Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom - Page 2 Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Fri 13 Jan 2012, 15:55
Onda u redu shvatam... Ali nemoj misliti da je gotovo... Mislio sam na miran nacin da uradimo ovo ali ti to neces... Zato ces zazalisti...

Jos nije gotovo (cekaj post nakon ovoga)
Fuhen Fuyutama
Fuhen Fuyutama
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom - Page 2 Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Fri 13 Jan 2012, 16:06
cekam.. miran nacin ti je da ti pobedis a...heh.. al ti je logika
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom - Page 2 Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Fri 13 Jan 2012, 16:10
Health: 1000/1000
Energy: 1000/1000
Chakra: 999.500/1000

Odjednom Gara ponovo dolazi visoko gore leteci na pjesku!!!


Sta je bilo mislio si da si me porazio!!! Kotsuko je me spremio dan pre (ima i dokaz sve uredno) napravio sam pefect clona ako ovde ponovo budem porazen. I cim si me porazio prebacen sam u novo tjelo od pefect clona... tako da imaju doslovno dva edo tenseija sa isto tjelo! Tako da se vracam...

Ovaj put jos jaci jer sam popio sav hero water!!!! Sada cemo da vidimo ko nema chakru!!!!




Kotsuko pred Kirigakureom - Page 2 Garasand2x10

damage je!!! 4000 i neverovatno velika kolicina peska ide ka tebi nema sanse da izbjegnes!!!


Fuhen Fuyutama
Fuhen Fuyutama
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom - Page 2 Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Fri 13 Jan 2012, 16:41
Kotsuko pred Kirigakureom - Page 2 215

Koliko vas moram da ubijem....

Nakupljam ogromnu koicinu leda da nacinim moju kupolu 15 puta jacom.. sto znaci da je defence 4500...( MOJ wINTER sPIRIT Ostaje u kupolu dok ja izlazim)

Ovo ce biti teska borba...

Za pocetak da se ujednacimo sa visinom!

Kotsuko pred Kirigakureom - Page 2 Fasghah

A sada
Kotsuko pred Kirigakureom - Page 2 122

Stvaram ogledala oko tebe dok si u vazduhu, tako da nemozes nigde da pobegnes...

Kotsuko pred Kirigakureom - Page 2 117

odjednom iz ogledala izlazi ovaj zmaj koji te napada.. damage je 1100...

sad sam siguran da ovo nemoze biti pescani klon, jer takav klon nije u stanju da napravi onoliku kolicinu peska, a ako probas da napravis klona u ogledalima, neces uspeti jer pravi ti si i dalje unutra... hajede sad da te vidimo!
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom - Page 2 Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Fri 13 Jan 2012, 16:49
Health: 1000/1000
Energy: 1000/1000
Chakra: 999.300/1000


Stvarno si smesan samo idem dole jer ogledala su okolo mene a ja sam u vazduhu tako da mogu i gore i dole da se krecem... Sa pesak na kojem samo samo idemo dole i izlazim iz ogledala kao i tvog napada....

Radim ovo i pesak te stunuje!
Kotsuko pred Kirigakureom - Page 2 Tahobm

Fuhen Fuyutama
Fuhen Fuyutama
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom - Page 2 Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Fri 13 Jan 2012, 17:01
Dovoljno je da 2 puta zamahnem krilima energy:50. i da pobegnem od taj pesak....

Ok. mislim da nisam bio jasan -.- .... pa ako si u vazduh smatra se da je sa svih strana..al ok ajmo ponovo...


Kotsuko pred Kirigakureom - Page 2 122

stvaram ogledala i sa donje strane tako da si okruzen... isti govor kao malopre za klona...

Kotsuko pred Kirigakureom - Page 2 414

iz ogledala izlazi zmaj koji te napada. Damage je 780...
i radim nesto skriveno, jer nemozes da me vidis od ogledala...

Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom - Page 2 Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Fri 13 Jan 2012, 17:15
Health: 1000/1000
Energy: 1000/1000
Chakra: 0/1000


Gotovo je!!! Rekao sam ti da me je borba sa Dera opametila i jacao sam pre nego sto sam umreo....


Realse!!! (Odjednom okolo Fuhena pocinje da se nagomilava pjeska sve vise i vise bez prestanka i pjesak ga zarobljava kao dzinovska kugla od pjeska koja je ogromna okolo njega a on u sredini)

Kotsuko pred Kirigakureom - Page 2 Grenodsend

Jos od kada si prosao kroz mog klona od pjeska aktivirao sam ovu tehniku (sto mozes i vidjet po chakri koju sam skinuo tada). Pjesak ti se zakacaio i sada sam ga aktivirao i velike gomile pjeska se zakacile na tebe nemoguce je izbeci to.

A sada radim ovo!!

Kotsuko pred Kirigakureom - Page 2 726t5h

Ulazem svu chakru tehniku i u ovo koju radim sada koju imam i dizem neverovatno veliki pjesak...


Od toliko chakre damage je full a ti nemas teorije da izbegnes... Ne moguce je sta god da uradis...

Cak i da ja umrem ovde pjesak ti se vec nagomilao i mrtav...


Mrtav si!!!

Damage je toliko veliki nezamisljiv kao i pesak od tolike chakre i plus si stunovan tako da jednostavno nista ne mozes da uradis...

Sta god da uradis da se izvuces znacice da si varao...

Ne postoji teorija da prezivis jedino ako nesto na varanje smislis sada...

Mrtav si kako god okrenes...

Prihvati to i nemoj da izmisljas sada da se izvuces jer znam sta imas gledao sam da nebi smisljao nesto tako da je gotovo!

Tvoje tjelo je skroz smrskano nista nije ostalo..
Fuhen Fuyutama
Fuhen Fuyutama
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom - Page 2 Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Fri 13 Jan 2012, 17:30
hehe...moracu te razocarati..ali ti ovde ne krojis borbu....

sad cu u sledecem postu napisati nesto sto ce sve objasniti.... kada sam te udario macem, mislis da sam to uradio nesvesno..pa odprilike kao da sam znao da ces ovako nisko da padnes...
.
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom - Page 2 Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Fri 13 Jan 2012, 17:32
Macem me nikada nisi napao!?
Fuhen Fuyutama
Fuhen Fuyutama
Academy Student

Kotsuko pred Kirigakureom - Page 2 Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Fri 13 Jan 2012, 18:13
Hehe.. Zapravo razlog zasto nisam pisao svoje vrednosti je ovaj...
Kotsuko pred Kirigakureom - Page 2 Hhhhhhaery

Izbog toga moje vrednosti su se iz poteza u potez povecavale....ja sam cist led! tVOJA OBICNA ZRNA NISU U POREDJENJU SAMNOM... Zapravo ti gledano jos si u ogledalima koja sam stvorio u zadnjem potezu, i lepo sam napisao da radim skriven potez...a znas sta je to bilo>! Heh
Nisam verovao da cu ovo korisstiti na tebi... theo sam da cuvam za Minata, ali ok.. smislicu vec nesto drugo.... Radim svoju ultimativnu tehniku!!!!

Kotsuko pred Kirigakureom - Page 2 HyotenHyakkaso
Kotsuko pred Kirigakureom - Page 2 Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Sve sam zaledio, svako tvoje zrno, ceo teren je sada led..... a kako sam ja napravljen od leda u ovom trenutku mogu lako izaci..... Ovo je gotovo Gaara..

(Aaaaaa .. Ovo ce ostaviti trajne posledice na mom telu... NEEEEEE)

Kao sto vidis, sve je pod ledom... nijedno zrno nemoze da probije taj led.. Ovo je ultimativna tehnika... led ovih razmera je jaci od najtvrdjeg celika.... zalim gara.. prenesi poruku Haganeu da ja nisam laka meta.....

Spoiler:
Sponsored content

Kotsuko pred Kirigakureom - Page 2 Empty Re: Kotsuko pred Kirigakureom

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum