moj napad si ti onda primio...skriven..


Zacui pred Konohom - Page 2 Minderasejutsu
Tako da ti je svo pamcenje otislo sve sto znas moraces opet da ucis i slicno xaxaxaxax.. nijednu tehniku neznas nista na nivou si obicnog coveka koji nije ninja!!!!

Xaxaxaxaxaxa Minato pa ti si gotov onda...


Last edited by Zacui Yokubi on Sun 12 Jun 2011, 13:23; edited 1 time in total
Daniel
Daniel
Academy Student

Zacui pred Konohom - Page 2 Empty Re: Zacui pred Konohom

Sun 12 Jun 2011, 14:55
kao sto je i stewcha reko svaki napad moze da se izbegne kakav god bio.. a sada cu ti objasniti kako.....
Zacui pred Konohom - Page 2 110
ti si zapravo time udario mog klona Very Happy.... to je bio samo najobicniji klon.... dokMinato moze da pobegne, jer ja kao sto sam vec reko stajem ispred njega, i ta svetlos mu nemoze nista fizicaru....
Zacui pred Konohom - Page 2 Health11 Health:
Zacui pred Konohom - Page 2 Left_bar_bleueZacui pred Konohom - Page 2 Fg11Zacui pred Konohom - Page 2 Empty_bar_bleueZacui pred Konohom - Page 2 Right_bar_bleue (900/900)
Zacui pred Konohom - Page 2 Energy10 Energy:
Zacui pred Konohom - Page 2 Left_bar_bleueZacui pred Konohom - Page 2 Fg13Zacui pred Konohom - Page 2 Empty_bar_bleueZacui pred Konohom - Page 2 Right_bar_bleue (880/850)
Zacui pred Konohom - Page 2 Chakra10 Chakra:
Zacui pred Konohom - Page 2 Left_bar_bleueZacui pred Konohom - Page 2 Fg12Zacui pred Konohom - Page 2 Empty_bar_bleueZacui pred Konohom - Page 2 Right_bar_bleue (960/960)-50
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Zacui pred Konohom - Page 2 Empty Re: Zacui pred Konohom

Sun 12 Jun 2011, 22:34
Da Shadow razumem sta zelite da kazete ali ovo je problem...
Demon ima nenormalnu chakru nemozemo cak ni napisati zato moze da izvodi napade sve dok ne umre a da ne trosi chakru jer je nema smisla prikazivati...

Ali on da se spoji sa summoning i da izvodi napade a da ne trosi chakru je cista glupost... Jer demon je demon...

On moze da se spoji i tako udruzi svoje vrednosi (chakra, health, energy) zajedno sa summoning... I tako ce moci da izvodi sve napade koji ima Minato i sve napade kojie ima summoning ili u jos boljem slucaju mnogo jacei ztiti damage i slicno kao sto je daniel sa tigra uradio...

Ali ovakav nacin je glupost cista... Mnogi ce posle raditi...

Tako da ovo nemogu dozvoliti.... Minato imas pravo da izmenis napad i post slicno sta zelis.... Mislim mozes da ostanes spojen ali imaces spojene vrednosti i moci...

A ova tehnika koristi za neke posebne slucjaje pa da se iskombonujes sa tvoj summoning mislim da je daniel to najbolje pokazao kako se radi...
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Zacui pred Konohom - Page 2 Empty Re: Zacui pred Konohom

Sun 12 Jun 2011, 22:57
Health:(1100/1100)
Energy:(1050/990)
Chakra:(900/845)(Sage Chakra:900/525)+80
-------------------------------
pa dobro onda... necu da se spajam sa Gamabuntom.... napisacu novi napad...

Gamabunta: Health:500 Chakra:300-50 Energy:450
Zacui pred Konohom - Page 2 Gamabuntax
i njime koristim
Zacui pred Konohom - Page 2 Toadoilbullet
da ulepim tvog demona....
da ti olaksam, ja cu da bacam opciju da vidimo dali je demon izbegao napad
----------------
ajde prvo da odigramo borbu sa summoninzima i demonom pa tek onda prava borba... da nam bude lakse da se ne pobunimo sta i kako....


Last edited by Namikaze Minato on Sun 12 Jun 2011, 23:00; edited 1 time in total
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Zacui pred Konohom - Page 2 Empty Re: Zacui pred Konohom

Sun 12 Jun 2011, 22:57
Član 'Namikaze Minato' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Borba sa Demonima' :
Zacui pred Konohom - Page 2 45010
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Zacui pred Konohom - Page 2 Empty Re: Zacui pred Konohom

Mon 13 Jun 2011, 08:39
Health:(815/815)
Energy:(700/800)
Chakra:(410/880)


Da to je odlicna ideja... Prvo da zavrsimo sa summoninge pa tek onda sa ostalo.... Jer ovako je guzva velika...

Minato ovo je odlicna borba... I mozda jedan od nas dvojice nakon nje nece biti tu....
Ali moram te poraziti da osvetim Tokaija....

A sto se tice roleplay opcije mislim da je to moje pravo da bacam... A ja nista ne namestam jer nemam razlog i uvek sam igrao po pravilima...

Ulje ce se tesko sprati.... Ali vremenom sigururno hoce a i ovo ce spreciti vatrene napade...

Upotrebicu troduplo chakre to je 90 da bi kisa triput jace padala i tako izazove potpunu nemogucnost koriscenja vatre...A ujedno tako jaka kisa moze da spere vremenom ulje...
Zacui pred Konohom - Page 2 Rain_j10




-------------------------------------------------------------

Zacui pred Konohom - Page 2 Shibi711
Health:1800/2200
Chakra maca za kontrolu (800/900)

Edit: Jer vidis samo mi je palo tako xD


Last edited by Zacui Yokubi on Mon 13 Jun 2011, 08:40; edited 1 time in total
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Zacui pred Konohom - Page 2 Empty Re: Zacui pred Konohom

Mon 13 Jun 2011, 08:39
Član 'Zacui Yokubi' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Borba sa Demonima' :
Zacui pred Konohom - Page 2 Izbegn10
Daniel
Daniel
Academy Student

Zacui pred Konohom - Page 2 Empty Re: Zacui pred Konohom

Mon 13 Jun 2011, 14:43
Zacui pred Konohom - Page 2 Health11 Health:
Zacui pred Konohom - Page 2 Left_bar_bleueZacui pred Konohom - Page 2 Fg11Zacui pred Konohom - Page 2 Empty_bar_bleueZacui pred Konohom - Page 2 Right_bar_bleue (900/900)
Zacui pred Konohom - Page 2 Energy10 Energy:
Zacui pred Konohom - Page 2 Left_bar_bleueZacui pred Konohom - Page 2 Fg13Zacui pred Konohom - Page 2 Empty_bar_bleueZacui pred Konohom - Page 2 Right_bar_bleue (880/850)
Zacui pred Konohom - Page 2 Chakra10 Chakra:
Zacui pred Konohom - Page 2 Left_bar_bleueZacui pred Konohom - Page 2 Fg12Zacui pred Konohom - Page 2 Empty_bar_bleueZacui pred Konohom - Page 2 Right_bar_bleue (960/960)
-----------------------------
Zacui pred Konohom - Page 2 110
ovo je moj klon kog sam koristio jos u Tokaijevu borbu...nisam ga udaljavao od sebe i stalno sam ga obnavljao tako da ga sada mogu koristiti....
ovaj klon ima 50 defence i na svaki napad +20 damage od stita i +80 damage zbog demonske chakre...
tako da je za svaki napad +100 damage....
i koristim ovaj mac
Zacui pred Konohom - Page 2 Oruzje51
damage je 175 na tvog demona!....
Ok Minato resicemo prvo ovog demona!!!!!
a sa mojim drugim klonom kojeg sam stvorio malopre koristim
Zacui pred Konohom - Page 2 Oruzje23
damage je samo 15 jer je ovo klon...
ovi napadi nemaju veze jedan s drugim tako da mogu da ih izvedem istovremeno.....
cak sta vise samo 1 od ova 2 napada ces moci da izbegnes!
i kako sada kisa pada na sve strane a ovo su vodeni klonovi, biceti mnogo teze da ih unistis jer ce se regenerisati, bolje receno samo jedan napad nece biti dovoljan!
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Zacui pred Konohom - Page 2 Empty Re: Zacui pred Konohom

Mon 13 Jun 2011, 14:54
Health:(1100/1100)
Energy:(1050/990)
Chakra:(900/845)(Sage Chakra:900/605)+80

Hvala ti daniele sto si dosao... sada igram ja...

Gamabunta koristi njegovu vodenu bombu i sada ima prednost... Koju si mu ti omogucio posto si prizvao ovaj pljusak kkoji bas jako pada on povecava velicinu Gamabuntine vodene lopte i time duplira njen demage sto znaci da je sada demage vodene bombe 400... Naravno podrazumeva se da napadam Zacuia...

Gamabunta: Health:500 Chakra:250-200 Energy:450
Zacui pred Konohom - Page 2 GamabuntaxZacui pred Konohom - Page 2 Waterreleasegunshot

A sada Shima priziva... Ovaj Toad se stvara na mestu gde je kucica unistena tacnije tamo gde je Tokaievo telo... On odmah usisava Tokaievo telo i vraca se u summoning svet...
Lady Shima: Health:50 Chakra:505-20+25 Energy:100
Zacui pred Konohom - Page 2 ShimaZacui pred Konohom - Page 2 Summon11Zacui pred Konohom - Page 2 Hidinginatoadtechnique

Shima: Brzo usisaj njegovo telo i vrati se na Planinu Zaba... Sto pre hajde sada...


Last edited by Namikaze Minato on Mon 13 Jun 2011, 17:25; edited 3 times in total
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Zacui pred Konohom - Page 2 Empty Re: Zacui pred Konohom

Mon 13 Jun 2011, 17:34
Samo da kazem da mislim da ti se to nevazi nemozes da cuvas klona toliko vreme... I to cu traziti da ti se ponisti... To je vodeni klon i slicno a i koliko se secam sta je sve bilo na turniru nema sanse da ga zadrzis posle onoga svega onoga sto se desila... sa chakra web, i ostalo...
Tako da to necu racunati... Taj napad sa mac... A za minata nigde nepise da mu se sposobnosti povecavaju od vode tako da ni to necu prihvatiti... Jer nemoram... Na kartici nigde ne pise da mu se od vode kada je na terenu povecava damage tako da mu je isto 200 damage... Mislim znam da je okolo voda sve od kise... Ali tako nesto sto povecava damage u zavisnosti od terena nema na forum koliko se secam tako da to nemoze da se racuna...
Pa necu ja da me zezate ovde znam sta moze a sta ne...


Health:(815/815)
Energy:(680/800)
Chakra:(410/880)


Odlicni potezi...Ali morate dobro da razmislite pre nego sto nesto uradite i tako poracite potez

.
Za minataov napad videcemo da li je demon izbegao... Jer dok je on tu ja sam nedodirljiv.... Takvim napadima...Ako izbegne izbeao je ako ne napad ide minatu...

Zacui pred Konohom - Page 2 Shibi711
Health:1600/2200
Chakra maca za kontrolu (780/900)

A tvoj napad kojim napadas demona je oruzje i plus blizinski napad... A u pravilu pise da napad oruzjem ne deluje na demona... xaxaxaxa tako da ti taj napad propada...

A sada ja radim nesto...


Zacui pred Konohom - Page 2 Item_910



------------------------------------------------------------------------------

Ali pre toga malo da vas zasmetam....
Uzimam dva kunai-a i bacam ih na minata i daniela...

Ovo je skriveno moj govor bolje receno misli:


Zacui pred Konohom - Page 2 Oruzje10x2]


Last edited by Zacui Yokubi on Mon 13 Jun 2011, 17:37; edited 3 times in total
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Zacui pred Konohom - Page 2 Empty Re: Zacui pred Konohom

Mon 13 Jun 2011, 17:34
Član 'Zacui Yokubi' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Borba sa Demonima' :
Zacui pred Konohom - Page 2 30011
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Zacui pred Konohom - Page 2 Empty Re: Zacui pred Konohom

Mon 13 Jun 2011, 22:04
Health:(1100/1100)
Energy:(1050/990)
Chakra:(900/900)(Sage Chakra:900/685) 80
--------------------------
Chakru web sam koliko se secam ja teleportovao, tako da ona ipak moze da koristi tog klona....
whatever....
Gamabunta: Health:200 Chakra:50 Energy:450-90
Zacui pred Konohom - Page 2 Gamabuntax
Gamabunta prima taj damage!
Zacui pred Konohom - Page 2 Macj
Mozda Danielovo oruzije ne deluje na demona! ali Gamabuntino itekako deluje!
Daniel
Daniel
Academy Student

Zacui pred Konohom - Page 2 Empty Re: Zacui pred Konohom

Mon 13 Jun 2011, 22:06
Zacui pred Konohom - Page 2 Health11 Health:
Zacui pred Konohom - Page 2 Left_bar_bleueZacui pred Konohom - Page 2 Fg11Zacui pred Konohom - Page 2 Empty_bar_bleueZacui pred Konohom - Page 2 Right_bar_bleue (900/900)
Zacui pred Konohom - Page 2 Energy10 Energy:
Zacui pred Konohom - Page 2 Left_bar_bleueZacui pred Konohom - Page 2 Fg13Zacui pred Konohom - Page 2 Empty_bar_bleueZacui pred Konohom - Page 2 Right_bar_bleue (880/850)
Zacui pred Konohom - Page 2 Chakra10 Chakra:
Zacui pred Konohom - Page 2 Left_bar_bleueZacui pred Konohom - Page 2 Fg12Zacui pred Konohom - Page 2 Empty_bar_bleueZacui pred Konohom - Page 2 Right_bar_bleue (960/960)
------------------------------------------
ok onda
Zacui pred Konohom - Page 2 110
nema mi druge....mada ovo su igle ipak mislim da bi mozda malo trebale da skinu demonu...
Zacui pred Konohom - Page 2 Oruzje23
ponovo radim isto sa klonom...damage je 15...:S nemam sta...
-------------------------------------------------
Uredu je stewcho -.- svatamo da si na njegovu stranu
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Zacui pred Konohom - Page 2 Empty Re: Zacui pred Konohom

Tue 14 Jun 2011, 09:44
Health:(815/815)
Energy:(680/800)
Chakra:(410/880)

Xaxaxaxax pa ja vas cekam, sada nema skola i tu sam stalno a vi ceo dan ne igrate tek uvece se neko seti da odigra... ccccccc

Ali dobro...

Health:1500/2200
Chakra maca za kontrolu (760/900)
Zacui pred Konohom - Page 2 Shibi711

Minato je gotov axaxaxaxax , a odjednom kisa je prestala da pada... Daniele nemam nista protiv tvog napada ali napadas sa kisobran... A ne sa iglice jer te iglice i ostalo moras da postavisu kisobran i onda ih izbacis ali ovako kada samo napadas sa kisobran jer nisi ni rekao da koristis iglice... Tako da opet nista demonu...

Moj predhodni napad, sam bacio dva kunaia koji se razisli minata i daniela...
Ali vi ih niste izbegli i upali pravo u moju zamku... xaxaxaxa
Sada radim ovo... Jedan moj kunai je bio moj klon koji se pretvorio u kunai u nas hideout, kada sam uradio skriven potez prizvao sam klona pretvorenog u kunai i njega bacio na minata a obican kunai na daniela...
Kako niste izbegli moj klon je kadate dotakao rastransformisao se uradio ovo




Zacui klon 2:

Health:(800/800)
Energy:(800/800)
Chakra:(685/800)

Zacui pred Konohom - Page 2 1813

Tako da si pauziran minato.... Ovo nisi ocekivao tako da nisi mogao da izbegnes jer si uostalom primio napad kunaia i to se odmah desilo kada si primio, sto znaci da ga nisi izbegao....Ali to niste ocekivali tako da na takvoj blizini kojoj je moj klon izveo tehniku niko nemoze da ti se ubaci i spasi te xaxaxaxaxax...

Ali to nije sve posto si pauziran jedan napad sada cekaj da neko napise nesto (videces ko tako da nista nemoes da izbegnes)
Svaki napad se moze izbeci tako je stewcha rekao ali isto je rekao da kada si dobro uhvacen nema sanse da izbegnes. Tako da si gotov... Pauziran si ali nije jos gotovo...

Jer nema teorije da ovo izbegnes...


Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Zacui pred Konohom - Page 2 Empty Re: Zacui pred Konohom

Tue 14 Jun 2011, 09:45
A sto se tice daniela napadam ga sa mog demona...
Tako da nemoze da ti pomogne ili bilo ko...

Isto i tvoje zabe na ramenu su pauzirane
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Zacui pred Konohom - Page 2 Empty Re: Zacui pred Konohom

Tue 14 Jun 2011, 09:45
Član 'Zacui Yokubi' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Borba sa Demonima' :
Zacui pred Konohom - Page 2 25010
Sponsored content

Zacui pred Konohom - Page 2 Empty Re: Zacui pred Konohom

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum