Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom Empty Kotsuko pred Kirigakureom

Wed 11 Jan 2012, 22:28
(par stotina metara od kapije sela se nalazi Kotsuko)

Fuhene cekam te,ovde tvoje kosti mi nemogu nista tkao da ce ovo biri ravnopravna borba zelio si borbu pa dobices je....

Health:585
Chakra:560
Energy:560
Sage Chakra:2060(chakra je bila 2660-ali sam napravio clonove pa je 2060)
Defance:50 (+20 demage)

Kotsuko pred Kirigakureom Kotsukosagemode
Kotsuko pred Kirigakureom Paperclone

Pravim 12 clonova od papira koji su oko nas napravili krug ali su daleko (100 metara odprilike)

P.S igraj prvi
Fuhen Fuyutama
Fuhen Fuyutama
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Wed 11 Jan 2012, 22:35
Hehe.. neznas s kim se kacis! Ja sam shanin ovog sela!

Kotsuko pred Kirigakureom Sneg_n10

Hehe... zar si zaboravio na sneg! koji je oko ovog sela! A i zima je pobogu..

tvoji papirici postaju obicna voda! koja je sada smrznuta na ovako niskoj temperaturi!

Kotsuko pred Kirigakureom Frozen10

Heh.. a sada damage ovoga je 150!

Kotsuko pred Kirigakureom 521
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Wed 11 Jan 2012, 22:46
MOram da priznam dobar si brrrr...ovde je hladno pa zagri mo onda malo atmosveru mozda su moji clonovi gotovi ali ne i ja...

Health:585
Chakra:560
Energy:560
Sage Chakra:2000
Defance:50 (+20 demage)

Kotsuko pred Kirigakureom 814 svakog tvog vuka pogadjam metkom od vatre tkao da se raspada (rastopi se) sada postaju voda,ali zbog snjega oni su ubrzo led hmmm pa dobro jel ovo neko klizaliste ili borba aa umalo da padnem ovaj me led pocinje da nervira.
Fuhen Fuyutama
Fuhen Fuyutama
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Wed 11 Jan 2012, 22:54
Kotsuko pred Kirigakureom Gsfuths>>10 klona

hehe, u tudjem si posedu, da vidim kako se ti nosis sa klonovima! Svaki klon ima po 100 health..

i napadaju te sa ledom koji imaju u ruci, a taj led je zapravo oblik mog maca, damage za jedan takav mac je 100... sto znaci ukupno 1000!
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Wed 11 Jan 2012, 23:06
Health:585
Chakra:460
Energy:260
Sage Chakra:1900
Defance:50 (+20 demage)

Kotsuko pred Kirigakureom 1816 radim ovo svuda oko mene je vatra i pogadjam svakog clona po jednom tako da se rastapaju jel je oko mene vatra....aaaa a ja pozivam ovog zabca

Kotsuko pred Kirigakureom Summon11
Kotsuko pred Kirigakureom Gama

Gama:
Health:200
Chakra:100
Energy:200

Gama radi Smack of Love obavijate jezikom...




Last edited by Kotsuko Hagane on Wed 11 Jan 2012, 23:09; edited 1 time in total
Fuhen Fuyutama
Fuhen Fuyutama
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Wed 11 Jan 2012, 23:08
Ok.. Imas me... O.. STA CE SADA biti, pa ja sam stanovan xD
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Wed 11 Jan 2012, 23:16
Health:585
Chakra:460
Energy:250
Sage Chakra:1900
Defance:50 (+20 demage)

Gama:
Health:200
Chakra:100
Energy:200

Kotsuko pred Kirigakureom Oruzje11 napadam te sa ovim sad cu odkinuti ruku aaa gotovo je
Fuhen Fuyutama
Fuhen Fuyutama
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Wed 11 Jan 2012, 23:21
Hehe.. zar mislis da ces me vec ubiti?!

Kotsuko pred Kirigakureom Eywrhareh

Upao si u zamku! A sada je tvoja ruka zaledjena jer u trenutku kad si me dotakao kunaijem, zaledila se tvoja ruka! tAKO DA JE SADA ONEOSPOSOBLJENA DO KRAJA BORBE!!! A samim tim neces moci da koristis vecinu jutsua za koje je potrebno znakovi rukama... Ko je sada gotov...

damage je 130!

Kotsuko pred Kirigakureom 514

napadam tvoju zabu!
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Thu 12 Jan 2012, 10:08
Health:585
Chakra:460
Energy:250
Sage Chakra:1700
Defance:50 (+20 demage)

Koristim kunai da odsecem sebi tu ruku za svaki slucaj da se led ne prosiri osto sam bez ruke aaa prekletnice

Gama:
Health:200
Chakra:0
Energy:200
(gama te napada sa Strong Head:Chakra:100/Demage:100)

-Ja bacam smoke bomb
Kotsuko pred Kirigakureom Item_910
ispred sebe i mene nevidis radiam nesto u tajnosti (stavicu to u hide)

Fuhen Fuyutama
Fuhen Fuyutama
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Thu 12 Jan 2012, 13:47
Ok... ni ti mene u dimu nevidis sta radim... a ja radim ovo dok se ti zabavljas u dimu!

Kotsuko pred Kirigakureom 215

tako da kad se rascisti sneg, ti vidis samo kupolu od 300 defence!

a u kupolu se stvaraju ogledala od leda!
Kotsuko pred Kirigakureom 122

MOj se odraz vidi sada na svakom ogledalu!
Kotsuko pred Kirigakureom 117 damage 1100

odjednom iz ogledala izlazi ogromna kolicina leda, i ako je nekako ne zaustavis i ne probijes kupolu, sneg ce te zatrpati!!! I ti si gotov!
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Thu 12 Jan 2012, 14:35
(gubim 35 helti radi sto sam odsekao ruku)

Health:50
Chakra:Full sve koristim na mangekyo
Energy:250
Sage Chakra:1700
Defance:50 (+20 demage)

Fukusaku/health:50/Chakra:600/energy:100
Shima/health:50/Chakra:600/energy:100
(moj skriveni potez je bio da pozovem fukusaku-a i shimu)

Aa gotovo je ovome nema druge,postoji smao jedan nacin izgleda da ce clanovi saznati moju pravu snagu aaaa
MANGEKYO SARINGAN!!!!!!!!!!!!!

Kotsuko pred Kirigakureom Gaara-10
aaaa Chakra FULL sve cu usisati aaaa....

(puff...nakon sto je sve usisao kotusko pada u komu i nemoze da se digne iz njegovog oka tece
krv)


Fukusaku:Brzo lady Shima uzmimo Kotsukovo telo i nosimo ga na planinu zaba
Shima:Upravu si brzo

(ja sma na planini zaba da se zna,odveli su me moje zabe.Ako oce neko objasnjenje za ovaj mangekyo neka me pita u "privatne poruke" ispricacu mu)

Kotsuko pred Kirigakureom Fukasaku
Kotsuko pred Kirigakureom Shima
Fuhen Fuyutama
Fuhen Fuyutama
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Thu 12 Jan 2012, 14:44
Heh... Naravno, do ponovnog susreta Hagane... Sledeci put ocekujem i tvog Kage.... Ovo je sada postao rat...
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Thu 12 Jan 2012, 16:00
Health: 1000/1000
Energy: 1000/1000
Chakra: 700/1000


Odjednom dolazi Gaara

Kotsuko pred Kirigakureom Images?q=tbn:ANd9GcTdhLx964XdmUhlg7EcmrF02pQ00hjFQz71O63Asu_pYdTn2uv2Pr0md6L9

*Moram da pomognem Kotsuku, nakon sto sam umreo, poverio sam mu moje tjelo, pomocu Edo Tenseia me je vratio i sada se ja i ti borimo!!!

Kotsuko pred Kirigakureom Garasand1
Kotsuko pred Kirigakureom Garasand2


Ceo teren pretvaram u pjesak i veliki talas ide prema tebi gotovo ces nemoguce da ga izbegnes!!!

Potrudi se fuhene!!!

Fuhen Fuyutama
Fuhen Fuyutama
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Thu 12 Jan 2012, 17:01

Hehe ... Pazi s kim se kacis Kazekage!!!
Vidim imas sposobnost da stvaras pesak... Ali to nije nista uporedjenju sa mojim snegom!

Kotsuko pred Kirigakureom Rhgajraerja

Izdizem sav sneg koji si zatrpao svojim peskom, tako da je ponovo tu moj dragoceni sneg... inace ako si mislio da mi je sneg koji padne na zemlju potreban da bih izvodio ledene tehnike...varas se... meni je potrebna samo niska temperatura i nista vise....

A sada
Kotsuko pred Kirigakureom Uuuuuuuuuuu5
Moj snowboard! Njime izbegavam tvoj sneg tako sto se krecem po lavini i zatim idem pravo ka tebi ovim!

Kotsuko pred Kirigakureom Nubirimac>> damage je 250 jer se zalecem snowboardom pravo ka tebi!
-------------------------



Energy: 1000/1000-80
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Thu 12 Jan 2012, 17:26
Health: 1000/1000
Energy: 1000/1000
Chakra: 500/1000

Imas dugacak jezik za nekog tvoj godina i reputacije.... Pazi sta pricas ja sam jedan od velikih kagea... Zato nemoj da me podcenjujes!
Sada cu imati vece zadovoljstvo kada te ubijem...

Pjesak je ispod tvog leda tako da ga imam dovoljno!

Izbjegavam tvoj napad... Tako da ti samo za snow board udaras, prolazis kroz mene i samo se ja raspadam jer je to bio od pjeska klon...
Kotsuko pred Kirigakureom Gaara_10


Fuhen Fuyutama
Fuhen Fuyutama
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Fri 13 Jan 2012, 00:49
Heh... Kao jedan Kage ne bi trebao da podcenjujes tudje sposobnosti! Kao sto si vec rekao, ti si mrtav... nema razloga za brigu...

Heh..da budemo iskreni, bicemi cast da se borim sa jednim od najjacim kageom (ako ne i najjaci) posto su svi ostali kagei obicne kukavice!

Hehe Pesak protiv Leda...svidjami se..

Kotsuko pred Kirigakureom Frozen10

Stvaram veliki debeo sloj leda, tako da tvoj pesak koji se nalazi ispod snega, nemoze da dopre na povrsinu... tako da neces moci da pravis vise klonove bez cenu!


A sada kako si na ledu, tesko ceti biti da se odrzavas! tako da su taijutsu i napadi oruzijem skoro beznadezni...i da

Kotsuko pred Kirigakureom 422

u dodiru si sa ledom... nevidim nacin kako mozes ovo da izbegnes..jer odjednom tvoje noge pocinju da se lede i led se sve vise siri, dok te celog ne zamrzne...
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Fri 13 Jan 2012, 14:21
Health: 1000/1000
Energy: 1000/1000
Chakra: 450/1000

Mnogo pricas obicni crve! Nemoj misliti da samo onako imam kage titulu....
Nisi ni vrijedan da pricam sa tobom....

Nemoj da podcenjujes moci moje decace!


Celo moje telo je oblozeno prilicno debelim slojem pjeska...

Kotsuko pred Kirigakureom Gaara_11

Tako da u momentu kada noge pocele da mi se lede iskontrolisao sam taj pjesak (chakre 50) i samo ga rasirio od mog tela i razbio led...

Tako da sam slobodan...

Na ledjima imam tikvu punu pjeska tako da koristim pjesak iz nje da dodje ispod mojih nogu i tako me podigne i doslovno cu ljeteti u vazduhu visoko iznad tebe...

Tako da se sada nalazim visoko u vazduhu...

Kotsuko pred Kirigakureom Gaaragord


Ja kao bivsi clan Zenkai organizacije imam hero water koji je Kisai svima davao... Ali ja nikada nisam popio ni kap te vode... Tako da cu to sada uciniti...

Popicu dva gutljaja tako dobijam 4500 chakre i drugi gutljaj tako da sada imam 45.000 chakre!

Kotsuko pred Kirigakureom Herowater

Kao sto znas ovo tjelo je vec mrtvo i uskrsnuto sacinjeno je od neke vrste zemlje tako da bilo koja steta ako mi se ruka otkine izrasce sve dok me skroz ne unistis ili slicno... Sto znaci da hero water nece imati nikakvog nezeljnog efekta na moj chakra sistem u tjelu jer je ono vec mrtvo i obicna je ljustura koja podseca na tjelo... Sto to znaci da necu gubit health....


Da te vidimo sada Fuhene.
Fuhen Fuyutama
Fuhen Fuyutama
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Fri 13 Jan 2012, 14:49
Hahaha Gaara, nemoj meni da prodajes te price!

Hehe, a sada cu ti reci jedan od mojih skrivenih poteza, u proslom potezu...

Kotsuko pred Kirigakureom Wwwwwwwwwwwwwwwwww

Heh, moj Winter Spirit je bio tu od pocetka borbe samnom, samo sto ti to nisi primetio...

Posto sam znao da naravno neces da dozvolis da budes zaledjen, napravio sam plan b.... moj winter spirit ti je prisao iza ledja u trenutku kada si pokusao da se oslobodis leda, i koristio je ovo

Kotsuko pred Kirigakureom Shadow11

Hehe, bio si pod mojom kontrolom svo vreme, i to sto si pio vodu i poleteo u vazduh se ne racuna.... jer si pauziran!

A sada sam ja na potezu!

Kotsuko pred Kirigakureom 117

Damage je 1100!!! Za tebe je gotovo Gaara, ovo nemozes da izbegnes iz prostih razloga... stanovan si, a cak i da se nekako oslobodis toga docekacete ovaj led koji je smrtonosan!.. probaj neki drugi put Razz
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Fri 13 Jan 2012, 14:54
Skriven potez si odavno racunao i takav skriven potez bi odavno bio otkriven... A i primetio bih tvog vuka...

Mozda si ti u skrivenom potezu prizvao vuka ali to je odavno bilo u predhodnom potezu nista nisi uradio tako da ti se ovo nece racunati... Nastavi normalno da igras..

A i taj skriven si uradio jos dok je kotsuko bio tu ....

A i nikada me nisi uhvatio jer me nisi ni napao sa vuka u proslom potezu nisi radio skriveni tako kazem ti nastavi
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Fri 13 Jan 2012, 14:58
Sada gledam ti nisi ni radio skriven potez nigde... tako da ne lazi
Fuhen Fuyutama
Fuhen Fuyutama
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Fri 13 Jan 2012, 15:01
pa naravno da nisam hteo da napisem jer si ti admin, lepo sam reko drugom adminu, ako zelis proveru onda se raspitaj kod Ravena!
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Fri 13 Jan 2012, 15:10
Ja Admin nisam vec duze vreme i nemam nikakve adminske ili moderatorske funkcije odavno jos od kada je bilo ono sa Contea...

Zato nastavi ili cu racunati da si propustio potez o ovome i ne treba da se raspravlja... Jel on ne vidljiv ili nesto pa da je nisam mogao da izbegnem... A i u proslom potezu nisi nista radio skriveno ili sa vuka ni tokom cele ove borbe nisi mogao nista skirveno da radis i da ga pozoves jer si bio prezauzet tehnikama i slicno..

Fuhen Fuyutama
Fuhen Fuyutama
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Fri 13 Jan 2012, 15:17
Nema potrebe da ti se pravdam...jer ovo nije summoning, nego jedan deo mog cruse seala koji posedujem... to cu otkriti kada dodje vreme za to..ali kad me vec primoravas..ok

Kad smo kod nevidljivosti..da moj Winter Spirit je nevidljiv... hoces dokaz.. evo

Kotsuko pred Kirigakureom Kamufl10

Poseduje ovu tehniku, tako da mi se sve racuna
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Fri 13 Jan 2012, 15:30
Health: 1000/1000
Energy: 1000/1000
Chakra: 450/1000

Imam osecaj da je sve ovo namesteno jer uvek kada te neko uhvati ili pribije uza zid doslovno ti uradis neki potez i za sve imas karticu...
A i preterano je to da tvoj summoning moze koristiti cak i zabranjene tehnike... Ovo je totalni god mode protiv kojeg sam uvek bio...


Ali sve jedno u redu je...Nema veze....To vise nije moje da se pitam tako da se ne ljutim...


E pa mislim da nije gotovo, kao sto znas ja posedujem sharingan i za razliku od obicnog sharingana zato sto nisam uchiha ,sharingan mi je uvek upaljen i jede 30 chakre... Jer transplatiran sharingan je uvek upaljen...

Tako da sam mogao da vidim lako tvog vuka i samim tim sam izbegao napad kada sam pobegao gore sa pesak...

Tako da tvoj vuk nikako nije mogao da se krece a ja da ga ne vidim...

Sta kazes na to? Ako pogledas tacno je i u pravu sam...




Fuhen Fuyutama
Fuhen Fuyutama
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Fri 13 Jan 2012, 15:40
Pa moram ti priznati da moje taktike skoro pa jesu god mod, to je zato sto nema ko da lepo nadgledava forum od glave do pete. vec su svakakve tehnike u pripravnosti... nzm i meni je ovo glupo, ali sve dok i ostali igraci idu ka tome, ja necu zaostajati...

I da..glupo je sto se vise nepitaju ovde neki ljudi, posto forum polako tone...

Mmm da ovo sa sharinganom..da mogao si ali nisi uradio..a i ko sto kazes to si mrtvo telo, tvoje moci su sada u jednom balansu, tako da ti taj sharingan vise ne steti.... a i sharingan je nista drugo do oko.. ako je tvoj forus bio na moje tehnike, nisi mogao da vidis ono sto ti se prikrada... Ljudska paznja je takva... to je samo habituacija..privikavanje na okolinu i maje opasne drazi... samim tim sto ti nisi video nista, nisi obracao paznju, i u tvojoj svesti i podsvesti se zanemaruju takvi detanji.... i + tvoj fokus je bio stalno na moje tehnike i na to da se oslobodis leda...
Sponsored content

Kotsuko pred Kirigakureom Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum