Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shadow pred Kirigakureom

+3
Nagu Garakama
Namikaze Minato
NNW Game Master
7 posters
Go down
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Shadow pred Kirigakureom Empty Shadow pred Kirigakureom

Thu 12 Jan 2012, 10:27
Dodji ovde Alker ako se ne plasis da izgubis titulu Mizukagea !
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Shadow pred Kirigakureom Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Thu 12 Jan 2012, 11:11



Dobro si se udostojio da dodjes... Nemas casti... Nemam nista protiv tebe samo sam bio nezadovoljan kako vodis selo i kako ces ga voditi jer si kukavica...
Ja cu sve uciniti sto treba za selo magle...

Pa u redu onda... Ako zelis borbu pruzicu ti je... Ako me porazis vraticu ti mizukagea... Ja sam covek od casti...
Ali nemoj misliti da me mozes poraziti!!!

Shadow pred Kirigakureom Hei_pr10


Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Shadow pred Kirigakureom Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Thu 12 Jan 2012, 11:58
Ja takodje nemam licno protiv tebe ali pogledaj samo selo magle otkad si ti dosao na vlast svi odlaze iz sela a ja kad sam bio svi su doprinosili selu !

(Samo da napomenem da danas necu moci da budem na forumu pa da znas za sutra da budes spreman)


Last edited by Ognjen-Shadow Ninja on Thu 12 Jan 2012, 11:59; edited 1 time in total
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Shadow pred Kirigakureom Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Thu 12 Jan 2012, 11:58
Član 'Ognjen-Shadow Ninja' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
Shadow pred Kirigakureom Kockic11
Rezultat :
Shadow pred Kirigakureom 417
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Shadow pred Kirigakureom Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Thu 12 Jan 2012, 12:06
Health:855/855
Energy:750/750
Chakra:955/955

Iz sela odlaze zato sto nisu casne ninje i ne zele da rade za selo zato ce biti kaznjeni... A Nagu je postao Tsuchikage....

Hajde da te vidimo!!!



NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Shadow pred Kirigakureom Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Thu 12 Jan 2012, 12:06
Član 'Alker Kaguya' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
Shadow pred Kirigakureom Kockic11
Rezultat :
Shadow pred Kirigakureom 117
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Shadow pred Kirigakureom Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Fri 13 Jan 2012, 20:44
Health:
890/1000
Energy:
810/1000
Chakra:
790/1000





Prvo stvaram gustu maglu zbog koje neces moci da me vidis !

Shadow pred Kirigakureom Gsd
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Shadow pred Kirigakureom Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Fri 13 Jan 2012, 21:20
Health:855/855
Energy:750/750
Chakra:440/955

Hahahahhaah ima prodje jos mnogo toga da bi mene porazio Ognjene... Zadivi me mozda ti i predam borbu ahahahahahahha....

Postavljam ovu mrezu po celom terenu tako da lutke lako mogu da se krecu po njoj...

Shadow pred Kirigakureom Webch

I radim ovo

Shadow pred Kirigakureom Jynrtu

Shadow pred Kirigakureom 113>>>Health:200/200

Shadow pred Kirigakureom 211>>>Health:300/300

Shadow pred Kirigakureom 311>>>Health:500/500

Sada si gotov tri moje najace lutke sam pozvao i lako ih mogu kontrolisati po ovoj mrezi...

Sto se tice Necromancersa staje okolo mene tako da me stiti...

Kao sto znas zbog ove mreze stalno je dodirujes tako da moje lutke ce te lako nadji...

Sada moje prve dve lutke te napadaju!!! Jedan zadaje 50 damage druga 100!!!

Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Shadow pred Kirigakureom Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Fri 13 Jan 2012, 21:32
Odjednom ogroman osmorepi Demon se stvara od nikuda... i na vrhu njegov glave neko stoji, i odjednom silazi dole velikom brzinom...

Shadow pred Kirigakureom Hachib11

MIZUKAGE STARI!!! MIZUKAGE NOVI!!!

Dosta je bilo prekinite odmah obojica... Vreme je da sve stvari dodju na svoje mesto posle svega... Shadow ti si mi stari prijatelj ali smatram da mesto mizukagea trebas da prepustis sposobnijim maldim ljudima... nisi ti vise za ovaj posao... A ti Alker si mlad i snazan, nisam do sada imao priliku da te upoznam, a ni ti mene... Mada sam te pazljivo promatrao i tebe i onog tvog Fuhena, nazalost on je sada mrtav, a bio je tako mlad i jak ninja... Molim te da prekinete sada ovog momenta sa ovim i da se urazumite... Sve ce mo resiti lepim nacinom...
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Shadow pred Kirigakureom Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Fri 13 Jan 2012, 21:40
Ja nikada nisam ni trazio ovo... Sve bih uradio da zastitim selo magle.... Ali oni svi mene napadaju...Moj jedini prijatelj Fuhen je umreo... Znao sam ga od rodjenja.... Iako je Fuhen mozda bio skrenuo sa puta i vodio ka zlu bio je ninja sela magle....Ali ipak tragicno je sto je umre... Ubio ga je tvoj ninja iz tvog sela koji bio zamenik hokagea!!! Zato nemoj da pricas tako ovo znaci rat!!! Napali ste moje selo i ubili shanina mojeg sela... Ne mogu to dopustiti!!!

Ax... Minato znamo se mi vrlo dobro... Stariji sam od tebe i dugo sam u ovom ninja svetu ali kada sam video sta rade od sela i kada je pravda bila zadovoljena Dero i Kisai mrtvi resio sam da se vratim i uspostavim kontrolu nad ovim selom...

Ognjen je slab da nosi teret kagea jer se suvise plasi za svoj zivot... Zato ne zelim kukavice da ovde ovo selo i preuzeo sam ga...

Zato Minato bolje se skloni ovo je borba za prevlast u selu magle... Casna borba dvoje ninji ... idi... pozabavi se tvojim selom i onako se raspada.... A Kotsuka cu licno ubiti!!! Duznost mi je da osvetim Fuhena ninju ovog sela...
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Shadow pred Kirigakureom Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Fri 13 Jan 2012, 21:46
Bojim se da je to Alkere ono sto nisam zeleo da cujem, ja sam zeleo na lep nacin dasprecim ovo sto radite... Moj ninja je imao pravo da ubij Fuhena jer je on skrenuo s uma... I zato sto je pretio mom selu, ja sam licno rekao Kotsuku da brani selo po svaku cenu dok me nema, zato te molim da prekines ovo sada i odmah jer nezelim da se vise proliva krv velikis i casnih shinobija...
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Shadow pred Kirigakureom Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Fri 13 Jan 2012, 21:53
Ne zelim ni ja to.... Nemoj da me teras da uradim nesto da zazalis... Imam nesto za odbranu sela magle nebih nikad to zeleo da upotrebim za napad.... Zato molim te skloni se... Ovo je izmedju naseg sela... Selo magle je napustio shinobi alijansu i radi samo za sebe... Zato bolje se skloni Minato.... Ovo nije tvoja briga...
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Shadow pred Kirigakureom Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Fri 13 Jan 2012, 21:58
Hehehe dragi moj Mizukage, vrlo dobro znam sta imas kao odbranbeni sistem sog sela ogromne sume kostiju ispod povrsine zemlje sela magle, ali zaboravljas da sam ja tvoras kristalnog klana koji je neprobojan... Necu nista preduzeti povodom vase borbe za prevlast, meni je drago sto si ti dosao an vlast jer je Shadow postao umoran od svog posla... Ali zapamti ja sam Drugi Hokage, Zuta Munja Sela Skrivenog u Liscu, najbrzi shinoi na svetu, i pored svega toga sam jedini shinobi koji poznaje sve tehnike ovog sveta... Pa su mi zato Kagei dodelili titulu God of all Shinobi... Tu sam titulu zaradijo u prvom shinobi ratu... Oticicu sada, ali ja cu svoje selo braniti, i svakog clana lista, jer je to moja porodica... Zato cu biti primoran da se borim sa tobom, ako se nesto desi mom selu ili nekom od shinobija mog sela...

A sada Hacibi druze moj, idemo...

Shadow pred Kirigakureom Hachib11

Hacibi: Ma sta ti je Minato, sta ovo radis, zgromi ga sada, nema nikakve sanse protiv mene, zaboravljas da smo odlican tandem...
Minato: Hacibi prekini, ovo nije tvoja stvar, nikada nikoga nisam prvi napao niti dirao, pa necu ni sada, ako se pokaze kao castan shinobi i kage ovog sela, i ne napadne nas prvi, bicemo u dobrim odnosima... I sada zacepi...
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Shadow pred Kirigakureom Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Fri 13 Jan 2012, 22:02
Samo cu vratiti dug kao sto je tvoj ninja ubio mog ninju... I nemoj mene da podcenjujes... Najaci sam Kaguya a sto znas da su nas kosti tvrdje od celika... A sto se tice brzine cuo sam da jedan ninja imenovacu ga kao "Reaper" jer tako ga zovu skoro dostigao tvoj level brzine i to ne sa space time nego svojim trenignom... Zato cuvaj ledja.... Mnoga zla su ovde trenutno... Ne znam gde si bio svo ovo vreme ali verovatno si cuo za Nipoch kao i ono sto se desilo Raikageu.... Zato pazi se mozda si ti sledeci....
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Shadow pred Kirigakureom Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Fri 13 Jan 2012, 22:07
Nisam sve dobro cuo sa Hacibijeve glave... Ali nebrini ja sve znam, bio sam svo vreme tu... Nisam nikad otisao predaleko... Nikada nijednog shinobija nisam podcenio pa necu ni tebe... vrlo dobro znam da su tvoje kosti tvrdje i od celika ali je moj kristalni dijamant tvrdji od celika.... Hehehe, samo se nadam da cemo jednom imati priliku da razgovaramo kao saborci, a ne kao neprijatelji... A veruj mi ni Kotsuko nije nesposoban... Samo bilo bi glupo i sramota da izazoves cunina koji je porazio Shanina... To je bila casna borba i tvoj Shanin koji je poceo da ludi je izgubio... trebas to prihvatiti kao casnu smrt... Zbogom sada Mizukage Alker i nadam se da ce mo saradjivati...
Idemo sada Hacibi...

A za Nipocoa ce mo se pozabaviti kad za to dodje vreme...
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Shadow pred Kirigakureom Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Fri 13 Jan 2012, 22:17
Videcemo se mi jos hokage.... Ognjene da nastavimo...
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Shadow pred Kirigakureom Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Fri 13 Jan 2012, 22:37
I ovo da kazem samo Ognjene ako planiras da dnevno radis po 1-3 poteza kao sto imas obicaj da radis onad bolje nemoj da igras inace trazim da se vodi kao da si izgubio.... Preterujes ga odigras 1-2 poteza samo dnevno... Nece niko tebe da ceka...
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Shadow pred Kirigakureom Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Fri 13 Jan 2012, 23:15
Health:
890/1000
Energy:
810/1000
Chakra:
690/1000

Ja sakrivam i tako izbegavam napad
Shadow pred Kirigakureom Kamufl10

Sad su svi moji napadi skriveni!


( da samo napomenem da Alker ne odugovlacim jel ti studiras ne e pa ja imam ceo dan obaveze sledece nedelje mi je ispit tako se ne zali na trajanje borbi a Minato ce se ispraviti za ono da sam umoran od pozicije Mizukagea)

Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Shadow pred Kirigakureom Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Fri 13 Jan 2012, 23:31
Health:855/855
Energy:750/750
Chakra:340/955

Vidim imas impresivne vestine... hehe dobar si.... Ali da te vidimo!!!

Stvaram klona, zaboravljas da sam prostru mrezu od chakru da bi lutke mogao da pomeram gde zelim svaki put kada prodjes negde proci ces kroz chakra thread i znacu gde si.... Tako da ti to i nije od velike pomoci!!!


Shadow pred Kirigakureom Bone_c10>>>Health:100/100

Shadow pred Kirigakureom 113>>>Health:200/200

Shadow pred Kirigakureom 211>>>Health:300/300

Shadow pred Kirigakureom 311>>>Health:500/500



I klon i lutke rade ovo puno je metaka tesko ces izbeci hahahahah damage je 320!!!

Shadow pred Kirigakureom 5610
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Shadow pred Kirigakureom Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Sat 14 Jan 2012, 12:00
Health:
890/1000
Energy:
810/1000
Chakra:
640/1000



Promasaj pogodio si mojeg klona:
Shadow pred Kirigakureom 813

A sada radim iz camouflage jutsua skriveni potez !
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Shadow pred Kirigakureom Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Sat 14 Jan 2012, 12:13
Health:855/855
Energy:700/750
Chakra:240/955

Heheh ja se spajam sa klona i tako dobijam defense 100 tako da moje telo dobija sloj kostiju i napadi oruzjem i slicni fizicki napadi nece delovati na mene... Zato se potrudi

a uz to stvaram jos jednog klona
Shadow pred Kirigakureom Bone_c10

I napadam sa ovim iz mesta mac se izduzuje u pravcu tebe!!
Shadow pred Kirigakureom Kaguya10



Shadow pred Kirigakureom 113>>>Health:200/200

Shadow pred Kirigakureom 211>>>Health:300/300


Kako zbog mreze znam gde si napadam te macem koji ide prema tebi a moje dve lutke sa strane a klon sa druge strane tako da si opkoljen ne moze pobeci i svi rade ovo!!!

Shadow pred Kirigakureom 5910damage je 200 ali


to nije sve!!!Necromancers ide ispod zemlje ispod tebe i radi ovo

Shadow pred Kirigakureom 311>>>Health:500/500

Shadow pred Kirigakureom Bone10

Tako da izlaze kosti ispod tebe i zadaju 500 damage svaka tehnika zbog chakra grow tehnike ima +50 damage tako da je ukupan damage 950!!!!

Ali kako kosti prate tvoju chakru i izduzuju se stvorili su kavez okolo tebe od kostiju tako da cak i da izbegnes klonom ili slicno imas zagarantovan polovinu damage koji je 475!!!!

Posto si sa svih strana opkoljnen levo desno napred nazad gore dole a izduzuju se i prate tebe a kosti su tvrdje od celika gotovo da ne mozes da izbegnes!!!!!!!!!


Hajde shadow!!!!!!!!!!!
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Shadow pred Kirigakureom Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Sat 14 Jan 2012, 14:40
Health:
890/1000
Energy:
810/1000
Chakra:
540/1000

Tvoji napadi nece raditi posto sam kao sto znas odigrao skriven potez u camouflage obliku to je bio:

Shadow pred Kirigakureom Summoningjutsu

Shadow pred Kirigakureom Summon10

Health:
350
Energy:
200
Chakra:
350

Prizvao sam zmaja s kojim sam pobegao u visine i samim tim pobegao i pre tvojih napada, a sad zmaj napada tvog klona sa Lighting Fangs: damage 100 i vraca se u visine !
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Shadow pred Kirigakureom Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Sat 14 Jan 2012, 16:50
Health:855/855
Energy:650/750
Chakra:240/955

Hehe Shadow pametan potez... Moj klon izbegava napad jer zbog mreze pupet ninjutsu mi vise ne trosi chakru i lako mogu da zakacim klona i da ga pomerim...

Shadow pred Kirigakureom Fashjt

------------------------------------------------------------------------

Necromancer je vrlo ogroman i dugacak... Ispravlja se visoko u pravcu tebe...I kosti reaguju na tvoju chakru i od zmaja i odjednom sve njegove kosti se sire u siljce damage je 550!


Shadow pred Kirigakureom 311Health:500/500
Shadow pred Kirigakureom Bone10

A ja te sa povrsine sa ovo napadam!!! Tako sto cu ga izduziti brzo u pravcu gde izbegnes!!!

Shadow pred Kirigakureom Kaguya10

Drugom rukom povlacim dve lutke ostale lutke I ispaljuju ovo
Shadow pred Kirigakureom 5610

Shadow pred Kirigakureom 5610

Damage je 260... Ali to nije sve u mecima je chakra grow tako kako meci idu ka tebi sire se zbog tvoje chakre i zmaja i pretvaraju i kuglice sa velike siljce i po nebu gde si ti se stvaraju velika mreza od kostiju sa siljce...


Ako izbegnes Necromancersa koji zadaje 550 damage docekace te meci koji se jos rasirili i prmices 260 damage ukoliko i to izbegnes ja te cekam sa mac izmedju ta dva napada i primas 100 damage!!!

Tako da biraj koji napad ces da primis jer jedan ti je zagarantovan!!!

Samo da znas i ti i tvoj zmaj primate u isto vreme damage....
Anonymous
Gost
Guest

Shadow pred Kirigakureom Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Sat 14 Jan 2012, 20:34
Health:
(855/1000)
Energy:
(850/1000)
Chakra:
(355/1000)
Shadow pred Kirigakureom Jadecrystalwalleighthfo
IZMEDJU VAS I SENSEI SE STVARA VELIKI KRISTALNI ZID TAKO GA LEPO OBLIKUJEM DA ZASTITIM SENSEI (ulozio sam vise chakre tako da je kristal jaci i deblji)
Shadow pred Kirigakureom 1115
ja radim ovo
Nagu Garakama
Nagu Garakama
Academy Student
https://www.youtube.com/user/Koshirozation?feature=mhee moze you

Shadow pred Kirigakureom Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Sat 14 Jan 2012, 20:40
(Nagu velikom brizinom dolazi malo dalje od Zabuze , Ognjena i Alkera i pocinje da vice)



Zabuza stani odmah ! Ovo nije tvoja borba, ovo je borba izmedju dva
Mizukage-a ... Razumem da zelis da pomognes svom Sensei-iju , ali ovako
samo brukas njegov ponos i njegovu cast, trebao bi da izadjes iz borbe...
Sponsored content

Shadow pred Kirigakureom Empty Re: Shadow pred Kirigakureom

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum